Dziwne dźwięki powróciły. W tym roku słyszano je w 64 lokalizacjach na całym świecie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Incydenty z dziwnymi odgłosami niepokojącymi mieszkańców wielu miejsc na świecie ostatnio nasiliły się. Niezwykłe odgłosy usłyszano początkowo w 2011 roku i właściwie słyszane są do dzisiaj.

 

Oczywiście dziwne dźwięki mają swoją kategoryzację. Występują dwa rodzaje takich fenomenów. Po pierwsze są to głośne eksplozje soniczne, przypominające odgłos gromu dźwiękowego towarzyszącego pokonywaniu bariery dźwięku przez myśliwce. 

 

Sprawa jest tajemnicza, bo ostatnio słyszano to kilkukrotnie w USA. Dotknięci tym zostali mieszkańcy stanu Alabama, którzy licznie informowali służby, o bardzo głośnych odgłosach słyszanych w ciągu dnia. Zdarzenie zostało już potwierdzone przez amerykańskie organizacje, USGS a nawet NASA. Nie udało się jednak odpowiedzieć na pytanie co wywołało tą anomalię. Być może projekt tego samolotu był tajniejszy niż nam się wydawało.

Drugi rodzaj dźwięków to odgłosy harmoniczne, przypominające walcowanie blachy. Jest to dość specyficzny odgłos, a gdy dobiega z nieba, tak, że trudno powiedzieć skąd właściwie go słychać, to może wywołać silny efekt psychologiczny. Sugerowano, że to co słychać to po prostu wiatr, albo jakieś odgłosy przemysłowe. Proponowano też określenia jak "sky quakes”, czyli trzęsienia nieba. USGS nazywa tak fenomeny akustyczne wywoływane wstrząsami sejsmicznymi. 

 

Bywały też próby podawania wyjaśnień naukowych zakładających, że te niezwykłe odgłosy są wynikiem zmian w jądrze ziemi, które objawiają się w postaci fal akustyczno-grawitacyjnych. Wreszcie niektórzy eksperci twierdzili, że odpowiada za to aktywność słoneczna wywierającą presję na ziemskie pasy Van Allena.

 

Jedno jest pewne, zjawiska nadal są słyszane, pojawiają się kolejne nagrania w serwisie YouTube. Część z pewnością jest fałszerstwem, ale wiele z tych filmów to dowody na to, że dzieje się coś dziwnego, a Ziemia "krzyczy", na różne sposoby. Udawanie, że to nie występuje to jak leczenie gorączki przez zbicie termometru.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika glob

A czy czasem nie wywołuję

A czy czasem nie wywołuję tego system HAARP. Przecież wiadomo, że amerykanie testują ten system cały czas. Ich anteny stoją już na całym świecie. Sami do końca nie wiedzą jak nasza planeta będzie na to reagować. Może właśnie takimi dźwiękami. Nikt oficjalnie tego nie powie bo tego systemu tak jakby nie ma albo nie działa tak znacząco jak się mówi. Znaczy jest ale nie ma. Tak jak chemiczne chmury(chemtrails). Wiemy, że są ale oficjalnie ich nie ma. Chemtrails są ściśle  powiązane z HAARP. To też wiemy ale oficjalnie nic nie wiemy.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Nie czasem a z całą pewnością

Nie czasem a z całą pewnością. Owe dźwięki, z projekcją blue beam i ognistymi kulami miotanymi w skupiska ludzkie, w projekcji pikujących "UFO", zrobi niezła panikę wśród mordowanych ludzi wielkich miast naszej planety...

Portret użytkownika andy111

Zmrozil mnie Twoj komentarz a

Zmrozil mnie Twoj komentarz a szczegolnie slowa "w projekcji pikujacych UFO". Kilka lat temu mialem sen - UFO w ogromnej liczbie opadalo na Ziemie z drugiego Ksiezyca, ktory byl znacznie blizej niz pierwszy......i wydawal sie tak ogromny na nocnym niebie.....

Mam wrazenie, ze zaglada przyjdzie z Ksiezyca....

Portret użytkownika hyh

drugi to fejk bo tam jest

drugi to fejk bo tam jest budowa  ,ale ostatni jest szczegolnie ciekawy , dziura w niebie zamyka sie po ukonczeniu dzwiekow.

Portret użytkownika kolo21

Wreszcie niektórzy eksperci

Wreszcie niektórzy eksperci twierdzili, że odpowiada za to aktywność słoneczna wywierającą presję na ziemskie pasy Van Allena. Czyli jednak przyznają że one istnieją i ta silna radiacja?? A więc cały program NASA to ściema.

kolo21

Portret użytkownika NIEDŹWIEDŹ

Tak jak już kiedyś pisałem

Tak jak już kiedyś pisałem dźwięki pochodzą zazwyczaj z ziemi, a uściślając z baz które są pod naszymi stopami. Trwa tam istna rozbudowa, Maszyny do drążenia działają pełną parą ,jak zresztą słychać na nagraniach. Te bazy są wszędzie , w kazdym kraju. Są mniej lub bardziej kontrolowane przez ludzi.W tych podziemnych "ulach" czai się zło , które szykuje się do desantu na powierzchnię. (ciekawostka w bibli napisano 7 trąb apokalipsy. 7 trąb, 7 lat od 2011) do tego roku)

Portret użytkownika ttteis77

"Planeta X, a jej przelot

"Planeta X, a jej przelot obok planety ziemi wywoływał i wywołuje dzwieki, a chemtrails robią by nikt nic niczego nie widział, ponad chmurami. Oni zasłoną wam oczy, uciekną do bunkrów a was pozostawią w nieświadomości. Tym są wasze rządy"

Portret użytkownika MiamiVibe

Apropo dziwnych dźwięków. Od

Apropo dziwnych dźwięków. Dość niedawno pojawił się u mnie w jednym punkcie z tyłu głowy przy lewym uchu dziwny pulsujący elektroniczny dźwięk, który jest dość subtelny, ale dobrze słyszalny i raczej mi nie przeszkadza w funkcjonowaniu, jest najlepiej słyszalny gdy się kładę spać. Może ktoś się spotkał z czymś takim ? Tylko nie piszcie, że jestem opętany bo tak parsknę śmiechem, że strącę lapka z biurka Smile

Portret użytkownika spacepol

Bez żartów, koniecznie się

Bez żartów, koniecznie się zbadaj. Idź do neurologa bowiem mogą byc to zmiany naczyniowe. Objawiają się właśnie podobnymi dźwiękami. Im wcześniej zareaguja lekarze tym większe szanse, że to się nie rozwinie. Później te dźwięki mogą stać się nie do zniesienia i bez operacji neurologicznej się nie obejdzie. A to bardzo niebezpieczne operacje. 

Trzymam kciuki aby było to tylko drobne zapalenie ucha lub woskowina Wink W każdym razie koniecznie idź z tym do lekarza i nie czekaj. 

Strony

Skomentuj