Hillary Clinton finansowała i dozbrajała al-Kaidę, walczącą przeciwko Muammarowi Kaddafiemu

Kategorie: 

Źródło: Flickr/US Embassy Kabul Afghanistan/CC BY-ND 2.0

Źródła wywiadowcze potwierdzają, że w 2011 roku prezydent Barack Obama oraz Hillary Clinton, ówczesna Sekretarz Stanu, utworzyli tajny sojusz z odłamem al-Kaidy. Celem było zamordowanie libijskiego przywódcy Muammara Kaddafiego, oraz dostarczenie broni do grup terrorystycznych na Bliskim Wschodzie.

 

Wiadomość e-mail, wysłana w marcu 2011 roku od doradcy wywiadowczego Sidneya Blumenthala na prywatną skrzynkę mailową Hillary Clinton, pokazuje jak Stany Zjednoczone złamały szereg przepisów krajowych i międzynarodowych, współpracując z innymi rządami, organizacjami terrorystycznymi i ich liderami.

 

Wiadomość ta, w połączeniu z innymi informacjami wywiadowczymi, podkreśla skandaliczne nadużycia na tle politycznym i prawnym. Hillary Clinton kooperowała z al-Kaidą celem obalenia Kaddafiego. Wyposażyła w broń znanych terrorystów oraz zaprzysiężonych wrogów w Libii, co stanowiło naruszenie rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ nr 1973. Ówczesna Sekretarz Stanu, wspólnie z Barackiem Obamą, sfinansowała al-Kaidę i zapewniła im odpowiednie zapasy broni, w tym także czołgi i ciężką artylerię, która ostatecznie trafiła w ręce innych terrorystów, między innymi w Syrii.

 

Stany Zjednoczone szkoliły "rebeliantów" wraz z Francją, Wielką Brytanią i Egiptem w zachodniej części libijskiego miasta Bengazi oraz w zachodnim Egipcie. Siły specjalne nadzorowały również transfer broni i sprzętu. Próba obalenia Muammara Kaddafiego i sojusz z al-Kaidą miał miejsce w tym samym czasie, gdy Barack Obama ogłosił wielki sukces w walce z tą organizacją - na początku maja, Osama bin Laden miał zostać zastrzelony przez amerykańskich komandosów w jego kryjówce w Pakistanie.

 

Hillary Clinton wielokrotnie zapewniała, że Stany Zjednoczone nie są w żaden sposób zaangażowane w dozbrajanie terrorystów. Lecz źródła wywiadowcze donoszą, że islamiści nie tylko zostali zaopatrzeni w broń, ale także wykorzystali ją do ataku na amerykańską ambasadę w Bengazi. 11 września 2012, bojownicy al-Kaidy zabili ambasadora Christophera Stevensa, dwóch agentów CIA i jednego oficera informacji. Prawdopodobnie to właśnie dzięki temu wydarzeniu dowiadujemy się o nielegalnych działaniach USA i ich sojuszników w Libii.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika buners

Amerykanie są indoktrynowani

Amerykanie są indoktrynowani od narodzin, Oni nadal wierzą w to , że mieszkają w kraju wolności i swobód. Można to porównać do naszych katolików (z Chrześcijanami proszę nie mylić), od najmłodszych lat indoktrynacja wedle zasady "pierdzi wół obora słucha". Tam jest podobnie złudna iluzja , że mają prawo wyboru. Nie mają... Tramp obraził Meksykanów, Latynosów, amerykańskie kobiety. Dla mnie to wygląda jak ustawka. Co do Boga. Wydaje mi się ,że wierzę w to ,że te cuda, które nas otaczają zostały stworzone przez siłę wyższą. Jednak to co sobą reprezentuje kościół, który prowadzi owieczki do swojego boga to już inna kwestia. Przez wieki mordy, palenie na stosie, siłowe nawracanie, stygmatyzwanie i tak dalej. Poczytajcie sobie o takim jegomościu Alojzy Wiktor Stepinac to święty katolicki - poczytajcie jak nawracał bliźnich w tym przypadku prawosławych i jakie miał poglądy, mimo tego że obie doktryny wierzą w tego samego boga. Do momentu jak dalej będą się modlić do takich świętych są w moich oczach zwykłym ślepym bydłem poganianym przez jakiegoś pastucha.

1
0
Portret użytkownika Alien1974

Tak, tak...NWO i grasnoludki

Tak, tak...NWO i krasnoludki z Marsa. Jak chcecie wiedzieć, to z NWO jest podobnie, jak z Antychrystem - dlaczegóż to? NWO to mit, tak jak nadejście Antychrysta. Antychryst to Szatan, a NWO trwa odkąd Adam i Ewa zeszli na Ziemie. Nieważne ile ludzi już zginęło, bo wszyscy czekają na Antychrysta, bo gdy on się pojawi, przybędzie Jezus na chmurze. To kłamstwo, ale bardzo sprytne kłamstwo, bo ludzie w to uwierzyli. Czemu? Bo wciągacie KOKS z kadzideł. Nie bez przyczyny Pan Bóg pozwolił na upadek Franciszka z kadzidłem (od kadzenia, czyli kłamać) w czasie pielgrzymki w Polsce. To brzmi niewiarygodnie,  ale niestety tak jest. Ludzie chodzący do Kościołów jadą na koksie aż niemiło się robi, zwłaszcza starsi ludzie, którzy zarażają swoim myśleniem młodych i nie ważne ile oni dzieci zgwałcili, na ile okradli ten kraj, ważne, że Jezus jest tuż tuż. A nowy porządek świata to tylko zasłona dymna, bo on trwa wciąż, to rodzaj zbiorowej halucynacji, której ulegają zwykli ludzie. No nie idzie do Was dotrzeć, już tyle było nieszczęść, tyle bólu i łez, a ludzie nadal swoje. A jeszcze jedno do Imię 44, może byś tak przeczytał uważnie ten fragment Mickiewicza, co? Może przytocze?                                          
Patrz! – ha! – to dziecię uszło – rośnie – to obrońca!
Wskrzesiciel narodu,
Z matki obcej; krew jego dawne bohatery,
A imię jego będzie czterdzieści i cztery.
F
Nad ludy i nad króle podniesiony;
Na trzech stoi koronach, a sam bez korony;
A życie jego – trud trudów,
A tytuł jego – lud ludów;
Z matki obcej, krew jego dawne bohatery,
A imię jego czterdzieści i cztery.

W tekscie tym chyba jasno jest napisane, 40 i 4, a nie 44? Nie wiem skąd oni wzięli to 44, może ja czegoś nie wiem, może coś przeoczyłem, ale mi wychodzi 40 i 4 czyli 404. 

7
-2

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika Akamai

W kontekście tej i innych

W kontekście tej i innych informacji pozwolę sobie stwierdzić, że NWO zaczyna się sypać. 

Zajrzyjcie na portal interia.pl i zwróćcie uwagę na treść komentarzy. Coraz więcej Polaków zaczyna rozumieć co tak naprawdę dzieje się na świecie. I o dziwo zamiast się spierać i obrażać, coraz częściej się popierają. Kończy się powoli podział i zaczynamy mówić jednym głosem. 

Byłem miło zaskoczony tym, że na interii jest już wyraźna przewaga myślących nad lemingami. I przyznam, że zrobiło się tam o wiele ciekawiej niż tutaj. Tam pisze się krótkie i dosadne komentarze, co mi bardzo odpowiada. Do większości ludzi tylko tak można dotrzeć.

Wczoraj i dziś napisałem ok. 40-stu komentarzy i o dziwo moderator-cenzor większość z nich opublikował. Zachęcam Was do wsparcia tych pozytywnych działań. Oczywiście trzeba pisać komentarze pod różnymi nickami, żeby stworzyć wrażenie mnogości komentujących. Trzeba walczyć metodami wroga. A my jesteśmy już stadem i bezmyślne barany pójdą za nami. 

W odwiecznej walce Światłości z Ciemnością, ta pierwsza zawsze zwycięża.. 

Chwała Wielkiemu Imperium Lechickiemu ! Słowianie są The Best.

18
-1

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika lipka

Tylko ktoś kto wogóle nie zna

Tylko ktoś kto wogóle nie zna tego świata może być zaskoczony takimi informacjami. Nie od dziś polityka ogólnoświatowa rozgrywa się w gabinetach tzw. mocarstw, to "mocarstwa" wyrosłe na kłamstwach, oszustwach, grabieżach, morderstwach, ludobójstwach. Taki mamy świat-jakie mamy mocarstwa. Ludzi tylko szkoda i niszczonej każdego dnia żywej przyrody.

2
0
Portret użytkownika Chrobry

Adminie proponuje zbanowanie

Adminie proponuje zbanowanie angelusa , gosc obraza uczucia religijne wszystkich chrzescijan , wyzywajac Boga , to jest ogromne wykroczenie juz nie mowiac ze , najgorsze jest to ze ten czlowiek jest stracony , pomimo ze nie zdaje sobie z tego sprawy szkodaaa.

1
-2
Portret użytkownika keri

Tych wszystkich twoich

Tych wszystkich twoich chrześcijan to jest tylko garstka. Na Światowych Dniach Młodzieży było 80 tys. Polaków. Sam widzisz, że mocno przerzedziły się wasze szeregi. Reszta już szuka Prawdy, a ty tkwisz jak koł pod figurą.

2
-1
Portret użytkownika Chrobry

Ja nie oddaje czci figurom ,

Ja nie oddaje czci figurom , tylko Bogu ktory jest jeden sprawiedliwy i Wszechmocny , i tylko przez jezusa Chrystusa mozna doznac zbawienia glupcze, to Ty moze oddajesz czesc figurom , bo ja nie , ja modle sie prosto do Boga . Jezus Chrystus zakazal oddawania poklonow obrazom itp .

1
0
Portret użytkownika keri

Idź na fora katoli, tam jest

Idź na fora katoli, tam jest twój poziom.

Sam widzisz, że forum jest dla inteligentnych ludzi, chcących poznawać Ziemię, Wszechświat - dzieła Stwórcy Wszechświata. My odróżniamy Stwórcę Wszechświata od bożka.

To ty obrażasz nasze uczucia religijne. Przeczytaj choć raz stary testament i policz ile twój bożek zabił ludzi i zwierząt. Wtedy będziesz wiedział jakiego bożka sobie wybrałeś do oddawania pokłonów.

AMR jest po dobrej stronie mocy. Ty idziesz na zatracenie.

2
-2
Portret użytkownika Chrobry

I widzisz idioto , wlasnie

I widzisz idioto , wlasnie utwierdziles mnie ze jestes po stronie diabla i Ty i twoj kolega moc  to w jezyku aramejskim szatan , hahaha  no fakt jestescie po dobrej stronie mocy przekonamy sie po smierci , barany , a tak wogole idioto to nie obrazaj mnie od katoli bo , ja jestem Chrzescijaninem , a katole nie uznaja Chrystusa , poczytaj sobie troche to zrozumiesz katole  sa wierni Papiezowi , jak juz cos becwale , wiec to Ty i twoj kolega jestescie katolami bo to oni wlasnie wieza w moc  rycerze jedi  mowili niech moc bedzie z Toba a oni wlasnie odgrywali role jezuitow jedi=jesuits hahahaah. matoly.

1
-1
Portret użytkownika keri

Haha, twój bożek ukarze cię

Haha, twój bożek ukarze cię śmiercią? Za co?

Żyjemy w czasie, w którym śmierć jest dla tych, którzy odwracają się od dobra i prawdy.

Ludzie, którzy są ludźmi i poznają Stwórcę Wszechświata już za kilka lat będą przystosowani do 150 lat życia. Potem przejdą kolejne zmiany, dzięki którym będą coraz doskonalsi.

A ty dążysz do śmierci? Jesteś dziwny ty i ten twój bożek.

Napletek chociaż masz czy aż tak bardzo cię porąbało, że zostawiłeś na ołtarzu?

 

0
-2
Portret użytkownika Chrobry

Napletek to ci moge w dupe

Napletek to ci moge w dupe wsadzic , hahahaahah przystosowani do zycia 150 lat hahahahaahah , ahahahahahaha oo ludzie wiekszych dyrdymalow to w zyciu nie slyszalem jejuu co za glupiec hahahaah, To ty wlasnie tumanie odwrociles sie od dobra i prawdy od Chrystusa i Boga Ojca,czyli czeka cie smierc.Ludzie ktorzy sa ludzmi maslo malsane xDDDD hahahahaahah nie moge  przystosowani do 150 lat zycia xddddd a potem do ilu tylu co mojzesz , Ty jak narazie rekordowo ludzie zyja po 120  i to tez jeszcze Ci przedwojenni , bo dzisiejsi nie maja nawet szans tyle dozyc przy zatruciu wod i gleb i pozywienia .  Zyj i patrz konca , wspolczuje ci niezle porazony jestes xDDD

0
-1
Portret użytkownika Chrobry

Jeszcze nie jest za pozno ,

Jeszcze nie jest za pozno , jeszcze masz chwile zeby sie nawrocic , potem sploniesz w ogniu . Hallelujah

1
-3
Portret użytkownika Kolovrat

"(...)jeszcze masz chwilę

"(...)jeszcze masz chwilę żeby się nawrócić(...)"... nawrócić NA CO? Na wiarę w twojego wyimaginowanego hebrajskiego obrzezanego bożka chytruska? Kończ waść wstydu oszczędź.

1
0
Portret użytkownika keri

Spoko, AMR jest gwiazdą,

Spoko, AMR jest gwiazdą, która świeci nawet dla ciebie. I to cię razi Biggrin

W twojej sekcie jest taka pralnia mózgów, że tylko czytanie postów AMR może cię uratować. Może zaczniesz myśleć.

Policzyłeś już, ilu ludzi i ile zwierząt pozabijał twój bożek dla swojej frajdy wdychania dymu palonych zwierząt i ochoty patrzenia na rozlewaną pulsującą krew?

1
-1
Portret użytkownika inzynier magister

tu na kanale Trumpa leci

tu na kanale Trumpa leci własnie na żywo transmisja Trumpa jak mówi, i gada że jest przemęczony, nigdy w życiu tak nie charował ! Co dziennie chyba ma przemówienia, jego oczy są przekrwione wic lepiej jak mu dadzą trochę wolnego bo jeszcze daleko do wyborów ! właśnie mówi że Chiny wykańczają USA ! Że ludzie w USA są coraz biedniejsi, że są coraz bardziej zadłużeni przez mafię globalistów....

https://www.youtube.com/watch?v=sC8fC3Y_7R4

Polacy powinni się jednoczyć w walce z NWO polskojęzycznej mafi sorosowej ! Jedynym ratunkiem Król Polski Chrystus Pan !

7
-8

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Piotrek

Bo oni tylko wierzą w Jezusa

Bo oni tylko wierzą w Jezusa , a nie w to , co Chrystus mówił.

P.S.

Szatan, również nie był ateistą. 

0
-1
Portret użytkownika keri

Zamiast poznawać i wielbić

Zamiast poznawać i wielbić Stwórcę Wszechświata całują drewniane nóżki Jezusa. Jezus nigdy by nie pozwolił na to, aby jemu oddawano cześć zamiast Stwórcy. Zresztą, całując drewno czy metal nie czczą Jezusa, tylko bałwana i tym samym mają za nic ofiarne życie Jezusa.

Stwórca nie ma nic wspólnego ze starotestamentowym bożkiem!

1
-1
Portret użytkownika keri

Szatan w dosłownym

Szatan w dosłownym tłumaczeniu znaczy przeciwnik.

Kto jest przeciwnikiem Stwórcy Wszechświata? Czy bożek biblijny, który lubował się we krwi zwierząt i ludzi nie jest przeciwnikiem Stwórcy? Czy bożek, który robił doświadczenia genetyczne w rezerwacie i zrobił Adama i Ewę takich, że nawet nie znali dobra i zła i byli tępymi robolami, nie jest przeciwnikiem Stwórcy? Czy bożek który zrobił potop na Ziemi i prawie zniszczył ludzi, nie jest przeciwnikiem Stwórcy?

Czy ten, dzięki któremu Adam i Ewa poznali dobro i zło, jest przeciwnikiem?

Czy ten, dzięki któremu Adam i Ewa uciekli z rezerwatu doświadczeń genetycznych, jest przeciwnikiem?

Lucyfer jest przeciwnikiem lubującego się we krwi biblijnego bożka, lecz nie jest przeciwnikiem Stwórcy - tak wynika z analizy biblii.

Przeciwnikiem Stwórcy jest bibijny bożek, któremu oddawana jest cześć należna Stwórcy. Bożek biblijny niczego nie stworzył, tylko niszczył dzieła Stwórcy.

2
-1
Portret użytkownika eva11

dla scislosci ,to robolamia w

dla scislosci ,to robolamia w raju nie byli lecz po odkryciu dobra i zla ....

zobaczcie jak sprytnie udalo im sie ...i katolicy i ludzie nie przynalezacy do zadnej religi i satanisci nawet -wierza w biblie ....

ja mysle keri,ze zadnego bozka nie bylo ,nie bylo kuszenia i nie bylo tych wydarzen...

Bog nie ma przeciwnikow aby mieli taka moc aby zgladzic Jego stworzenie ,lub aby moc czynic jakies eksperymenta bez Jego zezwolenia,a jesli takie otrzymalby od Niego ,zanczy bylby nie lepszym stworca nic biblijny Bozek,

Bog tego nie czyni ,Bog jedynie przyglada sie co czynimy ,a dal nam wszystko co  najlepsze ...

lecz gdzies po drodze to zatracilismy i to nasze dziela, te potopy i zniszczenia ,to samo co teraz sie dzieje na swiecie ...

pozniej ktos spisze ksiazke i oskarzy Boga znowu ....

biblia to zlepek histori fantastyki i troche prawdy i my ta prawde musimy odnalezc ...

wierza ludziska w ksiazke pisana przez czlowieka i mysla,ze czytaja slowa samego Boga ,a kto sie  zastanawia nad tym ? juz chyba nikt...

jak mozna czekac na prorokow ,jak wiedziec kto mowi prawde ...

czy Bog az tak bardzo ukaralby Nas ,abysmy musieli wybierac jaki bog nam pasuje ...

a wielu bogow to chyba tez nie realne,bo jednak wszyscy na swiecie i wszystko co istnieje jest tak dopracowane pasujace do siebie tak polaczone ze soba wspolisnieniem,ze nie ma mozliwosci aby bylo czynione wieloma rekami .........

 

0
0

Strony

Skomentuj