Kolorowa Europa

Kategorie: 

barenakedislam.com

Każdy, kto uważnie śledzi wydarzenia w Europie, nie ma już chyba złudzeń, że to co się dzieje w Europie nie jest ani przypadkowe, ani spontaniczne. Zresztą dowody na to, że realizowany jest z „żelazną konsekwencją” przygotowany wcześniej plan nietrudno znaleźć. Odpowiednie informacje znajdują się nawet w Wikipedii, czy encyklopedii PWN.

 

 

Austriacki arystokrata i mason Richard Nikolaus von Coudenhove-Kalergi (1894-1972) zaprezentował w 1922 r. koncepcję połączenia wszystkich demokratycznych państw Europy kontynentalnej w międzynarodowe ugrupowanie o charakterze związku polityczno-gospodarczego. 

 

Proponował on utworzenie unii celnej i zawarcie sojuszu obronnego, a w dalszej perspektywie, zniesienie granic i stworzenie federacji europejskiej. Paneuropa, jak ją nazwał, miała objąć państwa „od Polski po Portugalię”. Tezy te opublikował w pracy „Paneuropa” w 1923 r. Pretekstem do stworzenia tej idei była I wojna światowa i rzekoma troska o to, by nigdy więcej nic takiego się nie wydarzyło. 

 

Z kolei w 1925 r., w swojej książce „Praktyczny Idealizm”, rozwinął nieco swoje swoje tezy i określił wygląd przyszłej rasy ludzkiej: 

"Człowiek przyszłości będzie krwi mieszanej […]. Przyszła rasa euroazjatycko-negroidalna, zbliżona do starożytnych Egipcjan, zastąpi wielość narodów wielością osobowości."

Warto także przytoczyć słowa byłego dyrektora WHO George'a Brocka Chisholma (1896-1971), który nakreślił pewne wytyczne i swoją wizję przyszłego świata: 

"Zadaniem każdego będzie praktykowanie ograniczania urodzin i działanie na rzecz zawierania małżeństw mieszanych, by powstała jedna rasa w ujednoliconym świecie podlegającym władzy centralnej".

Tymczasem w 1974 r. „New York Times” oddał całą stronę na reklamę „National committee For Frutherance of Jewish Education” adresowaną do młodzieży żydowskiej, gdzie małżeństwa międzyrasowe zostały jednoznacznie napiętnowane: 

„Małżeństwa mieszane są narodowym i osobistym samobójstwem. Najbardziej niezawodnym sposobem na zniszczenie narodu jest nakłonienie go do zawierania małżeństw poza jego religią […]; wówczas można być pewnym, że mężczyźni i kobiety utracą swoją tożsamość. Wartości i zasady, które wniosły tak ogromy wkład we współczesną kulturę i cywilizację znikną z powierzchni ziemi. Doświadczenie zgromadzone przez trzy tysiące lat, bogata spuścizna narodowa, słowem: wszystko, co jest istotnie wasze, zostanie bezecnie zaprzepaszczone. Jakiż to ból! Jaka katastrofa! Jakaż hańba!”.

I trudno się z tym nie zgodzić.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Kapitan Nemo

Prezydent Putin to wspaniały

Prezydent Putin to wspaniały prezydent normalny człowiek do tego bardzo religijny budujący kościoły w Rosji w przeciwieństwie do Francji gdzie burzy się 1000 letnie kościoły ! W Rosji zboczeńców seksualnych leczy się a w UE i USA zboczeńców seksualnych promuje się dlatego dziwię się że polski rząd cierpi na rusofobię !Gdyby nie Rosja światem już dawno rządziliby zboczeńcy bo chcą to wprowadzić do Polski stąd taki atak na Dudę ! Prezydent Duda powinien jak najszybciej zaprosić prezydenta Putina a nie układać się ze zboczeńcami z UE I USA !!!!!!
 

0
0
Portret użytkownika Polak obserwzrok

Absolutnie masz rację im

Absolutnie masz rację im szybciej to zrobi, tym lepiej. Putin to jest normalny Gość broniący swój kraj przed napływem obcej ideologii. Dzieki temu Rosja zachowuje czystość duchową narodu.

0
0
Portret użytkownika Zenek :)

O "ubogacaniu" żydowskimi

O "ubogacaniu" żydowskimi terrorystami Europy dwa linki....

Pierwszy o tym iż we Wrocławiu otworzono pierwszy punkt werbunkowy dla Volskjudów......

https://miziaforum.wordpress.com/2016/01/11/we-wroclawiu-mozna-zostac-parobkiem-imigranta-placi-fundacja-batorego-sorosa/

i drugi JAK WYGLĄDA UBOGACANIE EUROPY ŻYDOWSKIMI TERRORYSTAMI WIDZIANE Z ULICY"

https://miziaforum.wordpress.com/2016/01/11/kolorowe-ludziki-isis-terroryzuja-europejczykow-kradziez-gwalt-i-rozboje-to-juz-codziennosc/

I jakby ktoś miał problem ze zrozumieniem DLA KOGO ci biedni arabowie kradną to tajemnica ta jest dostępna już w wielu hollywoodzkich filmach.... ONI KRADNĄ DLA PASERÓW.... a PASERKĄ ZAJMUJĄ SIĘ WASZE "DOBRE" ŻYDKI..... mające takim sposobem dobra jakich pożądają niewielkim kosztem zdobyte....

Na tym polega "GLOBALIZACJA", TEN KTO MA KASĘ NIE MUSI JUŻ DALEJ KRAŚĆ CZY MORDOWAĆ SAMODZIELNIE.... MA OD TEGO "NAJEMNIKÓW" JAKICH WCZEŚNIEJ DO TEGO ZMUSIŁ EKONOMICZNYM CZY POLITYCZNYM.... WYZYSKIEM..... I DLATEGO ŻYDKI Z TAKIM WIELKIM ZAPAŁEM DOLEWAJĄ JESZCZE WIĘCEJ "SYRYJSKIEJ BENZYNY" DO EUROPEJSKIEGO HOLOKAUSTU BIAŁEJ RASY..... BO JUŻ SOBIE POROZDZIELALI POMIĘDZY SIEBIE WASZE MAJĄTECZKI, DZIECI...... I TERAZ CZEKAJĄ AŻ CI "SYRYJSCY UCHODŹCY" PRZYPROWADZĄ IM TE "DOBRA/ŁUPY" DO ICH "PASERSKICH KANTORKÓW" BY MOGLI CZERPAĆ ZYSKI Z TEGO CO SAMI "NIE POSIALI".......

Jeśli nadal tego nie łapiecie popatrzcie sobie w "skład etniczny" zatroskanych "demokracją w polin" działaczy (czytaj WICHRZYCIELI) z KODU... SAME ŻYDKI Z NKWDowsko-gestapowskim rodowodem..... (na wolnej-polsce macie ich dossier na tacy i to o co NAPRAWDĘ GARDŁUJĄ próbując doprowadzić do rzezi Polaków na polskich ulicach)... ONI SIĘ JUŻ NIE MOGĄ DOCZEKAĆ NA AKTY WŁASNOŚCI "WASZYCH KAMIENIC".... I WAS JAKO ICH SŁUŻĄCYCH..... O to jest ten ich pisk w polin..... O "demokratyczne" PRAWO KALEGO..... O judeopolonię na waszych grobach.....

0
0
Portret użytkownika Zenek :)

"Świat zwariował ? Podczas

"Świat zwariował ?

Podczas przekraczania granicy Korei Północnej nielegalnie, dostaniesz 12 lat ciężkiej pracy.

Nielegalne przekroczenie granicy irańskiej, skończysz na czas nieokreślony w więzieniu.

Jeśli przekroczysz granicę afgańską nielegalnie, zostaniesz zastrzelony.

Jeśli przekroczysz granice Arabii Saudyjskiej nielegalnie, zostaniesz uwięziony na kilka lat.

Jeśli nielegalnie przekroczysz granice z Chinami, to prawdopodobnie nikt o tobie nigdy nie usłyszy;

Jeśli przekroczysz wenezuelską granicę nielegalnie, zostaniesz uznany za szpiega i twój los będzie pod znakiem zapytania.

Jeśli przekroczysz granicę kubańską nielegalnie, też skończysz w więzieniu.

Kiedy zawitasz nielegalnie do Niemiec, Austrii i Szwecji, otrzymasz
-> Kartę Ubezpieczenia Społecznego
-> Telefon komórkowy bez abonamentu
-> zapłacą ci czynsz
-> Masz darmowa opiekę zdrowotną
-> Pieniądze bez potrzeby udowodniania, w jakim celu
-> Darmowe kursy językowe
-> Darmowe bilety na autobus, lub transport kolejowy
-> Zasiłki na dzieci
-> Bezpłatne poradnie prawne w celu obrony przed wydaleniem z kraju
-> Żadne obowiązki, nawet więcej praw niż mają tubylcy"
(onet)

0
0
Portret użytkownika POLON

              Alarm do Uni

              Alarm do Uni Europejskiej !
 
 
Tak patrze na to wszystko co sie dzieje w Europie a zwlaszcza w w Naszej Uni Europejskiej i az jestem zdziwiony ze jeszcze nikt nie wspomnial o tym ze natychmiast trzeba wezwac kraje UE do debaty na temat dlaczego Niemcy sprowadzili syryjczykow , co za tym sie kryje. Dlaczego trwa zmowa mediow aby zachowania syryjczykow ukrywac , wybielac !  CO TO JEST .JAKI JEST TEGO CEL !  KTO ZA TYM STOI . 
Mysle ze kraje UE powinny wprowadzic na forum glosowanie nad usunieciem z UE niemiec. Co by bylo gdyby to Polska sprowadzila tych islamistow do Europy ? WYRZUCIC NIEMCY Z UNI EUROPEJSKIEJ I ZWIEKSZYC NADZOR NAD NIMI AMERYKANOW.                                                  
 

0
0
Portret użytkownika manq

sprawa prosta, sprowadzili -

sprawa prosta,
sprowadzili - teraz roześlą - później będą wybawiać europę Wink bohaterski naród 

0
0
Portret użytkownika coligamenoVerati

https://www.youtube.com/watch

https://www.youtube.com/watch?v=vFmKYEqSLtU - zachęcam do obejrzenia całego filmu (w wersji pełnometrażowej) i podsumowania go notką poniżej.
 
Widzisz przemowę. Odbierasz ją na swój sposób. Ile razy mówiłeś komuś nieznajomemu coś co chcesz żeby rozumiał? Kiedy możesz powiedzieć, że rozumie to tak samo? Z jakich powodów tak robisz? Ile razy mówiłeś to setkom osób właśnie w ten sam sposób chcąc? Ile razy swojej babie czy chłopu? Jak idzie? Żyjemy w systemie binarnym [0100010100110010...] gdzie 1 jest świadomością, że coś przynosi korzyści a zero ominiętą możliwością. Zastanawiając się nad każdym zerem merytorycznie trudno poskładać ten ciąg liczb z wychodzącym Ci sposobem na przetrwanie w swoim kosmosie, który także nim jest... Zerojedynkowy ciąg liczb to także druga osoba. Łączą nas tylko i wyłącznie miejsca podobnych jedynek i zauważonych zer. Nie oznacza to jednak, że osoba o mniej zbliżonych parametrach nie trzyma swojego ciągu dając nam okazję do dopisów i pokreśleń. Gdybyśmy nie mieli własnego długopisu dopiero byłby burdel. Jak się nim posługiwać pokaże kartka kiedy oprócz niej mamy jeszcze wzrok (oko) żeby na nią spojrzeć. Kartką z takim bazgrołem umieramy i żyjemy w pamięci ludzi po nas. Jezus pisał pórem Mystery Masterpiece. [  https://www.youtube.com/watch?v=g6b8qpOHsWg ] Wszyscy staramy się więc trzymać swoje zera i jedynki na odwołanych do przestrzeni w której się ciągną pozycjach czyt. w swoim umyśle. Napiętnowanie Harryego Pottera przez zapewne zagorzałych czytelników jego książki (patrz film) wieje zabobonem. Przemawiając do tak wielkiej rzeszy ludzi jaką mają u siebie najskuteczniejsi dość nawet merytoryczni mówcy zastanawiałem się czy poprzez wyciąganie dzieci na środek ze swoimi kazaniami będąc w nieproporcjonalnej mniejszości rzeczywiście tworzą coś w rodzaju rozmowy. Jak uciec od zaboboniarstwa 01ek które nie poznały jeszcze mechanizmu zakreślania kułeczkiem, który także muszą im przekazać nauczyciele? Po mojej lewej stronie leży właśnie gazeta, w której widnieje artykuł "Miłuje bliźniego swego". Można znaleźć w nim opis badania o nazwie "Negatywny związek między religijnością a dziecięcym altruizmem na całym świecie". "Dzieci z domów religijnych częściej wyrażają opinię na temat zachowania innych osób". Tu największym problemem od zawsze była stylistyka - czy to sposobu badania czy tego wyrażania... Kwestia zaufania. Z drugiej strony jak inaczej zrobić coś podobnego nie do końca wiadomo. W kosmosie bowiem jest pierdylion planet i taki nieogar, że o Matko Bosko (tym razem nadaremnie?). C**j tam. Życzę tłumowi ogarnięcia bo dobry zamysł (gdzie "dobry" zawsze jest nieme) ma dwa ostrza. Jednym jesteś Ty zawsze gdzieś między mniejszym złem. "Grupa dzieci muzułmańskich znacznie surowiej oceniała wyrządzaną drugiemu człowiekowi krzywdę"? Zamierzenia i motywy na szczerą prawdę. Ile dam? Nie wiem. Podsumowując: Grupa religijna stała się w stanach zjednoczonych ogromnym elektoratem ludzi, którzy zaskarbili sobie jej zaufanie na podstawie zapewne kontaktów z liderami działalności. ... ... ... To jest dopiero napierdzielanka obosiecznym

0
0

Jutro zmienię wszystko

Portret użytkownika Odważniak

Do niemieckich dziewuch!

Do niemieckich dziewuch! Kobiety, skoro nikt nie chce Was bronić, niemieccy mężowie i niemiwccy policjanci zawiedli, rząd i chuligani niemieccy do niczego, to brońcie się same! Gaz, paralizator, sztuki walki.. Cóż, takie czasy nastały, że chłopów wymoczyło, chyba przez te brody im męskość odjęło, latami nieprzyzwyczajone, a tu masz, naraz moda na dziki kłak, to i organizm oc.ipiał, jaja im zarurkowało.. Reszta przydatnych zaczipowana w mundury.. Proponuję ściepę dla naszych sąsiadek na zakup broni. Baby, trzymajcie się!

0
0
Portret użytkownika druidek37

Kiedys myslałem ze to Jezus

Kiedys myslałem ze to Jezus Chrystus,nastepnie dowiedzialem sie,ze to  satanistyczna podmianka i powinno raczej byc Isus Christos z greki.a od tygodnia wiem,ze prawdziwe imie to Yeshuah Ha MashiYah (jeszua ha maszijah) z paleo-hebrajskiego.Jest to wazne,jakiego imienia wzywamy,gdyz tylko wtedy jestesmy wysluchiwani i ja jestem,bo kazdego dnia ucze sie poswiecac dla niego bardziej.Chetnie porozmawiam z pokrewnym duchem.Napisz do mnie,jesli czujesz podobnie.
Maksymilian Waszczuk

0
0
Portret użytkownika rochel57

Rozbiór Polski nastąpił

Rozbiór Polski nastąpił wtedy, gdy zadłużono Nas na około pięciokrotny
budżet. Jeśli iść tą samą drogą dziś, choć są to już kompletnie odmienne realia, otrzymujemy: jeśli budżet Polski to ok. 300 mld i to weźmiemy razy 5 = 1,5 bln. To ile jeszcze zostało Nam to tej powtórki, skoro obecne zadłużenie, to ponad 1 bln /co już wykazał Balcerowicz/ ?
Celowo zadłuża się Kraje, by stawały się bankrutami. Po to waśnie został powołany MFW/Międzynarodowy Fundusz Walutowy/, by to właśnie u nich brać kredyty.
Syria była samowystarczalna, nie chciała żadnych kredytów. I co zrobiła
masoneria chazarska? Rozwaliła nie tylko Syrię, ale i cały świat
arabski. I tu przynajmniej Rosja ma rację, że broni Asada. A całą tą
bandę ISIS oraz arabskich wywrotowców stworzyli ci z USA. Od lat zaś
szkoleni są w południowej Turcji. Aby naprawić obecne zło, trzeba zacząć
od USA.

0
0

rochel57

Portret użytkownika Robaczkowa

    Rochel 57!    Ja się

    Rochel 57!
   Ja się wcale nie przejmuję tym zadłużeniem Polski. I myślę, że nasz obecny  rząd robi dobrze, że nawet kosztem zadłużenia daje na każde dziecko po 500 zł. Najważniejsze jest aby się rodzili nowi Polacy. Naród wymiera. Rozmawiałam z kilkoma młodymi ludźmi, którzy boją się mieć dzieci bo może im nie wystarczyć dla nich na chleb. 5 stów to niewiele ale zawsze jakieś zabezpieczenie jest.
   A długami kraju się nie martwię bo widać jak na dłoni, że wszystko zbliża nas do resetu. Europa upada, a po tym upadku będzie takie zamieszanie, że nikt z nikogo żadnych długów ściągać nie będzie. W każdym razie przez długi czas.
 

0
0
Portret użytkownika Pseudonick

Inną religię jeszcze można

Inną religię jeszcze można zaakceptować (o ile system wartości jest w większości podobny) ale dla mnie rasa musi być biała/kaukaska. Żaden rząd nie nakłoni mnie do rozrodu z czarną (te wielkie spłaszczone nosy i usta jak przy reakcji alergicznej), żółtą (oczy jak dziurki od klucza, knypki) i innymi. Białe kobiety rządzą! Szkoda natomiast że najczęściej albo są skażone marksizmem (europa i ameryka północna) albo ciężko się z nimi porozumieć (zapyziała rosja). Szkoda że nie urodziłem się ruskiem. To o poświęcaniu niemek żeby martwić się o demokrację w polsce pewnie znacie więc dam coś innego.. 
 
 
- Jak nazywa się stand-up autorstwa niemieckiego nacjonalisty? 
 
 
 
 
- Kabaret pod Pegidą xD 

0
0
Portret użytkownika H.R.

A do czego jest ci potrzebna

A do czego jest ci potrzebna religia ??? Nie potrafisz sam stać na własnych nogach i sam niczego dokonać ???? Religia jest potrzebna słabeuszom, którzy nic nie potrafią zrobić samodzielnie, bo nie mają najważniejszej wiary - wiary w siebie, w swoje umiejętności, w swoją wiedzę i swoją determinację w działaniu i dążeniu do celu. To jedynie słabeusze potrzebują wiecznej "pomocy" jakiegoś boga, matek bosek i nie wiadomo kogo jeszcze. Ale to kompletne złamasy bez jaj i sił! Do nich należysz? To się wstydź!

0
0
Portret użytkownika Pseudonick

Co z tego że mam swój

Co z tego że mam swój stabilny system wartości jeżeli wybranka jest ot chociażby socjalistką? (różnice w wartościach o czym napisałem). System moralny podciągnąłem pod religię bo tak jest to przedstawione w temacie (cytat tego spiskowca o rozmemłaniu narodów). 

0
0
Portret użytkownika dziadek ze wsi

Siedząca w rządowym

Siedząca w rządowym helikopterze Angela Merkel mówi do pilota. "Wyrzucę przez okno banknot 100 euro, uciesze tym jakiegoś uchodźcę." Na co pilot odpowiada. - Może to ja panią wyrzucę przez drzwi, ucieszy się cała Europa.

0
0
Portret użytkownika Takitam

Skąd cały ten "cyrk" w

Skąd cały ten "cyrk" w Europie ?. Makreli rozum odjęło ? - sądzę że nie. To realizowana krok po kroku WIELKA polityka sterowana bardzo umiejętnie przez kogoś o wiele wiele wyżej niż makrela czy "inni wielcy" tego świata. A co o tej sprawie sądzi Swiat duchowy?. Zastanawiał się ktoś nad tym ?. Istnieje coś takiego jak przekazy medialne, z których naprawdę można się dużo dowiedzieć. Wiem, że większość tak zwanych "racjonalnie myślących " ludzi śmieje się z tego. A ja jestem takim człowiekiem który nigdy nie śmieje się z czegoś czego nie rozumiem, ale staram się to poznać. A informacje pozyskane tą drogą są najczęściej bardzo prawdziwe, wręcz prorocze. Poniżej zamieszczę obszerne fragmenty orędzia noworocznego na 2016 rok skierowanego do ludzi przez Opiekuna Duchowego Ziemi - En-Ki za pośrednictwem medium Lucyny Łobos - Brown na sesji przekazu telepatycznego w Chicago z dnia 3-01-2016 roku. (Źródło: http://misjafaraon.com/sesje/ )
 
"Otóż, częściowo powiem, ale powiem tak, żeby Was zmusić do myślenia. Jest czas przeszły, czas życia Mojżesza, kiedy to ogłosił się pewien naród „narodem wybranym” i też prowadził ten naród do miejsca wybranego skąd mieli dowodzić, rozjechać się na cały świat. Tak więc ogłosili się „narodem wybranym”. Mija czas i „naród wybrany” zaczął coraz to bardziej być pewny siebie i swego miejsca jakie otrzymał. Zrobię teraz przeskok, co by nie wygłaszać historii od Mojżesza. Robię przeskok do czasów, kiedy to na Ziemię został wysłany Mój Brat, a jest to rok 1914-ty, bo wcześniej też, kiedy Jezus przyszedł na Ziemię jako Nauczyciel zgoła 2000 lat temu, ale powracam do roku 1914-go. Wtedy też „naród wybrany” bardzo się rozrósł i bardzo był pewny siebie. Mija następne parę lat i jest rok 1939, kiedy to „naród wybrany” bardzo już się na Ziemi zadomowił, obwieszczając się narodem, który będzie dominował nad każdą rasą ludzką. Wtedy też, tutaj wracając do tego historycznego czasu, zaczął myśleć nad „narodem wybranym” pewien przywódca, mocny przywódca, który zaczął sukcesywnie usuwać ten „naród wybrany”. Natomiast w Polsce, kiedy to Słowiańskie Serca zaczęły pomagać, ratować ten „naród wybrany”, tak było przez lata tak zwanej okupacji. Potem ten „naród wybrany”, bo część wyjechała do swego kraju i w „podzięce” za ratunek, tym istotom słowiańskim w Polsce przywieziono do Polski stonkę. Na pewno wszyscy wiecie co to było za stworzenie ta stonka. Cel był jeden – zniszczyć Naród Polski. To było podziękowanie za ratunek. Polacy – naród bardzo silny, bo słowiański, szybko sobie poradził z tymi owadami – stonką, więc „naród wybrany” został pokonany.
Mamy czas dzisiejszy, bo me słowa można będzie przyrównać do tego Orędzia, na które tak bardzo czekaliście. Mamy czas obecny. Jezus jako Wielki Wódz z całym Zastępem Wojska Anielskiego już jest na Ziemi. Natomiast mówiąc o stonce ten „naród wybrany” ponownie teraz zaatakował Europę. Jak stonka rozeszli się po całej Europie. I z tą „stonką” istoty ludzkie już nie będą w stanie walczyć. Już nie da się ich zebrać tak jak kiedyś zbierali stonkę do słoików i jeszcze mieli ludzie za to płacone. Teraz owszem, „stonka” ma płacone poprzez wybranych ludzi, którzy to wspomagają właśnie po to, żeby zniszczyć białą rasę. Do tego nie dopuścimy, bo tak jak było kiedyś powiedziane – nie ma narodu wybranego i nie będzie. Wszyscy jesteście jednakowo traktowani i tak jak powiedział Bóg – jedna religia będzie na Ziemi.
Rok obecny, 2016-ty będzie rokiem bardzo ciężkim, bo tak jak powiedziałem, na tę inwazję jaka jest obecnie w Europie i to rozleje się na Amerykę też, skutecznego, ziemskiego lekarstwa, trucizny, nie ma. Tutaj może być tylko ingerencja odgórna – Boska. I tak jak też mówiłem, że i cierpliwość Boska też ma swoje granice a istoty ludzkie już tę granicę przekroczyły, więc to jak istoty ludzkie już od Nowego Roku są karmione kłamstwami, a ludzie się z tego cieszą, że nic się nie będzie działo, że będzie dobrze. No cóż, mogę tylko powiedzieć – istoty ludzkie zacznijcie myśleć, zacznijcie widzieć co się naprawdę dzieje, co już wyprawia Matka Natura i będzie wyprawiała. Rok poprzedni był ciężki, ale to co szykuje Wam, istoty ludzkie, „naród wybrany”, bo za takich się mają, jest bardzo ciężki, bardzo katastroficzny. Nie moim to jest interesem Was straszyć, ale przestańcie widzieć tylko mamonę, przestańcie unikać jeden drugiego, zobaczcie w drugim człowieku – człowieka, niech to się wreszcie skończy. Czy naprawdę istoty ludzkie w swym zaślepieniu chcecie zagłady? Wtedy i ci, którzy uważają się za „naród wybrany” podzielą taki sam los jak i inni."
Madrym ludziom pod rozwagę, pustym - do śmiechu.

0
0
Portret użytkownika Robaczkowa

         Takitam!   Ja też

         Takitam!
  Ja też wierzę w przepowiednie i nawet bardzo się nimi interesuję.
Ale akurat pani Łobosowej nie wierzę, bo kiedyś  - kilka lat temu ją zaproszono jako gościa do programu ,,Nie do wiary".
  Ja nagrywałam sobie odcinki z tej serii bo były ciekawe.
To było jeszcze  przed tym pamiętnym 2012 rokiem.
W programie sfilmowali jak Łobosowa wpada w trans i zaczyna mówić o 2012 roku. I mówiła takie coś o 2012 roku ... cytuję z pamięci...
,, wszędzie widzę ciała, wszędzie trupy, całe góry ciał, nikt ich nie uprząta ..."        To było jakoś tak!
Nic takiego nie miało miejsca więc mój kredyt zaufania dla tej pani się skończył i tyle.
          Pozdrawiam!

0
0
Portret użytkownika stanlej

Tak a propos>co do daty to

Tak a propos>co do daty to możemy się pokłucić gdyż kalendaż którey został tworzony został stworzony z POMYLKOM czyli ten co obliczał wówczas robnoł się o 7lat czyli obecnie powinniśmy mieć wzgledewm dokładnych obliczeń  2009rok.Czyli wszysto jeszcze przed nami.

0
0
Portret użytkownika Zenek :)

"I z tą „stonką” istoty

"I z tą „stonką” istoty ludzkie już nie będą w stanie walczyć. Już nie da się ich zebrać tak jak kiedyś zbierali stonkę do słoików i jeszcze mieli ludzie za to płacone. "

- buahahahahaah, ZDECHNĄ SZYBCIEJ NIŻ DINOZAURY.... tylko ZEGAR APOKALIPSY WYBIJE PÓŁNOC co nastąpi wkrótce....

Nie dajcie się wkręcać "plejadanom" w anielskie wizje.... ni są tacy anielscy na jakich się malują....

http://porozmawiajmy.tv/plejadianie-watykan-gady-i-zniewolenie-swiadomosci-szaman-tancujacy-z-wiatrem/

przykład ich sztuczek..... (gdzieś w połowie wywiadu).....

0
0
Portret użytkownika n..

To może kilka pytań do

To może kilka pytań do "białych" w związku z kolorowym tematem: A dlaczego dziewczyny chętnie opalają się w solarium? Czy nie dlatego by wyglądać zdrowo i sexi? Czy to nie oczywisty lecz podświadomy sygnał, że urodzą zdrowe dzieci? A które panienki faktycznie wolą mężczyźni, te trupioblade czy te opalone? Czy mieszanie obcych genów wzmacnia czy osłabia potomstwo? Zatem z jakich praktycznych względów Bóg zabronił kazirodztwa? Czy dzieci pozbawione naturalnych uczuć rodziców, moralnych pouczeń najbliższych, światła ewangelii oraz zwiedzone kłamstwami religijnych oszustów a następnie wyzuci z sumienia nastolatkowie są źli czy wszyscy "kolorowi"? Czy lepszy jest "białego" biskupa wykład czy "kolorowego" starszego ŚJ biblijny przykład? Itd., itp...
Pozdrawiam miliony tolerancyjnych "białych" i "kolorowych", nazywanych od świętego imienia Boga i zdecydowanych pobierać się " tylko w Panu" jako jedynym i mądrym kryterium!
Ps. A ciekawe komu i dlaczego teraz tak zależy, by znów czytano książkę tego zwyrodniałego, psychopatycznego mordercy Hitlera, która tak spustoszyła mózgi nazistów? Czy to przypadek?

0
0

Strony

Skomentuj