Europejscy socjaliści przerażeni z powodu wzrostu notowań prawicy

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Dzisiaj rozpoczęło się głosowanie w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Nie przebiega ono w krajach UE tego samego dnia, ale wybory zakończą się w niedzielę. Jest wielka szansa, że komuniści sprawujący władzę w Brukseli osiągną dużo gorszy rezultat, dlatego rozpoczęła się bezprecedensowa nagonka na przedstawicieli partii prawicowych.

 

Rozszerzone z przerażenia oczy bandy polskojęzycznych polityków, którzy boją się wzrostu znaczenia partii uniosceptycznych są bardzo wymowne. Socjaliści bezbożni i pobożni stworzyli sobie własne żerowisko i teraz bronią dostępu do niego niczym dzieci do swojej piaskownicy.

 

Dotychczas, aby sprawować rząd dusz przefarbowani komuniści stosowali metody wypracowane przez ich słynnego poprzednika, Adolfa Hitlera. Polegało to na szczelnym opanowaniu wszelkich możliwych mediów i zgodnego pokazywania zniekształconej propagandą rzeczywistości. Dzięki temu ogłupiony człowiek idzie na wybory głosując tylko na te szajki złodziejskie, które dostały zgodę na funkcjonowanie w przestrzeni publicznej.

 

Teraz coś zaczyna się zmieniać. Następuje renesans prawicy w Europie, a przy podawanych oficjalnie notowaniach jedynej eurosceptycznej partii w Polsce, czyli Kongresu Nowej Prawicy, w porównaniu do tych, które widzimy u jej odpowiedników na zachodzie są one słabe, a i tak budzą przerażenie naszych rodzimych socjalistów.

 

Dość powiedzieć, że we Francji prawica ma 23% poparcia, w Austrii 20% a w Wielkiej Brytanii nawet 29%. Przy tych wynikach marne 6% KNP to bardzo mało, ale widać, że coś w ludziach się budzi i kto wie czy nie są to i tak sfałszowane sondaże.

Źródło: materiały prasowe KNP

Gdy ogląda się ostatnie przekazy medialne w Polsce można dojść do wniosku, że do wyborów startują tylko dwie partie, okrągłostołowa i KNP. To dlatego wszyscy zgodnie zaczęli kopać Janusza Korwina Mikke. Wyciąga się z kontekstu jego wypowiedzi z przed 25 lat, interpretuje się je na swój sposób, a potem panie oficerki ze służb udające dziennikarki w tonacji triumfu podają co im się wydaje, że powiedział Korwin.

 

Już teraz wiadomo dlaczego podczas ostatnich wyborów parlamentarnych okrągłostołowy gang zrobił wszystko co w ich mocy, aby utrudnić start KNP. Służby specjalne do roli partii protestu przewidziały wtedy Ruch Palikota, który skanalizował głosy oburzonych na klasę polityczną. To KNP byłby teraz w sejmie a nie "palikociarnia", więc oficerowie z komisji wyborczej po prostu wykonali zadanie.

 

Oczywiście KNP w Parlamencie Europejskim nie będzie w stanie wywrzeć realnego wpływu na politykę UE, tak jak, mimo solennych zapewnień, nie będzie w stanie tego zrobić żadna polska partia. Jeśli ktoś twierdzi inaczej to kłamie, bo Parlament Europejski jest raczej miejscem korumpowania polityków gigantycznymi pensjami, niż miejscem podejmowania ważnych decyzji.

 

Mimo to należy pójść do wyborów i zagłosować na jedyną prawicową partię polityczną w Polsce, lista nr. 7, czyli Kongres Nowej Prawicy. Każdemu wyborcy powinno to dać do myślenia dlaczego wszystkie gangi polityczne takie jak: PO, PIS, Ruch Palikota, Solidarna Polska, PSL a nawet mikroskopijna Polska Razem, zwarły szeregi w zwalczaniu KNP i to na kilka dni po tym, gdy premier Tusk oświadczył, że dostał zadanie niedopuszczenia do dobrego wyniku wyborczego eurosceptyków.

 

Teraz największe ryzyko istnieje w komisjach wyborczych, gdzie z łatwością można sfałszować wiele głosów po prostu dopisując dodatkowe "krzyżyki" na listach i czyniąc głosy nieważnymi. Zwolennicy KNP apelują, aby robić zdjęcia kart do głosowania, ale to chyba niewiele da, bo jak wiadomo nie jest ważne kto głosuje, ale kto liczy głosy.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika pamiętam

Też nie wierzę Korwinowi,

Też nie wierzę Korwinowi, choć z wieloma poglądami sie zgadzam.
Tylko, że jedno głosić poglądy, a drugie wprowadzać je w życie i wierzyć w nie.
W każdym razie coś tu śmierdzi, przypomnijcie sobie w jakich momentach historii
Korwin wyskakuje. Mam już od wielu lat nieodparte wrażenie, że coś z tym JKM jest nie tak.
 

0
0
Portret użytkownika koń który mówi

Jeśli ktoś nie rozumie o co

Jeśli ktoś nie rozumie o co chodzi z KNP i panem Korwinem to wyjaśnię. Po pierwsze ogarnijcie, że przez 25 lat ten facet nigdy nie doszedł tak wysoko, a tu nagle, w ciągu paru miesięcy, bije rekordy popularności. To nie jest efekt budowania świadomości jak się wam pozornie wydaje. Korwin został odpalony w prostym celu: odebrać głosy PIS-owi, który jest największym zagrożeniem dla PO i SLD czyli różowym i czerwonym pseudo liberałom, którzy przez ostatnie 20-lecie konsekwentnie i cynicznie rujnowali Polskę i Polaków. Bo zbyt duża koncentracja głosów dla PIS oznacza problemy dla chłopców z Nocnej Zmiany i ryzyko, że nawet koalicyjnie nic nie wskórają.
Nie piszę tego jako PIS-owiec, którym nie jestem, tylko jako człowiek myślący niezależnie. Każdy głos oddany na małe partie to głos stracony i tak jest ten nasz pseudo demokratyczny system ustawiony. Osłabiając PIS i rozdając głosy na prawo i lewo powodujecie, że te głosy i tak nie mają znaczenia, a PO robi się mocniejsze i ponownie zgarnie wisienkę na torcie zeby dokończyć wyprzedaży Polski i zgasić światło.
Tak jak już ktoś napisał, cyt. w Polsce możecie sobie jedynie wybrać kolor pejsów. Dalej wierzcie w demokrację, dajcie się wodzić za nos, niech się wam wydaje że cokolwiek znaczycie w tych głosowaniach, przyklepujcie kolejne kadencje ludzi którzy nie działają w interesie Polski i Polaków. Jecie im z ręki i widocznie na więcej nie zasługujecie.
To już jest koniec. Nie ma już nic. Jesteście wolni - możecie iść (pobawić się w wybory).

0
0
Portret użytkownika olo manolo

Ale bzdety. Z koniem kopac

Ale bzdety. Z koniem kopac sie trudno, wyjasniac jeszcze gorzej, ale sprobujmy:

PiS przez 2 lata nie zrobil nic. Ze za krotko? Ile potrzeba by zrobic COKOLWIEK?

Kaczynski podpisal traktaty wszystki jak leci? Podpisal, mimo ze udawal przeciwnika EU. Farbowany lisek.

Byl w Magdalence? Zdaje sie Lech byl.

Na Ukraine pojechal wspierac Banderowcow? Pojechal. Szczekal jak wszyscy.

i jeszcze pare spraw.

KONKLUZJA:
W waznych kwestiach PiS zawsze zgadza sie z PO, SLD i PSL.

W niewaznych sie stawia, by omamiac wyborcow ze jest jakas alternatywa. Po prostu zagospodarowuje (oszukuje) inny elektorat. I swietnie mu idzie jak widac.

0
0
Portret użytkownika Adolf Rotshild

Pół na pół. Kaczor wcale nie

Pół na pół. Kaczor wcale nie jest taki jak Tusk ale święty też nie jest. Kaczyński był przeciw ustawie 1066 podczas kiedy PO SLD PSL TR byli za. Kaczor był przeciw Karcie Praw Podstawowych a prawie całe PO SLD było za. Moim zdaniem głosowanie na PiS w wyborach do PE to strata głosu ale w wyborach do sejmu trzeba odsunąć mafie PO od władzy.

0
0

 

Portret użytkownika olo manolo

Zgadzam sie ze jest lepszy od

Zgadzam sie ze jest lepszy od Tuska (pod naciskami Gilowskiej obnizyl TROCHE podatki - skladke emerytalna). I to bylo realne, choc niewiele.

Jednak w sprawie 1066, karcie praw podstawowych to uklad sil byl znany i glosowanie PiS przeciw nic nie zmienialo - glosy byly policzone i mogli poudawac troche.

Tak wiec Kaczor to po prostu mniejsze zlo, ale wciaz zlo.

Glosowac na partie spoza sejmu! Jakakolwiek, socjalisci na PPS czy cos, prawicowcy na KNP czy Libertarian.

Byle nie uklad: PO,PSL,PiS,SLD,Palikot,Solidarne plski i inne, nawet nie na odgalzienie ukladu - Gowin.

Nie glosowanie tez jest forma protestu ale dosc nieefektywna i niemadra.

0
0
Portret użytkownika Adolf Rotshild

Przy Karcie Praw Podstawowych

Przy Karcie Praw Podstawowych głosowanie PiS nic nie zmieniło? To chyba raczysz żartować. Sprawdź najpierw co to jest ta KPP.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Karta_praw_podstawowych
Dzięki Kaczorowi który się nie ugiął nawet pod naciskiem Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka czy Amnesty International Polska jako trzecie państwo po Czechach i UK nie przyjeło tego kretyńskiego dokumentu w pierwotnej wersji.

0
0

 

Portret użytkownika Dominik

Powiem krótko. JKM aka

Powiem krótko. JKM aka Izajasz Goldberg to nie jest Polak. Chcecie pozbyć się złodziei a macie zamiar głosować na kolejnego agenta. Od 25 lat trwoni "majątek" chazarski, bo to od swoich ma pieniądze na te kampanie wszystkie a Wy Polacy młodzi chcecie na niego głosować? Czy Was wszystkich posmyrgało do reszty? Przecież można oddać głos na swoich. Istnieje w Polsce partia eurosceptyczna i jest nią Ruch Narodowy. 

0
0
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Do wyborów powinni póść

Do wyborów powinni póść wszyscy i głosowac na Jasia Fasolę, czyli oddać 90% głosów nieważnych. W ten sposób żaden próg wyborczy nie będzie osiągniety i będzie Gejo-Fiasko...

0
0
Portret użytkownika koń który mówi

Też nic to nie da bo wtedy

Też nic to nie da bo wtedy dosypią kart z głosami na PO i ta szarańcza znowu wygra przy jakiejś wirtualnej frekwencji. Pomijam już, że ich beton czyli np. służby mundurowe, sądownictwo czy nawet nauczyciele, a także emerytowana ubecja i dawne komuchy - z całą pewnością zgodnie pójdą i oddadzą głos co do jednego.
Ile razy można pisać: chcemy zmian - zmieńmy system i pozbądźmy się krwiopijców raz na zawsze.

0
0
Portret użytkownika koń który mówi

Co do Korwina to racja, ale

Co do Korwina to racja, ale skąd masz pewność czy Ruch Narodowy to nie kolejna szopka i kanalizowanie nastrojów?

0
0
Portret użytkownika SurvivorMan

Zalewski, choć poproszony na

Zalewski, choć poproszony na wstępie o to, aby nie zjeżdżać z tematu na jakieś prywatne przemyślenia JKM, i tak to robił, bo brakowało mu argumentów! I tak to właśnie działa... A społeczeństwo nafaszerowane zmanipulowanymi "faktami" z TVP, POLSATU i TVN-u, nie wie kompletnie nic o programie partii Korwina, ale za to, dzięki dziennikarzynom wyszkolonym w manipulacji słowami lepiej niż agent Mossadu, wszyscy zakodowują sobie w makówkach pojedyncze zdania, wyrwane z kontekstu i ich zmanipulowane znaczenie!

0
0

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika eee

i dla takich właśnie momentów

i dla takich właśnie momentów ten portal jeszcze istnieje-przemycić swojaka w głosowaniu.
Ludziki,  wy i tak możecie sobie wybrać tylko kolor pejsów.
Osobiście Korwinowe mi sie nie podobają.

0
0
Portret użytkownika koń który mówi

Prawda.

Prawda.

0
0
Portret użytkownika jowram

Najnowszy komunikat z Kwatery

Najnowszy komunikat z Kwatery Gl.Fuehrera Barroso,zwanej tez Schweinschantze czyli z …Brukseli : „wszyscy glosujacy przeciwko UE moga sie uwazac za i SA …faszystami”!
Na portalach holenderskich masowe przechodzenie na faszyzm …przynajmniej na jeden dzien ,jak to niektorzy deklaruja ,najwyraznie majacy jakies wyrzuty sumienia…
Oczywiscie glosy niewazne jak i bojkot wyborow jest na reke brukselskim tyranom ,bo jakies 25-30% jednak bedzie na nich glosowac ,ale prozne ich nadzieje ….. mobilizacja europejskiej „reakcji” jest wprost niewyobrazalna i to do tego stopnia ,ze juz jakas komisarzyca o imieniu Vivian (jak bohaterka ,nomen omen z „Przeminelo z Wiatrem” ,czyli …glosowaniem?)wygarnela na calego na hol. portal ,ktory dzisiaj poprzez 2000 wolontariuszy bedzie sprawdzal wyniki glosowania w Holandii i od razu podawal rezultat! Jezeli wiec „faszyzm „… pasaran ,to trujace jego ziarno padnie na podatne gleby elektoratow glosujacych w dni nastepnie i moze odbic sie na wynikach wyborow, koszmar komisarow ludowych z Brukseli.Zeby tylko Polska sie znowu nie osmieszyla ,a zanosi sie na to,ze znowu posle do PE zbokow i innych zwolennikow „postepu”,….no bo przeciez trzeba sie liczyc ze zdaniem Paryza i Londynu ,podczas gdy w rzeczywistosci w wymienionych stolicach kurs jest przeciwny!No ale Polacy( z wylaczeniem generacj I Solidarnosci of course) zawsze 100 lat za murzynami i dopiero pozniej z otwartymi papajami dowiaduja sie gdzie much sr….ac chodza! W glosowaniu na festiwalu Eurowizji Polacy ulokowali Conchite Kielbase na …5 miejscu i dobrze ,ze Jury stanelo na wysokosci zadania przesuwajac zboczenca na 17 miejsce ,co w rezulatacie ku zgorszeniu Czerskiej dalo zbokowi 0,0 punktow!Czy w zwiazku z tym skandalem nie zwoluje sie jakiejs komisji sejmowej?

0
0
Portret użytkownika Saturas 13

  Piszecie że mikke to

 
Piszecie że mikke to porażka bo zrobi z nas chiny i wszystko sprzeda A czy popaprancy juz tego nie zrobili Gdzie sa stocznie gdzie huty gdzie nasz przemysł ciężki Teraz biora sie za niszczenie lasów i dożynaja górnictwo Wiec co mikke ma sprzedac Czemu pomijacie fakt że chce znieść podatki Bo co koncerny tu przyjda i bedziemy za pół darmo pracowac A teraz to co robimy w fabrykach opla fiata new holland Pracujemy zaa marne grosze  bo we własnyc krajach koncerny musiały by pracowikom zapłacić nie 1700 zł  ale euro A towar jest wywożony z polski i zyskiem sprzedawany za granica Już jesteśmy chinami europy wiec nie trasz Gdyby zniesiono podatki o ile mogłaby iść żywnośc w dół Ile razy płaimy podaek od danego towaru Najpierw producent  ppotem hurtownik  sklep i na końcu zwykły kowalski Dlaczego mam płla
Cić ubezpieczenie zdrowotne mio że kilka lat nie byłem u ekarza Dlaczego z mojej składki żrą urzedasy Dlaczego mam płacic za to skoro nie skożystałem z usług Mi i żadnemy z roboli nikt nie płaci za gotowośc do pracy tylko za usługę Chce mieć wybór czy hce odkładać na emeryturę czy nie W czym może mikke zaszkodzic Co doprowadzi do ruiny służbę zdrowia mozbe zaszkodzi zus-owi Napewno zniszczy nasze rodzime przedsiębiorstwa i zabierze nam przywileje pacownicze Prawda jest taka że po-paprańcy już wszystko nam zabrali a jeszcze pojechali pokazywac sie z banderowcami na ukrainie Nie staszcie korwinem bo biedni polcy już sie nie boją już im wszystko odebrano Nie zatrzymacie tego Prekonamy sie czy dotrzyma obietnic już nie mamy nic do stracenia  Pracujemy w niemieckich marketach na terenie polski oglądamy niemiecka telewizje kupujemy ich ciągniki i  pracujemy w ich fabrykach które w polsce Nic juz nam nie zabiora bo nic nie mamy Nie maćie ludziom w głowch dajcie im samym deydowac Niech głosuja na kogo chca ważne by poszli na wybory Ważne by zaczeli uważać ze coś mogą zmienić Ja wierze że mogæ I niech zmieniaja

0
0
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Nie chcę Ci odbierac nadziei,

Nie chcę Ci odbierac nadziei, ale Korwin to syjonista - uspiony agent. Jego zadanie to rozbic wszystkie ruchy polityczne, które mogłyby zagrozic syjonistom. Czy ty Człowieku zupełnie głuchy jesteś? Przecież Korwin apeluje aby oddac Żydom ich dawne majątki.

0
0
Portret użytkownika Pola2

Nowy ma absolutną rację.

Nowy ma absolutną rację. Zmanipulowanych Korwinem jest wielu. Najgorsze jest to, że miłośnicy JKM-Goldberga są święcie przekonaniże wyboru dokonują sami.

0
0
Portret użytkownika jana

I tak na kogo by nie

I tak na kogo by nie zagłosować , to i tak te same twarze od  40-stu lat . Co niektórzy pomarli w międzyczasie .  Niezależnych nowych Partii nie ma , kiedyś się pokazała kjakaś partia kobiet , ale szybko ich wyciszyli . Nawet jak by nikt na wybory nie poszedł , to obecnym wcale to nie przeszkadza . Zagłosuja sami na siebie .

0
0
Portret użytkownika jur f

I po Korwinie, czyli

I po Korwinie, czyli powtarzający się scenariusz z używaniem agenta śpiocha
Brakuje mi już pomysłów, ale i ochoty, jak dotrzeć do zniewolonych umysłów, które przecież grzeszą inteligencją, a jednocześnie wykazują się podatnością na ideologiczną ślepotę. JKM to tak klasyczny agent śpioch, że aż trudno uwierzyć ilu śledczych, przewrażliwionych na tym tle, kładzie głowę pod topór, że oto mamy do czynienia z demaskatorem, nie członkiem układu. Jak napisałem nie mam zamiaru ani docierać, ani przekonywać, ograniczę się do przytoczenia kilku faktów, które tworzą nudny scenariusz. O JKM od 25 lat można było dawno zapomnieć, jego notowania oscylowały na granicy 1% realnego poparcia i zawsze pan mason, członek SD i bywalec jeszcze peerelowskiej TV twierdził, że to jest kreacja reżimu, który w ten sposób zniechęca do głosowania. Zdarzały się jednak momenty, że JKM dostawał w sondażach słupek wielkości progu wyborczego lub niewiele poniżej progu. W tych przypadkach jakoś nie było odwrotnej tezy, że „reżim” chce zachęcić do głosowania na JKM, chociaż taka teza jest jak najbardziej uprawniona i logiczna. Przypomnę cztery akcje „reżimu” lansujące JKM. Podpisanie umowy z PO, wówczas po raz pierwszy JKM był światły liberał z drobną wadą, która nazywa się ekscentryczność. Po raz drugi partia Korwina podpisuje umowę z wybitnie socjalistycznym i dogorywającym politycznie Romanem Giertychem, zjedzoną przystawką, pompowaną przez media, żeby odebrać głosy PiS. Trzeci raz JKM został puszczony do boju razem z błaznem biłgorajskim i chociaż początkowo szli łeb w łeb, w końcu przewagę uzyskał błazen biłgorajski. Gdy reżim zdecydował, że lepiej sprzeda się błazen biłgorajski, natychmiast skończyła się komitywa medialna „tak dla jarania trawki” i zaczęła pralnia mózgów dla „elektoratu zbuntowanego”, w której kręciło się „tak dla babo-chłopów i pedałowania”. Wreszcie mamy przykład bieżący. Prawdą jest, że PiS tracił głosy kosztem narodowców, Solidarnej Polski i JKM. Widać to wyraźnie nawet na portalu kontrowersje.net, gdzie co i rusz padają deklaracje z tych stron, co do zamiarów wyborczych. Co się jednak stało, że w ostatnich trzech dniach, po wcześniejszym napompowaniu sondaży i nachalnym lansowaniu JKM, media zaczęły pokazywać lincz na peerelowskim masonie i agencie śpiochu? Najkrócej mówiąc poszło bokiem!
Nienaturalnie podkręcona i odgrzana popularność JKM była efektem nieudanych akcji z narodowcami i Gowinem, która to akcje przecież miały swego czasu nie mniejszą intensywność i były nakierowana na osłabienie Kaczyńskiego. Poszło bokiem, bo nie wszystko da się kontrolować precyzyjnie i JKM przede wszystkim zaczął odbierać głosy PO, potem błaznowi z Biłgoraja, na końcu PiS. Nie tak miało być i teraz, gdy PiS z PO idą niemal łeb w łeb trzeba odkręcać całe przedsięwzięcie na ostatnią chwilę. Ostanie sondaże pokazują zamiary i realizację, podskoczyło PO i błaznowi biłgorajskiemu, skasowało Nową Prawicę. Efekt będzie taki jak zawsze. JKM nie przekroczy progu, a głosy zostaną scedowane na największych „reżimowych” szkodników, czyli PO i Europa Plus Kalisz. Setki razy rozbiera się ten prostacki by Zoomex">numer „układu” na rozmaite subtelności, tymczasem od lat w treści i formie zasadniczo nic się nie zmienia. W razie potrzeby, to znaczy, gdy faktyczna i realna opozycja dla bandy złodziei ma szansę przejąć władzę, pierwszym krokiem jest zabełtanie błękitu we łbie elektoratowi niezdecydowanemu. Pada magiczne zawołanie: „banda czworga”, „wywrócimy okrągły stół”, „wolność dla marihuany”. Zwracam uwagę, że magiczne zawołanie zawiera pozorne sprzeczności, ale zawsze chodzi o wywołanie określonego odruchu u wyborcy, bo przecież nikt się nie przejmuje zdroworozsądkową analizą. Wyborca ma odruchowo uznać na starcie jedną „oczywistość” – oni już wszyscy byli, oni są tacy sami, teraz pora na zupełnie nową siłę polityczną, czytaj 70-letni weteran PRL JKM, tudzież były wiceprzewodniczący klubu PO z Biłgoraja. Z chwilą gdy się uzbiera jakieś 10% idących ślepo za głupawym hasełkiem zaczynają się zapasy komu i w jakim momencie ich podrzucić lub zatrzymać w domu.
Od poniedziałku mamy ewidentne przeganianie sztucznie wytworzonego elektoratu JKM z powrotem do Twojego Ruchu Plus by Zoomex">Kalisz i drobnicy typu Gowin, czy Ziobro. Swoje też chce ugrać PO, inaczej Tusk nie angażowałaby się i to kolejny raz w bezpośrednie wypowiedzi dotyczące Korwina Mikke. Gdy to się wszystko uspokoi zastaniemy następujący krajobraz po bitwie. Zwolennicy JKM zostaną na swoich pozycjach i w swoich pozach oszukanych przez „bandę czworga”. Cała pozostała partyjna drobnica urwie w sumie jakieś 4 do 6% PiS, dzięki czemu PO albo minimalnie wygra albo minimalnie przegra jednak z zachowaniem zdolności koalicyjnej zarówno z PSL, jak i z SLD. Co to oznacza? To co zawsze. Trzeba narobić wiele zamieszania, żeby nic się nie zmieniło. Jeśli ktoś nie rozumie tak oczywistych zagrań i powtarzających się socjotechnicznych chwytów, to trudno mi powstrzymać śmiech, gdy czytam te wszystkie przenikliwe analizy „udowadniające”, że przy pomocy partyjek dokonamy rewolucji i obalimy system. Z tego typu politycznych odruchów zastępujących chłodne rozumowanie się wyrasta, gdzieś w okolicach 40-tki. Dlatego na „partie antysystemowe”, które nigdy i w żadnym kraju nie zdobyły władzy, ale utrzymywały stan rzeczy, w zdecydowanej liczbie głosują młodzi gniewni i po części weterani ekscentrycy. Niestety ci wyborcy w głosach kierują się sztucznie wywołaną emocją i zapominają o minimalnym wysiłku intelektualnym. Jaki ma sens bawić się w 1000 subtelności analitycznych, skoro mamy bardzo twarde dane w postaci narzędzi i skutków. Od 25 lat używa się takich samych narzędzi jak JKM, błazen biłgorajski, Giertych i osiąga identyczne skutki, czyli trwałe rządy największej zarazy. Wszystko.
Cytat: art. Matka Kurka www.kontrowersje.net
P.S. Zgadzam się w zupełności ze zdaniem wyżej zacytowanego autora.

0
0
Portret użytkownika SurvivorMan

Bzdury tworzone przez

Bzdury tworzone przez osranych socjaluchów, którzy boją się o swoje zapierdziane stołki! Na szczęście ludzie coraz częściej otwierają oczy i używają mózgu zamiast telewizora! I to nie tylko w Polsce... W Europie jest coraz więcej takich "Nowych Prawic"...

0
0

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Jesteś w błędzie ale to

Jesteś w błędzie ale to normalne wśród naiwniaków zindoktrynowanych przez Ozjasza Goldberga. Nie ma w Europie żadnej parti typu Nowa Prawica. Wszystkie partie eurosceptyczne liczące się w swoich państwach to partie narodowe. Kongres Nowej Prawicy to typowi liberałowie ale nie narodowi tylko międzynarodowi. Ale spójrzmy na Europe:
-we Francji wybory do PE wygra Front Narodowy, partia typowo nacjonalistyczna
-na Węgrzech dobry wynik osiągnie Jobbik, nacjonalistyczna partia Węgier
-w UK wygra prawdopodobnie UKIP, partia narodowo-liberalna 
-w Holandi może wygrać Partia Wolności, narodowo liberalna z lewicowymi odchyłami
-w Austri może wygrać Wolnościowa Partia Austri, partia nacjonalistyczno-liberalna
-w Dani może wygrać nacjonalistyczna Duńska Partia Ludowa
Wszystkie te partie nie są "Nowymi prawicami", są to partie typowo nacjonalistyczne, coś jak Ruch Narodowy.
Mam wrażenie że do końca wyborcy Ozjasza Goldberga sobie nie zdają sprawy jaki jest program parti Kongres Nowej Prawicy bo partia Korwina to jest typowo partia antypolska. Już nie mówie o tym że Korwin chce do Polski sprowadzić Żydów i wyplacic im milionowe odszkodowania bo to nie jest tematem dyskusji
http://www.youtube.com/watch?v=duESYVlVsPE
ale działania żydowskiego dywersanta Ozjasza Goldberga gdyby jakimś cudem doszedł do władzy sprowadziłyby normalnych Polaków do roli wyrobników amerykańskich, japońskich czy chińskich koncernów.
Zwolennicy Korwina, spójrzcie co zrobił jego odpowiednik Borys Jelcyn którego Korwina tak chwali w wywiadach. Sprzedał całą Rosję oligarchom, doprowadził ją na skraj bankructwa bo takim Abramowiczom nie zależało przecież żeby Rosjanom się zyło dobrze. Ale przyszedł Putin i znacjonalizował kluczowe gałęzie przemysłu. Spółka Rosnieft, należąca do państwa rosyjskiego stała się za Putina największym producentem ropy naftowej. A Żyd Chodorkowski chciał takiego Jukosa sprzedać Exxon Mobile Rockefellera to Putin go posłał do łagru. Jeżeli myślicie że Korwin to taki polski Putin to jesteście w błędzie, on chce wszystko co polskie sprzedać a jak myślicie kto w drodze licytacji wykupi polskie zakłady?
Dalej spójrzcie na Węgry. Orban dostał zniszczone przez lewaków Wegry ale poprzez nacjonalizacje mediów aby nie szczekały tak jak im Unia karze zaczął reformować kraj. Opodatkował żydowskie banki i zagraniczne koncerny co Korwin nazwałby wprost komunizmem. Dzięki temu za uzyskane pieniądze spłacił dług wobec MFW i pogonił żydowską lichwę z kraju. 
Co by się stało jakby w Polsce rządził Ozjasz Goldberg? Weźcie sobie na tapete Chiny. Absolutna wolnośc gospodarcza, miliony zagranicznych firm które płacą niewielkie podatki. I ? 400 do 500 mln Chińczyków żyje na skraju nędzy. Średnie zarobki robotnika na wybrzeżu to 1000$ miesiecznie ale w srodku kraju srednio robotnik zarabia rownowartosc 650 zl. Zobaczcie na ceny w Chinach:
http://www.cenynaswiecie.pl/porownanie-cen-w-chinach-i-w-polsce,37,250/
Wyobrazacie sobie zarabiac 650 zl mies. i 18 zl placic za kostke masla? Ktory z Korwinistow by tak chcial?
Partie ultraliberalne to dobre partie dla ludzi wyksztalconych, dla przedsiebiorcow. Ale teraz wyborazcie sobie zycie prostego pracownika. Reformy Buzka w tym wprowadzenie gimnazjow zrobila z mlodych Polakow niezaradanych zyciowo, niezbyt dobrze wyksztalconych ludzi. Za Tuska jest fatalna sytuacja bo nie ma praktycznie zasilkow dla bezrobotnych a polski przemysl i polskie rolnictwo zostalo celowo zniszczone. Wiec albo mlodzi ludzie maja glodowac w Polsce albo wyjazd za granice o co chodzi Tuskowi i jego swicie. 
Ale jakby Korwin rzadzil to niewiele by sie zmienilo, do Polski rzucilo by sie kilkaset tysiecy firm ktore nie odprowadzaly by podatku i Polska stala by sie tania sila robocza dla calego swiata tak jak Chinczycy. Wtedy wybor bylby nieco inny: albo zostajesz w kraju i zarabiasz 800-1000 zl albo wyjezdzasz za granice. Czy takiej chcecie Polski dla Polakow? Jeden gosc tutaj napisal slusznie: Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten zdradza swój naród. Dlaczego mu daliscie same plusy skoro on to powiedzial wlasnie o Korwinie?
 To Korwin chce zeby 2 mln zagranicznych przedsiebiorstw skolonizowalo Polske, wykupilo Polska ziemie i postawilo swoje zaklady w ktorych Polscy robotnicy beda pracowac za glodowe pensje tak jak to robia Chinczycy czy Hindusi. Ostatnio Korwin sie powolywal na to ze Indie i Brazylia sie rozwijaja. Oczywiscie zapomnial powiedziec ze w Indiach co 3 mieszkaniec zyje w slumsach a w Brazyli robotnicy ktorzy budowali infrastrukture na Mundial 2014 obecnie sa bezdomni !! W Brazyli trwaja regularne bitwy z policja, gina setki ludzi a wladza nie radzi sobie i nie wiadomo jak beda wygladac czerwcowe mistrzostwa. Takiej Polski chcecie dla Polakow?

0
0

 

Strony

Skomentuj