Dżihadyści z Państwa Islamskiego opublikowali nową mapę świata w 2020

Kategorie: 

Plany ekspansji Państwa islammskiego na świecie - Źródlo: Internet

Islamiści z ISIS opublikowali mapę, która ma przedstawiać terytorium, jakie Państwo Islamskie planuje przejąć terytorium do 2020 roku. Jeśli wszystko pójdzie po ich myśli pod władaniem dżihadystów będzie wtedy niemal pół świata.

 

Mapa postulowanej strefy wpływu ISIS w 2020 roku zawiera ziemie, które rzekomo "należą do muzułmanów". W Europie siepacze ISIS widzą dwa dystrykty. Andalus składający się z dzisiejszej Hiszpanii i Orobpa złożony z państw bałkańskich, a także Grecji, Węgier, Austrii czy Słowacji. Wynika z tego, że w przypadku realizacji tego scenariusza Polska będzie graniczyć od południa z Państwem Islamskim.

 

Jak wynika z opublikowanej mapy plany ekspansji ISIS zakładają podporządkowanie połowy Afryki i całego Bliskiego Wschodu. Co więcej terroryści planują podporządkowanie dużej części Azji z Indiami i częścią Chin włącznie. Dwie największe planowane przyszłe prowincje Kalifatu to afrykański Maghreb i azjatycki Khurusan z całym Półwyspem Indyjskim w składzie.

Jakkolwiek plany islamistów brzmią nieco nieprawdopodobnie, to nie można powiedzieć, że nie są całkowicie absurdalne. Zrealizowanie tego będzie wymagało wygranych walk z najpotężniejszymi mocarstwami na świecie, w tym z Rosją, Chinami, Stanami Zjednoczonymi, a także wieloma mniejszymi krajami. Jednak nie można zapominać, że ta wojna już trwa i to na wszystkich wspomnianych w mapie frontach. Państwo Islamskie, które jeszcze rok temu dopiero co powstawało jest obecnie liczącą się siłą.

 

Na dodatek ISIS dysponuje solidnym finansowaniem, które zapewnia sprzedawana przez nich ropa. Podobno rezerwy walutowe Państwa Islamskiego są szacowane na około 3 miliardy dolarów. Pod bronią jest też tam ciągle 50 tysięcy żołnierzy ISIS. Jak na razie Państwo Islamskie zajmuje cześć Syrii i Iraku. Ma też swoje kolonie w Afryce Północnej, zwłaszcza w Libii. Warto zwrócić uwagę, że ISIS panoszy się wszędzie tam gdzie mocarstwa zachodnie obaliły lokalnych watażków zastępując ich dyktatorskie rządy szaleństwem demokracji.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Syriah

Bo ja się ich boje...  To

Bo ja się ich boje... 
To jest tak jakbym zebrał grupkę 10 ludzi i chciał przejąć miasto, kpiny arabom w dupach od tej biedy poprzewracało jak mają ewidentny problem USA walnie im na te ich sw miasto głowice nuklearną i papa albo jakieś bombardowanie etc.

0
0
Portret użytkownika Qulargol

Chłopie łatwo powiedzieć

Chłopie łatwo powiedzieć bompke, jest duży problem z nimi ale bobmom nie załatwi problemu bo bedzie koniec taniej bezyny wystarczy tylko pomyśleć dobrze bo widze że dużo ludzi nic a nic nie myśli dlaczego nie odpalają bomby ten problem da się ale ofensywą londową tylko kolejny problem dużo ofiar będzie ze strony kraji które będą się angarzować, tego też żaden Prezydent nie podejmie bo obawia sie o własny tylek, jedno widać wiele Panst działa strategiom taką aby oni sami się tam po zabijali ale dostarczanie im broni ale to tylko umacnia ich. Wydaje mi się że naloty masowe na każde pozycje podejrzane 

0
0
Portret użytkownika Jarek

Wszystko fajnie, ale

Wszystko fajnie, ale następnym razem zastanów się, jaką muzyczkę podkładasz pod jaki przekaz. Wydździęk tego filmiku, ma charakter proislamski, jakbyś się cieszył z tego, że isis chce przejąć te terytoria. Posłuchaj ostatniego zdania - "zastępując ich rządy szaleństwem domokracji" i piękne muzyczne zakończenie...
Jak coś robisz, rób to dobrze człowieku!

0
0
Portret użytkownika 44

W ten oto sposób

W ten oto sposób międzynarodowy pasożyd pod przykrywką PI (USA) chce przejąć rzeźnią (którą mają w genach zwyrole chazarscy)do 2020 pół świata.
A Polski na mapie nie ma bo jest urzędniczo zapasożydzona, tzn. już poustawiani sami swoi.

0
0
Portret użytkownika H.R.

Poruszyłeś dwa

Poruszyłeś dwa najistotniejsze punkty. Rezerwy walutowe tego Kalifatu i zyski ze sprzedaży ropy. Teraz należy postawić pytanie: dla czego mają zyski z ropy i dla czego nadal dysponują rezerwami walut???? W obecnym świecie, jak to widać na przykładzie różnych krajów, nie ma żadnego problemu z rzuceniem na kolana nieposłusznego państwa. Wprowadza się sankcje gospodarcze, blokuje się jego aktywa i pasywa w zagranicznych bankach, wprowadza się embarga na handel i państwo MUSI najpierw przysiąść, a potem runąć. To sprawdzone metody międzynarodowego kapitału. Wobec tego, dla czego w przypadku akurat tego państwa mija już 1 rocznica jego istnienia, a nikt nie zareagował w podany wyżej sposób? Czyżby dla USA, W.Brytanii, Izraela i innych nie przedstawiało zagrożenia? Czyżby nagle amerykańscy i brytyjscy finansiści, zapomnieli jak działa się w takim przypadku? Czyżby giełdy zapomniały, że można jednym ruchem na klawiaturach pogrążyć niewygodne firmy naftowe, zwiększając w ten sposób dochody tych wygodnych? Na pewno nie. Więc pozostaje nam jedna adpowiedź. Ta sytuacja i to państwo PASUJE Amerykanom, Izraelowi i wszystkim państwom eurpejskim o rzadach równie zdominowanych przez Izraelitów. Wszyscy oni dla zachowania pozorów głośno wrzeszczą o konieczności walki z tymi terrorystami, ale równocześnie, po cichu zaopatrują ich w sprzęt, broń i amunicję, pilnują nienaruszlności ich rezerw walutowych, oraz dbają o zbyt sprzedawanej przez nich ropy. Ten twór terrorystyczny jest made in USA, Izrael, GB itd. I nie ma innej opcji. Nie zapominajmy, że wszelkiej maści Arabowie i muzułmanie, to w rzeczywistości najszystsi semici, dokładnie tacy sami, jak ci rządzący Izraelem, USA, czy Watykanem. I w tym tkwi sedno sprawy. Chrześcijaństwo żydowskie upada, a w Europie właściwie już upadło, a druga semicka religia - judaizm jest w Europie niepopularna, więc pozostaje trzecia, semiacka wiara - islam. Niezależnie która "religia" zwycięży, zwyciężą zawsze ci sami Semici. Dla tego te trzy, tzw. "wielkie religie", to najeiększe zło, jakie się mogło przytrafić człowiekowi rozumnemu. Gdy zwalczymy to semickie zło, nie będzie już problemu z terrorystami.

0
0
Portret użytkownika ymp

Jedna uwaga, to nie jest

Jedna uwaga, to nie jest państwo tylko organizacja. Zastawnawia kto kupuje od nich tą ropę i dlaczego jeszcze ten ktoś może to robić.

0
0
Portret użytkownika AMR1

Co ty chcesz od aryjskiej

Co ty chcesz od aryjskiej cebuli?? Cebula była uprawiana przez Ariów,(późniejszych Słowian, Germanów i Nordyków) skąd zawędrowała do Azji środkowej, Rzymu a i do Palestyny była sprowadzana...

0
0
Portret użytkownika tomasz26

to ze świat oszalał pisze

to ze świat oszalał pisze słowo boże, są tam przepowiednie dla ludzi wiary ..wszystko co dzieje się jest wola jego nawet uczynki szatana który mu podlega w całości ...to samo tyczy się innych wyznań min islam w którym pisze o upadku tej Religi i odstępstwie od wiary każdy lud który odstępuje od swej wiry będzie osądzany dlatego pan będzie sądził kościoły i ich zbory za odstępstwa od wiary a lud niewierny ustępujący spotka ta sam kara .....to nie wiara jest złem tylko człowiek który morduje w jej imię

0
0
Portret użytkownika Ustupski

Szatan jest synem Boga, i

Szatan jest synem Boga, i wszystko co robi z ludźmi i ziemią (którą otrzymał w "czasową dzierżawę"), czyni za zgodą swojego ojca, bo taki był i jest ojca plan - od wabienia ludzi w raju. To elementarna logika i zgodne z Biblią. Zatem za wszystko co robi Szatan (takie nieudane dziecię) odpowiada Tato.

0
0
Portret użytkownika Azet

Bóg ma jednego Syna i jest

Bóg ma jednego Syna i jest nim Jezus. Szatan został stworzony jako anioł i nie jest niczyim synem. Idź pisać bzdury gdzie indziej.

0
0
Portret użytkownika Drado

Czyli jesli nie ma władzy nad

Czyli jesli nie ma władzy nad zatanem to oznacza że nie jest wszechmogacy i kolejny dogmat wlasnie padł.

0
0
Portret użytkownika Kubaaa

Ma władzę, ale szanuje wolną

Ma władzę, ale szanuje wolną wolę każdej istoty. I szatana i Twoją. Dlatego możesz pisać te bzdury. Możesz też przestać pisać i zrobić coś dobrego.

0
0
Portret użytkownika Beno

Fakt jest taki że żydzi od

Fakt jest taki że żydzi od dawna planują taką Politkę zostali przepędzeni przez rzymian, pózniej  utworzyli religię która  się nie różni od Judaizmu, a teraz dają im możliwość pujścia na całość jak w czasach osmańskich, zapraszają ich pod swoją granicę Izrael,  by mieć pretekst do interwencji co im umożliwi wejścia do Syrie i utworzenie silnego państwa żydowskiego. Nie zapominajmy że na 3 świątynie Jerozolimską mają już wszytko przygotowane trzeba tylko zwalić Meczet..... żydowska Organizacja Nato pracuje pełną parą za nasze pieniądze o lepsze jutro brawo !!!!!!! gdyby nie Amerukański sprzęt wojskowy i pomoc jaką otrzymali od sojuszników Nato nie byli by wstanie opłacić dzieci które gwałcą. Czy ktoś z was słyszał o sankcji dla  ISIS blokowaniu kont czy udaremnieniu sprzedaży Ropy ???? 

0
0
Portret użytkownika kokos

Tobie Żydzi rzucili się na

Tobie Żydzi rzucili się na mózg...aż dziwne,że według ciebie ISIS to też Żydzi tylko w przebraniu...zapisz się do armii maciara...wprawdzie on widzi wszędzie Ruskich,ale jakoś się dogadacie hehehehe

0
0
Portret użytkownika AMR1

kokosie bez mleka w środku...

kokosie bez mleka w środku... Została z ciebie tylko skorupka bębniąca pustką. Jak wytłumaczysz tolerowanie ISIS przez Izrael, Usa i Arabie Saudyjską?
ISIS to ich twór. Twór żydowski,a więc jaka róznica pomiedzy nimi?

0
0

Strony

Skomentuj