Emerytka oskarżona o mowę nienawiści za wpis o uchodźcach podpalających samochody

Kategorie: 

Źródło: Flickr/HeatherMG/CC BY-NC-ND 2.0

Minister Sprawiedliwości Morgan Johansson powiedział, że "w Szwecji mamy wolność słowa" a ludzie "mają prawo do posiadania odrażających opinii, ale zawsze istnieją pewne granice". Jednak gdy 70-letnia kobieta napisała na Facebooku, że widziała uchodźców jak podpalają samochody oraz sikają i wypróżniają się na ulicy, policja nie była tym zainteresowana. Zamiast tego postanowiono ją oskarżyć o nienawiść do uchodźców.

 

Prokuratura uwzięła się na starszą kobietę z miasta Dalarna za jej wpis z lipca 2015 roku. Emerytka utrzymuje, że widziała wtedy uchodźców, którzy zajmowali się między innymi podpalaniem samochodów. Jak wiadomo, podpalenia w zislamizowanej Szwecji stały się czymś wręcz normalnym - od stycznia do lipca 2016 roku odnotowano łącznie ponad 2 tysiące podpaleń. "Nieznani sprawcy", jak zwykło się już mówić o podpalaczach, niejednokrotnie niszczą również pojazdy policyjne.

 

Służby nie zainteresowały się informacją o ulicznym wandaliźmie, lecz dziś, niemal po dwóch latach od tamtego zdarzenia, postanowiono oskarżyć kobietę o tzw. mowę nienawiści. Jako dowód przeciwko niej posłużył zrzut ekranu. Prokuratura twierdzi, że komentarz emerytki stanowi podżeganie do nienawiści rasowej, za co grozi jej teraz do 4 lat więzienia!

Wygląda na to, że starsza kobieta mogłaby uniknąć tego oskarżenia, gdyby słowo "uchodźcy" zastąpiła zwrotem "grupa agresywnych mężczyzn". Szwecja ma dziwną obsesję na punkcie przybyszów z Afryki i Bliskiego Wschodu i traktuje ich jak święte krowy. Sytuacja pokazuje, że uchodźcy mają jakieś specjalne przywileje, zaś tzw. mowa nienawiści to narzędzie, które umożliwia realizację konkretnego celu. W tym przypadku jest to islamizacja Szwecji. Jest to przecież nie do pomyślenia, żeby świadek zdarzenia miał mieć konflikt z prawem za samo zgłoszenie popełnienia przestępstwa i wskazanie winnych.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika mijo

Stosunkowo niedawno Żydzi

Stosunkowo niedawno Żydzi wymyślili "bejsbola" o nazwie ANTYSEMITYZM na nieposłusznego goja.
Teraz czas na udoskonalenie tej metody. Kolejny "bejsbol" to ISLAMOFOBIA (muslimy szybko się uczą od Żydów). Oraz "MOWA NIENAWIŚCI". Te czy pojęcia mają wspólny mianownik SPOŁECZEŃSTWO OTWARTE i Fundacja Batorego jako beneficjent i rozdzielacz pieniążków z Funduszy Norweskich. Jakkolwiek to otwarcie społeczeństwa ma wyglądać, to póki co małe fundacyjki zasilane przez Sorosową Fundację zajmują się tylko i wyłącznie śledzeniem neta i kneblowaniem ludzi mających Inne przekonania.
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/spoleczenstwo-zamkniete-otwarte-2017-04

4
0
Portret użytkownika mijo

Zapomniałem napisać jeszcze o

Zapomniałem napisać jeszcze o czwartym, ale nieużywanym jeszcze "bejsbolu", który czeka w pogotowiu. Tego "bejsbola" nazwę CHAZAROFOBIA. Póki co Żydzi chyba jeszcze tego nie "opatentowali' w Talmudzie Karnym (stolec czwarty, szczoch siódmy w ejakulacie dziewiątym)

0
0
Portret użytkownika rochel57

W sumie, to po co Nam ta

W sumie, to po co Nam ta zainfekowana Zach. Eu. ? A pies ich jebał. Im szybciej, tym lepiej. A potem, jak będzie po wszystkim, ciapaty motłoch najedziemy i generalnie posprzątamy. I znów będzie jak 10 tyś lat temu. Najważniejsze, to dobrze posprzątać i utrzymać porządek.

6
-1

rochel57

Portret użytkownika sceptyyk

Alt Right Report - użytkownik

Alt Right Report - użytkownik twittera, zamieścił fotkę z warszawskiego metra                                                                                                                                                                                  Gdzie są imigranci? Nikt nie próbuje nikogo zabić?                                     a pod fotką odbyła się ciekawa dyskusja zachodnich ludzików Smile                                            

- Tak wygląda życie tylko wśród białych ludzi

- Nadal czytają papierowe książki podczas jazdy?

- Czysto, schludnie, biało

- Tylko tam siedzą tam. Nikt nie próbuje nikogo zabić. Jakie to dziwne. Na pewno to na tej planecie?

- Dlaczego nie ma kału ani moczu czy czarnych palących skręty?

- Nie rozumiem. Gdzie są śmieci i kałuże moczu?

- Nie ma maczet? 

- Gdzie są migranci muzułmańscy, którzy tarzają się po podłodze, gwałcąc białe kobiety?

- Nie wybuchają                                                                                                                             https://twitter.com/AltRight_Report/status/862779714741694469/photo/1                                 Polecam poczytać te rozmówki są tam też wpisy Polaków   Smile

9
-1
Portret użytkownika emme

...wyrzucili jednak z forum

...wyrzucili jednak z forum mój wpis, mniej więcej tej treści: moja 70 l mama została zaatakowana przy wejściu do wagonika metra w Mediolanie pod koniec 2016 przez jakiegoś śniadego 30-40 latka...chyba "obraził się"  że starsza kobieta chce wejść szybciej odepchnął ją o drzwi i wepchał się pierwszy .....bo oburzona  mama "odwarknęła się" i szturchnięła go łokciem a on zaczął ją okładać pięściami ....potworne chamstwo ze strony śniadego i złego człowieka 

2
0
Portret użytkownika A K

Witam i pozdrawiam. A

Witam i pozdrawiam. A zauważył ktoś dziadka adolfa po lewej rozmawiającego przez tele? Wink I sie dziwią zagramaniczni że u nas tak spokojnie... Szczesliwy A tak na serio, gejropniak zamienia sie w 3 świat bardzo szybko, a My możemy sie tylko cieszyć, zrobić sobie popcorn ( czy jaką kto przekąskę lubi ) i obserwować postępujący rozkład tego gejropniaka. Sprawiedliwość dziejowa moim zdaniem

3
0
Portret użytkownika sceptyyk

Witka  :) Kilku zachodnich

Witka  :) Kilku zachodnich pedłów, wychwyciło tego gostka z wąsikiem  :)  poszły kpiny, że to "adolfik" czuwa nad nami  :)  Zazdrość ściska im dupska  :)  Niech gniją, w tym swoim spedalonym na "kolorowo" grajdołku...

3
-1
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Czas najwyższy znieść pojęcie

Czas najwyższy znieść pojęcie "mowa nieniawiści"...

Dość ingerencji w nasze ludzkie emocje!

Mamy niezbywalne prawo do miłości i nienawiści a ci co ową nienawiść do siebie prowokują, niech się strzegą aby zachować swoją "najwyższą wartość"!

8
0
Portret użytkownika zabubu

nie ma co sie dziwic tym

nie ma co sie dziwic tym cyrkom , wystarczy spojzec na pania premier tamtego kraju i tyle  z niej szwedki co z mojej dupy złota 

4
0
Portret użytkownika ben

BigStan

BigStan

Jak pytasz to odpowiem jak na razie to eliminują siebie.Europa europejczycy stali się bezdusznymi marionetkami dla których liczy się pieniądz fura wczasy a reszta -a że obok nas gwałcą kobietę no cóż sama sobie wina( ,,i czego tak się drzesz''zrobią swoje i po krzyku idiotka! ). Tak właśnie wygląda Europa i nic się nie zmieni, szpieguje się zwykłego szarego obywatela oskarża się o mowę nienawiści a obok tej bandy lewackiej pod ich nosem za ich aprobatą niszczy się stary kontynent. I może tak ma być jeśli my sami i ludzie którzy są odpowiedzialni za dany kraj sprzedają go za garść srebrników to może taki los jest nam pisany. I dlatego trzeba walczyć z szarańczą wszelkimi sposobami  by robactwo wyplenić!!

5
0
Portret użytkownika BigStan

Tak się zastanawiam, ile

Tak się zastanawiam, ile jeszcze Europejczycy z krwi i kości zniosą, nim zaczną tę bandę eliminować z pominięciem służb do tego powołanych ?

8
0
Portret użytkownika nel35

A mówią, że u nas jest terror

A mówią, że u nas jest terror. Pasowałoby sędziemu i paru innym głombom podpalić samochód, a jak to nie pomoze, to dom. Może wtedy zauważyliby różnicę pomiędzy stwierdzeniem faktu a czynną nienawiścią, której wyrazem jest dewastacja.

3
0
Portret użytkownika Tomekkk

Tak działają lewackie wyprane

Tak działają lewackie wyprane mózgi, nie mylić z poglądami lewicowymi, bo z ludźmi o poglądach lewicowych da się dogadać.

Lewak ma wyprany ideologią mózgi przestaje myśleć kiedy słyszy słowa klucze.

 

Pozdrawiam.

2
0
Portret użytkownika ajwaj

Ktoś miał gdzieś w stopce

Ktoś miał gdzieś w stopce słowa w stylu: prawdziwą władzą jest moc nadawania pierwotnych nazw rzeczom i czynom.
Ten ktoś właśnie bez problemu cenzurze nadał nazwę "wolności słowa", wolnością nazwał niewolę, prawdą kłamstwo, agresję i presję nazwał rozmową, napaść nazwał walką o pokój, mężczyzn nazwał kobietami z dziećmi, agresywnych napastników nazwał imigrantami potrzebującymi pomocy itd.
A ludzie bez walki czy problemu pozbyli się "swojej mocy nazywania rzeczy" tak jak się pozbywa śmieci. Na yt "antysystemowcy" boją się wymawiać słowa: wojna czy imigranci i zamiast nich chrząkają albo mówią o "pieszych turystach".
Ta cywilizacja się zwija, więc róbcie masowo solidne kasety w których umieszczajcie najciekawsze rzeczy o obecnej cywilizacji (urządzenia elektroniczne, płyty z ciekawymi danymi, nośniki magnetyczne itp) i zakopujcie w bezpiecznych miejscach,  bo za kilka tysięcy lat znowu będą mieli problem i znowu będą spory i dywagacje czy istniała wcześniej rozwinięta cywilizacja czy nie  - a tak pozostanie więcej dowodów.
 

3
0
Portret użytkownika maniek II

...ciekawe- czy znajdzie sie

...ciekawe- czy znajdzie sie jakis "odwazny"szfet - i pociągnie paroma seriami po tych "agresywnych grupach"...od razu sie uspokoją - gwarantuje!!

3
0
Portret użytkownika A K

Witam. A którzy szwedzi mieli

Witam. A którzy szwedzi mieli by to zrobić? Ci spedaleni czy ci zapijaczeni?!?

Pozdrawiam ludzi zdrowo myślących

2
0
Portret użytkownika mikolay7

W normalnym świecie

W normalnym świecie najeźdźców, którzy podpalają, gwałcą i mordują poprostu by się wybiło co do jednego ciapatego robaka a ich [....] łby nabiło by się na pal na granicy jako przestroga ale w świecie pier*** poprawności politycznej taki kraj czeka po prostu zagłada........

2
0

Skomentuj