Gwardzista niemal zastrzelił królową Elżbietę

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Michael Garnett/CC BY-NC-ND 2.0

Zaskoczony gwardzista pilnujący pałacu Buckingham, niemal zastrzelił królową, kiedy ta o godzinie 3 w nocy wyszła na niespodziewany spacer do ogrodu.

 

Według The Times, żołnierz był na nocnym patrolu, kiedy nagle zobaczył postać, wyłaniającą się z ciemności. Natychmiastowo chwycił za broń i rozkazał intruzowi, by się nie ruszał. Kiedy zorientował się, że to królowa Elżbieta, która z powodu bezsenności, wyszła zaczerpnąć świeżego powietrza, zawstydzony powiedział:

Cholera, prawie zastrzeliłem Waszą Wysokość.

Kiedy gwardzista był przygotowany na mocne zbesztanie ze strony monarchini, a może nawet na to, że spotkają go srogie konsekwencje, 90-letnia władczyni zaskoczyła go swoją odpowiedzią:

W porządku. Następnym razem uprzedzę o wyjściu, żebyś nie musiał do mnie strzelać.

W związku z tym wydarzeniem, pojawiły się informacje, że być może z powodów bezpieczeństwa, zostanie przesunięta w czasie zbliżająca się tradycyjna ceremonia przekazania warty przez strażników.

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.5 (4 votes)


Komentarze

Portret użytkownika kierownik.karuzeli

taki cytat z Psów mi się

taki cytat z Psów mi się przypomina "spudłowałeś z takiej odległości..."

3
-1

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Jest to bardzo niepokojące...

Jest to bardzo niepokojące... Należy mieć świadomość, że Elżbieta jest najlepiej poinformowana w sprawach tego świata i jeżeli istotnie puściła farbę, to musimy się bać... i przygotować...

6
-1
Portret użytkownika fix

Ej ty, guuupoty piszesz. Ma

Ej ty, guuupoty piszesz. Ma duze poczucie humoru i pewnie jedynie w nocy ma szanse wyjsc i odstresowac sie od tlumu, ktory w dzien ja pilnuje. W uk jest powiedzenie, ze krolowa matka poki jest nie da skrzywdzic dzieci w uk. Ponoc dlatego tak duzo rodzi sie tam dzieci i jest wsparcie dla rodzin. Dlatego niech zyje dluuugo..

Choc tez powoli prawo sie zmienia i wszystkie dodatki maja byc w jednym.

1
-4

Skomentuj