Katastrofa Smoleńska mogła być skutkiem działania NWO

Kategorie: 

Źródło:Internet

Zamachy na WTC z 11 września to wydarzenie, które wstrząsnęło całym światem. Było to wydarzenie ukazujące upadek moralny tych, którzy zorganizowali owe zamachy. Jednak jeszcze bardziej szokujące były informacje, które wypłynęły później, a mianowicie doniesienia o tym, iż to CIA stało za zamachami, jest to na pewno sprawa wstrząsająca i cały czas rozwija się. Dlaczego o tym piszemy? Otóż Polska również miała swój 11 września, a była to katastrofa w Smoleńsku, gdzie zginęła Polska para Prezydencka oraz czołowi politycy i przedstawiciele wojska.

 

Polska straciła elitę, po raz kolejny. Po dziś dzień ów wydarzenie budzi kontrowersje i będzie budzić je nadal, ponieważ dla jednych jest to typowy wypadek dla innych coś więcej a mianowicie zamach. Tutaj przy tej okazji dobrze jest przypomnieć, że jeszcze przed katastrofą Smoleńską Polski Prezydent był praktycznie szykanowany na każdym kroku w mediach głównego nurtu. Wszystko, co robił komuś się nie podobało. Natomiast już po samej katastrofie, okazał się on być bohaterem kimś, kto wcale tak źle na rzecz Polski nie działał. Cóż za dziwna sytuacja?

 

Zacznijmy od tego, że ówczesna władza nie odpowiadała globalistom dążącym go wprowadzenia nowego porządku światowego. Prezydent Lech Kaczyński robił coś odwrotnego, starał się działać na rzecz umocnienia więzi między narodami słowiańskimi aby stworzyć coś w rodzaju potęgi między morza, która byłaby doskonałą alternatywą dla UE oraz potęgi gospodarczej USA. Mało tego mogło by się w szybkim czasie okazać, że projekt między morza to doskonały biznes, z resztą tak już było w przeszłości. Zatem widzimy, iż taki projekt to coś destrukcyjnego dla pomysłu NWO, a to ogromne zagrożenie dla tych, którzy sprzeciwiają się otwartej globalizacji świata. Dodatkowo Słowianie ponownie staliby się potężni, a takie rozwiązanie dla chociażby Niemiec czy Francji jest destrukcyjne, ponieważ odbiera im prymat przewodzenia na Starym Kontynencie.

 

Dlaczego dziś wracamy do katastrofy Smoleńskiej? Otóż niemiecki wywiad ma posiadać informacje potwierdzające to, iż rzeczywiście doszło do zamachu. To jednak nie wszystko, nie tak dawno Niemiecki dziennik Stuttgarter Zeitung dotarł do informacji, które również mają potwierdzać hipotezę o zamachu, zatem potwierdzających tak zwaną teorię spiskową Smoleńska. O to, co wówczas mogliśmy przeczytać w wyżej wymienionym dzienniku.

,,Możliwą przyczyną tragedii samolotu TU-154 z 10.04.2010 roku ze Smoleńska, z dużym prawdopodobieństwem, mógł być zamach przy użyciu materiału wybuchowego, przeprowadzony przez wydział FSB w ukraińskiej Poltawie, pod dowództwem generała Juriego D. Z Moskwy. Zlecenie dokonania zamachu miało zostać skierowane „bezpośrednio” od wysokich polskich polityków do generała FSB.’’

Są to informacje szokujące, jednak dziwnym trafem przeszły one bez większego echa przez Polskę. Otóż w tym artykule padają konkretne nazwiska, pada także podejrzenie o udział wysoko postawionych polityków Polskich w organizację zamachu. Zatem tutaj rodzi się wizja bezprecedensowego zamachu a nie katastrofy. Raz jeszcze należy podkreślić, iż jest to szokująca informacja, ponieważ informacji podobnych jest wiele, pochodzą one z mniej wiarygodnych źródeł jednak są i takie, które pochodzą ze źródeł wiarygodnych i powszechnie cenionych, jak chociażby wyżej cytowany dziennik Stuttgarter Zeitung. Nie tak dawno do kin trafił film ,,Smoleńsk’’ cenionego i wybitnego reżysera Pana Krauze. Przy tej okazji dobrze jest przytoczyć jedną z wypowiedzi reżysera.

,,Tworzono atmosferę zagrożenia. Wielokrotnie różni ludzie ostrzegali mnie, bym na siebie uważał (…)Regularnie dzwoniono do mnie przez domofon w nocy do mieszkania. Nieustannie miałem też głuche telefony lub jakieś niejasne ostrzeżenia.’’ - mówi reżyser Antoni Krauze

Film ,,Smoleńsk’’ wielu specjalistów wyśmiało i skrytykowało w momencie gdy jeszcze nawet nie zdołał on wejść do kin. Czy to, zatem przypadek? Nie chcemy tutaj nic przesądzać, ponieważ każdy może sam wyrobić sobie opinię w tym temacie, nie mniej jednak jest zbyt wiele niedomówień i potknięć by sądzić, iż katastrofa Smoleńska to tylko wypadek lotniczy i nic więcej.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (6 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Teresa z Torunia

A teraz ciekawostka. Jest 19

A teraz ciekawostka. Jest 19 października 1986 roku, na tereni RPA  rozbija się mozambicki Tupolew z wysokimi urzędnikami i prezydentem Mozambiku na pokładzie.W tym samym dniu Mozambik i RPA dogadują się i zgodnie z konwencją chicagowską dochodzenie bierze na siebie RPA jako że było to państwo na trenie którego doszło do katastrofy. RPA miało też współpraować z producentem samolotu czyli byłym ZSRR. Co ustalono ?. M.in. że"

* samolot był sprawny ale miał przestarzałe wyposażenie (skąd my to znamy);

* dwóch członków załogi miało być pijanych (skąd my to znamy),

* przyczyną katastrofy było nie zachowanie przez załogę tzw. procedur ILS (skąd my to znamy); *załoga miała zignorować  ostrzeżenie z systemu GPWS o zbliżaniu się do ziemi (skąd my to znamy);

* załoga lądowała pomimo złej widoczności (skąd my to znamy);

RPA robiło wszystko aby nie przekazać czarnych skrzynek (skąd my to znamy). Mozambik powołał własną komisję śledzczą z którą nie chciało współpracować ZSRR (skąd my to znamy). Ale najciekawsze w tym wszystkim były ustalenia komisji ZSRR - stwierdzono, że służby bezpieczeństwa RPA celowo sprowadziły samolot na ziemię poprzez fałszowanie sygnału radiolatarni (!!!!!) przez co samolot rozbił się o wzgórza.

 

Po jakimś czasie agent specsłużb RPA niejaki Louw przynał, że to był zamach. Przyznał, że została użyta fałszywa radiolatarnia ale do dnia dzisiejszego nie zostało do końca oficjalnie potwierdzone....

3
-1
Portret użytkownika znawca

"Otóż niemiecki wywiad ma

"Otóż niemiecki wywiad ma posiadać informacje ... "

 

... nic się nie stało - po prostu "Kaczka" od podpisu * ZA * Traktatem Lizbońskim spadła z nieba - tyle. A tak po za tym - to cóż to za sensasje niemiecki wywiad posiada ? Napewno chodzi tylko o to by Polaków urabiać pod modłę EU. Ja bym tam Niemcom nie wierzył z dwóch powodów. Po pierwsze dlatego, że statystyczny Polak "robi" na Niemca - u nas w kraju nie mamy żadnych technologii. No ... a drugi powód wiąze się z pierwszym - Niemcy tak sprywatyzowały naszą gospodarkę, że nie tylko są jej właścicielem w wiekszości, ale do tego tak ją sprywatyzowały, że w Polsce ... nie mamy żadnej technologii.

2
-1
Portret użytkownika solo80

Jeżeli obecny PiS

Jeżeli obecny PiS reprezentuje interesy NWO, a Lech Kaczyński podczaas swej prezydentury zalegalizował loże b’nai b’rith(której to członkiem był zmarły brat Macierewicza), to ja się pytam czy oni naprawdę zginęli czy było to przedstawienie mające na celu ogłupić nas Polaków i podzielić jak nigdy dotąd? Pomijam już nawet to, że dzięki tej katastrofie Tusku pracuje dla Niemiec w Brukselii, a nie Moskwy, bo według mojej teorii POPiSy robią popisy razem. A i Lesiu Kaczyniak ma dużo zdjątek w myckach tak jak i Tysku. A może na pokładzie zginęły tak naprawdę tylko ważne dla kraju osoby prawdziwi patrioci, a wyżej postawieni masoni wylegują się gdzieś na jakiejś prywatnej ciepłej wysepce?

3
-1
Portret użytkownika barbarasz

Jest to bardzo prawdopodobnei

Jest to bardzo prawdopodobnei obyś nie miał racji, bo ci co tak dużo krzyczą o zamachu mogli go zorganizować. Chociaż mogło zamachu nie być. Nasi w ogóle nie wylecieli, a tam leży zupełnie inny samolot. Ciekawe skąd u Niemców takie informacje? Czy to aby nie oni w tym maczali palce?

1
-1
Portret użytkownika ivona

Ja tak uważam i od początku

I ja tak uważam i od początku  uważałem że PiS do kolejny, wyższy etap  poddaństwa NWO, ale baranki które dostały po 500 na paszę  nawet nie chcą  o tym słyszeć.  Pis przegłosował  poprawki do ustawy 1066 o bratniej pomocy obcych wojsk, uchwalił  ustawę  antyterrorystyczną która wcale nie jest wymierzona przeciwko realnym terrorystom  tylko  nam, a teraz dyslokuje na terenie kraju bataliony amerykańskie.    Ciekawe przeciwko komu,  spodziewają  się  desantu z Rosji ?

Jeżeli ktoś wprowadzi u nas NWO lub na początek chociaż  stan wyjątkowy to będzie to PiS,  czyli spółka Kaczyński- Maciarewicz.  A jako winnego zgodnie z ostatnimi trendami z Usa wskażą na  Rosję

 

2
-1
Portret użytkownika solo80

Na komisji PiS głosuje za

Na komisji PiS głosuje za odrzuceniem projektu zakazującego aborcji, który sam wcześnniej zgłosiło i poparło. PO i N. są przeciwko tej ustawie, a mimo to chcą przełożyć komisje na 11.01 żeby móc dalej podburzać społeczeństwo. Trzy godziny wcześniej PO, PiS i N. wspólnie popierają umowę CETA. No to jak nie realizują planu NWO? Dlaczego nie cofną żadnej głupiej ustawy, którą wprowadziło PO tylko dodają nowe od siebie?

 

2
-1
Portret użytkownika Aqua

Skoro pojawiają się

Skoro pojawiają się "przecieki" z niemieckich służb to znaczy, że wyjaśnianie idzie dobrą drogą, a ktoś chce zamotać. Sprawy z gazetą nie znam. Wiem, że jest książka na podstawie raportu z tych służb. Tam jest, że zamieszani się polscy politycy, którzy zaangażowali generała służb rosyjskich. Czyli to samo, co opisujesz. Niemcy nie są w tej sprawie wolni od podejrzeń. Wystarczy przypomnieć sobie, jak po zamachu szkalowano w ich prasie tych, którzy nie zgadzali się z oficjalnymi wyjaśnieniami. Teraz blokują wyświetlanie filmu o zamachu. Pytanie takie, czy taki raport pojawił się, bo chcą chronić władze w Rosji? By wyszło na to, że to tylko jakaś tam grupa i ludzie z Polski. Jednak trudno uwierzyć, by ktoś z tych służb działał bez rozkazu Putina. To może chcieli go tym raportem raczej oskarżyć? Wszystkiemu, co przychodzi z Niemiec trzeba się przyglądać z bardzo dużą ostrożnością. Za zamachem stoją ci sami, co teraz za koczującymi kodowcami. Niemcy będą chronić głównie te siły.

Niedługo po zamachu, przyszło od kogoś z Rosji pismo, że prawdopodobnie ciała zmarłych są pozamieniane. Z tym dokumentem nie zrobiono nic. Łatwo zrozumieć, w jakiej to sytuacji stawia wspólników z Polski.

1
0
Portret użytkownika Ogo Pogo

ŁUKASZ Vt4.112>>....Nie ma

ŁUKASZ Vt4.112>>....Nie ma bowiem nic ukrytego ,co by nie miało być ujawnione,ani nie ma tajemnego co by nie było poznane i na jaw nie wyszło.......Uważali,że działali sprytnie i odnieśli zwycięstwo.....i wystarczyło zebyście MNIE(PRAWDĘ) nie znależli aby zatryumfował zły czyn ukazywany w dobrym świetle...Jednak ich gra zostala szybko odkryta ich złe działanie udaremnione......To co zostało powiedziane w ciemności w końcu zostaje ujawnione przez światłosć.To co się knuje w ukryciu izby,może zostać ujawnione tak jak gdyby to przygotowano na placu.Każdy człowiek może mieć kogoś kto go zdemaskuje.Każdego człowieka widzi Pan Bóg,który może zadziałać aby ujawnić winnych.

TRZEBA ZATEM ZAWSZE DZIAŁAC UCZCIWIE ABY ŻYĆ W POKOJU.I NIECH TEN KTO TAK POSTĘPUJE NIE LĘKA SIĘ ANI W TYM ŻYCIU ANI W PRZYSZŁYM.<<

PAN PREZYDENT L.KACZYŃSKI MIAŁ DO WYKONANIA  KILKA PODSTAWOWYCH DZIAŁAŃ:

I.REAKTYWACJA LOŻY MASOŃSKIEJ  sYNÓW pRZYMIERZA.

II.PODPISANIE TRAKTATU LIZBOŃSKIEGO

III.SKONFLIKTOWANIE I WYZNACZENIE NOWYCH OBSZARÓW WPŁYWÓW W BYŁYCH REPUBLIKACH RADZIECKICH.CZYLI UJMUJĄC PROŚCIEJ PRZESUNIĘCIE WPŁYWÓW KAHAŁU NOWOJORSKIEGO  NA WSCHÓD.

Niestety nie przyłożył się w tej ostatniej kwestii ponadto bardzo konfliktował się z tworzącym się na powrót DDrem pod kierownictwem jeszcze wtedy Angeli Merkel obecnie Fatimy Merkel.

Zapadł wyrok przy okazji postanowiono zwiększyć skutecznośc urządzając egzekucję zbiorową.Wyznaczono zabójców Tuska i Putina.Tuska jako przydupa Angeli do spraw brudnych i antypolskich.Putina jako wirażkę poza zasięgiem prawa a w razie ujawnienia prawdy ,człowieka ,który dla zatuszowani morderstwa posunie się nawet do agresji na Polskę.Stan zagrożenia dla Polski ze strony Rosji jest sztucznie utrzymywany na wysokim poziomie poprzez obecną ekipę poprzez "kontrakt" z banderowcami.Nie leży to w interesie Polski .Wracając do Smoleńska.Ujawnienie Prawdy i sprawstwa bezpośredniego (co jest oczywiste) Putina w jatce smoleńskiej może się przełożyć lecz nie musi na otwarty konflikt  z Rosją do czego zmierzają nasze władze sterowane "PO amerykańsku"Jesteśmy bez szans.Taka jest Prawda.Natomiast jatka europejsko wschodnia jest na rękę wszelkiej maści chabadowcą chcącym na powrót przejąc Polin.

Druga wersja bezkonfliktowa może się skończyć tym ,że Putin powie"nie mam płaszcza i co mi Pan zrobi?"Nie róbmy nic.Putin i tak odejdzie i poniesie karę.

Obydwaj bezpośredni zabójcy Tusk i Putin przyjechali na miejsce zbrodni sprawdzić czy wszystko jest OK.Póżniej każdy z nich swoim mocodawcą zameldowali o "efektach działań".Mocodawców było więcej niż jeden.To była zmowa ,spisek."Odejście" Lecha Kaczyńskiego było na rękę wielu.OnŚP.Kaczyński myślał zapewne ,że swoimi ustępstwani ma rzecz menory ugra coś dla Polski.Nic błędnego.Wszyscy "wielcy"nieobecni na pogrzebie to pośredni jednak znaczący sprawcy zamachu smoleńskiego.Nawet Merkel nie dotarła, nawet sznylzugiem.Uczestnictwo a zasadzie nieobecność  wielkich w pogrzebie krakowskim Pary Prezydenckiej było wyznaczeniem miejsca Polski w hierarchii kolonii.Niestety dalej jesteśmy  w tej sytuacji.....Nawet nie było Szymona Perskiego ponoć "przyjaciela" Polski zwolennika likwidacji nauczania historii jako zbędnego przedmiotu co obwieścił na słynnym spotakniu w Krakowie  na UJ.

Szymona ,który odszedł na "łono" Abrachama (czy Abracham to genderysta z łonem?),którego opłakiwał PAD na uroczystości w Izraelu.Państwie ,którego co światlejsi Żydzi(co z radością stwierdzam tacy również się zdarzają ,niezmiernie rzadko ale wirus zwątpienia zawsze na początku jest znikomy) nie uznają podobnież jak swojej szczególnej roli dziejowej.

Tym ostatnim zapewne dla niektórych niemiłym  akcentem żydowskim kończę i pozdrawiam.

 

2
-1
Portret użytkownika Alien1974

Autor tego artykułu powinien

Autor tego artykułu powinien najpierw zacząć od raportu pirotechnicznego Tupolewa przed odlotem, który był, ale tak jakby go nie było. O czym wy w ogóle piszecie. Same bzdury. 

2
-1
Portret użytkownika BigStan

Całe przedstawienie

Całe przedstawienie Smoleńskie miało swoje preludium gdy w Mirosławcu "rozwaliła" się CASA grzebiąc wierchuszkę wojskową. Smoleńsk zakończył i kurtyna spadła w dół. Niedobitków "aktorskich" wyeliminował seryjny samobójca na usługach prowadzących nasze marionetki z wiejskiego koryta i trzymają też rękę na pulsie pierwszego stołka RP - Czyż duduś nie został namaszczony przez naczelnego rubina gdy ten ze swoją zgrają mieli wyjazdowe posiedzenie ?

Tak więc patrzmy i słuchajmy z nałożonym "filtrem" to co ścierwo media gównianego nurtu nam od początku serwują !

5
0
Portret użytkownika nasterdemo

samolot sprowadzono w krzki

samolot sprowadzono w krzaki na dodatek 3 metry poniżej pasa, wystarczy pomyśleć, jeżeli piloci mieli złe mapy nawigacyjne na których zmina wysokości terenu nie była uwzględniona to mogli myśleć że lecą dośc wysoko by wypatrywać pasa podczas gdy nagle wbili się w drzewa jak ich nakierowała wierza, to nie od razu się czuje w takim samolocie. oni wiedzieli że leca nisko ale myślę że nie podejrzewali że aż tak nisko. zauważyli to za późno. sprowokować katastrofę samolotu jest bardzo łatwo, nie trzeba ładunków wybuchowych, ja myślę że manipulowano skrzynkami właśnie po to by na taki fałszywy trop nakierowac dociekliwych. zastanawiam się tylko, obserwując reakcję zaskoczenia u naszych wtedy z rządu że wygląda to jak wygląda miałem wtedy wrażenie że oni spodziewali się jakiś kłopotów z tą wizytą bo wiedzieli że kreml nie chce takiej wizyty, że nie leży w jego planach pojednywanie się z plemionem pisowskim (łatwiej rozgrywać mając dwa plemiona nad wisłą) a pojednawcze przemówienie podobno miał LK, zapewne szajka pełowska myślała że to będzie przekierowanie samolotu gdzieś dalej i ugrzęźnięcie delegacji w jakimś miejscu w celu ośmieszenia i oni na to poszli widząc w tym dla siebie punkty a potem było wielkie zaskoczenie że to był wyrok bez względu na to kto jeszcze zginie. wyrok na pisowców dla jasności. to są tylko moje domniemywania ale takie miałem wrażenia wtedy widzać potem wymuszoną putinowskim batem spolegliwość rządzących podczas wizyty premiera i prezydenta federacji rosyjskiej. to jest moja ocena. to są politycy a ja ich tak nisko oceniam.

1
0
Portret użytkownika USArmy

Z innej beki:

Z innej beki:

Rosyjski lotniskowiec o pełnej nazwie „Admirał Fłota Sowietskogo Sojuza Kuzniecow” wypłynął w długi rejs do Syrii. Już na samym początku drogi zaczęły się dziać dziwne rzeczy.

Lubiący się chwalić Rosjanie w ogóle nie napisali nic o wypłynięciu zespołu w kierunku Morza Śródziemnego. Dopiero kiedy 6 okrętów bojowych wraz z jednostkami towarzyszącymi przekraczało Kanał La Manche szeroki świat dzięki brytyjskim mediom dowiedział się o wyprawie do Syrii. 

Śmiechom nie było końca, albowiem jedyny rosyjski lotniskowiec jest zdaniem wyspiarskich komentatorów jedną wielką kupą złomu. Tak kopci z komina, jak parowce z czasów I Wojny Światowej i nie trzeba stawiać zasłony dymnej, by ten długi na ponad 300 m okręt ukryć przed wścibskim okiem przeciwnika.

Nic dziwnego. 4 turbiny o łącznej sile 200 000 koni mechanicznych napędzane są parą wodną wytwarzaną przez 8 kotłów KWG-4. Podczas pierwszego rejsu na Morze Śródziemne odbytego w 1995 roku 6 kotłów zepsuło się i okręt wylądował w suchym doku, gdzie przez miesiące dokonywano na nim napraw. Z kolei kiedy „Kuzniecow” w 2009 roku znowu znalazł się w basenie Morza Śródziemnego podczas kolejnej awarii w siłowni wybuchł pożar, w którym zginął jeden marynarz. Podczas przepływu „Kuzniecowa” obok Szkocji ten rosyjski „cud techniki” musiał się schować u wybrzeży, bowiem nie mógł poradzić sobie z silnym sztormem. W pewnym momencie padły wszystkie turbiny i wiatr zaczął spychać okręt na skały, grożąc rozbiciem połączonym z wielką katastrofą ekologiczną.

Dlatego dziś lotniskowiec płynie w eskorcie holowników, a norweskim pilotom bojowym udało się zrobić zdjęcie dwóch wozów strażackich na pokładzie. Oslo poważnie zaniepokoiło się pobytem tej „tykającej bomby” u własnych wybrzeży i odetchnęło z ulgą, kiedy rosyjskie środki masowego przekazu oficjalnie poinformowały, że zespół płynie w kierunku Syrii. 

Co więc robi na odległych od Rosji wodach Morza Śródziemnego lotniskowiec o sile rażenia mniejszej niż nie duży francuski okręt tego samego typu - „Charles de Gaulle”, nie wspominając o amerykańskich kolosach? Problem tkwi w uzbrojeniu „Kuzniecowa” i jego długim pobycie w porcie Murmańsk. Równolegle z wypłynięciem zespołu „Kuzniecowa” na Morze Barentsa największy uderzeniowy okręt podwodny na świecie „Smoleńsk” – projektu 949A „Antiej”, oddał salwę z zanurzenia rakietami manewrującymi do zwalczania celów nawodnych P-700 systemu „Granit”. Jednak salwa trafiła w cele na Wyspie Północnej w Archipelagu Nowa Ziemia. Typ P-700 znajduje się także na rosyjskim lotniskowcu „Kuzniecow”. Zachodni specjaliści uważają je za przestarzałe i łatwe do wykrycia oraz zestrzelenia, choć potrafią lecieć z prędkością ponad 2,5 Macha. Ponieważ od dawna nie robiono prób z tymi rakietami istniało uzasadnione podejrzenie, że system stał się niesprawny technicznie. 

Teraz Rosjanie starali się udowodnić światu, że rakiety P-700 mogą atakować cele naziemne, a więc są zagrożeniem nie tylko dla jednostek pływających. Choć ich celność jest co najmniej dyskusyjna, to mogą one przenosić ładunki jądrowe o mocy 500 kT. I to nie o uderzeniowe samoloty Mig-29 K i Su-33, które znajdują się pod pokładem lotniskowca chodzi, tylko o sprawność systemu „Granit”. Ponieważ pokładowe odrzutowce nie mogą tankować w powietrzu przez co ich zasięg jest ograniczony, ich siła bojowa ma niewielkie znaczenie, tym bardziej, że rosyjskie samoloty mogą spełniać swoje zadania lepiej, startując z baz na ziemi, a nie z chybotliwego pokładu „Kuzniecowa”. 

Rzecz druga to „odrdzewianie” zabytku jakim jest „Admirał Kuzniecow”. Płynąc na Morze Śródziemne Kreml sygnalizuje, że ta platforma nawet w eskorcie holowników jest w stanie dowieźć groźne, bo uzbrojone w ładunki jądrowe pociski P-700 w zapalny rejon.

2
-2
Portret użytkownika UPAdlina

mendak, wklejasz tekst z

mendak, wklejasz tekst z PISuarowego wpolityce.pl i myslisz, że ktos będzie ten bandero-uSSmański ściek traktował na poważnie??  To po pierwsze!!           

http://wpolityce.pl/swiat/313686-tajemnica-rejsu-admirala-kuzniecowa-co-robi-na-wodach-morza-srodziemnego-rosyjski-lotniskowiec          

Po drugie mendak!!.........Jeżeli tak bardzo chcesz wszystkich przekonać, jakie to kiepskie są możliwości wojskowe Rosji, to najpierw idź pogadaj z żołdakami uSSmańskimi z USS Donald Cook , który dwa razy (Morze Czarne i Bałtyk) został zamieniony w bezwolną pływajacą wannę, a potem przyjdź i opowiedz wszystkim o ich wspomnieniach !!.............I po trzecie mendak!!.......Jesteś teraz uSSarmy !!.......Dobrze się składa, bo właśnie przyszły do was nowe mundury i zalecenia co do pasującego do nich waszego image!!......PS: A po czwarte mendak, to co te twoje wklejki maja wspólnego z tematem artykułu??........

4
-2

Konto nieaktywne na czas nieokreślony - MOD

Portret użytkownika Odważniak

Ów, owa, owej, owym, owemu,

Ów, owa, owej, owym, owemu, owe, itd.. to słówko się odmienia. Na litość boską, Drodzy Autorzy, nie policzkujcie swą ignorancją inteligencji potencjalnych czytelników, chyba, że nie jesteście Polakami, to wybaczę.

0
-2
Portret użytkownika kapitan ameryka

Coś wyjaśnie.Tupolew wybuchł

Coś wyjaśnie.Tupolew wybuchł w powietrzu.Albo bomba albo rakieta.Żadne rozbicie sie o ziemie.DLACZEGO? nie trzeba byĆ laskiem pseudo ekspertem on jest ekspertem od modeli sklejanych ale nie o tym mowa.Eksperyment przeprowadzony z podobnym samolotem na pustyni potwierdził ze niema mowy o zwykłym rozbiciu.Rozwalili samolot o ziemie z wiekrzej wysokosci .Samolot był nafaszerowany czujnikami i monitorami oraz manekinami w środku.Samolot rozbił się na wielkie 3 cześci.Ludzie nawet z foteli nie wypadli.Film dostepny w internecie.

4
-1

Strony

Skomentuj