Dziennikarz CNN twierdzi, że jedzenie psów może być dobre dla środowiska

Kategorie: 

Źródło: www.freedigitalphotos.net
Każdy kraj ma swój obyczaj. Jedni czcą (święte) krowy czy szczury, inni przykładowo potępiają zwierzęta takie jak świnie czy psy. W każdym kraju, ludzie mają swoją kulturę, wierzenia i swoje nawyki żywieniowe. Podczas gdy w Azji spożywa się psy, w Europie czy w Stanach Zjednoczonych byłoby to coś nie do pomyślenia.

 

Dziennikarz CNN, John D. Sutter jest zdania, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka i gdyby znalazł się w jednej z azjatyckich restauracji, prawdopodobnie nie zjadłby psiego mięsa. Uważa jednak, że Stany Zjednoczone powinny "dodać psa do swojej karty dań" i podaje argumenty, które przekonują go do tego.

 

Wspomniał między innymi, że choć Amerykanie czy Europejczycy uznają psa za przyjaciela, tak w Azji jest on podawany na talerzu. W przypadku świń, Europejczycy spożywają te zwierzęta ale muzułmanie już nie, gdyż określane są one jako nieczyste. Można tak długo wymieniać - co kraj, to obyczaj.

 

John D. Sutter stwierdza również, że w samych Stanach Zjednoczonych ponad milion psów rocznie jest poddawanych eutanazji. Jego zdaniem, podawanie psiego mięsa może być dobrą alternatywą i można byłoby podawać je w Amerykańskich restauracjach. Jak zaznaczył: nie jest za złym traktowaniem psów, które mają potem zostać zjedzone, ale uważa, że jedzenie tych zwierząt jest dobrą opcją i byłoby "użyteczne".

 

Słusznie zwrócono również uwagę, że temat ten jest bardzo delikatny. Po prostu każdy człowiek zareagowałby inaczej, widząc restaurację, w której podawane są psy. Również nie każdy z nas miał w swoim życiu okazję widzieć azjatyckie "danie z psa" i jeden oburzyłby się na taki widok a drugi chętnie zamówiłby taki obiad. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, co mamy w głowie - od naszych przekonań oraz od tego w jakim otoczeniu i w jakiej kulturze się wychowaliśmy.

 

 

Źródło: CNN

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika annna

A ja kiedys otworze sobie

A ja kiedys otworze sobie restauracje z ludzkim miesem, skladnikami beda pomioty scierw co chca psy jesc a klientami same scierwa, ktore sa za. Karma!

0
0
Portret użytkownika koń który mówi

Gdyby to napisał dziennikarz

Gdyby to napisał dziennikarz chiński to zrozumiałbym. Ale skoro amerykański to jest psychopatą i tyle. Moim zdaniem dla środowiska człowieka byłoby najlepsze, aby tych wszystkich zidiociałych, sprzedajnych, ścierwodziennikarzy i agentów wpływu wywieźć na bezludną wyspę na której żyje jakaś psia horda.

0
0
Portret użytkownika aenwu

Żeby się psy zatruły? ale

Żeby się psy zatruły? ale popieram dla środowiska człowieka i nie tylko dobrze było by pozbyć się tych wszystkich psychopatów globaliści sykoniści też do tego grona psychopatów pasują idealnie pozbawiać ich praw człowieka praw obywatelskich i wywieźć na bezludną wyspę i jedyne co by mogli jeść go glizdy robaki i korzonki.

0
0
Portret użytkownika teremer

Tak to dobra opcja,

Tak to dobra opcja, przyglądając się bliżej możemy jednak dostrzec więcej takich pozytywów. Za jednym zamachem możemy rozwiązać nie tylko kwestię głodu na świecie ale również przeludnienia. W pierwszej  kolejnoiści jednak zacznijmy zjadać tych od takich artykułów eliminując z puli słabe geny, bo raczej mądry człowiek by tego nie napisał.

0
0
Portret użytkownika Anemiczna

Zjedzenie wszystkich

Zjedzenie wszystkich dziennikarzy rozwiązałoby problem bełkotu w mediach

0
0
Portret użytkownika jhony

to po co wezienia niech

to po co wezienia niech zabijaja i zjadaja mordercow ...... szkoda podatkow na ich utzrymywanie

0
0
Portret użytkownika Dedal

mięso, to mięso i tyle. Nie

mięso, to mięso i tyle. Nie to jest ważne, ale sposób jego pozyskania. Ludy pierwotne modliły się do zwierzyny łownej przed i po upolowaniu. To była ofiara z życia, by oni mogli zyć. I to było DOBRE.
Ale ludziom odbiło:
Nie tylko chińskie psy są tak zabijane i nie tylko w chinach. Tak zabijano ludzi w obozach (naziści w europie i japończycy w azji). Podobnie traktowano sieroty w Irlandii i Kanadzie, Australii, na których robiono wszelakie eksperymenty medyczne.
Niewiele lepiej traktuje się więźniów w Guantanamo i robi to pierwsza 'demokracja' świata.
 Tak zabija się zwierzeta w rzeźniach (na necie są filmy z rzeźni i to jak się oprawia żywe krowy, owce, itp).
 
Problemem jest ludzka psychika - mamy naturę w 50% morderców, a nie 100% aniolów. To MY ludzie tworzymy cały ból na tej planecie.
 

0
0
Portret użytkownika pppp

A ja bym sobie zjadł tego

A ja bym sobie zjadł tego dziennikarzyne jeb... hipokryta ! Pewnie Żyd . Cywilizacja ma sie ku upadkowi skoro są tacy ludzie jak ten nieudacznik ! Do gazu z nim

0
0
Portret użytkownika doktormózg

Ja bardzo lubie psy. Sam

Ja bardzo lubie psy. Sam jadam je przynajmniej 1 raz w miesiącu.  Polecam labradory. Maja mięso przypominające cielęcinę. Super !

0
0
Portret użytkownika P.WALKER

2 lata w zawiasach za zycie

2 lata w zawiasach za zycie to zwyczajne kurest.....o w kur.....ny przesto staram sie jeszcze bardziej nienawidziec tych kur......w ktorymi tak mocno gardze.
dodam ze od 16 lat jestem członkiem FWZ.

0
0
Portret użytkownika virescen

Idąc tym tropem powinien

Idąc tym tropem powinien zaapelować żeby jeść trupy ludzkie.
Przecież w tym wypadku marnuje się dużo więcej mięsa.

0
0
Portret użytkownika Azor

Po pierwsze do tych

Po pierwsze do tych wszystkich , którzy mają psy za nic:
Hipokryci!!!! gdyby mój przodek w porę nie ostrzegł waszych przodków o nadchodzącym niebezpieczeństwie to być może  Was teraz tutaj by nie było! Zapomnieliście już o tej prostej kooperacji, w ktróej wspomagaliśmy się nawzajem. Teraz macie bezpieczne domy do których wasze strachy nie maja dostępu, więc pies juz wan niepotrzebny.
 
Po drugie!!!
W chinach jedza psy. A wiecie jak te psy są zabijane???? Otóż najpierw mają żywcem miażdżone klatki piersiowe. potem są obijane kijem żeby mięso było bardziej miękkie a potem żywcen są obdzierane ze skóry!!!!!! I takie żywe zakrwawione, przerażone i pełne bólu umierają powolną śmiercią!!!

0
0
Portret użytkownika klrmf

Tak zabijają zwierzeta

Tak zabijają zwierzeta futerkowe, ale nie wiedziałam, że psy...W sumie jestem za tym, żeby jakis tajfun czy inny kataklizm wytrzewił trochę tych idiotów, bo nie pasuja do Nowej Ery, która jak trąbia wszem nadchodzi duzymi krokami, a w niej nie będzie już miejsca na ludzi, którzy z fają w zebach bez żadnych emocji robią z żywego zwierzęcia krwawa pulpę.

0
0
Portret użytkownika 85r

Jeseś gadającym psem. W

Jeseś gadającym psem. W chinach nie jedza tylko psy ale też wiele innych zwierząt ty np pewnie żresz świnie, kure itp.

0
0
Portret użytkownika ktos

Udowodnione jest ze ludzie

Udowodnione jest ze ludzie moga zyc bez miesa..sam nie jem miesa od 2 lat i zyje..owiele lepiej!zdrowiej!wiec czemu wbieraja smierc zwierzat na(potege;(?
w nic nie wierzac!? ;(

0
0
Portret użytkownika Medium

A teraz w kwestii

A teraz w kwestii artykułu.
Niech sobie Żydzi nie jadają świńskiego mięsa, ale niech odwalą się od promowania w tych kwestiach światowych mód niezgodnych z miejscowymi obyczajami.
W Polsce psów ani koni nie jadano i tak jest dobrze. One pomagały narodowi w zdobywaniu pożywienia i - co ważne - w obronie. 
Niech zatem CNN się po prostu wypcha preferencjami swoich zdeprawowanych mocodawców!!!
Dość, że rabin Finkelstein pochwalił się, że zamordowane dzieci trafiały do hamburgerów w MacDonalds...
BTW - kiedyś faktycznie dziwnie smakowało. I to był mój ostatni raz w tej "restauracji" Wink

0
0
Portret użytkownika witamina C

Nie tylko Żydzi nie jadają

Nie tylko Żydzi nie jadają świń, nie jedzą ich również inne kultury czy kraje. Co do koni to jadało się koninę w Polsce. Osobiście pamiętam hod-dogi z końskiego mięsa na dworcu w Katowicach. (początek lat dziewięćdziesiątych, spróbowałem i były niejadalne, "mięso" tak twarde i chrępowate że dobre dla psa nie dla ludzi), czasem jedzono z głodu bo wojna etc. i nie było innej alternatywy ale wtedy to nawet koty jedzono, (czasem nieświadomie bo je sprzedawano kłamiąc że to króliki)

0
0
Portret użytkownika Medium

witamina C napisał: nie było

[quote=witamina C]
nie było innej alternatywy ale wtedy to nawet koty jedzono, (czasem nieświadomie bo je sprzedawano kłamiąc że to króliki)
[/quote] Nie rozumiem i nigdy takich mięsożerców nie usprawiedliwię głodem. Stąd naprawdę tylko krok do ludożerstwa.
Że z głodu w lesie można jeść mech - rozumiem, ale że kota - to dla mnie niepojęte.

0
0
Portret użytkownika izzo

Już niedługo w UE będzie

Już niedługo w UE będzie można jeść psy, ale broń boże nie wędzone, bo wędzenie jest ZŁE!

0
0

Strony

Skomentuj