Kanada uchwaliła ustawę: rodzicom, którzy krytykują LGBT, można zabierać dzieci

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Teraz, jeśli dziecko chce zmienić płeć - rodzice nie mają prawa go od tego odwieść i dalej ciąży na nich obowiązek utrzymywania pociechy. Jeżeli dziecko urodziło się chłopcem, ale potem zdecydowało, że chce być dziewczynką, rodzice są zobowiązani prawnie do zapewnienia mu dostępu do koniecznej usługi medycznej.

 

 

Prawo obowiązuje na razie tylko w prowincji Ontario. Inicjatorką zmian jest Kathleen Wynne, szefowa rządu stanu. Wynne otwarcie zadeklarowała swoją orientację seksualną, ale nie tylko z tego słynie. W 2015 roku wprowadzono zmiany do programu nauczania w szkołach. Teraz lekcje edukacji seksualnej rozpoczynają się już w grupach sześciolatków. W wieku ośmiu, dziewięciu lat dzieci muszą mieć wiedzę o seksie między osobami tej samej płci. Nieważne, że wielu rodziców się temu sprzeciwia.

 

Okazuje się, że to nie koniec tego, co ma do zaproponowania Wynne. Kanada przyjęła nową ustawę 89 (Bill 89) „Prawo o wsparciu dla dzieci, młodzieży i rodziny w 2017 r.” Według nowych przepisów państwo będzie mogło ingerować w relacje między rodzicami i dziećmi. Interesy małoletnich opisano bardzo szeroko. Obejmują m.in. takie zagadnienia, jak „płeć, orientacja seksualna, tożsamość płciowa i ekspresja płci.” Jeżeli dziecko urodziło się chłopcem, ale potem zdecydował, że chce być dziewczynką i odwrotnie (w kanadyjskich szkołach nauczają, że jest to normalne), rodzice są zobowiązani przez prawo do zapewnienia mu dostępu do podstawowych usług zdrowotnych. W przeciwnym razie, państwo uznaje „psychologicznego cierpienia” dziecka i jest uprawnione do wycofania go z rodziny.

 

To samo dzieje się, jeśli ktoś otwarcie sprzeciwia się ideologii społeczności LGBT, a jego na przykład syn zakochał się w koledze w innej klasie. Wówczas, według nowego prawa, dziecko potrzebuje ochrony od jego własnej rodziny. I nie ma, co myśleć, że ma tu znaczenie wiek, czy brak porozumienia między rodzicami i dziećmi – to tylko tymczasowe trudności dla urzędników. Nie ma znaczenia „emocjonalny dyskomfort psychiczny” dziecka przy wysłaniu go do innej rodzinie.

 

Prawa dziecka są bardzo duże w przeciwieństwie do praw rodziców. Ich opinia nie ma praktycznie żadnego znaczenia. Doszło do tego, że obecnie lepiej nie afiszować się ze swoją religijnością. Orientacja seksualna ma obecnie większe znaczenie niż wiara. Przyjęta ustawa eliminuje pojęcie „religia” i „system wartości, w którym rodzice wychowują swoje dziecko.” Najwyraźniej ustawodawca uznał, że im rodzina jest bardziej tradycyjna, tym gorzej. Chrześcijańscy rodzice przeżywają liczne niepowodzenia przy adopcjach ze względu na ich „głęboko zakorzenione przekonania religijne, tradycyjne małżeństwa i niezmienności płci człowieka”. Analogicznie, gdy homoseksualiści spotykają się z odmową przy adopcjach, choć dziej się to rzadko, mówi się wówczas o „dyskryminacji”.

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Rodak

Władze Kanady, to czyste

Władze Kanady, to czyste bezrozumne elity, które zmierzają do uinicestwienia ludzkości w konsekwencji takich uistaw. Ludzie obudźcie sie i pogońcie takie elity, które działaja na waszą szkodę.

0
0
Portret użytkownika MichaelN

Bardzo faszystowskie państwo

Bardzo faszystowskie państwo z tej Kanaday. Prawie jak w Europie, choć akurat pod tym względem jest jeszcze gorzej. Komunizm w pełnym natarciu.

0
0
Portret użytkownika Zenek ;)

Żrą ludziska wiadrami HORMONY

Żrą ludziska wiadrami HORMONY PŁCIOWE dodawane do "certyfikowanej żywności" a potem się dziwią iż im ODPIERDALA od BURZY HORMONALNEJ jakiej organizm z uwagi na panującą na zachodzie modę na OBŻARSTWO... nie jest w stanie wygasić..... No i potem się taki czy taka budzi... NA HAJU wrzeszcząc wokoło iż "się urodził/a w nie tym ciele"..... a to tylko efekt FASZEROWANIA SIĘ NARKOTYKAMI znanymi jako SZTUCZNE HORMONY....... męskie/ kobiece.... A im młodszy organizm tym EFEKT czyli SZAJBA jest wcześniej zauważalna.... i cała "tajemnica".

1
0
Portret użytkownika May

To prawo ktore uchwalil

To prawo ktore uchwalil obecny rzad Kanady pochodzi od ojca zla czyli szatana , bo logicznie rzecz biorac robi sie wszystko celowo , aby rodzice nie mieli nic do powiedzenia w sprawie wychowania wlasnych dzieci , czyli robi sie wszystko aby prawowitych rodzicow zniewolic czy tak powinno byc w demokracjii i panstwie prawa?

4
0
Portret użytkownika el destino

zmiana płci? a może chłopiec

zmiana płci? a może chłopiec i dziewczynka w jednym? Czytałam gdzieś że upadli aniołowie zostali ukarani obojnactwem. I stąd mamy behemota... Zaś tu na forum widziałam dziwny komentarz  "co ma makrela pod spódnicą" czyżby ktoś coś sugerował?

Chyba rzeczywiście już niewielu ludzi jest na tej ziemi...

2
0
Portret użytkownika Cień

Powiem w ten sposób, gdyby

Powiem w ten sposób, gdyby Kanadyjczycy chcieli zmian to wybraliby inną władzę, zrobili by takie zadymy na ulicach że każdy by na świecie o tym wiedział, ale jak widać im się podobają takie zasady i polityka, problemu więc nie ma, więc po co o tym pisać?

1
-5

,,Najpierw cię ignorują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz." (Mahatma Gandhi)

,,Si vis pacem, para bellum." („Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny.”)

Portret użytkownika Eva11

naprawde myslisz,ze to co

naprawde myslisz,ze to co dzieje sie np . u Nas to dowod ,ze nam sie tak podoba ?

czy mi sie podobaja przymusowe szczepienia lub ukraincy w mojej kamienicy ?

nie w zadnym razie ,ale sama nic nie zmienie,choc probuje  ...a wiekszosc jest zajeta przebieraniemw katalogach lub ubiorem na msze ...jaki bardziej sie ozlocic  u szwaworskiego czy na psim targu za mniesze koszta ....

i dlatego tez ,ze ludziom bardzo sie podoba marudzic i dalej siedziec w fotelu i szukac na co maja marudzic ...

era potulnosci ,nie zauwazyles?

a swoj droga ,dlaczego indianie mieli by wyjezdzac ?

gdyby mieli takie upodobania jak biali ,zapewne nie nazywalby sie ten kontynent ameryka !

1
-5

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Portret użytkownika Cień

Skoro ludzie wolą zajmować

Skoro ludzie wolą zajmować się swoimi sprawami i nie zauważają tego lub niechcą co się wokoło dzieje, to znaczy że dana sytuacja nie sprawia im na tyle problemów żeby się martwić, lub problem ich nie dotyczy. A to oznacza że problemu nie ma lub problem ma tylko wąska grupa ludzi.

Żadna era potulności, gdyby tak było to Polacy wybraliby znowu Platforme Obywatelską. Także skoro u nas możliwe to było to czemu nie w Kanadzie? Widocznie temu lewackiemu narodowi się to podoba.

Skoro Indianie nie chcą wyjeżdżać mimo że według spiskowej teori Maximusa odbiera im się dzieci na organy to znaczy że też nie mają z tym problemu. Kto normalny żyłby w kraju w którym dana ludność jest prześladowana? Tylko masochista.

2
-4

,,Najpierw cię ignorują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz." (Mahatma Gandhi)

,,Si vis pacem, para bellum." („Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny.”)

Portret użytkownika Eva11

myslisz,ze u Nas nie

myslisz,ze u Nas nie odbieraja zycia dla organow ?

i chyba podoba ci sie polityka prezia w sprawie szczepien ?

to niebo zasnute chemtrials i glutamian sprawiajacy ,ze klopsiki smakuja lepiej !
zbrodnia ogolnoswiatowa wiec sie nie ludz ,ze u Nas jest lepiej !

a jakos nie widze smialka na ulicy !

bo cos sprawia ,ze nie ma odwaznych !

a jesli o wybory chodzi to jestes bardzo naiwny twierdzac ,ze to Ty ich wybrales !?

jedni sprzedaja inni okaleczaja narod ...wygrywa ten ,ktory w danym momencie jest potrzebny aby wykonac zadanie !

a co do Indian ...choc nie wielu jeszcze wlacza ! i mam nadzieje ,ze bedzie ich przybywac ...

tylko jak koncza ci walczacy tego sie nie dowiesz z tv....

1
-5

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Portret użytkownika Cień

No skoro wszędzie odbierają

No skoro wszędzie odbierają życie dla organów to po co rozdmuchiwać akurat o Kanadzie?

Gdzieś coś napisałem o szczepieniach? Chyba masz już zwidy, albo słyszysz głosy w głowie.

Na chemitrails pije soczki z warzyw i owoców ekologicznych które pozbywają się metali ciężkich z organizmu.

Nie ma odważnych bo większość nie wierzy w te teorie. Pozatym sztucznie większa umieralność wśrod ludzi, nie potrafi zatrzymać ludzkości w drodze do zwiekszania swojej liczebności. Nie wiem jak oni takimi metodami chcą zmniejszyc ilość ludzi do 500mln? skoro tu juz licznik pokazuje ponad 7MLD i ciągle niebezpiecznie rośnie. Sam bym nie chciał mieszkać w świecie jak z filmów Scie-Fiction typu Elizjum, gdzie człowiek na człowieku żyje w ogromnych megalopolis.

1
-4

,,Najpierw cię ignorują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz." (Mahatma Gandhi)

,,Si vis pacem, para bellum." („Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny.”)

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Głupi ciciu... społeczeństwo

[.........] społeczeństwo kanadyjskie poza nielicznymi Indianami zamieszkują głównie żydzi - emigranci z Europy. To własnie tym mniejszościom indiańskimte dzieci maja byc zabierane i oddawane na przeszczepy bogatym kanadyjczykom pochodzenia żydowskiego!

6
-3
Portret użytkownika Cień

I znowu te teorie o żydach...

I znowu te teorie o żydach...

Nikt nie broni Indianom wyjechać z takiego kraju...a ty gadasz tak jakby byli zakuci w kajdany.

2
-7

,,Najpierw cię ignorują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz." (Mahatma Gandhi)

,,Si vis pacem, para bellum." („Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny.”)

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Nistrzu głupoty! Jestem pod

Mistrzu głupoty! Jestem pod wrażeniem twojej wielkości! Tak sie składa, że wieele lat temu kochała się na studiach we mnie pewna żydówka... Na trzecim roku przerwała je ze łazami bo jej rodzina wraz z kilkoma innymi rodzinami ( żydowskimi) wyjeżdżali do Kanady. To był rok 1969, albo 1970. To były lata żydowskiego eksodusu z Polski i miałem dużo informacji na ten temat. Jako fascynat antropologii wiem, kto z moich znajomyuch jest żydem w pierwszych 2-4 pokoleniach. Ty jesteś tylko zwykłym niepiśmiennym burakiem, boś slepy a w dodatku kompletnie pozbawiony inteligencji jak... burak...

 Dlaczego Indianie mieliby wyjeżdżać z ziem swoich przodków [...]  A niby gdzie mileiby wyjeżdżać? Na zmywaki do Izraela?

6
-2
Portret użytkownika Cień

Super że prześwietlasz swoich

Super że prześwietlasz swoich znajomych pod względem żydowstwa w rodzinie niczym SSman. A do tego jeszcze z żydówką się zadawałeś zdrajca krwi, nie ma co, z Syjonistami przystajesz xD Myślałeś że jak jej zaaplikujesz swoje DNA to jej sie odmieni? Cóż za poświęcenie hehe

No skoro ich mordują według twojej "super teorii", to ja bym uciekał a nie czekał aż mi moje dziecko odbiorą...

Nie wiem może do Polski?? A może do twojej Rosji?? Jest jakiś kraj bez żydów??

3
-9

,,Najpierw cię ignorują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz." (Mahatma Gandhi)

,,Si vis pacem, para bellum." („Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny.”)

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Zawsze wiem, kim są moi

Zawsze wiem, kim są moi znajomi. To, że któryś jest żydem nie rzutuje to na naszą znajomość, ale... wyczula instynkt samozachowawczy..

 Gdyby taką zdolność posiadali wyborcy poskojęzycznych żydów o polskich nazwiskach, zydzi by tym krajem nie rządzili...

4
-1
Portret użytkownika lill

Ucieczka ma sens tylko

Ucieczka ma sens tylko wówczas gdy maz chociaż cień szansy na  powrót w większej sile i odebaranie tego co ci zabrano

Jesli takiej szansy nie ma to jedyne co pozostaje zanim polegniesz - zadać jak największe straty wrogowi który na ciebie nastaje.

0
0
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Żaden zdrajca krwi, bo jej

Żaden zdrajca krwi, bo jej nie przeleciałem. Dla mnie to była zwykła żydówka a ja dla niej byłem księciem. Moja wina?

 Acha... była zakochana w moim 3 oktawowym głosie... (Jak Presley)

4
-1

Strony

Skomentuj