Fundacja Batorego – czy planuje drugi Majdan w Polsce?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Fundacja im. Stefana Batorego, założona w 1988 roku przez George'a Sorosa, amerykańskiego finansistę i filantropa jest organizacją pozarządową o statusie organizacji „pożytku” publicznego. Oficjalnym celem Fundacji jest wspieranie rozwoju demokracji i społeczeństwa, co w praktyce oznacza niszczenie tożsamości narodowej państw środkowoeuropejskich.

 

 

Podstawową metodą działania Fundacji Batorego jest udzielanie dotacji na przedsięwzięcia podejmowane przez organizacje pozarządowe – wspiera m.in. program Obywatele Dla Demokracji o budżecie 150 mln zł, który jest finansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. W ramach programu o dofinansowanie mogą ubiegać się liberalne i lewicowe organizacje pozarządowe walczące z nacjonalizmem, rasizmem, ksenofobią i propagujące sprowadzanie do Polski nielegalnych imigrantów. Fundacja Batorego udostępniła spot na kanale YouTube o nazwie „Powiedz Stop Mowie Nienawiści” w krótkim filmie przedstawia osobę wyrażającą swój sprzeciw wobec promowaniu związków homoseksualnych jako neonazistkę, przeobrażającą się w Hitlera.

 

Rozsiane po całym świecie organizacje Georga Sorosa walczą z patriotyzmem, nacjonalizmem, prawem do posiadania broni i odbierają ludziom wolność krok po kroku. Ograniczając wolność słowa wprowadzają nas w Orwellowski Świat, w którym mówienie prawdy staje się „myślo-zbrodnią” opisaną w powieści Georga Orwella „Rok 1984”. Mając nieograniczone środki finansowe i olbrzymie wpływy polityczne, które zapewnia stojąca za plecami Sorosa rodzina żydowskich bankierów Rothschild, nadaje on kurs polityce rządów, administracji i organom ścigania, tak aby zniszczyć suwerenność narodów i wszelkie próby oporu wobec planów wprowadzenia dyktatury Nowego Porządku Świata.

 

Czy Polsce grozi drugi Majdan?

Hasła Ryszarda Petru i polityków PO o wyprowadzaniu ludzi na ulicę w ramach KOD celem obrony demokracji nabiera zupełnie innego, bardzo groźnego i realistycznego wymiaru. Petru ma zapewnione finansowanie na opłacanie protestujących, na prowokacje, uliczne zadymy, Majdany i na walkę z Polskimi Patriotami.

 

Z funduszy Fundacji Batorego korzysta w Polsce mnóstwo organizacji których jedynym celem jest wyszukiwanie tzw. „mowy nienawiści” w Internecie, mediach i donoszenie do prokuratury w oparciu o art. 119 i 256 Kodeksu Karnego – „kto nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych (…) podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”. W ten sposób oskarżonych zostało już w Polsce wiele osób biorących udział w antyimigracyjnych manifestacjach. Drugi Majdan w Warszawie – co buńczucznie ogłaszał Ryszard Petru – nie jest więc fikcją i ma szanse realizacji. Na razie to tylko 150 mln, ale kasa bankierów na obronę swoich interesów poprzez wsparcie zadym w Polsce może być wielokrotnie większa. Soros chwalił się oficjalnie, że ukraiński Majdan kosztował go tylko kilkanaście mln $.

 

Organizacje sponsorowane przez Sorosa w Polsce szkolą nawet oficjalnie policję, sędziów i prokuratorów jak skutecznie wyszukiwać, identyfikować i osadzać za tzw. „mowę nienawiści”, która jest doskonałym kneblem dla wszelkich przejawów patriotycznych i obronnych środowisk walczących przed zalewem Polski imigrancką masą. Najbardziej prawdopodobnym celem zaplanowanych przez Nowoczesną Petru marszów protestacyjnych będzie zakładanie stałych obozowisk pod hasłami powrotu do demokracji. Polska buntująca się przeciwko sprowadzaniu imigrantów jest uważana za bardzo niewygodnego partnera, którego trzeba spacyfikować. W przypadku wybuchu społecznych niepokojów związanych z obroną demokracji w Polsce może grozić interwencja sojusznicza ze strony Niemiec w ramach ustawy nr 1066.

 

Orwellowska wizja świata staje się coraz bardziej realna. Sprowadzanie imigrantów do europejskich krajów daje zaczyn w postaci buntów i zamieszek społecznych, a to da lewicowym rządom możliwość ograniczenia wszelkich swobód i praw obywatelskich. Nowy Porządek Świata sponsorowany przez amerykańskich bankierów żydowskiego pochodzenia zmierza do eskalacji kryzysu aby zrealizować swoje plany dyktatorskie w ramach NWO.

 

Jednakże wszystko zależy od tego, czy damy się sprowokować i wplątać w ich intrygi. Każdy plan ma słabe strony – mimo posiadania mediów i cenzury, Internet jest wciąż wolny, a ludzie coraz bardziej dostrzegają fałsz i obłudę. Najlepszą rzeczą jaką możemy zrobić jest uświadamianie społeczeństwa poprzez propagowanie prawdziwych informacji, gdyż świadomym społeczeństwem trudno sterować.

 

 

Źródła:

https://wirtualnapolonia.com/2015/12/19/soros-daje-150-mln-na-walke-o-demokracje-w-polsce-drugi-majdan-w-warszawie-coraz-bardziej-realny/

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/65901-fundacja-georga-sorosa-chce-zakneblowac-usta-polakom-wideo

http://wpolityce.pl/polityka/276086-na-marginesie-informacji-o-powstaniu-i-finansowaniu-fundacji-batorego-tajemniczy-meldunek-komunistycznego-msw-z-1987-r-zobacz-dokumenty

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika adam456

Szkoda ze autor nie wie , ze

Szkoda ze autor nie wie , ze Fundacja Batorego jest scisle powiazana a moze nawet stanowi przykrywke dla organizacji Opus Dei.

 

Opus Dei rozwalilo komune w Polsce i konsekwentnie - organizowala pomaranczowa rewolucje na Ukrainie aby Watykan odzyskal kontrole i wplywy na teranach na Ukrainie.

O to w tym wszystkim chodzi - o odtworzenie Panstwa Koscielnego ze stolica w Rzymie. Fundacja Batory wysylala wolentariuszy na Majdan, bo takie sa cele Kosciola Katolickiego - odzyskanie wplywow. w Polsce sie udalo i nikt nie wie ze za Solidarnoscia stalo Opus Dei i CIA.
 

0
0
Portret użytkownika Zdzich

Myślę że sama Fundacja

Myślę że sama Fundacja Batorego nie ma pojęcia że jest powiązana z Opus Dei. Podpowiem że tak bywa w przypadkach gdy jest się pomawianym o coć co nie ma miejsca.

0
0
Portret użytkownika Alefa

   Fundacja Batorego  -Batory

   Fundacja Batorego  -Batory tez był chazarem -   to  Wywiadownia Gospodarcza żydowskiego grandziarza,
   złodzieja Sorosa "współpracujaca"   postfaszystowską  Funadacja Adenauera - ktora ma duzo pieniedzy na
   dzialania "wybaczjajce"  Polakom  uczestnictwo a teraz i wywolanie II W.Ś. jak tez silnie wspierajacą
   Chazrski Przemysł  Holokaustu" [ jakiś polski  ? idiota dał w leasing  Niemcom "Obóz Oswiecim" na oprowadzanie
   wycieczek  zwiedzajacych po 70 zł/os. od 8oo-17oo,Za przeprowadzenie remontu.                                    Czy to nie jest upadlajace i przedstawiajace Polakow jak ostatnich skurwysynow ?  Bo w tym obozie nie mordowano Żydów  ale Polakow od 1939 r .Żydzi gineli od 1942 r w Brzezince podobozie Oświecimskim .
Wszystkie te dzialania  zydostwa  przeciw Polsce a we współpracy  z Niemcami S.A  hegemona Jewropejskiej Uni  ktora jest {nowo}tworem syndykatu  masońskoiluminackorozokrzyzowwosyjonistycznego  NWO sa dzialaniami przejecia  w formie  IV rozbiorowym  Polski na co Niemcy ale i Rosja poprzez  tzmtejsze zydostwo ktore zajęlo Ukrainę ale Krymu nie zdolalao mimo ogromnych nakladow -Nowa Chazaria na wzór starej z z XI -XII w .
POlakozercy mieli  zastosować  komorowską ustawę 1066na  Polakach poprzez   1.500.000  ukraińcow ,V Kolumnę w Polsce , zbrojoną i finansowana przez Sorosa, postbanderowskie bandyckie sotnie Ukraincow mordujac "odbudowują "  wielka ukrainę z chazarskim orlem w herbie i  zlodziejskim , rzadowym Knesetem bis -jak w Polsce.
Ukraińca  Siemoniaka  aktywnego banderowca - jak i zieć  Kopacz - zrobili  Ministrem Obrony Narodowej ,a został wyłudzaczem naszych pieniedzy  - milionów - na zbrojenie  tych bandytów .
Delegalizacja  wszystkich  ok 8.000 fundacji,stowarzyszeń,i masońskich organizacji mniejszosciowy- szwaby maja 2 posłów w sejmie a 2.000.000 Polakow w Niemczech  odmawia sieie przyznania statusu .prawa  "mniejszości" mimo ze Turcy ja dostali -  to ogromna oszczędność - 12.000 studentów ukraińskich
za nasze pieniadze uczy sie żyje ,mieszka,pracuje  { 400.000  legalnie pracujacych  ukraińcow wysyla do rodzin rocznie  4,600.000.000.000 zl. ?????? } a jako mniejszośc  korzysta z dotacji na kulturę ,sztukę,nauke we wlanym jezyku itd itd .To samo "mniejszość niemiecka,tatarska,grecka........nasi  na Ukrainie przymierają glodem sa szykanowanie za uzywanie swojego języka ,sciero sikorski  zabral im dotacje .ZACZNIJMY  GOOŚNO  DOMAGAĆ  SIĘ  WRESZCIE  POLAKOW  W RZADZIE  POLSKIM ZAMIAST ZYDOSTWA  SYJONISTYCZNEGO .USTAWOWEGO  ROZSTRZELIWANIA  ZDRAJCOW  I ZŁODZIEJI  MAJĄTKU NARODOWEGO
 
 

0
0
Portret użytkownika Angelus Maximus

Zycie tej szmaty Srosa się

Zycie tej szmaty Srosa się kończy i on o tym wie, dlatego po pierwszym przezczepie serca przysiągł sobie , że jego śmierć będzie śmiercią cywilizacji.
I to konsekwentnie realizuje.

0
0
Portret użytkownika obserwator1001

ONZ nawołuje oficjalnie rządy

ONZ nawołuje oficjalnie rządy do wprowadzenia polityki depopulacyjnej. W momencie, gdy pojawia się ten temat i inne o szkodliwości cukru, promieniowania elektromagnetycznego, USG robionego płodom, szczepionek, nieracjonalnej polityki drogowej, psuciu prawa, psuciu mediów, psuciu nauki i oświaty... pojawia się sprawa Bolka, a to jest właśnie sygnał, że sprawa jest coraz bardziej poważna i jeśli tak dalej pójdzie, to NWO, będzie chciało przeprowadzić przewroty.
Jedynym wyjściem jest teraz, aby rząd udowodnił, że jest prawdziwie Polski i zlikwidował ustawę o broni i amunicji oraz art. 263 kodeksu karnego, w ten sposób dając możliwość Polakom, aby odbudowali arsenał broni. 
Wtedy żaden lewacki Majdan nie powstanie, bo KODowcy posrają się na myśl, że może przyjść ich przeciwnik na ten Majdan. Żadna też nie wejdzie do Polski armia pomocowa, bo nie będą w stanie walczyć z ludnością cywilną uzbrojoną po zęby.  Rządowi pozostanie opanować tarczę antyrakietową przeciwko rakietom z bombonierkami atomowymi.

0
0
Portret użytkownika Akamai

Spójrzcie na twarz tego

Spójrzcie na twarz tego człowieka. Króla Europy. To ktoś kto się zeszmacił dla władzy i pieniędzy. Dla własnych korzyści gotów był czynić każde zło. Czy on wygląda na człowieka szczęśliwego ? Ja widzę tylko zwątpienie i dezorientację. Życie jest krótkie. A cena jaką przyjdzie mu zapłacić za to co robił będzie bardzo wysoka. Może ten "bystrzak" w końcu to zrozumiał.

0
0

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika sly

Żaden z niego król, co

Żaden z niego król, co najwyżej PAŹ KRÓLOWEJ.
A zapłata czeka na niego w polsce w postaci upadającej partii i ewentualnej odsiadki jaką mu zafunduje nowa władza, między innymi za drugo planową rolę w filmie J.Kurskiego pt."Nocna Zmiana".

0
0
Portret użytkownika Alefa

  Polska."polska"  tak

  Polska."polska"  tak opisywana  jest traktowana nie tylko jako niechlujstwo jezykowe ale i brak szacunku dla wlasnego kraju.
Polak  jesli nie ma obok  nazwiska .
 

0
0
Portret użytkownika sly

Spokojnie uwaga nie miała być

Spokojnie uwaga nie miała być krytyczna po rostu uważam że bardziej mu pasują obcisłe rajstopki pazia nisz szata królewska, mamie Angeli też by się spodobał w takim wdzianku, lata ciągle w tym garniturze a mógł by tyle pokazać.
Ps. Trudno nie dostrzec kiedy ktoś używa sarkazmu radzę tylko nie nadużywać tej formy, bo jak twierdzą niektórzy psycholodzy może prowadzić to do poważnych problemów...

0
0
Portret użytkownika mijo

Zdelegalizować Fundację

Zdelegalizować Fundację Batorego i jej odnogi póki nie jest za późno. Co ważne do tej pory nie uchylono ustawy 1066, to też powinni uczynić.

0
0
Portret użytkownika achiles

MAŁO KTO ZDAJE SOBIĘ SPRAWĘ,

MAŁO KTO ZDAJE SOBIĘ SPRAWĘ, CO ZNACZĄ ZACHODNIE WARTOŚCI W OBLICZU TEGO, JAKICH MAJĄ SWOICH CELEBRYTÓW POLITYCZNYCH W ŚWIAT WYSYŁANYCH, PODOBNIE, jak ten niby nasz, KTÓRY DZIŚ TŁUMACZY, CO TO WOLNOŚĆ I DEMOKRACJA WENEZEUALCZYKOM!!! oh ty bolku-bolek i och wy wszystkie LISY farbowane, od ćwierć wieku, Nasz Kraj okupujący, JAK NIE JEDNI, TO DRUDZY. 

0
0
Portret użytkownika inzynier magister

Ludzie, drodzy rodacy !

Ludzie, drodzy rodacy ! Zobaczcie tewn film ze spotkania polskiej masonerii w roku 89 w magdalence ! Z tego co się dowiedziałem z audycji doktora Krajskiego to na tym filmie 95% tych co tam siedzą i chleją wódkę to są masoni należący do różnych loży ! Nie wiem tylko do jakiej loży należał kiszczak i ten drugi komunista chyba Ciosek ma na nazwisko, ale większość z tych tam siedzących to już należała do masonerii a kwaśniewski mógł dołączyć trochę pózniej, wiadomo że teraz jezdzi na spotkania bilderbergów ! Wałęsa chyba nie należał i nie należy do msonerii. W kazdym razie było to spotkanie masonów komunistycznych z masonami niby solidarnościowymi ! Na filmie widzimy polskojęzyczne NWO w fazie umowy oszukańsczej która doprowadziła do rozgrabienia gospodarki i upodlenia Narodu Polskiego ! A w następstwie do zamachu smoleńskiego dokonanego rękami masonerii postkomunistycznej ! Musimy jako naród wierzących chrześcijan się mocno modlić by się wydobyć ze śmiertelnego wpływu masonerii polskojęzycznej NWO ! Tylko różaniec Maryi oraz koronka do Miłosierdzia Jezusa Chrystusa jest w stanie pokonać czary lucyferiańskie ! Musimy wspierać ONR i inne partie jak Korwina i Kukiza by w 2020 weszły do sejmu i zmienićkonstytucję polskojęzycznych masonów na Polską ! Należy szybko zmienić i odrzucić uchwałę zdradziecką o pomocy bratnich masonów 1066 ! Następnie intronizować Chrystusa na Króla Polski !
Niepublikowany Film z Magdalenki 1989 Wałęsa, Kiszczak, Michnik
https://www.youtube.com/watch?v=_SRtVyPsLfc

0
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika sly

Film nie jest żadną sensacją

Film nie jest żadną sensacją i dostępny był od dawna w sieci, problem w tym że wygląda na mało interesujący i dla homofacebookus czy homomarketus nie przedstawia większej wartości. Proponuję zamiast ekscytować się działalnością Korwina, który nie potrafi utrzymać wokół siebie wartościowych ludzi, jak np. Artur Dziambor którego słowa Korwin przywłaszczył sobie w spocie wyborczym, zapoznać się z postacią przywódcy solidarności walczącej Kornela Morawieckiego który odmówił udziału w okrągłym stole określając go mianem targowicy. Co do zaś koronacji Jezusa syna jedynego boga Jahwe, na króla polski to przede wszystkim należy zadać pytanie czy chciałby zostać uznany za władce kraju w którym bogactwo kościoła urosło do nieprzyzwoitych rozmiarów a luksus w jakim żyją przywódcy kościelni stoi w jawnej sprzeczności z jego naukami.
Tak na koniec są pewne wątpliwości co do słowiańskiego pochodzenia Mieszka, bardzo możliwe że jego przodkami byli wikingowie.

0
0
Portret użytkownika bezsensLudzki

Boli mnie glowa bo z niechęcą

Boli mnie glowa bo z niechęcą chcialbym posłuchać ludzi którzy nic nie wiedzą a pier**lą swoje i dlatego h*j i kij wam w oko będzie tak jak będzie i czy wam sie to podoba czy nie możnoś stolca wyje*** w ch*j ale tak czy siak twoja dupa umrze bo kasa rządzi a nie jakiś człowiek, zbudowaliśmy swat na kasie ale nie ty będziesz mi rozkazywał hahahah wypier**lać kur** , będzie wojna ich*j a polske rozszarpią , pogódz się z tym pedałki. i już tak se nie piedolcie bo i tak będzie co ma być i na h*j wam te gadanie ?................i tak was wszystkich wyruchają i tyle czy będziecie plakać czy żenująco dawać kase , JEDEN H*J KIMJESTEŚ bo oto nardził się nowy człowiek, nie ja , ten NOWY w sensie ich wypuścili w milionach  dlatego się dzieje co się dzieje, bo jesli mogą klonować i w 3d produkować to ............ pomyśl sam co się stanie

0
0
Portret użytkownika S.N.69

Chyba mamy tu do czynienia z

Chyba mamy tu do czynienia z niedawno odkrytym gatunkiem ssaka, homopenisuskretynus, prwadzi bezsensowny nocny tryb życia, żywi się głównie przeterminowanym jedzeniem i alkocholem w plastikowych opakowaniach, sposób rozmnażania nie do końca poznany ale jak twierdzą naoczni swiadkowie dochodzi często do kontaktów z parzystokopytnymi.

0
0
Portret użytkownika dfguf  GJ

Pisowskie marsze z

Pisowskie marsze z pochodniami i zadymy miesięcznicowe , walki o krzyż to pewnie też ich zasługa.

0
0
Portret użytkownika Akamai

Po pierwsze nie Żyd, tylko

Po pierwsze nie Żyd, tylko Amerykanin węgierskiego pochodzenia. Po drugie, jak to zauważył Preston, finansista i filantrop. A więc człowiek o wrażliwym sercu. Pragnie przyjąć do Europy 1mln, umęczonych wojną, i pozbawionych dachu nad głową, uchodźców rocznie. Dla Polski to tylko 100 tys. rocznie. Kochamy Cię za to George. Jesteś dobrym człowiekiem. I tylko mali ludzie źle Cię oceniają. Obyś żył wiecznie. I pamiętaj, że bardzo Cię kochamy. Pozwól, że prześlę Ci teraz energię miłości i symbolicznie skropię Twe skronie święcona wodą. Widzisz ten krzyż George ? Nie roń łez. Za późno. 
https://www.youtube.com/watch?v=F0SIn2je8FI

0
0

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika tomasz26

po pierwsze Amerykanin to

po pierwsze Amerykanin to Indianin! po drugie koloniści ameryki są jak żydzi w Polsce mówią ze są Polakami oficjalnie,tak naprawdę są bolkami w Polsce ,są jak ciapate... to tak ogólnie oczywiście!

0
0
Portret użytkownika Akamai

Dziękuję za zrozumienie i

Dziękuję za zrozumienie i wsparcie. Nie spodziewałem się aż tak dobrego wyniku. To doprawdy budujące, że macie tak wysoki poziom świadomości. Proszę Was, patrzcie tylko na to co pozytywne i pielęgnujcie to w sobie. Niech to rozkwita w Waszych umysłach. A tym co negatywne nie zaprzątajcie sobie głowy. Wyrzucajcie natychmiast ze swojego umysłu. Oni karmią się naszym strachem i naszymi negatywnymi emocjami. A zabija ich Miłość i wysokie wibracje. Nie wytrzymują tego. Dlatego tak ważne jest nasze nastawienie.
Pozdrawiam :) 
 

0
0

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika sly

Jeśli dobrze pamiętam to

Jeśli dobrze pamiętam to pisałeś kiedyś coś o swoim pobycie w Atlantydzie, jeśli to prawda to miałbym kilka pytań odnośnie pozyskania energi. Z góry dziękuję za ew. odzew.

0
0

Strony

Skomentuj