Jarosław Kaczyński rozważa wydanie europejskiego nakazu aresztowania Donalda Tuska

Kategorie: 

Źródło: twitter.com/eucopresident

Podczas niedawnego spotkania Jarosława Kaczyńskiego z Angelą Merkel, jednym z głównych tematów dyskusji miała być kwestia ubiegania się Donalda Tuska o reelekcję na stanowisku szefa Rady Europejskiej. Okazuje się, iż prezes Prawa i Sprawiedliwości nie tylko nie zaaprobował kandydatury Tuska, ale także zakomunikował kanclerz Niemiec, że realna jest opcja wydania europejskiego nakazu aresztowania dla byłego premiera Polski.

Renomowany „Financial Times” ujawnił, że Jarosław Kaczyński poinformował Angelę Merkel o tym, iż prawdopodobne jest wydanie przez Polskę europejskiego nakazu aresztowania za Donaldem Tuskiem. Swoje sensacyjne doniesienia gazeta opiera na relacji dwóch unijnych dyplomatów, którzy doprowadzili do wycieku informacji do mediów.

 

Kaczyński miał sprzeciwiać się reelekcji Donalda Tuska na prestiżowe stanowisko szefa Rady Europejskiej. Przekonywał jednak, że temat europejskiego nakazu aresztowania dla Tuska nie jest sprawą odległą i może zostać w każdej chwili wydany.

 

Okazuje się, że coś co niegdyś wydawało się nierealne, dziś pojawiło się na negocjacyjnym stole. Kaczyński nie chce jednak drążyć tematu i prosi o cierpliwość. Przekazał, że nie będzie zdradzał mediom treści poufnej rozmowy z Angelą Merkel, bo tak się z kanclerz Niemiec umówił. Wychodzi na to, że jedna ze stron nie dotrzymała warunków tejże umowy, skoro opinia publiczna dowiedziała się o fakcie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (6 votes)


Komentarze

Portret użytkownika maniuś

 Jak mu będzie gorąco koło -

 Jak mu będzie gorąco koło --d, to da drapaka  do Peru nad amazonkę, Ma tam udziały w kopalni, i jakieś haktary, zakupił to w czasie wycieczki po wyborach-pamiętacie?

 

0
-1
Portret użytkownika ZIWK

Interesuje mnie jaką woltę

Interesuje mnie jaką woltę prawną wymyślą tuzy prawych i sprawiedliwych, aby do końca skompromitować Polskę.

Bo do wydania ENA potrzeba jednak przedstawienia zarzutów, które są przestepstwem, a "brak miłoścci do h[...] na kaczych nogach" na razie jeszcze nie jest przestępstwem.

Oczaywiśćie gdy poseł zarząda to jego koledzy partyjni wykonają - egzekucję dobrego imienia Polski -  w imię chorych urojeń posła. Z resztą takim obrońcom prawa, jak tow. prokurator Piotrowicz i tow. sędzia Kryże nawet dowdy, czy uzasadnione podejrzenia nie będą potrzebne. Szczególnie ten ostatni ma w genach prawo - nie bez powodu od osoby jego ojca powstało słowo "ukryżować". A to chce zrobić poseł Jarosław K.

Jesłi jednak zostanie doprowadzone do wydania nawet polskiego nakazu aresztowania, Tusk zostanie uchodźcą politycznym i nie jest wykluczone, że jeszcze tego samego dnia, wszyscy członkowie "kaczego nie-rządu" staną się w Europie i nie tylko "persona non grata" - czyli nikt z nimi i na żaden temat nawet nie będzie chciał rozmawiać.

 

0
-2
Portret użytkownika Blasius

Zarzuty są przestępstwem"?

Zarzuty są przestępstwem"? Polecam mniej Michnika z Lisem i więcej świeżego powietrza Smile Alleluja i do przodu.

0
0
Portret użytkownika Mojeimię44

To jest dziad i szumowina dla

To jest dziad i szumowina dla którego pieniądze to czynnik do działania do takiego stopnia, że był w stanie własnego syna w afere Amber Gold zaangażować. Tyle ludzi przez niego ucierpiało już w Polsce i straciło majątek, że to jest jawne działanie na rzecz szkody obywateli RP. Zresztą Morawiecki, który struga się na wielkiego patriotę jest po tej samej szkole WSI. To wszystko jest teatrzyk na potrzebe mas znaczy nas. Światem rządzą kłamstwa i fałsz. Mam nadzieje, że słowa tej kobiety się spełnią i że Bóg faktycznie wytnie drzewa takich szumowin jak on. Czas najwyższy. 

https://www.youtube.com/watch?v=T0Tt8n-DvB8

Co więcej ta dziewczyna bardzo kojarzy mi się z tą brzemienną, ukrytą przed smokiem na pustyni kobietą w czasach apokalipsy. Jej przeżycia są bardzo dziwne a poza tym też czuje się jak ja prowadzona przez liczbę 44 więc ufam jej. Mówi o tym, że nadchodzi dzień sądu nad drzewami ludzkimi dającymi złe owoce a niewątpliwie po aferach i katastrofach w które zaangażowany jest Tusk takim drzewem on jest. Wogóle jak na tak młodą dziewczynkę dużo wie ale od 3 miesięcy się nie odzywa. Miała jeszcze jedną stronę na youtube ale ją skasowała tłumacząc, że musi się ukrywać. To co jeszcze mi się z nią kojarzy to wizerunek matki Boskiej Częstochowskiej. Jest tak do niej podobna, że naprawdę myślę, że ona jest zaginioną biblijną madoonną- Czarną Madonną. Kiedys miałem okazje z nią rozmawiać i twierdziła, że od urodzenia nawiedzają ją różnego rodzaju anioły. Ja wam mówię ta dziewczyna jest naznaczona przez Boga. Możecie mi wierzyć. Dodatkowo jak tylko spojrzałem na artykuł o czerwonym śniegu w miejscowości Sura koło Archangielska (Archanielska) miasta Michała Archanioła od razu  mi przyszła na myśl ona gdyż ona na siebie mówi Sura. To nie może być przypadek.

4
-1
Portret użytkownika Pao1

To rude kurwisko jeszcze się

To rude [.....] jeszcze się szlaja po salonach? Żeby zdrajca ojczyzny i lewacko-komuszy despota i 33 podnóżek miał czelność śmiać się ludziom w twarz... tak jakby ludzie albo nie mogli w to uwierzyć... albo nie mieli już za grosz honoru... Ja się pytam... czemu ta ruda [........] jeszcze nie została zbojkotowana do samego dna... a głos i zdanie jego zdegradowane do rzygowin odbijających się od ściany?

Alergenna szumowina... nawet bardzo, bom człek jest raczej spokojny Smile

 

 

 

 

 

 

8
-3
Portret użytkownika Zenek ;)

Obiecanki cacanki a głupim

Obiecanki cacanki a głupim gojom radość....

takimi "newsami" naczelny fuhrer kfaczyzmu po swoich baletach na Majdanie i gardłowaniu tam ŚMIERC LAHAM poprawia sobie wyborcze słupki słusznie zakładając, iż każdy katol to SKOŃCZONY głupek i ze MOŻNA MU WMÓWIĆ WSZYSTKO nawet to iż "DOŻYWOTNE okaleczanie (szczepionkami) własnych dzieci to DZIAŁANIE PROZDROWOTNE"....

I że głośnym wrzaskiem "łapaj żłodziej" odmóżdzony katol zapomni iż sam kaczyński (pseudonim kalkstein) JEST ZŁODZIEJEM (patrz "porozumienie centrum" i przewały z jego udziałem) jaki sobie do pomocy sprowadza właśnie kumpla od "przekształceń" bankowych niejakiego gąsiorowskiego..... podobno poszukiwanego w polin listem gończym....  bo jeszcze zostały asy, jeziora, rzeki do "przewalenia" na "iSSraelski oscylator".

 

2
-3
Portret użytkownika Blasius

Dlaczego dtugi też? Bo tak?

Dlaczego dtugi też? Bo tak? Ok. Wiem, że nie masz pojęcia dlaczego ale daję tobie szansę byś napisał atgumenty.

0
0
Portret użytkownika ACHILES

BO MA KLASĘ, WIEDZĘ PRAWDZIWĄ

BO MA KLASĘ, WIEDZĘ PRAWDZIWĄ O POTRZEBACH SPOŁECZNYCH, EMPATIĘ SPOŁECZNĄ I MĄDRY ROZUM, a nie wbijane do głowy jej slogany, przez ludzi wyrachowanych i do cna zdegenerowanych w Naszym Kraju i nie tylko . 

p.s Nie znam jej osobiście, ale mam ten dar poznawania LUDZI PRAWDZIWYCH, a nie tych wykreowanych przez zwierzchników i UDAJĄCYCH SAMYCH SIEBIE, na potrzeby swych protektorów . 

OCZYWIŚCIE JUŻ NIE RAZ ZOSTALIŚMY W SWYCH GDYBANIACH I PRZECZUCIACH WYDYMANI I TAK MOŻE BYĆ I TYM RAZEM, ALE JAK TO POWIADAJĄ MĄDRZY LUDZIE : 

 nie myli się tylko ten kto nic nie myśli i ten, kto nic nie robi . 

OCZYWIŚCIE, NIE WYKLUCZAM TEGO, ŻE TO TEŻ MOŻE BYĆ NASTĘPCA WYSTAWIONY DLA NAS POLAKÓW PRZEZ REŻYSERÓW ŚWIATOWYCH W WIADOMYM ZADANIU i jest obecnie uwiarygodniana w TYM WŁAŚNIE CELU

( ale oby tak nie było, MAM SZCZERĄ NADZIEJĘ ) a jeśli tak jest, to mądrzy i rozumni LUDZIE POLSKIEGO POCHODZENIA, TO W PORĘ DOSTRZEGĄ. 

0
-2
Portret użytkownika ja jestem

jeszcze nim parę spraw ugrają

jeszcze nim parę spraw ugrają kto wie czy nie winniśmy tuskowi szacunek za to że nie rozlano naszej krwi tak jak wałęsie za to samo

3
-5
Portret użytkownika ACHILES

tysek chytrusek, bolek, kwach

tysek chytrusek, bolek, kwach, "balcerzak i spółka" I CAŁE to poJEBANE poPRZEDNIE  TOWARZYSTWO DO PIERDLA i NA ROBOTY PRZYMUSOWE ZA FRIKO DO KOŃCA ŻYCIA, za to co niegodziwego uczynili PRAWDZIWYM POLAKOM i za to jak ukradli Nam Nasze pragnienia i nadzieje ŻYCIOWE !!!

 a macierewicz, waszczykowski, sasin, radziwił, kępa,  DO TWOREK, albo ośrodka z BESTIAMI  w Gostyninie !!! 

zalewska, NA WYBIEGI MODY DLA STARUSZEK, 

schetyna do Oświęcima i niech czeka, na oswobodzenie, przez banderowskie bataliony .

petru, do portugalii niechaj wyjedzie na stałe swoją żonę i rodzinę zdradzać ze swoja ponętna NIMFUSIĄ .

morawieccy niechaj dalej się zaczną ukrywać w podziemiu, pod płaszczykiem ochronnym SWOICH NIECNYCH PROTEKTORÓW OD LICHWY ŚWIATOWEJ.

Pan Kaczyński i Duda do IZRAELA, niechaj się już teraz udadzą, na UCHODŹSTWO, płakać przy ŚCIANIE PŁACZU z porochem u boku i jego przybocznymi banderowcami. 

Pani premier Szydło niechaj odda wszystkie SWOJE BROSZKI, dla swoich szatańskich PROTEKTORÓW  i niech się porządnie WYKURUJE po wypadku w jaki została WMANEWROWANA, przez partaczy, KTÓRZY MIELI JĄ CHRONIĆ.

 

Pani Rafalska na PREZYDENTA, lecz na własnych warunkach i szczerych pragnieniach i

( bez bata nad sobą żadnego prezesa )

 

ojczulek rydzykowy, niechaj wreszcie wykupi STOCZNIE GDAŃSKĄ i ją znowu na nogi postawi, na której ratowanie KASĘ ZAJUMAŁ od zadżumionych swych owieczek .

 

I DOPIERO WÓWCZAS MOŻE BĘDZIEMY MOGLI BYĆ POLSKĄ I ŻYĆ, JAK PRAWDZIWI POLACY w SWOIM WŁASNYM KRAJU I ZGODNIE, JAKO NARÓD !!!

Dość już pogrywania Nami Polakami i odgrywania NĘDZNYCH RÓLEK W DOBREGO I ZŁEGO POLICJANTA, oraz tych kreatór gierek W DZIELENIU I RZĄDZENIU TAK CUDOWNYM NARODEM, KTÓRY TO JUŻ TYLE WYCIERPIAŁ W SWEJ DOTYCHCZASOWEJ HISTORII !!!

10
-2
Portret użytkownika dziadek ze wsi

Racja ACHILES. Mimo wszystko

Racja ACHILES. Mimo wszystko oba Kaczyńskie powinni beknąć za zalegalizowanie nielegalnej jawnie anty-polskiej anty-chrześcijańskiej loży dla żydowskich masonów

B’nai B’rith

https://pl.wikipedia.org/wiki/B%E2%80%99nai_B%E2%80%99rith_(Polska)

Jak jest źle niech za przykład posłuży Kraków gdzie działacze tejże loży (nasłani przez Hartmana) atakowali pod Wawelem Naczelną Kaczkę Dziwaczkę, która to właśnie ona w swojej osobie sprawiła, że żydowskie masony mogą luzacko robić co chcą w Polsce. To dopiero jest chore. To świadczy o tym jak bardzo są zakłamanym (i od chowu wsobnego chorym psychicznie) narodem wybranym przez szatana do czynienia zła na tej planecie.

2
-2
Portret użytkownika fix

Trzeba umiec wybaczac Synu,

Trzeba umiec wybaczac Synu, co prawda u mnie z tym czasem na bakier, ale podobno trzeba;)

Ps. Najlepiej sie zdystansowac....

 

0
-6
Portret użytkownika Antyparch

Tak, tak. Najlepiej żeby

Tak, tak. Najlepiej żeby Polską rządzili tylko Polacy. Bo to w końcu nasz kraj wywalczony cierpieniem i krwią wszystkich poprzednich pokoleń. A tu jakieś qrwy parchate za rumpel złapały i machają po swojemu.

Niestety jeszcze w świecie przyrody nie zanotowano przypadku, żeby pasożyt dobrowolnie opuścił ciało żywiciela. Jakby dalej nie chcieli kłamać, wszystkie szwindle wyjdą z czasem. I co my z tym zrobimy?

Ja jestem zwolennikiem powrotu monarchii, żeby tu zrobić z kim trzeba porządek. A potem możemy przejść do Samostanowienia Narodu jak za dawnych dobrych czasów.

Fajna mrzonka.

6109

3
-1
Portret użytkownika Komik

Nie przypuszczałem że

Nie przypuszczałem że kiedykolwiek dam ci PLUSA - no i stało się, jak bym mógł to dałbym ci dziesięć plusów.

5
-2
Portret użytkownika Komik

Nie uważam że cokolwiek

Nie uważam że cokolwiek miałoby mi się poprawiać - zawsze byłem, jestem i będę taki sam, ale idąc tym tropem, to może ty spróbujesz zmienić swój avatar ... może tobie coś się poprawi ... nie uważasz.

3
-2
Portret użytkownika drako_tr

Ależ owszem, poprawiło się, i

Ależ owszem, poprawiło się, i nawet tego nie zauważyłeś...ale to nic, wszystko w swoim czasie...oto twoja poprawa: cyt. " Nie przypuszczałem że kiedykolwiek dam ci PLUSA ..." widzisz, wcale już nie jesteś "taki sam"....i plusiki w końcu dostajesz...widzisz...? Smile

 

1
-2

Strony

Skomentuj