Dziwne wydarzenie! W Meksyku spadł deszcz ryb

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W północnej części Meksyku spadł niezwykły deszcz. Z nieba, oprócz wody, leciały ryby. Zdumieni ludzie zbierali je z ulic.

 

Takie tajemnicze zjawiska zdarzały się już wcześniej. Opisał je między innymi Charles Fotrot - badacz, którzy wierzy w teorie spiskowe. Fotrot opisał około stu takich przypadków.

Przedstawiciele obrony  cywilnej w Tamaulipas wyjaśniają, że ryby mogły być zassane przez tornado, a następnie zrzucone w innym miejscu. Do zdarzenia doszło we wtorek w nadmorskiej miejscowości Tampico. Zdjęcia na ten te temat publikowano między innymi na Facebooku. Zgodnie z amerykańską Biblioteką Kongresową, zjawiska takie zdarzają się sporadycznie od czasów starożytnych.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika Yoda

Masz podpis " Poznajcie

Masz podpis " Poznajcie Prawdę, a ona was uwolni"...

Nigdy nawet nie poznałeś Kim jest prawda. Czym jest prawda. Ani się o nią nawet nie otarłeś.  Nie wiesz o czym mówisz.

Sam twój komentarz , byle tylko coś napisać, śmiesznego, szyderczego, prześmiewczego i przypodobać się tym wpisem podobnym sobie szydercom , mówi o piszącym wszystko..

Nawet gdy będzie On kiedyś widziany ,  Jezus , a będzie - ty w pobliżu widziany nie będziesz...

Yoda

Portret użytkownika Akamai

Twoja Prawda zawarta jest w

Twoja Prawda zawarta jest w Biblii.

W książce, którą napisał nie wiadomo kto i nie wiadomo kiedy. W książce, którą na przestrzeni wieków wielokrotnie modyfikowano (aktualizowano), by mogła służyć zniewalaniu ludzkich umysłów tą rzekomo jedyną Prawdą. Prawdą, która pozwala potężnej sekcie funkcjonować w przestrzeni publicznej. Rządzić, grabić, a w przeszłości także mordować. 

To jest ta Twoja Prawda.

Powinieneś zmienić nick. Yoda jest symbolem mocy i mądrości. A Ty jesteś dopiero na początku swej drogi. Musisz się jeszcze wiele nauczyć.

Pozdrawiam Smile

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika MiamiVibe

,, Nawet gdy będzie On kiedyś

,, Nawet gdy będzie On kiedyś widziany ,  Jezus , a będzie - ty w pobliżu widziany nie będziesz... "

Człowiek powinien sam tworzyć własną rzeczywistość, która będzie jego własnym rajem. Ja osobiście nie potrzebuję do tego biblijnych niebios, ani bożków, które będą decydować o tym gdzie się znajdę i Akamai też ich pewnie nie potrzebuje. My dochodzimy do prawdy opierając się na rozumie i własnych doświadczeniach, biblia natomiast, na której się wzorujesz sugeruje, że rozum jest zawodny, a serce zdradzieckie, a wiesz czemu ? Bo masz polegać na bożkach i czekać aż przybędą niewiadomo kiedy, abyś był bezczynny i nie badał otaczającej się rzeczywistości, bo coś zrobi to za ciebie. Takich ludzi potrzebują religie, bezczynnych i poniżonych oraz cierpiących, za mitycznie zbawienie, które opisuje jakaś tam książka. Mnie też tam nie będzie, przy jezusie, bo mam dość być źródłem pokarmu dla wrogich sił.

Portret użytkownika Zenek ;)

Bo to taka swojska odmiana

Bo to taka swojska odmiana programu PIS.DA+.... u nas w ramach niego swojakom dają fundowane przez wszystkich mieszkania... zaś w Meksyku... ryby

Skomentuj