Islamskie strefy no-go w Niemczech rosną w siłę

Kategorie: 

Źródło: Internet

Magazyn Der Spiegel wszedł w posiadanie tajnego raportu policji, z którego wynika, że sytuacja w niemieckim mieście Duisburg wymyka się spod kontroli. Islamscy imigranci popełniają liczne przestępstwa i zamieniają poszczególne dzielnice w tzw. strefy no-go, czyli regiony niedostępne dla policji.

 

Raport został utworzony przez Komendę Główną Nadrenii Północnej-Westfalii. Jest to najbardziej zaludniony kraj związkowy w Niemczech, a także region z największą populacją muzułmanów. Pozyskany przez Der Spiegel dokument głosi, że władze zaczynają tracić kontrolę nad problematycznymi dzielnicami Duisburgu, zaś policja na dłuższą metę nie będzie w stanie zapewnić bezpieczeństwa. Sytuację pogarsza fakt, że do miasta, w którym mieszka około 500 tysięcy ludzi (60 tysięcy z nich to muzułmanie) przybywa również tysiące Bułgarów, Rumunów, Sinti oraz Cyganów, tworząc prawdziwą mieszankę wybuchową.

 

Niemiecki magazyn podaje, że w niektórych dzielnicach tego miasta funkcjonują gangi imigrantów, które przejmują pociągi metra i zastraszają innych mieszkańców. Raport podsumowuje, że obecna niebezpieczna sytuacja wynika między innymi z braku pracy dla imigrantów, którzy nie posiadają kwalifikacji, oraz konfliktów na tle etnicznym.

 

Podaje się również liczne przykłady agresji migrantów na służby porządkowe. 29 czerwca w dzielnicy Marxloh dwóch policjantów próbowało aresztować dwóch mężczyzn, palących marihuanę na chodniku. Chwilę później funkcjonariusze zostali otoczeni przez ponad 100 ludzi, ale wyszli z tego cało, ponieważ na miejscu zjawiło się 10 radiowozów i kilkudziesięciu policjantów. Z kolei 24 lipca w mieście Gelsenkirchen, dwóch policjantów ścigało kierowcę, który wyszedł z pojazdu i zaczął uciekać. Gdy funkcjonariusze zdołali go zatrzymać, na miejscu zjawiło się ponad 50 ludzi. Doszło do ataku na policjantów, a sytuacja została opanowana dopiero po przybyciu wsparcia.

 

Niebezpiecznie jest również w samym Berlinie. 4 i 24 czerwca policja otrzymała zgłoszenia o bójkach, które toczyły się między poszczególnymi gangami imigrantów. Gdy policja zjawiła się na miejscu i próbowała zaprowadzić porządek, agresywny tłum ludzi połączył siły i zaatakował służby porządkowe.

 

Już od kilku lat ostrzegano, że imigranci będą tworzyć strefy no-go i zaprowadzać w nim własny porządek. Również poszczególne gangi walczą między sobą o kontrolę nad terytoriami. W 2010 roku kanclerz Angela Merkel przyznała, że wielokulturowe społeczeństwo nie sprawdziło się, lecz mimo to w kolejnych latach zaczęto sprowadzać jeszcze więcej imigrantów.

 

W Niemczech żyje obecnie około 8,2 miliona ludzi o zagranicznym pochodzeniu - najwięcej ze wszystkich państw Unii Europejskiej. Na terenie tego kraju osiedliło się 5 milionów muzułmanów. Niemcy wciąż pozostają głównym krajem docelowym dla imigrantów.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (4 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Dr Piotr

Jako komentarz idealnie

Jako komentarz idealnie pasuje tu druga część artykułu Marcina Malika o ubogaceniu kulturowym.

Wprawdzie @dziadek ze wsi już wrzucił, ale jakby zbanowali artykuł i komoś nie chciało sięszukać, to jest tu:

http://www.prawica.net/8108

 

1
0
Portret użytkownika śrubka

no niestety, wczorajszy

no niestety, wczorajszy spędzony dzień we wrocławskim zoo ku mojemu zdziwieniu w otoczeniu muzułmanek w burkach...niestety nie były zamknięte w klatkach, jeno przygladały się tłumowi polskich gapiów...

 

5
0
Portret użytkownika js

John Moll wróć do kraju i

John Moll wróć do kraju i zobacz nasze strefy no-go opanowane przez chińczyków. Z bardziej jeszcze nam bliskich stref nie kontrolowanych przez policję to tzw. kibole nazywani przez niektórych pseudo kibicami - też strefa zamknięta dla obcych. Przypuszczam, że podacie jeszcze kilka innych stref no-go rządzących w naszym kraju.

1
-5
Portret użytkownika UPAdlina

nie słyszałem, żeby w

nie słyszałem, żeby w "chińskich strefach no-go" płonęły samochody, atakowani byli ludzie, czy patrole policyjne. W islamskich tak właśnie jest. Oczywiście dla lewactwa w ich samobójczej fiksacji są to fakty niewygodne.

4
-1
Portret użytkownika John Moll

Urodziłem się w Polsce,

Urodziłem się w Polsce, mieszkam w Polsce i nie mam zamiaru jej opuszczać.

W sumie strefy no-go dotyczą regionów, które z pewnych przyczyn są niedostępne dla konkretnych grup ludzi. Z kibolami jeszcze bym się zgodził, ale Chińczycy?

3
0
Portret użytkownika dominikqq

"...rządy współpracują ze

"...rządy współpracują ze sobą..."

je**ć prawa patentowe od 100 lat i powyżej - szwajcarskie sukinsyny.

1
0
Portret użytkownika MINOTAUR

Moje kochane dzieci. Na

Moje kochane dzieci. Na dobranoc chce napisac cos milego. Wielokrotnie spotkalem sie z wypowiedziami o tym, ze bedzie wojna, ze idzie wojna. Mysle, ze na tym etapie mozemy tylko kalkulowac czystki etniczne. Wprawdzie islamskich uchodzcow jest duzo ale nas jest 100 razy wiecej. Ja osobiscie sie boje, ze czystki etnicze doprowadza do wykreowania sie jakiegos nowego potworka przypominajacego osobowoscia Adolfa, Robespiera czy Napoleona. Potworki lubia takie zabagnienia bo tylko w takim scieku moga zaistniec. To ze beda czystki etniczne to bez dwuch zdan. Gdzie i kiedy to musicie zapytac Jackowskiego. Implikacje tego moga nas wszystkich pograzyc moralnie i Europa znowoz przejdzie w okres przejsciowej tyranii. A teraz idzcie spac i karaluchy pod poduchy moje kochane dziadki.

0
-1
Portret użytkownika Q...

Przypominam, "Plan trzech

Przypominam, "Plan trzech wojen światowych" Alberta Pikea. Są tacy którzy twierdzą że *sataniści/ *masoni/ *iluminaci (*wybierze co uważasz za  właściwe) już  nie biorą pod uwagę tez Pikea bo "był zbyt radykalny".  Jednak widać że to realizują. Stopniowo. Nasycenie zachodu agresywnymi osobnikami zindoktrynowanymi religijne w końcu doprowadzi do tego co opisano w protokołach bo biorą w tym udział rządy sterowane przez władców marionetek o których nie czytujemy na stronach publikujących rankingi najbogatszych ludzi świata. Para już dawno została przegrzana. Kwestią czasu jest kiedy naczynie pęknie!. Strach i obawa o problemy prawne w końcu przestaną paraliżować Europejczykow i wtedy lucyper zatriumfuje widząc prorkowane wyrzynanie się ludzi.  To niepopularne nawet wśród rozumiejących sytuację i odczytujących znaki ale warto się zwrócić z modlitwą do Pana Jezusa Chrystusa. Nawet gdy przeszkadza wam podobieństwo do kultu "Mitry".

3
0
Portret użytkownika  kuba9131

I pomyśleć że w grudniu 2014

I pomyśleć że w grudniu 2014 przyjechałem do Berlina. To był czas jeszcze przed kryzysem migracyjnym ale już była widoczna duża liczba muzułmanów

1
-3
Portret użytkownika bzdura

Co to za idioci pracują tam w

Co to za idioci pracują tam w policji i administracji państwowej. Samo dopuszczenie do powstawania takich stref tylko swiadczy o niespotykanej głupocie i nieudolności władz. Wysyła się wojsko i policję, a tych oprychów za ryj i deport. STREFY TAKIE POWINNY ZOSTAĆ BEZWZGLĘDNIE ZLIKWIDOWANE. Kto ma coś na sumieniu to kibel,  a oni tak chcą to tak mają. Szkoda tylko, że zwykli ludzie za to cierpią.

3
0
Portret użytkownika syriues

To jest wszystko propaganda

To jest wszystko propaganda.Gdyby Niemcy chcieli to by sie z tym wszystkim rozprawili,ale widocznie maja plan by nic z tym nie robic i stworzyc wojne domowa.Taki moze maja cel.

 

8
0
Portret użytkownika Anioł Prawdy

oczywiście - i nie myślcie że

oczywiście - i nie myślcie że to gówno całe nie przyjdzie do Polski - wszystkie mosty porobili w promieniu 50km od mojego domu. Ostał się jeszcze jeden na takim zadupiu którego nie zrobili (wiocha bez przelotu 3cio rzędna droga która się kończy i dalej za mostem jest już tylko leśna droga.)
Jadę i nie wierzę - zdrowy most rozwalili i robią od podstaw ! ! ! A jeszcze rok wcześniej pomalowali barierki. Przemyśl sobie samemu ile w twojej okolicy zrobiono w ostatnich 3-5 latach mostów od podstaw. (u mnie wszystkie oprócz jednego ale tam gdzie nie zrobili tego jednego za to zrobili militarny 2km dalej schowany na skraju lasu - most ten jest zupełnie bez celu - bo nic nie jest w stanie po nim przejechać tylko pojazdy wieloosiowe lub gąsienicowe i to 2 na raz równocześnie - taką ma szerokość. O ten most bardzo dbają mimo że po nim się nie jeździ wcale. I mało ludzi o tym moście w ogóle wie - kajakarze jedynie bo muszą się z tą konstrukcją męczyć z przeprowadzaniem kajaków bokiem bo nie da się przepłynąć kajakiem pod mostem.)
To nie są żarty - idzie wojna i tyle - stare mosty mimo że nie zdezelowane to nie wytrzymały by ciężkiego sprzętu wojskowego i tyle w temacie...

6
0
Portret użytkownika martyna

Ale te mosty to na granicy

Ale te mosty to na granicy czy gdzieś w głębi kraju ? Bo tak się zastanawiam od której strony należałoby się spodziewać pierwszych ,,gości" ?

2
0
Portret użytkownika keri

"dwóch policjantów próbowało

"dwóch policjantów próbowało aresztować dwóch mężczyzn, palących marihuanę na chodniku. Chwilę później funkcjonariusze zostali otoczeni przez ponad 100 ludzi, ale wyszli z tego cało, ponieważ na miejscu zjawiło się 10 radiowozów i kilkudziesięciu policjantów."

Pokazowa akcja niemieckiej policji: policjantom udało się wyjść cało.

O aresztowaniu palących marihuanę zapomnieli w czasie akcji Biggrin

8
-1
Portret użytkownika maniek00021

Tak wiec Panie i Panowie

Tak wiec Panie i Panowie jezeli tez tak chcecie miec jak u szkopow w szwecji i w kilku jeszcze innych krajach hitlerowskiej ue bo brakuje wam wrazen to zacznijcie glosowac na bandytow z novoczesnej z platformy obywatelskiej z sld psl i reszte tej czerwonej zarazy.

10
0
Portret użytkownika Anioł Prawdy

możesz sobie głosować - plan

możesz sobie głosować - plan jest już ułożony i lecą jak według scenariusza - rządy współpracują ze sobą - to jest wszystko tylko gra pozorów aby trzymać całą ludność na ziemi jak na smyczy. Rządzący boją się bardzo ludzi tej planety dlatego się obstawili wszystkimi którymi mogli łącznie z prawem które napisali sobie dla chronienia własnych dup.
Trzeba pamiętać przede wszystkim o ichniejszych samolotach do ucieczki i bunkrach jak rozpętają piekiełko. Jak sobie pościelili, to niech sobie teraz tak się wyśpią...

7
0
Portret użytkownika keri

Doktorowi Jerzemu

Doktorowi Jerzemu Jaśkowskiemu zawieszono prawo wykonywania zawodu.

Powód: mówił prawdę o ludobójstwie szczepionkowym i wielu innych niewygodnych prawdach.

10
-1
Portret użytkownika Akamai

Prawda boli.

Prawda boli.

I tak dobrze, że się nie zaciął śmiertelnie przy goleniu. Smile

10
0

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Skomentuj