Głowa Kościoła Protestanckiego w Niemczech chce aby wszystkie szkoły w kraju nauczały islamu

Kategorie: 

Źródło: Internet

Chrześcijaństwo w Europie najwyraźniej samo dąży do autodestrukcji. Głowa niemieckiego Kościoła Protestanckiego uważa, że w ramach tolerancji oraz wolności religijnej i wolności sumienia wszystkie szkoły powinny dogłębnie nauczać islamu. Wezwanie to spotkało się z akceptacją wśród przedstawicieli Kościoła Katolickiego.

 

Zgodnie z wypowiedzią biskupa Heinricha Bedford-Strohma, nauka islamu miałaby wręcz pozytywny wpływ na młodych muzułmanów którzy mogliby nabrać bardziej krytycznego nastawienia wobec swojej religii. Co więcej, obowiązkowy islam miałby także zapobiec radykalizacji. Jest to dość zaskakująca wypowiedź i już na pierwszy rzut oka wydaje się, że osiągnięte efekty byłyby odwrotne od zamierzonych.

 

Trudno powiedzieć dlaczego chrześcijaństwo wyraża zgodę na naukę islamu i samo zagraża swojej obecności w Europie. Warto zwrócić uwagę, że właśnie nie tylko agresywność i ekspansja wyznawców islamu jest tu problemem - chodzi tu również o wypowiedzi takich osób jak wspomniany wyżej niemiecki biskup. Należy przypomnieć, że to właśnie w Niemczech zaproponowano stworzenie tzw. europejskiego umiarkowanego islamu, lecz pomysł ten należy raczej traktować jako pewną formę obrony która jak widać i tak się nie sprawdza.

 

W Europie Zachodniej nauka islamu staje się coraz bardziej powszechna. W Niemczech, religia ta w pewnej formie nauczana jest łącznie w sześciu krajach związkowych. Wszystko wskazuje na to, że Europa przekształci się kiedyś w Eurabię gdzie biali ludzie będą stanowić jedynie mniejszość etniczną.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Islamiści rozmnażają się na

Islamiści rozmnażają się na potęgę ! "Dlaczego tuż po wojnie, w tak dramatycznych okolicznościach gospodarczych i politycznych, polski naród rozmnażał się i był w stanie odrobić wojenne straty, podczas gdy dziś – w warunkach pokoju oraz względnego dobrobytu – zmierza w stronę samozagłady, biologicznego wyginięcia? Jest rok 1946. W Polsce trwa wojna z sowieckim okupantem. Naród z II wojny światowej wyszedł wyniszczony demograficznie, okradziony z majątków. Destrukcji uległy domy, infrastruktura i przedsiębiorstwa. Nie ma w Polsce rodziny, która nie opłakiwałaby najbliższych. Mimo to w tamtym roku przyszło na świat blisko 640 tysięcy żywych noworodków. Liczba ta, mimo surowych lat komunistycznego terroru, w ciągu 12 lat urosła jeszcze do blisko 800 tysięcy urodzeń.http://www.pch24.pl/bieg-w-strone-smierci--czy-nasz-narod-ocaleje-,43631,i.html#ixzz4AIwSERY0

Dlatego że po wojnie Polacy wierzyli w Boga, a teraz jestesmy zaatakowani przez cywilizację śmierci ! Jeżeli w szkołach dalej bedzie się propagowało modę na bycie pederasą to nic tego nie zmieni że sięnie rozmnażamy !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika zwykły obywatel

Jestem zwykłym człowiekiem,

Jestem zwykłym człowiekiem, mam rodzinę, czytam sporo o islamskiej inwazji na europę, jednak w Polsce na razie spokojnie, przynajmniej za oknem, pod każdym artykułem jest dużo komentarzy, jednak z mojej perspektywy niewiele wnoszą. Zastanawiam się co robić, uciekać, walczyć, z kim, przed kim? czy takie strony a właściwie ludzie aktywnie uczestniczący są w stanie wskazać właściwy kierunek? Pytam bo potrzebuje rzetelnej odpowiedzi, wskazówki. Ja nie wiem a Wy, Ci  którzy komentują? wiecie, jesteście pewni? 

Pozdrawiam wszystkich.

Portret użytkownika Zenek :)

Wiecie co będzie mafia

Wiecie co będzie mafia watykańska głosiła jak SIĘ JEJ UDA DOPROWADZIĆ DO MASAKRY w czasie tzw Dni Chrześcijańskiej Młodzieży?

ŻE TO WINA Chrystusa

I ŻEBY GO PORZUCAĆ NA RZECZ....... (nowej lepszej wiary)

WIARY W NWO, wiary w murzyńskie voodoo zwane judaizm..... z jego naczelnym mzimu maryja (aryman). Czegoś opisywanego w bibli jako Biblijna Bestia albo NIERZĄDNICA.

Tak będzie....... jak swój plan zrealizują.

A i to sobie przeczytajcie, o KATOSZARIACIE w polin za jakim misjonuje braun i reszta przebierańców....

https://adnovumteam.wordpress.com/2016/05/29/syria-243-dzien-sprzatania-swiata/comment-page-1/#comment-101845

Liski pejsiawki UDAJĄCE Polaków czy Słowian....

Portret użytkownika MiamiVibe

Nie w Eurabię tylko

Nie w Eurabię tylko europejskie super państwo na wzór USA, aby ostatecznie pogrzebać różnorakie kultury w Europie i złączyć w jeden twór administracyjny, tak jak zrobiono to z 50 stanami w USA, które także różniły się kulturowo, ale wcześniej posprowadzano ludność z Afryki, Europy, Azji i innych więc scalanie przeszło łatwiej. Unia okazała się niewypałem, więc wymyślili napływ islamistów, które doprowadzi do wojny.

Problem>Reakcja>Rozwiązanie

Problem> napływ islamistów, niepokoje społeczne, wojna kultur.

Reakcja> Oho macie tu problem pomożemy wam w zamian za coś.

Rozwiązanie>Zrzucamy bombę potem robimy z Europy super państwo, oddajecie w zamian swoją prywatność, inwigilujemy was i zapominacie o swojej kulturze i historii, na rzecz naszego nowego tworu, które zapewni wam bezpieczeństwo tak ,,małym" kosztem Smile Ludzie zmęczeni, rozpaczeni, pozbawieni kompasu moralnego w postaci Boga, zgodzą się na wszystko, byleby tylko juz nie cierpieć.

Uważam, że tak to ma przebiec Smile

Portret użytkownika inzynier magister

Ponieważ się interesuję

Ponieważ się interesuję chrześcijaństwem to wam powiem że w niemczech większość hiwerarchi katolickiej a zwlaszcza protestanci są członkami tajnych bractw lub je wspierają bo są pod wpływem ich działania ! Niemcy generalnie chcą calkiem zniszczyć Europę, zwłaszcza słowianską ! Elity Niemców to mieszanka posthitlerowska oraz masońska. Ponieważ nie mogą jeszcze oficjalnie głosić zboczeńskiej ideologii to najpierw chcą za pomocą islamu wyeliminować chrześcijan. Ostatnio profesor Oko podał dane statystyczne niemieckich badan i w nich jest, że Niemcy w liczbie ponad 8 milionów co tydzień chodzą do burdeli, a tylko 3 miliony do kościoła ! Podejrzewam że nieoficjalnie jest ich więcej tych od burdeli. Jak ktoś chce walczyć z cywilizacją zboków to od razu zostaje zaatakowany przez sorosowców i wykolejenców ! Dodatkowo profesor Oko zacytował książkę jakiegoś polskojęzycznego profesora który propaguje cywilizację zboków i w książce tego profesora ktory sam uprawia zboczenstow jest napisane, że wszyscy faceci gdy chodzą po ulicach jak im się zachce powinni się gwałcić bez ogródek na trawnikach, dodatkowwo napisał ten zbok że ludzie powinni bełkotać w szalenczym transie, zamiast mówić ludzkim językiem ! Nie podam jego nazwiska bo organizacje od nadzoru internetu by nie obrażać zboków są czujne !  "Dr Paul Cameron, autor wielu publikacji z zakresu badań nad stylem życia homoseksualistów i jego konsekwencjami, stał się w ostatnich latach celem bezprecedensowego ataku ze strony środowisk aktywistów LGBT. Toruńscy działacze LGBT przez długi czas publicznie oczerniali naukowca, nazywając go m.in. „naukowym hochsztaplerem”, odmawiając naukowego charakteru jego działalności oraz oskarżając o fałszowanie badań. Zarzuty te zawarli w publikacjach internetowych oraz w listach otwartych do rektorów wyższych uczelni oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Kampania oszczerstw prowadzona była w celu uniemożliwienia dr. Cameronowi udziału w działalności akademickiej w Polsce. W ostatnich latach niektóre uczelnie wyższe odmawiały zgody na wykłady naukowca w ich murach.Wyrokiem z 1 lipca 2015 r. Sąd Okręgowy przyznał rację żądaniom dr. Paula Camerona i zobowiązał Stowarzyszenie „Pracownia Różnorodności” do opatrzenia oszczerczych artykułów odpowiednim komentarzem, opublikowania przeprosin na stronie stowarzyszenia oraz wysłania do rektorów wyższych uczelni oświadczenia, w którym przeproszą za naruszenie dobrego imienia i renomy naukowej dr. Paula Camerona. Wyrok nie był prawomocny. Na skutek zaskarżenia wyroku, w dniu 25 maja 2016 . miało dojść do rozpoznania apelacji.,' http://www.pch24.pl/rzecznik-bodnar-blokuje-rozpoznanie-sprawy-o-szkalowanie-dr--paula-camerona-przez-teczowych,43621,i.html#ixzz4AEnIOAfK

Niemcy są najbardziej autodestrukcyjnym narodem w UE ! Ale może to taki wyrok Boga Wszechmogącego, który za te mordy i palenie ludzi zmiecie naród niemiecki z powieszchni Ziemi ?

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika 777

To wychodzi, że około 16

To wychodzi, że około 16 milionów Niemców jest zarażona chorobami wenerycznymi... ! Dlatego że mężowie zarażają żony.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

eno poprawiło ci się ? jak

eno poprawiło ci się ? jak widać dajesz radę coś napisać bez koronki czyli wzywania na pomoc demona izis - przypominam - każdy z 3 ostatnio panujących papieży mówił do katolików to samo: '''kto nie ma boga w sercu, ten ma w sercu diabła''' pamiętaj o tym jak klepiesz koronkę do jakiś pośredników razem z RM zamiast zwyczajnie być obecnym i mieć boga w sercu

Portret użytkownika kuba9131

Taka mała uwaga. Jak Europa

Taka mała uwaga. Jak Europa przekształci się w Eurabię to mniejszością będą chrześcijanie a nie biali. Arabowie to rasa biała przecież.

Portret użytkownika OMEN

Taa...błąd! Arabowie nie są

Taa...błąd! Arabowie nie są rasą białą.Rasą białą są aryjczycy, potomkowie ARIÓW , np.Słowianie, Persowie,Celtowie ,i niektóre kasty w Indiach (Bramini).

Portret użytkownika Medium

Ponieważ się interesuję

 

 

 

 

 

inzynier magister napisał:

 

Ponieważ się interesuję chrześcijaństwem to wam powiem że w niemczech większość hiwerarchi katolickiej a zwlaszcza protestanci są członkami tajnych bractw lub je wspierają bo są pod wpływem ich działania ! Ponieważ się interesuję chrześcijaństwem to wam powiem że w niemczech większość hiwerarchi katolickiej a zwlaszcza protestanci są członkami tajnych bractw lub je wspierają bo są pod wpływem ich działania !

 

Paradoksalnie to nie kto inny jak Niemcy ongiś wyniszczali miejscowych Słowian wiernych swoim tradycjom (wedyjskim). Po prostu Niemcy widać czują się "narodem wybranym" i myślą, że im wszystko wolno. Dziś Polacy zniemczeni chrześcijaństwem będą kurczowo trzymać się go, podczas gdy w Niemczech od dawna satanizm kwitnie.

 

Portret użytkownika And

Widać że Niemcy obudzili się

Widać że Niemcy obudzili się "z ręką w nocniku". Przez chwile było super, tanio i wygodnie aż tu nagle takie coś. Przynajmniej posmakowali smak życia a tutaj była szmira i nie wiadomo, czy się kiedykolwiek zmieni ze szmiry w coś fajnego.

Skomentuj