Klimatolodzy przewidują śmierć tysięcy ludzi w Europie w wyniku zmian klimatycznych

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Klimatolodzy zaprezentowali szokujące przewidywania, według których w wyniku zmian klimatycznych do 2100 roku setki milionów ludzi będzie zmuszonych do ratowania swojego życia przed ekstremalnymi zjawiskami pogodowymi, a około 150 tysięcy ludzi może stracić życie. Dwie trzecie kontynentu nie będą w stanie uniknąć konsekwencji klęsk żywiołowych.

 

Badacze z Komisji Europejskiej snują mroczne prognozy na podstawie analizy danych dotyczących ekstremalnych zjawisk pogodowych (na przykład takich jak pożary i silne upały), porównując ich częstotliwość w ciągu ostatnich dziesięcioleci. 

Setki tysięcy ludzi mogą w przyszłości umrzeć z powodu udarów cieplnych, problemów z sercem, a także w wyniku powodzi, pożarów i huraganów. Susze i pożary doprowadzą do niedoboru żywności, a ludzie będą bardziej narażeni na ryzyko śmiertelnych chorób i infekcji.

 

Naukowcy sugerują, że aby uniknąć katastrofalnych zmian klimatycznych, trzy czwarte obecnie wydobywanych zasobów (węgiel, ropa naftowa oraz gaz) powinny pozostać nienaruszone w swoich źródłach.

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.8 (4 votes)


Komentarze

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Trzeba przeprowadzić badania

Trzeba przeprowadzić badania naukowe na starych lodówkach produkowanych w Białorusi, ale u nas sprzedawanych pod nazwą POLAR. Mińsk-2 tak się nazywa ta lodówka, która po całkowitym wyłączeniu z prądu długo trzyma lód nawet nożem nie można go oderwać, ale po jakiś czasie nagle cały ten lód się roztapia i jest potop w kuchni ... jakby przekroczył masę krytyczną. Resztę się sami domyślcie, ja tam wolę nie krakać. Język

1
0
Portret użytkownika Akamai

Tylko 150 tysięcy ?

Tylko 150 tysięcy ?

Też mi wynik.

Każdego roku umiera na raka 8 milionów osób. Mainstreamowi lekarze nie potrafią zaproponować chorym niczego innego oprócz przedłużającej w ogromnym cierpieniu agonię, radioterapii i chemioterapii. Ewentualnie coś mu niekiedy wytną, ale w związku z przerzutami i tak powracają do wyżej wymienionych, bardzo kosztownych metod przedłużania agonii.

Tak. Rak to wielki biznes. Dlatego amerykańska FDA, która dopuszcza leki do obrotu, dba o to, żeby nie można było leczyć raka w inny sposób. W tej skorumpowanej instytucji rządowej najwięcej do powiedzenia mają oczywiście przedstawiciele karteli medycznych. 

Polecam wzruszający film o "hochsztaplerze" polskiego pochodzenia doktorze Burzyńskim, któremu udaje się likwidować guzy wielkości piłki tenisowej w głowach dzieci. Doszło do tego, że z powodu jego osiągnięć, także i jego starano się zlikwidować.

Czy znacie taki przypadek, żeby członkowie ławy przysięgłych protestowali przeciwko orzeczeniom "niezawisłego" sądu ? Żeby protestowali z transparentami przed sądem w obronie skazanego ?

To właśnie wydarzyło się w Houston. A tym skazanym był dr Burzyński.

https://www.youtube.com/watch?v=FRc4YvtJixM

8
0

Poznajcie Prawdę, a ona was uwolni !

 

Portret użytkownika MiamiVibe

Rak, stres, despresja,

Rak, stres, despresja, szczepionki, chemtrails, eutanazja, aborcja, lgbt (wyniszczanie tradycyjnego modelu rodziny), trucizny w pożywieniu, geoinżynieria, wojny, fukushima, konsumpcjonizm i tak dalej i tak dalej... dla mnie też liczba 150 tys. wydaje się zbyt śmiesznie mała.

6
0
Portret użytkownika Sceptyk na maksa

Naukowcy Ci, bo nie wszyscy

Naukowcy Ci, bo nie wszyscy się z nimi zgadzają, przeanalizowali rzekomo 30 tys. prac "na temat", z tego wybrali bodajże 931 (...).

Wiem to "Lucyfer" skłonił do tego artykułu. Ale np. autorzy opisujący w pracy z 2013 r. rozwój rolnictwa w obszarze Morza Śródziemnego na podstawie bardzo obszernych w tym wielu nowo odkrytych danych, ze zdziwieniem zauważyli, że w dawnych okresach ciepłych nam najbliższych we Włoszech i Hiszpanii zaobserwowano prawie optymalny dla rolnictwa rozkład opadów oraz zmniejszenie się długości i intensywności okresów upalnych i  suchych. Co ciekawe największe fale upałów letnich odnotowywano w dawnych wiekach z reguły w okresach chłodnych. Np. w starożytnym Rzymie rekordowe upały i susze zanotowano w zdecydowanie chłodnych kilku stuleciach bezpośrednio poprzedzających naszą erę. Np. największą z kilkunastu cyklicznie się powtarzających, była susza w 226 p.n.e., która trwała aż przez circa sześć miesięcy! Fale upałów nie tylko we Włoszech w okresach chłodnych związane były z większą frekwencją w Europie układów wysokiego ciśnienia. Ocieplenie natomiast wg wielu, wielu nowszych badań, to głównie wzrost temperatur minimalnych dobowych, a nie maksymalnych; i wiosenno-zimowo-jesiennych, a nie letnich - nie tylko zresztą w tym regionie. Sprawa więc jest sporna wśród naukowców. Fale upałow można dobrze bowiem powiązać z maksimum obecnej atllntyckiej wieloletniej oscylacji - AMO, na pewno lepiej niż z obecnym ociepleniem.

1
-1

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Portret użytkownika Gggg

Pogody na za tydzien

Pogody na za tydzien przewidziec nie potrafia a beda mi mowic co za 80 lat. 150k ludzi umrze w tym czasie bo nikt nie jest wieczny.

8
0
Portret użytkownika Anioł Prawdy

Myślisz że to jakaś moja

Myślisz że to jakaś moja obsesja i ulubiony temat ? Mnie to wkurza tak samo jak Ciebie. Mam lepsze zajęcia niż pisanie ciągle tego samego w kółko. Ludzie mają myśleć nad rozwiązaniem tego problemu , a nie cichcem przeminąć na amen nie wiedząc o niczym i dlaczego umierają...

5
-1
Portret użytkownika Anioł Prawdy

A pierdzielisz głupoty -

A pierdzielisz głupoty - ludzie nie wiedzieli co to jest rak przed i zaraz po wojnie. I nie dlatego że byli głupi tylko dlatego że tego czegoś nie było praktycznie wcale.

https://www.youtube.com/watch?v=LLCF7vPanrY
Three Mile Island 79
Czarnobyl 86
Fukushima 2011 x 3 + basen x nieskończoność.
Kalendarz Majów koniec 2012 (skąd wiedzieli ?)

Tym zależy żeby nie wyzdrowieli co kierują stadem bezmyślnych bałwanów bo pozostałe bałwany nie dobierali się im do bunkrów... Wszystkie te sługusy lewackie i bandyckie zostaną przez swoich zleceniodawców wydymani poprzez lincz całej pozostałej ludności. Szach mat - przeliczyli się z sabotażem Fukushimy bo ktoś tych wszystkich reaktorów na świecie będzie musiał pilnować - taka fukushima wyciągnie każdego z bunkru po kolei a jak będą mieć lenia i stara żeby wyjść i dopilnować pomp i poziomu wody to mignie im flash przez ciało i tyle będzie po ziemi co kurz w kosmosie.

Michio Kaku - Current News & Fukushima
https://www.youtube.com/watch?v=YFQAD8_gIek

2
0
Portret użytkownika Anioł Prawdy

ja pisałem i myślałem o

ja pisałem i myślałem o ludziach w Polsce - to co napisałem to są słowa śp. mojej babci - nikt w jej czasach nawet nie słyszał że ktoś umierał na raka - były zgony od wypadkowe lub naturalne ze starości ale nie od raka Język
Rak jako taki musiał istnieć od początku ludzkości bo istnieje takie coś jak promieniowanie kosmiczne które jest znikome ale jest. Na milion ludzi załóżmy z 10 ludzi od tego kosmicznego promieniowania musiało doznać uszkodzenia przy podziale komórek w ciele bo podział komórek dzieje się nieustannie przez cały czas.
A tak w ogóle to posłuchaj sobie o grzybach dr. Jaśkowskiego
https://youtu.be/BIrL9Ty8-Po i pomyśl sobie że aktualnie grzyby nie mają po 5000Bq, tylko po 500000Bq a ogólnie to smacznego i niech cie tam bombarduje ale "ja" tylko od środka Fukushima - dla mnie tacy ludzie co tak piszą są typowymi ignorantami - zresztą to typowa forma obrony z wkurzenia i niemocy, a podświadomie dobrze wiesz że masz od tego prze-je-ba-ne dlatego taka twoja reakcja jak widzisz słowo FUKUSHIMA.

3
-1
Portret użytkownika Medium

Promieniowanie znajdziesz i w

Promieniowanie znajdziesz i w Mohenjo-daro, to w naszej epoce zaczęło się od Hiroszimy. A i to nie jest w 100% pewne, bo znający się na temacie mają bardzo ciekawe obserwacje i analizy, że ok. 1842 roku miała miejsce wojna atomowa na naszym kontynencie.

O wojnach bogów można sobie poczytać nawet w internecie. Że u naszych przodków nie stwierdzano raka, może świadczyć o poziomie opieki lekarskiej. Ponadto ludzie żyjący na wsiach przy większym kontakcie z naturą są lepiej chronieni przed zachorowaniem.

To, co panuje teraz w służbie zdrowia i propagandzie widzę jako polowanie na raka. Miej na uwadze, że aparat RTG zawdzięczamy naszej Marii Curie-Skłodowskiej i masowe prześwietlenia zaczęły się po wojnie. Same badania zwiększają ryzyko powstania raka.

Tak szczerze, to bardziej drażni mnie system leczenia raka niż Twoje magiczne słowo Fukushima.

1
0

Strony

Skomentuj