Gdy nadejdzie Ten Dzień muzułmanie przejmą Europę czyniąc ją islamskim kontynentem

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Europa przeobraża się na naszych oczach w kontynent islamski. Proces ten następuje znacznie szybciej niż przypuszczano. Stały napływ młodych islamistów spowodował, że już nikt nie kontroluje tego co dzieje się w krajach takich jak Francja, Niemcy czy Szwecja. Biorąc pod uwagę nauki ich proroka Mahometa jasne staje się,  że prędzej czy później ta islamska armia ruszy do walki o kontrolę nad całym naszym kontynentem.

Europejska lewica od początku wspiera islamizację zachodnich krajów i robi co może aby to samo stało się na wschodzie. Niektórzy sądzą, że to ich głupota, ale w rzeczywistości może to realizacja planu, którego celem jest rozpuszczenie w islamie dominującego dotychczas w Europie chrześcijaństwa. Aby tego dokonać lewactwo przymyka oczy na gwałty i morderstwa popełniane przez islamistów. Doniesienia o tym co wyczyniają ich pupile są celowo cenzurowane, a sprawcy przestępstw, o ile nie mają białego koloru skóry, mogą liczyć na ulgowe traktowanie przez politycznie poprawne sądy.

 

Doprawdy trudno powiedzieć jak lewactwo planowało zapanować nad zaproszonymi do inwazji milionami islamistów, ale biorąc pod uwagę to co robili w przeszłości ich poprzednicy, tacy jak Adolf Hitler, Włodzimierz Lenin czy Józef Stalin, można podejrzewać, że jak zwykle przygotowywano dla nich na końcu jakiś holokaust. Jednak teraz można mniemać, że sytuacja wymknęła im się spod kontroli i teraz to oni sami, wraz z resztą mieszkańców starego kontynentu, stali się potencjalnymi ofiarami dla narzucających swoją religię przybyszów.

Aby zrozumieć to co dzieje się w Europie trzeba najpierw poznać podstawy ideologii religii zwanej islamem. Wygląda na to, że początkowo to rzeczywiście była dość pokojowa sekta. Mahomet, który dał jej podwaliny, tak jak jego matka słyszał głosy. W dzisiejszych czasach czekała by go najwyżej kuracja za pomocą antydepresantów, ale ponieważ działo się to w VII wieku, oznaczało to dla niego szansę na stworzenie własnej religii.

 

Jak mówi znane powiedzenie, jeśli rozmawiasz z Bogiem jest to modlitwa, ale gdy Bóg odpowiada, to schizofrenia. Mahometowi Bóg opowiadał i to bardzo dużo, a pamięć proroka musiała być wybitna, bo umiał on recytować aż 6 tysięcy wersetów koranu. Zostały one podobno podyktowane przez ukazującego mu się anioła Gabriela, a pochodziły rzekomo od samego Allaha. Mahomet słyszał głosy aż do swojej śmierci w 632 roku, ale to co mu podszeptywał Allah różniło się na przestrzeni lat tak znacznie, że można wyodrębnić właściwie dwa okresy formowania się Islamu. Ten w Mekce, bardziej pokojowy i ten w Medynie, naznaczony pierwszymi wzmiankami o dżihadzie i przymusowym, brutalnym nawracaniu innowierców. Doktryna świętej wojny, której celem jest poddanie całego świata Allahowi, obowiązuje zresztą do dzisiaj (cytaty z Koranu 9:5, 9:29, 21:47).

 

Gdy prorok mieszkał w Mekce, podyktował wersety o koniecznej tolerancji względem chrześcijan i żydów(2:193), a Allaha nazywał wspólnym Bogiem wszystkich ludzi. Dopiero gdy w ramach zasiedlenia, tak zwanej hidżry, wyemigrował do Medyny, zaczął objawiać zmianę planów i zaczął nazwał wyznawców innych religii niewiernymi, czyli gorszą kategorią ludzi. Nie da się ukryć, że przypomina to trochę ideologię nazistowską lub syjonistyczną rozprawiającą o nadludziach i gorszych ludziach, którzy są po to, aby im służyć.

 

Trudno nie odnosić wrażenia, że "przekazy od Allaha", zależą od potrzeby chwili i Mahomet objawia rzekome Słowo Boże, w sposób, który akurat mu pasuje. W pewnym momencie, w czasie konfrontacji z lokalnym klanem w Medynie, Mahomet nawet zaparł się Allaha i twierdził, że jest on tak samo ważny jak 3 z 360 istniejących wtedy bóstw świątynnych. Potem tłumaczył się z tego twierdząc, że była to próba otumanienia i okłamania przeciwnika dokonana w samoobronie. Tutaj dochodzimy do interesujących konkluzji. Otumanienie i kłamstwa w celu zapewnienia panowania Islamu, to cześć tej doktryny religijnej. Mahomet uczył, że składanie fałszywego świadectwa, przekupstwo i wykorzystywanie gościnności innych nacji w celu narzucenia Islamu to konieczność, a w Koranie zapisano nawet, że to "Allah jest najlepszym ze spiskujących"(3:64).

Mahomet, krok po kroku zwiększał swoje wpływy w Medynie i jako emigrant oraz guru religijny, stawał się coraz potężniejszy. Wraz z postępem tego procesu objawiał on kolejne części Koranu, które często stały w bezpośredniej sprzeczności z tymi wyrecytowanymi przez proroka w Mekce. Można odnieść wrażenie, że przekazy te często były jakoś skorelowane z aktualnymi potrzebami chwili. Na przykład, gdy Mahomet został przyłapany na zdradzie małżeńskiej z niewolnicą, powstały nagle wersety nakazujące kobietom posłuszeństwo i ostrzegające przed ogniem piekielnym, który rzekomo czeka nieposłuszne żony(4:34, 24:31, 33:32, 33:53).

 

Dla nas jednak najbardziej interesująca wydaje się koncepcja emigracji muzułmańskiej. Mahomet przenosząc się do Medyny nie informował nikogo, że jego celem jest narzucenie wszystkim Islamu. Jednak konsekwentnie zdobywał kolejnych wyznawców co stopniowo wzmacniało jego pozycję. Taka strategia stopniowego podboju nazywa się hidżrą, a jej celem jest opanowanie miejsca osiedlenia i zdobycie go dla Islamu.

 

Wszyscy przebywający i przybywający do Europy islamiści mają obowiązek wzorowania się na Mahomecie i jego przeprowadzce do Medyny. Mają prowadzić dżihad, stosować kłamstwa, oszukiwać i czekać na dogodny moment do przejęcia najechanego terytorium dla Islamu. Aby tego dokonać społeczności islamskie konsekwentnie budują własne struktury równoległego państwa w podbijanych w ten sposób krajach. Islamiści najczęściej organizują się wokół swoich duchownych tworząc sieć współpracowników i sojuszników. Dopiero gdy zdobędą odpowiednią siłę, jak Mahomet w Medynie, ujawniają swoją prawdziwą twarz i cel, którym jest przymusowe narzucenie ich religii, lub odatek dżizja, którym de facto są socjalne benefity zachodu, w któych muzułmanie aktywnie partycypują.

Aby domyślić się jak to się skończy, warto poczytać co Mahomet kazał robić ze swoimi przeciwnikami w Medynie. Najpierw były to pojedyncze morderstwa niewygodnych krytyków jego rzekomego bożego posłannictwa, ale z czasem okazało się, że wszyscy, którzy nie byli wyznawcami Allaha, zostali eksterminowani lub sprzedani w niewolę. Koran otwartym tekstem nawołuje do tego, aby żydów i chrześcijan tolerować do czasu gdy będą służyć muzułmanom. Nieposłuszni mieli być po prostu zabijani. Teraz miliony imitujących jego zachowania wyznawców Islamu jest już w Europie i rozwala ją od środka ze sporymi sukcesami.

 

Od wspomnianych wydarzeń w Medynie minęło już niemal 1200 lat, w czasie których islam dokonał potężnej ekspansji opanowując nie tylko cały Bliski Wschód, ale też pół Afryki i sporą część Azji. Usiłowano też wielokrotnie podbić Europę i za każdym razem to my, Polacy ratowaliśmy stary kontynent przed przymusową islamizacją. We wszystkich podbijanych obszarach muzułmanie stosowali te same fortele, których nauczył ich Mahomet. Dlaczego trudno się spodziewac, że teraz, kiedy ponownie za kierunek ekspansji obrali Europę, miałoby być inaczej. Może trzeba zapytać o to przedstawicieli lewicowych elit, które tak bardzo wspierają trwającą właśnie inwazję vel hidżrę. Ci ludzie nie zdają sobie chyba sprawy z tego, że tak jak Mahomet opanował Medynę, tak według tych samych wytycznych, opanowywany jest nasz kontynent.

Opowiadanie głodnych kawałków na temat empatii względem tak zwanych uchodźców, która objawia się bezrefleksyjnym przyjmowaniem hord islamistów wpuszczanych bez jakiejkolwiek weryfikacji przez lewacką Unię Europejską, to droga do krwawej wojny domowej, która jest cały czas w przygotowaniu. Nieznajomość Koranu i zasad jakie mają wpojone do głów dokonujący zasiedlenia islamiści powoduje, że triumf Islamu w Europie wydaje się obecnie bardzo prawdopodobny. Dlatego trzeba się dokształcić, aby wiedzieć z jakim przebiegłym przeciwnikiem trzeba będzie wkrótce walczyć.

 

Paradoksalnie teraz jest jeszcze relatywnie spokojnie i okres ten można porównać do tego, gdy Mahomet dopiero zdobywał Medynę. Mamy i otumanienie i oszustwa, krzywoprzysięstwo, oraz wykorzystywanie gościnności innych nacji. Jednak islamiści czują się coraz silniejsi, imitują Mahometa tak jak im kazano i na zachodzie Europy, zaczyna się już terror zwany przez proroka dżihadem. I dokładnie tak jak za dawnych czasów, najpierw giną dziesiątki przypadkowych ludzi w siejących terror zamachach, ale gdy muzułmanie poczują się odpowiednio silni, nadejdzie Ten Dzień, gdy ruszą po nasze ziemie jak po swoje, zdobywając je dla Allaha, tak jak uczył ich jego rzekomy posłaniec.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.9 (7 votes)


Komentarze

Portret użytkownika sfax@web.de

Co za brednie!!!!Autor jak

Co za brednie!!!!Autor jak zwykle wypowiada się o czymś o czym nie ma pojęcia.Jak można wypowiadać się o Islamie gdy wiedzę o nim czerpie się z bulwarówek.Prymitywna mowa nienawiści.Złożymy doniesienie o przestępstwie.

0
-3
Portret użytkownika John Moll

Jak będziesz szanowny Panie

Jak będziesz szanowny Panie zgłaszał, to nie zapomnij Pan zgłosić mowy nienawiści zapisanej w Koranie i Talmudzie. To będzie dobry początek. Wink

1
0
Portret użytkownika SN69ll

Smutno ci będzie po 13 maja..

Smutno ci będzie po 13 maja...czy znajdziesz w śmiecio-necie następną datę do przeżywania w strachu kolejnych paru miesięcy...od kilku lat obserwuje jak nieźle gniotą berety wielu domorosłych wizjonerów...i dochodzę do wniosku że powinno się dopisać do katalogu chorób psychicznych...uzależnienie od przepowiedni internetowych.

2
0
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Niedługo będzie ich o 3 mln

Niedługo będzie ich o 3 mln mniej jak ostatnio pewna muzułmańska pizda ucieła głowę 3-letniej dziewczynce w Moskwie. Rosjanie to nie niemcy. dostosują muzułmaństwo do rygorów rosyjskich

0
-1
Portret użytkownika amateur124

podobnie, tylko konflikty

podobnie, tylko konflikty byly by na podlozu etnicznym, prowokacje, false flags itp itd...

0
0
Portret użytkownika Ateista

Pierdo*enie o Szopenie że

Pierdo*enie o Szopenie że ateizm
to religia , gdzieś wyczytałeś jakieś
bzdury i je powielasz , co o tym możesz
wiedzieć ? ateista ma to w dupie co
się z nim stanie po śmierci , nawet
się nad tym nie zastanawia , nie myśli
czy istnieje takie coś jak bóg czy szatan ,
dla ateisty jedynym szatanem jest sam
człowiek , który robi szkodę innemu
człowiekowi , a boga w ogóle niema ,
to ludzie sobie wymyślili o chorej wyobraźni,
dzięki temu fanatyzmowi którego nazywamy
religią , ludzkość jest daleko w dupie ,
choćby z postępem nauki , bo zawsze na
drodze znajdzie się fanatyzm który przeszkadza
w rozwoju , bo niemoralne , bo nie etyczne , itd.
gdyby nie było by tego fanatyzmu już od zarania
dziejów , już dawno ludzkość by zdobyła kosmos ,
medycyna mogła by ratować życie wszystkich chorób ,
a człowiek byłby u progu nieśmiertelności ,
popatrz na historię ludzkości , jak fanatyzm
religijny na każdym kroku próby postępu nauki
wiązał ręce innym , którzy tylko przejawiali trochę
wiedzy nauki dla ludzkości , mądrych ludzi palono
na stosach i zabijano , zastraszano piekłami itd.
dzisiaj co się zmieniło ? fanatycy dalej sączą ślinę
bo nie etyczne ! bo nie moralne ! itd. dalej blokują
na wszystkie sposoby w rozwoju nauki , i nie
pitol mi że ateizm to jakaś religia , bo gówno
wiesz , a się wypowiadasz , ja mam to gdzieś jakieś
religie ! ja mam chodzić na paluszkach , bo mogę
naruszyć jakieś uczucia religijne ? a ktoś ma
w dupie uczucia innych którzy nie przejawiają
fanatyzmu religijnego ? gdzie tu jest mądrość
i sprawiedliwość , ( współmierność ? ) 

3
-1
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Ateiści, to ludzie z istotnym

Ateiści, to ludzie z istotnym defektem mózgu... Jeśli nie ma Boga, to skąd o tym wiedzą?

 Ateiści to prymitywnie myślące istoty.. Bóg nie jest opisany w żadnej religii świata a oczywistość jego istnienia daje piętno w każdej chwili życia wszystkich ludzi, w tym prymitywnych ateistów...

0
-1
Portret użytkownika b@ron

hehe... masz rację, mówienie

hehe... masz rację, mówienie że ateizm to religia jest tak samo logiczne, jak twierdzenie coniektórych, że jak nie wierzę w boga to jestem satanistą Biggrin ...kupa śmiechu i tyle oczywiście ateizm sam w sobie też jest niedorzeczny bo coś/ktoś musiał wpłynąć na to co nas otacza by tak wyglądało ... wcale to jednak nie oznacza że istota ta była istotą najwyższą, jak również że jest wobec nas przyjazna (co widać dookoła)  z drugiej strony gdyby ateizm został zaliczony do religii, ateista, też posiadł by możliwość obrazy uczuć religijnych, a tak to teraz jadą po ateistach jak po psach...

1
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Ateista

oczywiście że tak ale to nie

oczywiście że tak ale to nie jest

kupa śmiechu ! kupa śmiechu

to jest w tedy kiedy ludzie całe

życie zamieniają na religię , a nie

na rozsądek  , ateizm jest raczej

sposobem na życie , a ty możesz to

nazywać jak chcesz !

2
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika drako_tr

Ateista nie zamierzam Cię

Ateista nie zamierzam Cię nawracać ani niczego udowadniać. Szanuję twoje poglądy i będę szanował, dopóki Ty będziesz sanował moje...

Napisałeś " boga w ogóle niema " a czy Ty Go w ogóle szukałeś...?...pytam z czystej ciekawości, nie doszukuj się ironii.

Pozdrówka

1
0

Portret użytkownika Ateista

nie wiem jak to już by trzeba

widze że nie umiesz spokojnie żyć , dla ciebie

każdy jest ślepcem kto inaczej myśli niż ty sam ,

a wielo krotnie czytałem twoje posty które świadczyły

o tym że twoja krótko wznoczność jest większa od choroby

ślepca

0
0
Portret użytkownika Ateista

Witaj drako_tr

Witaj drako_tr

Odpowiem ci , dziękuję za szczerość

z twojej strony , jest to ogromna cecha

ludzi mądrych i odważnych , tak szukałem

boga przez wiele lat , aktywnie nawet czytałem

biblię , ale gdy uważnie zacząłem się przyglądać

temu światu , ludziom , w tedy dostrzegałem

wielką przeciwność wszystkiego , mówimy o bogu,

ludzie w niego wierzą , rozumiem ich uczucia gdyż ,

sam kiedyś w niego wierzyłem , ale zatraciłem swą

wiarę do miana ateisty , nie szatanisty gdyż z nim nie

walczę , gdyż uważam że go po prostu nie ma , nie istnieje

albo jeśli tak ? to on nie ma pojęcia o istnieniu ludzi .

dlaczego tak myślę ? gdyż nic się nie sprawdza z tym

co jest napisane : np. jest mowa że on kocha ludzi ,

ale im też nie pomaga w niczym , wyobraź sobie że masz

małe dziecko , twoje dziecko potyka się na schodach ,

i uderza twarzą o beton i płacze , a ty ojciec który kocha

swe dziecko patrzysz i nie reagujesz na płacz swego

dziecka , co w tedy powiedzą sąsiedzi o tobie ? że co

z ciebie za ojciec , że nie masz serca itd. ale ty mówisz

że bardzo je kochasz , czyż to nie jest hipokryzja ?

tak samo to ma się do tego niby boga który nas kocha ,

a nie reaguję na nasze cierpienia , drugi przykład ?

jest mowa że gdy człowiek zgrzeszył , został ukarany

przez boga , i musi teraz umierać za swój czyn , końcem

grzechu jest śmierć , skoro tak to czemu dodatkowo

jeszcze człowiek musi cierpieć , czy mało bogu że musi

umierać ? jakby to wyglądało że człowiek który dopełnił

się przestępstwa i został skazany na więzienie i oprócz

tego dostawał by baty , to by była podwójna kara , czyż

nie tak ? ktoś może powiedzieć że dlatego tak jest , bo tu

na ziemi rządzi szatan , gdyż on jest bogiem tej ziemi

którą otrzymał od boga , dobrze jeśli tak , to jak to że sam

niby bóg do tego dopuścił że ludzie mieszkają pod opieką

tego szatana , przecież on ''bóg'' nas niby kocha i twierdzi ,

że jesteśmy jego dziećmi , a zarazem dopuszcza coś takiego ?

to czym jest jego miłość wobec ludzi ?

ktoś może powiedzieć że dopuszcza nas prób , jeśli tak !

to niech rodzic wyśle swec dziecko , do grona pijaków

złodziei i zboczeńców i podda je próbie , czy zdobędzie

się na to jakiś rodzic ? NIE ! gdy żaden rodzic który kocha

swe dziecko nigdy by na to nie pozwolił , a ''bóg''

na to pozwala ? więc tak jak powiedziałem albo go

nie ma , albo nawet nie wie o naszym istnieniu ,

więc jeśli tak to na tym kończy się religia i wiara

Pozdrawiam

2
-1
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Czyli Twój problem ateisto

Czyli Twój problem ateisto nie wynika z niemania Boga, tylko z szukania go w kłamliwych ludzkich księgach... Tam go nie ma a prawda o Bogu nie jest dla nas fizyczną pociechą. Istnienie człowieka ma wzbogacić wiedzę Boga o samym sobie... To jedyny powód, dla którego istnieje życie.

0
0
Portret użytkownika Ateista

to nie jest mój żaden problem

to nie jest mój żaden problem , bo już się go dawno

pozbyłem i uwolniłem się od jarzma zakłamanych religii

natomiast wcześniejsze szukanie Boga w księgach pozwoliło

mi dojść do zrozumienia tego , w jak bardzo wielki sposób są

ludzie okłamywani przez wymysły zachłannych ludzi którzy mają

za nic innych

1
0

Strony

Skomentuj