Floryda: otwarte szkolenia dla życia "po końcu świata"

Kategorie: 

tg

Grupa Amerykanów, którzy wierzą w apokalipsę, stworzyli w lasach Florydy obóz przetrwania. Umiejętności te, ich zdaniem, będą przydatne po odejściu cywilizacji. Szef grupy, 57-letni Jim Foster, uczy swoich krewnych i wszystkich chętnych, jak obsługiwać broń i pozyskiwać  żywność w dzikim lesie.

 

„Stawką jest przetrwanie naszego narodu” - mówi Foster. – „Więc musimy tylko nauczyć się, jak przygotować i chronić siebie, a także innych" - powiedział w wywiadzie dla amerykańskich mediów. Amerykańskie huragany Katrina i Sandy wykazały niezbicie, że ludzie powinni polegać na sobie.


Ludzie Fostera są pewni nadejścia apokalipsy. Organizacja nie pobiera żadnych opłat wstępnych od nowych wyznawców. Przyjmują za to darowizny, donosi Russia Today.
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Komentarze

Portret użytkownika kaskader

Jak to stare przysłowie mawia

Jak to stare przysłowie mawia "im wiecej potu na treningu tym mniej krwi wylane na wojnie" Wiadomo że jesli spadnie na ciebie bombka to nici z umiejetnosci przetrwania, ale jesli przezyjesz jakis kataklizm to warto miec jakies szanse na przezycie a nie glupio ginac jak niemowle z głodu pozostawione samo przy pełnej lodówce.

Portret użytkownika shavy

Gdybys nie byl takim

Gdybys nie byl takim ignorantem to moze bys wiedzial.. Skladniki do przezycia znajduja sie wszedzie nie jest to tylko kanapka z pasztetem i schabowe jakie serwuje Ci mamunia. Bo zeby przezyc trzeba niestety nie byc kretynem. W najlepszym wypadku skonczysz lizac kore z drzew w najgorszym jako pokarm dla innych. Nie bylo okresu w historii ludzkiej gdzie ludzie przez 100 lat nie zaznaliby wojny i glodu. Pomysl czlowieczku.. to, ze system daje ci poczucie bezpieczenstwa i wyj%ba%ia na problemy tego swiata nie znaczy, ze nie zaznasz tych okropienstw czego ci nie zycze w zadnym wypadku, w przeciwienstwie do rozumu.

Portret użytkownika Obywatel

Nie jestem ignorantem,Mamunia

Nie jestem ignorantem,Mamunia nie serwuje papu więc pewnie zaserwuje prowiant taki bęcwal jak ty.Sadzę że niemasz pojęcia o czym tu było w temacie lub po prostu się mylisz.

Portret użytkownika oli

Najwazniejsze w życiu

Najwazniejsze w życiu człowieka są marzenia i  pasja. Ci ludzie nalezą do szcześliwcow  do ktorych nalezy  P. FOSTER;;;;;

Portret użytkownika ARTUR5

Może zrobiliby taki obóz zimą

Może zrobiliby taki obóz zimą na Alasce a każdy uczestnik dostałby tylko nóż ,opłata za transport z góry ,ciekawe ilu by przetrwało .

Portret użytkownika mehu

Popatrzcie ludzie na to z

Popatrzcie ludzie na to z innej strony. Lepszy taki survival i pożyć trochę na naturzę niż kurwa przed tv albo kompem czy też jakieś hujowe disco.
A po drugie jaki koniec świata skoro dusza jest nieśmiertalna.

Portret użytkownika akudama

A mi się pomysł podoba.

A mi się pomysł podoba. Ludzie mają zajęcie. W zasadzie im zazdroszczę. Kto by nie chciał porzucić pracy i zrobić sobie bardzo długie wakacje w otoczeniu dzikiej przyrody?

Portret użytkownika barbram

Po końcu swiata to juz nic

Po końcu swiata to juz nic nie bedzie koniec to koniec a facet uczy przetrwania i oskubie przy okazji z kasy

Portret użytkownika barra barra

nastepny idiota, co uważa się

nastepny idiota, co uważa się za 100% ofiarę w sytuacji kryzysu Ziemi i zaszufladkował się do roli człowieka bez woli walki o własne życie. Takich jak Ty, czas przeszły weryfikował, słabi ginęli a mocni przetrwali. Widać ty jesteś przypadkiem na ziemi. Nawet jeśli żdnych kataklizmów nie będzie, wszystkie te osoby, co według Ciebie są rżnięte na kasę będą mieć doświadczenia o jakich tobie się nie śniło. Sam idioto codziennie jesteś rżniety na kasę przez wszystko co cię otacza i wszystkich co cię otaczają. Masz bardziej zatrutączachę niż ktoś, kto coś robi i nie siedzu na dupie i nie ocenia innych. Schowaj sięw szafie i licz na łud szczęścia, tomoże przeżyjesz. dzień albo dwa pajacu. Jak mawiał Forest Gump: "Poznasz głupiego po czynach jego". Pożyjemy, zobaczymy. Czas weryfikuje wszystko.

Nadzwyczajne twierdzenia wymagają nadzwyczajnych dowodów

Portret użytkownika barra barra

mówisz raczej o sobie skoro

mówisz raczej o sobie skoro wszędzie widzisz idiotów. Według ciebie to ci co płacą, jak ci co biorą. Więc ciebie też to się tyczy. Przestań trolować

Nadzwyczajne twierdzenia wymagają nadzwyczajnych dowodów

Portret użytkownika Nikiel

Przed naszym stwórcą nikt nie

Przed naszym stwórcą nikt nie ucieknie i żadna szkoła survivalowa tu nie pomoże bo nie da się uciec przed przeznaczeniem.

Strony

Skomentuj