Izrael twierdzi, że "nadszedł czas" aby zamordować Assada

Kategorie: 

Zdjęcie wykonane podczas demonstracji w Waszyngtonie w 2011 roku - źródło: Flickr/Mr.TinDC/CC BY-ND 2.0

Stany Zjednoczone ogłosiły w poniedziałek, że posiadają "wiarygodne źródła informacji", które podejrzewają syryjski rząd o spalanie zwłok torturowanych więźniów, aby zatrzeć dowody popełnionych zbrodni. Władze Izraela uznały, że jest to najwyższy czas, aby wyeliminować prezydenta Baszara Assada.

 

Minister Mieszkalnictwa i Budownictwa Yoav Galant powiedział, że prezydent Syrii zabija swoich własnych ludzi, używa broni chemicznej a teraz rzekomo zajmuje się spalaniem ciał torturowanych w więzieniu ludzi. USA twierdzą, że w mieście Sajdnaja w muhafazie Damaszek powstało krematorium, gdzie wojsko miało zajmować się paleniem zwłok.

"Mordercy oraz liderzy nawołujący do zniszczenia Izraela, tacy jak Assad i jego operatorzy w Teheranie, nie mają już prawa istnieć. Gdy skończymy z ogonem węża, dotrzemy również do jego głowy, która znajduje się w Teheranie" - powiedział Yoav Galant.

To zaskakujące, że izraelski polityk nie został potępiony za te słowa. Publiczne wydawanie takich komentarzy, które nawołują lub wskazują na przygotowania do zamordowania głowy obcego państwa powinno być oczywiście karane. Dotychczas w bardzo podobny sposób wypowiadano się w Korei Południowej względem Kim Dzong Una.

 

Jak widać Zachód kontynuuje politykę ingerowania w sprawy wewnętrzne innych krajów. Zamordowanie Assada lub Kim Dzong Una byłoby oczywiście korzystne dla interesów Izraela i Stanów Zjednoczonych. W przypadku Syrii nietrudno nie zauważyć, że przez pierwsze lata próbowano obalić rząd w Damaszku z pomocą zbrojnej "opozycji" a gdy sama opcja siłowa okazała się nieskuteczna, rozpoczęto również kampanię propagandową, dzięki której próbuje się oczernić Assada na arenie międzynarodowej i w ten sposób przekonać społeczeństwa, że zamordowanie prezydenta tego państwa będzie czymś dobrym. Pamiętajmy jak było z "dowodami", które rzekomo potwierdzały obecność broni masowego rażenia w Iraku - to na ich podstawie dokonano inwazji. Kraj jest zdestabilizowany do dnia dzisiejszego, Saddam Husajn został powieszony lecz żadnej broni masowej zagłady nie znaleziono.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)


Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Wszyscy zdziwieni butą

Wszyscy zdziwieni butą SrulsraHell'skiego politykiera powinni o tym wiedzieć a o onym nie zapominać, że - jak to sami o sobie zawyrokowali i gojom w twarze rzucili!! - "Żydom wolno więcej"!! A skoro im-uzurpatorom czyichś wolności na rzecz poszerzenia wolności własnej "wolno więcej" i nikt szybko na tę samoposzerzoną wolność stanowczo nie reaguje, gudłajów po mordach za to nie wali - no to świat przez nich rządzony tak wygląda jak widać, słychać i czuć... Gwoli wyjaśnienia zagadnienia "poszerzonej wolności" i brzemiennych skutków takiego samo_o_sobie_mniemania niech będzie przykład...Niemiec! W poczuciu "krzywd Traktatu Wersalskiego" Niemcy też samouznali, że "im wolno więcej", a co z tego mniemania wyszło - wszyscy aż za dobrze wiemy i do dziś czujemy... Dzisiejsi rządzący SrulsraHell'em syjonaziści z Historii oczywiście niczego się - oprócz nazistowskich metod postępowania z sąsiadami! - nie nauczyli więc brną w kierunku kolejnego Holokaustu udowadniając "sprawiedliwym wśród Narodów Świata" że tak jak ostatni Holokaust nie był pierwszym tak kolejny zapewne nie będzie ostatnim a wszystko dlatego, że "ostateczne rozwiązanie kwestii rozproszonej wśród Narodów Świata" jest przedsięwzięciem niewykonalnym choćby dlatego, że zawsze znajdzie się jakaś grupka "sprawiedliwych" która stanie w poprzek "sprawie ostatecznego rozwiązania" by po latach, kiedy zmasakrowana populacja odrośnie, wypiąć pierś cherlawą do medalu...

0
0
Portret użytkownika konrad02

popieran assada i politykę

popieran assada i politykę putina .ten kim un to szczeniak i powinno się poprosić chiny o utęperowanie go,nic narazie nie robić.nie rozumię niemiec i tej polityki z migrantami'.

jak myślą z nich robić mydło to niech uważają bo nikt w europie nato nieda zgody.

1
0
Portret użytkownika Nicco

Akurat Kim Dzong Una to mi

Akurat Kim Dzong Una to mi nie szkoda. Gdyby zależało im na ludziach, to by już dawno temu dokonali ataku na Koreę Północną.

1
-5

,,Socjalizm każdemu równo nosa utrze. Bogatych zdusi jutro, a biednych pojutrze".

Portret użytkownika kordian

wierutne bzdury...jest

wierutne bzdury...jest zuoelnie odwrotnie....kto morduje Palestynczykow...? NIEMCY?  no kto?

3
0
Portret użytkownika ajwaj

Zaczynam się upewniać, że

Zaczynam się upewniać, że izraelscy chirurdzy (rabini) zbyt głęboko/wysoko dokonują cięcia (odgryzienia) i przez to masowo uszkadzają mózgi swoim pejsatym pociechom, które potem dorastają i radośnie pe.olą takie głupoty, że aż ptaki przestają śpiewać.
Jakakikolwiek dialog z nimi jest tak możliwy i sensowny jak rozmowa w szpitalu psychiatrycznym z bogiem czy napoleonem.

5
0
Portret użytkownika inzynier magister

Konsekwencja w prowadzeniu

Konsekwencja w prowadzeniu polityki imigracyjnej oraz nowe prawo dotyczące wyższych uczelni były powodem krytyki, jakiej poddane zostały w środę Węgry na forum Parlamentu Europejskiego. To nowy atak sieci Sorosa – odpowiada Budapeszt. Zarzuty, jakie stawiają eurokraci, są bardzo poważne, mianowicie „nieprzestrzeganie podstawowych wartości i standardów Unii Europejskiej”. Eurodeputowani zagrozili naszym bratankom zastosowanie 7. artykułu Traktatu o UE, mówiącego o możliwości zastosowania sankcji. Peter Szijjarto, minister spraw zagranicznych w rządzie Viktora Orbana, w odpowiedzi na krytykę powiedział, iż instytucjom europejskim trudno przyjąć do wiadomości reprezentowaną przez jego kraj konsekwencję w polityce imigracyjnej zmierzającej do zagwarantowania Węgrom bezpieczeństwa. Powiedział też, że środowa krytyka to nowy atak „sieci George Sorosa”. Europarlament wezwał Budapeszt, by ten zastosował się do zaleceń Komisji Weneckiej

3
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

,,Najpierw cię ignorują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz." (Mahatma Gandhi)

,,Si vis pacem, para bellum." („Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny.”)

,,Najpierw cię ignorują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz." (Mahatma Gandhi)

,,Si vis pacem, para bellum." („Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny.”)

Portret użytkownika Taki

Czy przypadkiem ten H...j

Czy przypadkiem ten H...j israelski nie mowi "mowy nienawisci " za takie wypowiedzi idzie sie do Wiezienia???!!!!!!???

a zapomnialem to mowi ten popier******.......narod?!?!?!

oni nauczyli sie od wujka hitlerka.....

jeszcze przyjdzie na nich CZAS !!!!!!

7
0
Portret użytkownika Ostatni Sprawiedliwy

Dobrze, że jest taka RoSSja,

Dobrze, że jest taka RoSSja, co nie ingeruje w politykę innych państw. Ani w Syrii, ani na ukraińskim Krymie Smile

4
-17
Portret użytkownika UPAdlina

W Syrii Rosja robi porządki

W Syrii Rosja robi porządki po bandycie zza oceanu, dla którego Syria miała być kolejną ofiarą, ale...........NIESPODZIANKA. Jakoś banderowska trollino nie przeszkadeza ci, że bandycka uSSmania ingeruje militarnie w politykę innych państw. Krym nigdy nie był ukraiński, a po przejęciu władzy w tym kraju przez nazi-banderowskie środowiska mieszkańcy Krymu słusznie zagłosowali za tym, aby Krym wrócił w granice Rosji. Poplacz sobie z tymą.

10
-3
Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

1060 1041

Zdjęcie użytkownika Krematorium Kłamstw.

1060

1041

9
-1
Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Noż cholerne numerki same mi

Noż cholerne numerki same mi tu wskakują. To trzeba za każdym razem wyłączać? Bo już mnie tu o czary podejrzewają.

2
-1
Portret użytkownika ajwaj

Ajtam - od razu o czary.

Ajtam - od razu o czary.
Przyznaj się, że po prostu robisz za stację numeryczną (choć nie na KFie a w necie). Nie ma się czego wstydzić Smile
 

3
0
Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Ty to umiesz zagaić. Tak mam

Ty to umiesz zagaić. Tak mam ustawione w tym edytorze. I za każdym razem musiałbym to wyłączać. A poza tym dziś "odkryłem", że na enabled rich-text obrazki od razu wchodzą, a na wyłączonym nie, tylko adres mogę pisać. To wolę od razu. Ale ekscytują cię te numerki. Ja tam biegły w coraz to nowszych edytorach i przeglądarkach nie jestem, bo nie jest mi to do niczego potrzebne. Wystarczająmi podstawowe funkcje.

4971

3
-1
Portret użytkownika Medium

Wiedźmin-Dermatolog, jak

Wiedźmin-Dermatolog, jak piszę ze starej Opery 12 jak teraz, muszę się pilnować, żeby mi zbędne spacje nie wskoczyły. Z nowej Vivaldi jest OK. Liska wzięłam, ale jeszcze nie spróbowałam.

A może masz jakieś rozszerzenie albo skrypt działający dla pól tekstowych?

3
-1

Strony

Skomentuj