Już jutro koniec świata. Co może się wydarzyć 23 września?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Cały świat oczekuje na to co stanie się 23 września 2017 roku. Jest całkiem spora liczba ludzi, którzy wierzą, że jutro dojdzie do tak zwanego końca świata. Ma się tak stać na skutek zdarzeń kosmicznych, których nadejścia jeszcze sobie nie zdajemy sprawę. Czy to jest w ogóle możliwe?

 

Jak wiadomo tegoroczny koniec świata został ogłoszony przez autora książki o tajemniczej planecie X, która rzekomo wyłoni się jutro i nagle zderzy się z Ziemią. Gdyby tak się stało, bez wątpienia byłaby to bezprecedensowa katastrofa, zwłaszcza gdyby jej nadejście było całkowitym zaskoczeniem.

Nibiru nadlatywała już w ostatnich latach wielokrotnie, ale jakoś ani razu nie doleciała. To nie oznacza, że któregoś razu ta legenda nie stanie się rzeczywistością. Jak to zwykle bywa w przypadku teorii spiskowych, w pewnym momencie stają się prawdą. Wystarczy tylko poczekać.

Oczywiście naukowcy z NASA są zniesmaczeni gdy pyta się ich o to co stanie się jutro. Ich zdaniem nie ma żadnego zagrożenia. No cóż może rzeczywiście zderzenie z inną planetą, której nie umiemy dostrzec nie jest zbyt prawdopodobne, ale fakt istnienia dodatkowego ciała niebieskiego w Układzie Słoneczny jest raczej powszechnie uznawany więc taka nieznana planeta może istnieć naprawdę.

 

Jeśli rzeczywiście zdarzy się to co przewiduje pan Meade i coś tak wielkiego jak planeta uderzy w Ziemię, to rzeczywiście nie będzie z nas co zbierać. Taki kataklizm nie jest raczej do przeżycia. Byłaby to klasyczna sekwencja kończąca. Jest to jednak mało prawdopodobne, że tak wielkie obiekt może dostać się w naszą okolicę niezauważony. Co innego jeśli chodzi o asteroidy. Te mogą nas zaskoczyć i ostatnio jest ich podejrzanie dużo.

Jednego tylko dnia, 20 września, w pobliżu Ziemi przeleciały dwie dopiero co odkryte planetoidy. W przypadku obiektu oznaczonego 2017 SR2, jego przelot zauważono 12 godzin wcześniej. Przy średnicy szacowanej na 11 metrów oczywiste jest, że ewentualne zderzenie z naszą planeta raczej nie grozi kataklizmem.

Jednak fakt, że asteroida przeszła w odległości zaledwie 92 tysięcy kilometrów jest dalece niepokojący. Obiekt poruszał się z prędkością 10 km/s względem Ziemi i w tym roku było to 31 ciało niebieskie, które przeleciało w odległości mniejszej niż księżycowa. Tego samego dnia w odległości 0,81 LD czyli 311 tyś. km przeleciała kolejna asteroida 2017 SM2. Należy ona do tak zwanej grupy Apollo, czyli ma orbitę niebezpiecznie blisko Ziemi. Jego szacowana wielkość odpowiada tak zwanemu meteorowi czelabińskiemu, czyli ma około 20 metrów średnicy. Jego prędkość względem ziemi to 8,49 m/s.

 

Jeśli coś może wywołać nagle koniec świata jaki znamy jest to raczej zabłąkana asteroida, której nie umie dostrzec na czas. Oznacza to, że trzeba być wyczulonym nie tylko na ziemskie zagrożenia, które mogą doprowadzić do końca świata, ale też na całkiem realne zagrożenia kosmiczne, które będą nam zagrażały nawet po 23 września ... o ile oczywiście dożyjemy.

 


 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Ojej

Cześć zwolennicy teorii

Cześć zwolennicy teorii spiskowych!

Jak wam minął kolejny koniec świata? Można do nich przywyknąć, tyle ich już było, no nie?

1
0
Portret użytkownika ben

Alert dla sprawiedliwego

Alert dla sprawiedliwego.Gościu tak na marginesie za obrazę mojej mamy.Nie znasz a obraziłeś . H-J ci w dupsko cieciu i znowu jesteś na nie  pier---y pomiocie.

5
-1
Portret użytkownika Zenek ;)

Wczoraj 22 w godzinach

Wczoraj 22 w godzinach wieczornych (wszelakie rogate, włochate, ogoniaste, kopytne, latające i pełzające) "aniołki" wszelkich opartych na ideologii hitler torah "wiar" próbowały dokonać DESANTU NA TEN ŚWIAT by PORWAĆ (czytaj OPĘTAĆ) wierzące w nie młotki. Niestety, jak donosi biuro prasowe Swarożyca, te legiony robactwa spod znaku nierządnicy maryi i jej koziomordego maschiacha (jezusa/ jozuego - czyli 4 reinkarnacji BIBLIJNEGO WĘZA ABLA (SOBKA/ SETA)) (nie mylić z ich WROGIEM Chrystusem) zostały ODPARTE więc z uwagi na powyższe KONIEC ŚWIATA a co za tym idzie HOLOKAUST GOIM biblijne nazi będzie zmuszone przełożyć na INNY dogodny tym SKRYTOBÓJCZYM ZWYRODNIALCOM TERMIN....

4
-2
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Wyjaśnij mi różnicę, między

Wyjaśnij mi różnicę, między biblijnym jesuem - synem Diabła a Chrystusem... Dla mnie jest to ta sama osoba. Bóg nie miał i nie mógł mieć człowieczego syna, bo jest Wszechmocnym Umysłem.

I nie ma powodu by wysłać Pośrednika między sobą a ludźmi, gdyż dał im Wolną Wolę...

 Albo jest Wszechmocny, albo wszelkie istoty podszywające się pod niego są Demonami.

 "tertium non datur"
 

4
-1
Portret użytkownika Zenek ;)

Hm... na początku był Egipt

Hm... na początku był Egipt bo TAM się zaczęło KŁAMSTWO w jakie wierzą lemingi...

Egipcjanie wierzyli iż NUT czyli PRAWDZIWA MATKA BOSKA... MATKA NIEBIAŃSKA..... miała 5 dzieci

ale w w innych mitach jest mowa iż z jednym z nich czyli HORUSEM STARYM miała pozostałą 4...

Abstrahując od tego jak było naprawdę owy HORUS STARY to i CHRYSTUS (przydomek powstały z przekręconego jego imienia HORUS na HRST - co jest także wyróżnikiem CZERWONEJ LINII BUDDÓW) ale i DUCH BOŻY po dalszych przejściach (bo odleciał z planety pozostawiając ją pod opieką swojego z Nut potomstwa) ... Byt CAŁKOWICIE FIZYCZNY choć to TYTUŁ bardziej niż osoba (w sensie jedna i tylko jedna)..... czyli swojski SWARÓG.. Śhiva

Pozostała 4 dzieci znana ZBIORCZO jako YHWH znana jest jako HORUS (bez przymiotników) czyli OBIEKT NA NIEBIE znany jako (przekręcone) SŁOWO z Ks Rodzaju bo mowa tam o SŁAWIE czyli CHWALE BOŻEJ..... Owo YHWH to BRAHMA..... ale także ŁADA... jakiej symbole rycerstwo przed katolackie nosiło na swoich tarczach.... (swojski SWAROŻYC ale i ŚWIĘTOWIT ale i SYRENKA warszawska)(to ten obiekt był wypatrywany na niebie 23)

Owa 4 dzieci (YHWH to Jan, Mateusz, Łukasz Marek..... wynalezieni przez piewców ideologii hitler torah 3200 lat później po swoim FIZYCZNYM ŻYCIU) jest popularnie nazywana MATKĄ BOSKĄ mimo iż tą prawdziwą wedle wierzeń jest NUT..... YHWH znana jest także jako ISIS czyli STRAŻNICZKA TRONU jest ZASTĘPCZĄ MATKĄ BOSKĄ czyli PIASTUNKĄ czyli DAWCZYNIĄ PIASTÓW... takiej linii królewskiej dawnej Lechii jakiej zarówno hitlerowiec Mieszko I jak i Bolek Chrobry NIE BYLI CZŁONKAMI (doklejono ich do niej by tak UZURPOWAĆ WŁADZE w Lechii)....zaś Hinduiści skrót YHWH zapisywali jako INRI czyli INDRA tłumaczone potem KŁAMLIWIE jako KRÓL PLUGAWYCH i UPADŁYCH a naprawdę oznaczających SYNÓW WAJU (SYNÓW WIATRU - też ich 1 litery imion)...

Przywódczynią owej 4 jest jak wymieniłem wyżej ISIS traktowana obecnie w katolicyzmie jako Bóg Ojciec..... ale to jak pisałem wyżej ZASTĘPCZA MATKA NIEBIAŃSKA bo prawdziwą jest NUT... jaka jest matką całej NIEBIAŃSKIEJ/ ANIELSKIEJ NACJI znanej jako ANUNNAKI..... (ANU tłumaczy się jako A NUt.... Święta Nut zaś samo słowo ANUNNAKI to RYCERZE CHRYSTUSA... w tłumaczeniu) czy DEWOWIE.. zastępcza matka SYNÓW CZŁOWIECZYCH wcielających się jako Chrystus (Horus Młody) czyli jako AWATAR CHRYSTUSA PRAWDZIWEGO czyli Horusa Starego

Żeby było ciekawiej Owi SYNOWIE CZŁOWIECZY (czyli WISZNU) czyli ci popularnie znani jako Chrystus to te same osoby jakie w naszej genealogii robią za LECHÓW.... w tym słynnego Bicza Bożego.... Czyli PRZYWÓDCÓW LECHII..... z czego jak powiadają zapowiednie jeden aktualnie żyje na ziemi.

----

Po drugiej stronie "krawężnika" stoi HITLEROWSKA SWOŁOCZ znana jako ASUROWIE czyli Plemię Dana... jakich rodzicielką jest TEFNUT czyli Nierządnica maryja....

jakiej dziecię znane jako ABEL.... (Rambha/ Set/ Sobek/ Reptoid Daddy) swego czasu ŚLUBOWAŁ WYMORDOWAĆ WSZELKICH DEWÓW jak i wszelkie ludy jakim oni patronowali (przewodzili, nauczali)

ów pierwszy UPADŁY hitlerowiec ABEL około 3700 pne (patrz start żydowskiego kalendarza) rozpoczął trwającą do dziś INWAZJĘ NA TĘ PLANETĘ z myślą o jej PRZEJĘCIU, o przejęciu RAJU wówczas na niej się znajdującego pod swoje PANOWANIE.... Jego agresja została POWSTRZYMANA przez ISIS (to także EWA czy JAHWE z bibli) a on sam wypędzony z planety jaką opuszczając UTOPIŁ W WYWOŁANYM PRZEZ SIEBIE Z ZEMSTY POTOPIE......

ABEL "powrócił" na planetę po 500 latach już jako NOE a dokładniej powrócił jako JEGO SYNOWIE (bo jego pierwsze przejawienie na planecie czyli ABEL przenazwano na NOE) Owa trójka dzieci potomstwa tego demona znana jako HAM, SEM i JAFED to znane z mitologii greckiej MEDUZY (ATENA jest jedną z nich ZEUS to NOE).... jakie zapoczątkowały baśń o tzw 12 plemionach nazioli jaka powstała z połączenia 1 + 2 czyli HAM'ickiej głównej głowy z dwoma Pomocniczymi..... zresztą zestrzelonej nad Irlandią o czym mówią mity. Okres jego powrotu datowany na lata 2400-2200 pne jest okresem WYMIERANIA mordowanych przez niego wszelakich kultur na całej planecie zbiorczo dla Egiptu nazwanego Pierwszym Okresem Przejściowym.

Kolejne przejawienie się tego ŻMIJOWEGO demona przenazwanego już na ABRAHAM.... MAGICZNY HAM (ale także BELZEBUB) miało miejsce około 1800 pne.... ono po latach zaskutowało około 1350 pne bitwą na polach KURUKSZETRY gdzie wojskom UPADŁYCH i ich hamicko-semickich sług WIEDZIONYCH DO BOJU przez jozuego czyli jezusa zastąpiła drogę CHWAŁA BOŻA wraz z Chrystusem (wodzem chrześcijan czyli SŁOWIAN).....

dlatego też łączenie w jedną postać jezusa z chrystusem jest CELOWYM ŻYDOWSKIM KŁAMSTWEM mającym na celu poprzez to ZWIEDZENIE uchodzić w oczach chrześcijan za ich braci mimo iż żydostwo jak i wszelkie osoby czczące maryję czy jezusa (BELIARA) są w oczach CHRYSTUSA i UPADŁE i PRZEKLĘTE bo PRZEWINY WOBEC DUCHA BOŻEGO jak i jego AWATARÓW są wedle bibli NIEWYBACZALNE i NIEZMYWALNE po WSZE POKOLENIA.

Dlatego jak mówi Apokalipsa ta nierządna swołocz w CZASACH KOŃCA będzie
--uciekać przed wzrokiem BOGA
--skamleć o litość
--MASOWO SIĘ NAWRACAĆ... z wyznawanego przez się maryjno jezuskowego BAŁWOCHWALSTWA, z dowolnej ideologii hitler-torah na chrześcijaństwo jakie się odrodzi w Polsce ze Syna Człowieczego w niej JUŻ żyjącego

1
-2
Portret użytkownika pmpoznan

Jak te skośnookie północno

Jak te skośnookie północno koreańskie ścierwo popierdzieli błąd to będzie koniec świata...

1
-7
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Głupi, ty głupi... Sytuacja

Głupi, ty głupi... Sytuacja jest taka, że to "skośnookie ścierwo", jak brzydko nazywasz jednego z najwybitniejszych władców na świecie, dobrze wie, że może sobie robić co chce, bo usrańcy nic nie mogą zrobić... Gdyby zaatakowali KRLD, to Chiny i Rosja zrobi z USA sieczkę..., o czym taki głupek jak ty nie ma zielonego pojęcia...

6
-1
Portret użytkownika &

U mnie w domu, czyli lokalny,

U mnie w domu, czyli lokalny, nie globalny. Matka znów pucuje podłogi (taki fetysz) i biadoli że jej bogatsza siostra ma trzecią zmywarkę a ona jeszcze żadnej.

4
0
Portret użytkownika Estia

To co ma sie dzisiaj wydarzyc

To co ma sie dzisiaj wydarzyc to nie koniec swiata a zapowiedz i potwierdzenie dla czuwajacych...

Znaki na niebie w dniu 23 wrzesnia maja uzmyslowic ludziom zwlaszcza tym ktorzy nie wierza nadchodzace zagrozenia.

Przedewszystkim wojna w europie z nachodzcami, przesladowanie chrzescijan, szatanska UE za sprawa ktorej bedzie zniewolenie na wszystkie ludy( w tej chwii UE chce powolac jednego szefa UE-stad wypad dla p. Tuska, wojska unijne przy jednoczesnej likwidacji wojsk narodowych by ulatwic pacyfikacje "opornych ludow", wprowadzenie silowo jednej waluty w krajach ktore jeszcze nie maja euro, powolanie jednego ministra ktory bedzie rozdzielal srodki unijne, zlkwidowanie panstw narodowych (granic) do tgo wlasnie sa potrzebni uchodzcy...wycofanie pieniedzy z obiegu i wprowadzenie tkz. czipow zamiast kart kredytowych...juz w tej chwili miedzy instytucjami jest wymiana bezgotowkowa...juz wprowadzili ze banki moga zamrozic/ukrasc srodki na kontach osob w razie zawirowan...zniewolenie pod kazda postacia juz sie dzieje w europie, odbieranie dzieci pod byle pretekstem, jak w norwegii,szwecji, niemczech, przesladowania i wykluczenia lacznie ze strata pracy,zamykaniem do wiezien za mowienie prawdy o przestepstwach nachodzcow, ciche przyzwolenie wladz na teror jaki wprowadzaja nachodzcy poprzez niekaranie lub wrecz smieszne kary za popelniane przez nich przestepstwa co rozzuchwala ich jeszcze bardziej...itd.Plan UE Spinellego stal sie podstawa i glownym zalozeniem UE...

Podstawą programową nowego, europejskiego państwa totalitarnego nie jest – wbrew twierdzeniom propagandy – tzw. Plan Schumana z 1950 r., ani Deklaracja Europejska z 1951 r., ale napisany w 1941 r. przez włoskiego komunistę Altiero Spinelliego „Manifest z Ventotene” oraz opracowany na jego bazie w 1984 r. tzw. Plan Spinelliego, czyli pierwszy projekt konstytucji nowego, komunistycznego państwa.
Od 1993 r. Plan Spinelliego stał się oficjalnym programem Wspólnoty Europejskiej i Unii Europejskiej. Również od tego czasu imię Altiero Spinelliego nosi główny budynek Parlamentu Europejskiego w Brukseli. Trudno o bardziej jednoznaczny symbol znaczenia postaci Spinelliego i jego programu dla kierunku rozwoju Unii Europejskiej.

FRAGMENTY MANIFESTU Z VENTOTENE

-„Pierwszym zadaniem, bez rozwiązania którego wszelki postęp będzie tylko złudzeniem, jest ostateczne zlikwidowanie granic dzielących Europę na suwerenne państwa”

-„Własność prywatna musi być – w zależności od sytuacji – zniesiona, ograniczona, skorygowana albo rozszerzona i to nie według jakichś dogmatycznych zasad.”

-„Nasz ruch czerpie pewność co do celów i kierunków działania nie z rozpoznania jakiejś nie istniejącej jeszcze woli ludu, ale ze świadomości reprezentowania najgłębszych potrzeb nowoczesnego społeczeństwa. Dzięki niej nasz ruch wyznacza linie kierunkowe nowego porządku, narzucając jeszcze nieuformowanym masom pierwszą społeczną dyscyplinę. Nowe państwo powstanie dzięki dyktaturze rewolucyjnej partii i dla nowej, prawdziwej demokracji.”

-„Nieprzydatni starzy zostaną wyeliminowani, a wśród młodych trzeba obudzić nową energię.”

-„Chodzi o stworzenie państwa federalnego, które stoi na własnych nogach i dysponuje europejską armią zamiast armiami narodowymi. Trzeba ostatecznie skończyć z gospodarczą samowystarczalnością, która stanowi kręgosłup totalitarnych reżimów. Potrzeba wystarczającej ilości organów i środków, żeby w poszczególnych państwach związkowych wprowadzić zarządzenia wydane w celu utrzymania porządku ogólnego.”

Plan powstal juz w 1941 roku...Napisany niemal sto lat po publikacji w 1848 r. Manifestu Komunistycznego Karola Marksa i Fryderyka Engelsa Manifest z Ventotene jest niemal dokładnym powtórzeniem ich programu, uzupełnionym o główne idee leninizmu

 

Tak to mniej wiecej wyglada drodzy europejczycy, po tych wszystkich terapiach szokowych jakie dokona UE na narodach ma nadejsc pewnej dlugiej mroznej zimy ten prawdziwy armagedon potrwa 3 dni , 3 dni spadajacego ognia z nieba...czyzby nibiru???...poprzedzony wojna w europie, poteznymi churaganami i powodziami..

 

 

 

 

 

 

 

8
-1
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Na razie nadzwyczajnym

Na razie nadzwyczajnym znakiem na niebie jest deszcz... Pada i pada... Czyżby wasz Srezus celowo zakrył niebo chmurami, by jego znaków na niebie maluczki nie mógł zobaczyć...?

 Ze strony Natury nam nic nie grozi. Grozi nam ze strony złych ludzi. Mają oni potężną broń i skuteczne przed nią zabezpieczenia, łącznie z kosmicznym miastem- państwem, co szybujue sobie na geostacjonarnej orbicie...

 Gdy tu wzbudzą potwory, tam z uśmiechem i krokodylą łezką w oku będą się przyglądać swemu szatańskiemu dziełu...

 

5
-3
Portret użytkownika MiamiVibe

,, Znaki na niebie w dniu 23

,, Znaki na niebie w dniu 23 wrzesnia maja uzmyslowic ludziom zwlaszcza tym ktorzy nie wierza nadchodzace zagrozenia. ".

No to sobie obejrzę te ,,znaki", całe niebo w chmurach deszczowych i leje Smile Nie mogą być na ziemi ?

7
-1
Portret użytkownika MiamiVibe

To dziwne, ale też miałem

To dziwne, ale też miałem dziś nieciekawy sen. Byłem na pobliskiej łące z osobami, których nie pamiętam i nagle rozpętała się burza, dźwięki grzmotów nie brzmiały normalnie, ale bardzo nienaturalnie, wręcz upiornie i nagle piorun po uderzeniu w ziemię rozpętał niewielką pożogę, nie czułem przy tym strachu ani paniki, ale mocne zdziwienie, towarzysze natomiast wpadli w panikę, niestety dalej nie pamiętam... o wielu rzeczach śniłem tej nocy, ale tą burzę zapamiętałem najbardziej (?).

2
0
Portret użytkownika Anioł Prawdy

i nawet nie masz pojęcia ile

i nawet nie masz pojęcia ile masz racji w tym co napisałeś - otóż ten deszcz to jest właśnie koniec świata który doprowadzi wszystkich do raka...
w deszczu jest masakrycznie dużo skażenia cezem 137 i innymi pochodzącym z Fukushimy Daiichi (TO JEST WŁAŚNIE TEN PRAWDZIWY KONIEC ŚWIATA - 4 REAKTORY STOPIONE KAŻDY PO 180 TON PALIWA MOX)
Kliknij fallouts https://www.sujb.cz/aplikace/monras/?lng=en_GB
Ta liczba ktora widnieje po prawej Bq to ilość strzałów promieniowania co każdą sekundę. Jak wypijesz 1m2 takiej wody to będziesz dostawał tyle tego promieniowania co każdą sekundę wewnątrz organizmu. To jest ta sama energia która zmieniała wodę w parę w samym reaktorze tyle że teraz jest w calym środowisku i w nas samych rozrzedzona a po jakimś czasie każdy będzie miał problem z rakiem bo jest to nie tylko w wodzie ale też i we wszystkim jedzeniu - w GRZYBACH NAJWIĘCEJ! Kto chce mieć raka i jest samobójcą niech pije wodę opadową - niech kompie się w jeziorach i rzekach i niech je grzyby ile wlezie - szczególnie zalecam to wszystkim zdrajcom Polski i chazarskim judeosatanistom z banderowcami...

7
-3

Strony

Skomentuj