Historyczna debata Trump/Clinton - już w poniedziałek

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Gage Skidmore/CC BY-SA 2.0

W pniedziałek, 26 września 2016 r., o godzinie 15 czasu polskiego (9. pm ET,USA) w Nowym Jorku, odbędzie się pierwsza debata kandydatów Trump/Clinton na prezydenta USA. Zaplanowany czas trwania to 90 minut. Będzie transmitowana przez większości stacji telewizyjnych oraz dostępna na żywo w internecie, na YouTube (wystarczy wpisać "Donald Trump Speeches & Events"). Nie musielibyśmy o tym wspominać, gdyby nie zagadka zdrowia Hillary Clinton.

 

Ostatnie wieści z frontu tuszowania jej kondycji wskazują, że oprócz wymyślonej przez jej sztab naprędce choroby "zapalenia płuc", ma problemy układu nerwowego, to jest koordynacji gałek ocznych. Strona "DonaldTrumpNews" opublikowała bardzo ciekawe, patrząc z punktu lekarskiego, zdjęcie pani Clinton. Nie jest to fotomontaż, bo są i inne zdjęciowe dowody tego zdrowotnego problemu. Jak widzimy, jej gałki oczne (bardzo) nie trzymają odpowiedniej fiksacji, co zdaniem specjalistów może być oznaką jakichś poważnych kłopotów z układem nerwowym.

Znany i ceniony dziennikarz Alex Jones podejrzewa, że debata będzie mocno naginana ze względu na wątłe zdrowie Clinton, lub do niej w ogóle nie dojdzie, co by oznaczało klęskę kandydatki nowego porządku. W innym artykule InfoWars.com wskazuje się na częste wspieranie pani Clinton specjalną miniaturową słuchawką, przez którą dyktuje się co ma mówić aspirantka na prezydenta USA. Gdyby ktoś z obozu Trumpa chciał uczciwego przebiegu debaty mógłby zakłócić radiową transmisję, ale czy nie przypłaciłby tego czynu życiem ?

Alex Jones stwierdza dodatkowo, że debata będzie wielkim testem, cała Ameryka z niecierpliwością wyczekuje na tę niedzielę. Badania wskazują, że oglądalność będzie bić wszelkie rekordy. Wspomniane mikro urządzenie w uchu Hillary może być decydującym elementem, by przetrwać, by "doczołgać się" do końca, by nie dać plamy. Jak wielu z państwa pamięta, George W. Bush był również wspierany usznym odbiornikiem a jego zdrowie fizyczne, jak i psychiczne, pozostawiało wiele do życzenia. 

W związku z kandydowaniem na najwazniejszą państwową pozycję i w tym przypadku pozostaje pytanie o stan psycho-fizyczny kandydatki na prezydenta, czy ktoś z tak poważnymi problemami może rządzić ciągle jeszcze najpotężniejszym państwem na świecie?! Czy w wyniku słabego zdrowia, lub wręcz jego braku, nie okazałaby się po prostu kukłą, wykonującą polecenia kogoś potężniejszego, kogoś zza kurtyny?! 

 

Linki:

http://donaldtrumpnews.co/news/hillary-clinton-cancels-event-bizarre-eye-movement/

http://www.uspresidentialelectionnews.com/2016-debate-schedule/2016-presidential-debate-sc...

https://www.youtube.com/results?search_query=+Donald+Trump+Speeches+%26+Events

http://www.infowars.com/debate-rules-no-coughing-breaks/

http://www.infowars.com/the-big-secret-of-trump-vs-hillary-debate-revealed/

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Amerykański Sekretarz Obrony

Amerykański Sekretarz Obrony Ash Carter chce, by po pokonaniu dżihadystów z Państwa Islamskiego żołnierze armii USA wciąż pozostali w Iraku. Zapowiedział też wzmocnienie obecności amerykańskich wojsk w innych regionach świata.– Po pokonaniu IS, USA będą współpracować z irackim rządem, tak by wojsko amerykańskie mogło tam pozostać, zapobiegając powrotowi radykałów  mówił polityk w środę podczas „troop talk” z żołnierzami w Pentagonie. http://www.pch24.pl/amerykanie-szykuja-desant--sekretarz-obrony-usa--nasze-wojsko-bedzie-obecne-w-wielu-regionach,46206,i.html#ixzz4LBOoba2P

Oby szybciej Trump doszedł do władzy bo eNWOwcy wywołają wojnę ! Zobaczymy czy rozpętają jakieś piekło czy nie ? Jeżeli Trump zrobi to co zapowiada to będzie spokój... zresztą wszystko jest w rękach Chrystusa Zbawiciela, więc trzeba się modlić o Miłosierdzie dla świata !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Zenek ;)

Swego czasu był taki teledysk

Swego czasu był taki teledysk Phila Collinsa - antywojenny w swoim przekazie. W nim była scenka jak "prezydent" usa z ekranu TV zagrzewał do boju" "swoich chłopców". Potem był odjazd kamery, widok "od studia" i ów "ŻYWY" "REPREZENTANT amerykańskiego narodu" okazał się być ANIMOWANĄ KUKŁĄ zrobioną bez nóg.... sterowaną z konsoli z podłożonym głosem

Ta "debata" będzie wyglądała podobnie...... dokładnie tak samo NATURALNIE" jak ich "wrestling".... Pokażą 2 pajacyki wzajemnie obrzucające się GAGAMI by tak ZABAWIĆ i OMAMIĆ publiczność...

 

A sznurkowy będzie miał z nich zabawe..... Z tych przedstawianych w "POWAŻNYM" tonie kwestii typu "BYĆ CZY MIEĆ", i z amerykańskich "wyborów" swojej "LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI", czyli "MORALNEGO DYLEMATU" owego narodu: poprzeć dumb'a czy clozetową....

 

 

Portret użytkownika 44

no to zapowiada się ciekawie,

no to zapowiada się ciekawie, jeżeli w ogóle do tego dojdzie to ta na pół już zdechła kłamczucha może tego nie przeżyć to raz, a dwa spodziewam się różnych prowokacji ze strony judeolewactwa czyli tzw demokratów

Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi

Si vis pacem, para bellum (łac.)

Portret użytkownika Jaroslaw.K

A czy dopuściłeś do głowy

A czy dopuściłbyś do głowy taką opcję, że to rodzina, że Hilary i Donald to kuzynostwo, że to taki teatrzyk dla mas, żeby tłum myślał, że toczy się jakaś rozgrywka? 

Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi

Si vis pacem, para bellum (łac.)

Skomentuj