Hakerzy opublikowali niepełną listę polityków na usługach George'a Sorosa

Kategorie: 

Źródło: twitter

Po wykradnięciu przez hakerów tysięcy stron z dokumentacją organizacji pozarządowych należących do znanego żydowskiego spekulanta, Georga Sorosa, jasne było, że tylko kwestią czasu będzie to, kiedy dowiemy się ciekawych rzeczy, również na temat jego sieci powiązań w Polsce. Po przetworzeniu pierwszej części dokumentacji pojawiła się już wstępna lista europosłów rzekomo sprzyjających pomysłom Sorosa.

 

George Soros pojawił się w Polsce w 1988 roku. Rok wcześniej powołał w Nowym Jorku Fundację imienia Stefana Batorego, która funkcjonuje do dzisiaj i właściwie jest jego oficjalną ekspozyturą w naszym kraju. Soros jest wskazywany jako główny konstruktor rewolucji. Stał podobno za pierwszą i drugą rewolucją na Ukrainie a wcześniej w Gruzji. Trzeba przyznać, że po zamachach stanu w tych krajach władze przejmowali tam sprzyjający Sorosowi politycy.

 

W kręgu tym jest zarówno Michaił Sakaszwili, Julia Tymoszenko czy do niedawana premier Ukrainy Arsenij Jaceniuk. Organizacje finansowane przez Sorosa otwarcie wspierają islamizację Europy i rozpuszczenie zamieszkujących ją narodów w napływowej masie ze wschodu.

 

Dzieje się to obecnie poprzez indukowaną celowo inwazję obcych młodych mężczyzn uciekających rzekomo przed walką o swój kraj pogrążony w wojnie domowej. Trwający najazd islamistów jest realizacją jednego z planów wspieranych przez organizacje pana Sorosa i on sam otwarcie się do tego przyznaje finansując organizacje typu W2EU.

 

Od dawna tajemnicą poliszynela było, że duża cześć polskich polityków pozostaje na usługach George'a Sorosa. Dokumenty wykradzione przez hakerów wskazują, że przynajmniej kilku polskich europosłów jest klasyfikowanych przez sorosowe fundacje jako ludzie gotowi do pomocy.

 

Na liście jest na przykład pani poseł Lidia Geringer de Oedenberg, która kandyduje z listy SLD. Z tej formacji dokumenty wskazują też wiceprzewodniczącego Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Bogusława Liberadzkiego. Wymieniany jest też Andrzej Grzyb z PSL, który według dokumentów podobno jest w stanie wypowiadać się na wyznaczone tematy i jest łatwy do przekonania.

 

Z Platformy Obywatelskiej wymieniane są takie nazwiska jak Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, która pełniła dziwaczną funkcję jako pełnomocnik rządu ds. równego traktowania, Danuta Jazłowiecka oraz, co nie dziwi specjalnie, Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein.

 

Nie jest też specjalnym zaskoczeniem, że z upublicznionych informacji wynika, że "na usługach Sorosa" jest też znany wróg Polski w Parlamencie Europejskim Guy Verhofstadt oraz jego szef, Martin Schulz. Wiele wskazuje też na to, że jakiś stopień powiązania z Sorosem ma też kanclerz Niemiec, Angela Merkel, która odgrywa obecnie chyba główną rolę w przymusowej islamizacji Europy.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (6 votes)


Komentarze

Portret użytkownika MłotemCzarnąHołotę!

Wniosek? - światowa żydownia

Wniosek? - światowa żydownia w osobie m.in. tego węgierskiego żydowskiego zgniłka kręci na swoją śmierdzącą d.opę bat kolejnego Holocostu...Uzasadnienie: skoro ostatni holocaust nie był pierwszym w historii - a pierwszym w historii nie był! - to kolejny też nie będzie ostatnim...Amen!!

Daremne modły, rejwach, trud,
rabinów zbożne pienia!!
Ten podły bliskowschodni Bund
jest do wykorzenienia!
Kpią sobie z boga, z Sądów,
ból, jaki zadają Światu
sprawi, że dnia pewnego Srul
zginie z rąk "Kalifatu"!
Jahwe'go nie lękają się
Ni "Wszechświata Królowej"
więc niech przynajmniej boją się
choć... bomby atomowej!?
Pers jądra zbiera już od lat
aż dnia pewnego wreszcie
Zabłyśnie "słońce" w Tel Awiw
do cna zawszonym mieście.
Zniknie na zawsze gniazdo os
zginą świata pijawy,
Na Łono Abrahama Pers
pośle ten klan ryszawy...

 

 

                     

0
0
Portret użytkownika MatJar

Polecam nie zatrzymywać się

Polecam nie zatrzymywać się na doniesieniach prasowych. Powiązania osobowe fundacji finansowanych z budżetu Sorosa jest dostępna w sieci. Z KRS-u tak szybko takie rzeczy nie znikają. Lista powiązanych spółek i organizacji jest bardzo duża, ale łączą ją nieraz te same osoby. Można zacząć od ich własnej strony gdzie znajdują się sprawozdania finansowe fundacji: https://twitter.com/MJarosiewicz/status/767382078996484096

1
0
Portret użytkownika lipka

Św. P. A. Lepper też swego

Św. P. A. Lepper też swego czasu na sejmowym posiedzeniu upublicznił listę łapówkarzy, zdrajców i sprzedawczyków politycznych, i co? I nic, został sprzątnięty bo na władzę donosić nie wolno. Myślę że to samo będzie z tymi, którzy oczerniają tak wysoko postawione "figury", zarzucają im depopulację, wywoływanie kryzysów i wojen. Grupa trzymająca władzę światową ma swoich wojaków od brudnej roboty a informacje podawane przez tych "hakerów" są ogólnie dostępne tylko trzeba umieć czytać.

7
0
Portret użytkownika Mojeimię44

Soros jest w stanie

Soros jest w stanie manipulować cenami surowców. Ma tyle pieniedy, że kupuje w takich ilościach surowce, ze ma to realny wpływ na ich cene a potem sprzedaje i żyje z zysków. Tylko garstka ludzi na świecie jest w stanie sobie na to pozwolić. Jeżeli jest on w stanie wywołać konflikt na Ukrainie to do czego jeszcze jest zdolny żeby udowadniać wyższość nad innymi? Trzeba się poważnie zastanowić czy nie zdelegalizować jego fundacji Batorego w Polsce i inych think- tanków. Jest to bardzo niebespieczne igrać z tym syjonistycznym śmieciem ale ktoś w końcu musi to zrobić. W demokracji jest chyba niemożliwa walka z nim. Tylko zmiana ustroju i wymiana systemu monetarnego jest w stanie powstrzymać garstke syjonistów (czyli masonów, illuminatów i innych sekt) przed przejęciem świata na własność. Polska jest już chyba pod całkowita juryzdykcja ludzi takich jak Soros a madrzenie się polityków to tylko gra pozorów. Lobby Sorosa ma pieniadze na to żeby z wyborów na wybory przejmować każda partię. To jest nie do pomyślenia co można robić jak się ma pieniadze. Tu jest potrzebne polaczenie sił żeby zwalczyć masonów. Zasada musi być taka: "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem" wtedy może da się coś zrobić.

3
-5
Portret użytkownika Alien1974

Z Polski wyjdzie iskra

Z Polski wyjdzie iskra ratująca świat? Jeśli tak już mówi przedstawiciel rządu, minister MSWiA  Mariusz Błaszczak, wierny sługa Episkopatu, to trzeba się zacząć bać. Siostra Faustyna faktycznie miała wizje, lecz te wizje były niezgodne z wizją Kościoła morderców i pedofilów w sutannach. Kler poddał Faustyne egzorcyzmom i tak potwornie sprano jej mózg, że aż zaczęła czuć smród w piekle i w końcu serce jej nie wytrzymało i zmarła. Kościół chcąc zrobić na niej biznes powyciągał tylko to z jej wzij co im było na rękę, a prawdę zatajono. Faustyna faktycznie mówiła, że z Polski wyjdzie iskra ratująca świat, ale również to, że Kościół Kat...olicki (czytaj: morderców i pedofilów w sutannach) upadnie. Taką samą wizję miała siostra Łucja, której papież morderca Emanueli Orlandi i patron pedofilów w sutannach Karol Wojtyła kazał milczeć pod groźbą ekskomuniki (czytaj: zamordowania w skrytobójczy sposób np. po podaniu potasu), bowiem  prawda jaką skrywała siostra Łucja to w rzeczywistości 3 tajemnica fatimska.  Czy ja piszę prawdę? Piszę, bo w przeciwieństwie do Tadeusza Rydzyka, o którym nikt nie chce mówić, nawet osoby z najbliżdzej rodziny, o mnie mówią wszyscy, szkoda tylko, że w tak ohydny sposób. No ale cóż autorem tego jest Kościół morderców i gwałcicieli dzieci i kobiet. Czy Rydzyk np. jako sługa Pana, taki "wspaniały" człowiek powinien wywoływać taki lęk? Do następnego poczytania. 

8
0
Portret użytkownika arnoldino

Jakie logiczne myślenie?

Jakie logiczne myślenie? pisać można wszystko co popadnie tylko trzeba mieć na to dowody. Jeżeli je masz to podaj a jeżeli nie to po co siejesz zamęt.

0
0
Portret użytkownika MiterMann

demokracja.... łatwa w

demokracja.... łatwa w przejęciu władzy a przy tożsamości narodowej jej trudności... jedni chca NWO inni co innego.... kto ma możliwości chce, aby nieunikniona ewolucja zycia w kazdym aspekcie glównie spolecznym na planecie, ktora predzej czy pozniej odbyć sie musi... wysyła swojego "kogoś"  nazwijmy ich Szakalami.... ktorzy podczas swojego exodusu wladzy finansowej dyktuja banknotami lub potęgą militarną łacznie z wpływami geopolitycznymi, tresc przyszlości zadziwiająco niedalekiej oraz tej odległej.....soros, brzeziński, ławrow, oraz wang yi to polityczna trójca z rosnącym uczniem na tych zasadach....  kazdy ma zadziwiajace zdolnosci trzymania formy swiata w pokoju na swoj sposob oraz podejmują próby jej wszelkiej kontroli.... tyle ze kazdy z nich ma swoj przepis na NWO.... do gry oczywiscie licznie włączaja sie bakierzy ktorzy tez biorą udział w tworzeniu idei przyszłości co w realiach przekształca sie na korzysci a nie na dobrobyt ludzkości.... z prostej zasady.... tam gdzie zwarcie idei tam szachowe zagranie jej braku.... przy czym idziemy przez swiat na spontanie i dzieją sie cuda jakie sie dzieją..... teoria chaosu ma tu skierowany wzrok a my dalej jak rozpedzone konie z zaslonietymi oczami gnamy na wprost wierząc iz to co robimy, jest słuszne i właściwe co nie zawsze i koniecznie jest odpowiednie dla innych... jezeli spojrzec w to głebiej jest najbardziej korzystnym dla nas układem bo mozemy o coś walczyć aniżeli być nieświadomymi niewolnikami monopolu wartości w ktore jeden bez wzgledny system kazałby nam pokładać wiare oraz czyny...... wszystkiemu ludzkosc sprosta jezeli wplynie to na jego przetrwanie i ma na to jakiś wpływ.... na stronie ministerstwa spraw zagranicznych  jest tytułem świetne motto, głebokie i zwiezłe.... "Polsce – służyć, Europę – tworzyć, Świat – rozumieć" Pozdrawiam Wink http://paniszalo.blox.pl/resource/mysl.jpg

1
-4
Portret użytkownika Odważniak

Eee, nowe ZnZ nię pamięta

Eee, nowe ZnZ nię pamięta kawałka zaczętego komentarza, jak się wyjdzie ze strony na chwileczkę sprawdzić pogodę i wróci dokończyć na starym ipadzie.. Dawniej można było wyjść w tlrakcie pisania i jak odświeżało to było. Może przez to mniej komentarzy? Bo jak mam od nowa pisać, to mi się nie chce, kiedy zapomne skopiować..

1
-1
Portret użytkownika Ziga

Dlatego ja na przykład zawsze

Dlatego ja na przykład zawsze piszę najpierw w notatniku i potem kopiuję i wklejam w przeglądarkę. Jedna klawiatura już mi z nerwów poszła, po tym jak prawie godzinę pisałem posta, pomyliłem coś z CAPTCHA, wgrała się reklama z obrazkami w HD (która musi żreć więcej pamięci niż oprogramowanie Apollo 11) i zawiesiła mi się przeglądarka... Tyle tylko że w Twoim przypadku chodzi chyba raczej o jeszcze większy komfort i jeszcze bardziej skomplikowane systemy operacyjne, co jest głupotą. Gdybym mógł to pracowałbym dalej na win95 albo 98, ale niestety, po mału już nawet XP nie chce odczytywać pamięci masowych w nowszej technologii... Znów trzeba zapier***ać na nowy PC, bo oczywiście na Win8 i w ogóle na Chroma potrzeba więcej ramu, CPU, a najlepiej to jeszcze chłodzenie azotem... No bo przecież przeglądarka internetowa służy do wirtualnego modelowania zderzeń z LHC... C**j mnie strzela jak o tym wszystkim myślę...

1
0
Portret użytkownika Adolf Rotshild

Ta lista musi być mocno

Ta lista musi być mocno nieaktualna bo Soros nie jest takim debilem żeby wspierać polityczną padline z SLD czy PO. Wiadomo że jego sztandarowym projektem w Polsce jest Komitet Obalenia Demokracji oraz najemnik bankowy Swetru ze swoimi krzykliwymi żydówkami z .Nowotworu na narodzie polskim

P.S. Niezła manipulacja głosami w komentach pod spodem. Widać Dżordż nie zapomniał o bojówkach internetowych i hybrydowej walce z Polakami również w cyberprzestrzeni hehehehehehe

15
-1

 

Portret użytkownika Akamai

Jedyna miescisłośc jest taka,

Jedyna nieścisłośc jest taka, że Soros jest tylko "słupem". Robi za "dziadka" na brydżowym stole. Pozostali trzej gracze decydują o rozgrywce. Ale oni za wszelką cenę chcą pozostać anonimowi.

A co do tych wycieków, to jak zwykle padają nazwiska płotek. W niektórych przypadkach już samo nazwisko pachnie zdradą. Więc nijak im to nie zaszkodzi. 

To wyciek kontrolowany.

16
-2

Poznajcie Prawdę, a ona was uwolni !

 

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Ależ ten gatunek żydowski

Ależ ten gatunek żydowski jest zadziwiający. Soros w młodości rwał złote zęby swoim ziomkom żydkom i oprawiał ich z kosztowności, a oni w nagrodę zrobili go swoim kierownikiem i do tego jest skarbnikiem syjonistów tych od rotschildów. Biorą od niego kasę. Ten gatunek idzie po trupach do celu i robi to chyba tylko po to by żyło się im lepiej.

12
-3
Portret użytkownika inzynier magister

Dzięki za pana Mariana

Dzięki za pana Mariana Kowalskiego ! Szkoda że nie jest prezydentem albo szkoda że nie jest w sejmie z 20% innych narodowców ! To i by zmienili masońską konstytucję i odwołali ustawę 1066-6 o bratniej pomocy międzynarodówki iluminackiej i by głośno mówili z mównicy o zdradzie naszego umęczonego i ukochanego Narodu Polskiego ! Nadzieja w Jezusie Chrystuse który powiedział św. Faustynie tak "„Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje. (Dzienniczek. 1732).

7
-12

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj