Drakońskie kary za odmowę szczepień - polskie państwo jako doktor Mengele?

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Polskie państwo zdecydowało wesprzeć krucjatę koncernów farmaceutycznych przeciwko rodzicom, którzy odmawiają wstrzykiwania swoim dzieciom rtęci, formaldehydów i innych trucizn promowanych jako zbawienne szczepionki. Po fazie propagandowego ataku medialnego rozpoczęło się zastraszanie rodziców dzieci odmawiających tych potencjalnie niebezpiecznych praktyk medycznych.

 

Koncerny farmaceutyczne rozpętały potężną kampanię, której celem jest oczywiście zabezpieczenie ich wpływów ze sprzedaży ich podejrzanych preparatów. Substancje zawierające metale ciężkie, a także obce DNA, według prawa powinny być w Polsce aplikowane przymusowo wszystkim dzieciom. Rosnąca świadomość rodziców spowodowała jednak, że coraz więcej osób obawiając się o zdrowie swoich podopiecznych odmawia podawania im specyfików, które mogą zaszkodzić.

 

Na cenzurowanym jest przede wszystkim szczepionka kojarzona MMR (świnka-odra-różyczka). Kiedyś szczepiono osobno na każdą z tych chorób, a obecnie dostępne są tylko te szczepionki od dwóch czołowych producentów. Są one owiane złą sławą ze względu na liczne procesy rodziców, którzy jej podanie wiążą z wystąpieniem pierwszych objawów autyzmu. Niektóre dzieci, które dotychczas rozwijały się prawidłowo, nagle po tym zastrzyku, zmieniają się diametralnie, zamykają się w sobie, przestają mówić i zupełnie tracą kontakt ze światem zewnętrznym.

 

Lekarze niechętnie zgłaszają NOP-y, czyli Negatywne Odczyny Poszczepienne, zresztą niekiedy mogą one wystąpić w pół roku po szczepieniu i wtedy już nikt nie będzie wiązał danego czynnika chorobowego z feralnym zastrzykiem. Lekarze często dostają od przedstawicieli handlowych rozmaite prezenty w postaci wyjazdów zagranicznych na turystyczne sympozja. Trudno się zatem dziwić, że większość z nich woli pozostawać w dobrych stosunkach z darczyńcami, więc w większości nie zgłaszają NOPów.

 

Rodzice w naszym kraju są przeważnie zupełnie nieświadomi zagrożeń płynących ze strony szczepień. O obecności w nich składników, które mogą być kancerogenne i powodują neurodegenerację, ludzie ci dowiadują się przeważnie dopiero potem, gdy ich dziecko zostanie już trafione w tej fundowanej za nasze podatki "rosyjskiej ruletce".

 

Teraz wchodzimy w nowy okres. Nasze państwo zaczyna zastraszać rodziców nieszczepiących dzieci karami do 50 tysięcy złotych. Wojewoda pomorski zaczął już nakładać grzywny na opornych rodziców. Grozi im 2,5 tysiąca złotych kary chyba, że zgodzą się na wstrzyknięcie ich dziecku tych substancji. Z informacji medialnych wynika, że 26 kar już nałożono, a czekają kolejne 122 wnioski. Zapowiedziano, że jeśli rodzice nadal będą odmawiać kara wzrośnie do 50 tysięcy. Przypomnijmy, że w wolnych krajach szczepienia są dobrowolne a współcczynniki wyszczepienia są dużo niższe niż w Polsce.

 

Trudno tych praktyk nie porównywać do tych, które stosowane są w państwach totalitarnych. Tego typu przekonanie, o tym, że człowiek jest trzodą, której właścicielem są urzędnicy powoduje, że Polska zrównuje się z Koreą Północną. Przerażające jest też to, że tym niemal nazistowskim praktykom często wtórują rodzice pożyteczni idioci, których nie brakuje. Ludzie ci niczym zaklęte chochoły powtarzają wciąż te same głupoty za propagandystami opłaconymi przez koncerny farmaceutyczne.

 

Co ciekawe ludzie ci twierdzą, że niezaszczepione dzieci stanowią zagrożenie dla ich zaszczepionych dzieci. Trudno zrozumieć tą osobliwą logikę. Czyżby rodzice ci mieli świadomość, że szczepionki przed niczym nie chronią i obawiają się, iż mimo zaszczepienia ich dzieci padną ofiarą chorób, na które miały się rzekomo uodpornić? Zapewne ludzie ci nigdy nie słyszeli też czym są, szczepienie przypominające, bo gdyby słyszeli, wiedzieliby, że dorośli też muszą się szczepić przez całe życie. Ciekawe ilu z nich to robi.

 

Tak jest właśnie zorganizowany ten biznes, opiera się na potęgowaniu strachu, obecnie przed odrą i tylko czekać na to, aż ktoś wpadnie , że koncerny mogą zarobić więcej jeśli wylobbują ponowne szczepienia dla dorosłych. Może dojść do tego, że funkcjonariusze policji będą chodzili po domach i zabierali ludzi na przymusowe szczepienia przypominające.

 

Pierwszy etap to właśnie kary, które będą formą wykupienia się od prowadzenia eksperymentów medycznych na naszych najbliższych. Sądząc po planach rządu będzie to opcja dostępna dla najbogatszych. Pozostali muszą się liczyć z tym, że następnym etapem będzie stosowanie przymusu bezpośredniego wobec opornych rodziców. Stosowne ustawy uprawniające państwo polskie do użycia siły fizycznej wobec osób odmawiających szczepienia już są. Czy kiedyś dojdzie aż do tego? Doprawdy trudno to obecnie wykluczyć.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Karolina

Co za brednie!!! Co to za

Co za brednie!!! Co to za arytykuł stronniczy! A gdzie przykłady. a te porównania? to żadne dziennikarstwo, a nacechowany negatywnymi emocjami bełkot. Proszę się zagłębić w biologię mikroorganizmów wywołujących choroby, nie ogólnie, tylko na konkretnych przykładach, Odra, polio, każda jednostka chorobowa oddzielnie, oraz zaznajomić się z danymi epidemiologicznym, nie tylko w Polsce ale i w innych krajach, zobaczyć tendencje, zobaczyć ile chorób udało nam się wyeliminować dzięki szczepieniom, niektóre choroby zaczynają wracać, ponieważ coraz bardziej narastają nastroje antyszczepionkowe, proszę pójść na wykład profesorów którzy siedzą w temacie i znają się na rzeczy i w merytoryczny sposób mogą przybliżyć problem, a nie tak jak w tym artykule... A co do nieszczepionych dzieci które zagrażają tym szczepionym- to nie prawda ze szczepienia nie pomagają, szczepienia są przeciw konkretnym szczepom danych drobnoustrojów, ale jeśli np dany szczep dostanie się do organizmu osoby nie zaszczepionej i tam zacznie się rozwijać to w jego materiale genetycznym z każdą kolejną generacją dochodzi do coraz większego nagromadzenia mutacji genetycznych i do powstania nowych szczepów, na które zaszczepione osoby już nie będą odporne... prosze najpierw poczytać trochę książek z wielu dziedzin a dopiero później pisać takie bzdurne artykuły. 

0
0
Portret użytkownika P4u

Nie pozostanie nam nic innego

Nie pozostanie nam nic innego jak wybrać 1 z 18 normalnych krajów UE gdzie nie ma obowiązkowych szczepionek, gdzie ludzie nie dają sobie wejść na głowę, gdzie za podwyższenie wieku emerytalnego są masowe demonstracje na ulicach.

0
0
Portret użytkownika matka

Hmmmm....prosta kobieta

Hmmmm....prosta kobieta jestem,więc zadam proste pytanie:jak moje dziecko,którego n.p.nie zaszczepie może się zarazi?,skoro wszystkie dzieci muszą być szczepione i w większości są....
Więc skoro państwo wymusza na nas to i jak mantra powtarza,że musimy i "prawie" każdy rodzić idzie i szczepi dziecko to dzieci zarazajacych przecież nie ma,bo każde zaszczepione nie choruje więc nie zaraża to jakim cudem jak ja mam wolę nie podać dziecku szczepionki ono zostanie zarazone i zachowuje? Gdzie? Od kogo? Jak wszystkie dzieci są zdrowe bo sa rzekomo zabepieczone......
Pozdrawiam

0
0
Portret użytkownika Mama dziecka z nop-em

Może się zarazić od właśnie

Może się zarazić od właśnie zastrzepionego dziecka szczepieniem z żywym wirusem...jednak to jest mało prawdopodobne bo większość dorosłych którzy nie byli szczepieni ostatnio ani nie przeszli choroby- bo tak naprawdę to przejście jej jest naturalną i dożywotnią szczepionka- są narażeni. Poza tym więcej jest przypadków chorób poszczepiennych które są niebezpieczne dla dziecka bo najczęściej są zmutowane...ale o tym nie przeczytasz w Polskich mediach bo choć WHO napiszeże były zachorowania po szczepionce i to zbudowane, to tłumacz dziwnym trafem ten fakt już nie przetlumaczy. Kilka razy już były takie przypadki. Także przykro mi że moje dziecko które przeszło nop i gdyby mieszkało w Polsce, i tak musiałoby być szczepione..kto wie czy jeszcze by żyło ale wtedy nikt by o nim nie napisał bo przecież szczepionka nie była powodem śmierci /choroby /niepełnosprawności...cóż kasa jest ważniejsza Sad smutne to...

0
0
Portret użytkownika polini

wszystko to jedna wielka

wszystko to jedna wielka manipulacja masonska,kazdy ma wolna wole,ale ludziom chca ja odbierac,zwierzeta juz dawno jej nie maja,dlatego stworzyli dla nich obozy koncentracyjne w postaci rzezni wymyslnego spososbu zabijania:)

0
0
Portret użytkownika Maja

Każdy lekarz zaszczepiłby

Każdy lekarz zaszczepiłby swoje dziecko. Jeżeli chodzi o gruźlice i WZWB, z tymi chorobami nie ma żartów. W Polsce co roku z powodu gruźlicy umiera blisko 600 osób. Sczepionki oczywiście mają swoje powikłania, ale są one niczym w porównaniu z konsekwencjami spowodowanymi brakiem odporności na te choroby. Niech każdy zastanowi się dobrze zanim podejmie decyzję o braku szczepień. Gdy w grę wchodzi nie zdrowie, a życie dziecka.

0
0
Portret użytkownika casiell

Szczepienia ważne są tylko

Szczepienia ważne są tylko max 10 lat. Gruźlica jest całkowicie wyleczalna. I występuje tylko w srodowiskach patologicznych. WZWB przy trudnych operacjach szpitalnych, i znikoma zachorowalność, nie ma powodu do siania paniki. Jedyny nieuleczalny to  tężec, ale zachorować trudno, i powtarzam ważność 10 lat potem nie działa. trzeba powtórzyć szczepienie.

0
0
Portret użytkownika nieszczepie

Wypowiedział się lekarz,

Wypowiedział się lekarz, który dziecka nie zaszczepił. Kocham swoje dzieci i rtęci im nie podam. A jak Ty chcesz to odrazu szklane do śniadania, obiadu i kolacji. Twój wybór. Jak to chore państwo będzie chciało mnie zmusić do otrucia  moich pociech, to się z niego wypiszę. Jestem patryjotą ale nie idiotą co wierzy w brednie medialne 

0
0
Portret użytkownika kate_eco

A co to jest kazdy lekarz, bo

A co to jest kazdy lekarz, bo tych ktorych znam i sa madrzy ,i swiadomi nie szczepili swoich dzieci ,widzac na codzien konsekwencje szczepien. Na gruzlice choruja ludzie z niedozywienia nawet ci bogaci, poniewaz pozywienie ich jest bezwartosciowe, chociaz duzo to bez wartosci. Dbanie o odpornosc, prawidlowy stan jelit, ruch, sen odppczynek w madrych proporcjach daje swietne rezultaty. Wyscig szczurow, wieczny stres i smieciowe jedzenie brak ruchu powoduje degradacje zdrowia. I wbijanie w podswiadomosc, ze na wszystko jest cudowna tabletka.
Wiekszej swiadomosci zycze.

0
0
Portret użytkownika Dawidddd

Mój pediatra jakoś się nie

Mój pediatra jakoś się nie zgadza, że najważniejsza jest gruźlica i wzwb. WZWB zaszczepią przed operacją, a po szczepieniach na gruźlicę i tak można na nią zachorować - w okolicy mam taki przypadek całej rodziny z małym dzieckiem (przcież szczepione Wink )

0
0
Portret użytkownika An Ty

Skoro Mengele wystepuje w

Skoro Mengele wystepuje w tytule,tzn. ze cos sie dzieje. Niemcy i ich doswiadczenia na zywych organizmach,a zwlaszcza na ludziach pozostawiaja daleko w tyle reszte swiata. Od 'operacji' bez anestezji po mind control za pomoca traumy ( bo tak najlepiej) rownie dobrze radza sobie z tym ich dzisiejsi spadkobiercy,czyli Amerykanie oraz IG Farben wraz z firmami corkami. A ze kasa musi plynac strumieniami bez wzgledu na polekarstwowe dolegliwosci i powiklania dla ludzkosci,to wylania sie portret chciwego syjonistycznego 'niemca' raczej, nie chazara. 'Angielska' -niemiecka krolowa (Coburg Saxe Gotha teraz Windsor)
https://jewishpaedophilia.wordpress.com/2015/01/04/queen-elizabeth-allegedly-has-jewish-roots-on-her-illuminati-saxe-coburg-gotha-side/
Niemieckie symbole w kongresie USA , 1776 i illuminaci w Bawarii,Hitler jako pol-zyd,NSA jak gestapo itd, Cala Europa dojona przez syjonistyczne Niemcy wraz z pieskami typu Thusk,Kalkstein czy Putin gra na niemiecka nute. Nawet to,ze z tydz temu w pracy zagadnalem 2 Serbow o wojne na Balkanach i stwierdzili,ze to bardziej Niemcy niz Hamerykanie sa winni tego ludobojstwa. Oczy wszystkich skierowane sa na wschod a to tylko mydlenie oczu
 

0
0

“Ere many generations pass; our machinery will be driven by a power obtainable at any point in the universe.” – Nikola Tesla

Portret użytkownika PolPot

Nawet to,ze z tydz temu w

Nawet to,ze z tydz temu w pracy zagadnalem 2 Serbow o wojne na Balkanach i stwierdzili,ze to bardziej Niemcy niz Hamerykanie sa winni tego ludobojstwa. Oczy wszystkich skierowane sa na wschod a to tylko mydlenie oczu<

Czyli w Srebrenicy to niemieccy żołnierze zamordowali Bośniaków?

0
0
Portret użytkownika keri

BARDZO WAŻNE!   Obecny stan

BARDZO WAŻNE!
 
Obecny stan faktyczny i prawny - w skrócie (stan na wrzesień 2014)
"Obowiązek szczepień ochronnych jest określony w ustawie z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Po nowelizacji tej ustawy w roku 2008 został usunięty przepis o karach za brak szczepień. W każdym cywilizowanym państwie taki stan prawny były jasny dla organów administracji państwowej: brak kary w ustawie - obowiązek nie podlega żadnemu ściganiu i karaniu. Niestety w Polsce urzędnicy myślą inaczej, dlatego na wszelkie możliwe sposoby szukają drogi do ukarania niepokornych obywateli.
I tak w latach 2010-2011 Sanepidy wystawiały decyzje nakazujące podanie dziecka szczepieniu, a następnie wystawiały postanowienie o nałożeniu grzywny. Wyrokiem z dnia 6.04.2011 Sygn. akt. II OSK 32/11 Naczelny Sąd Administracyjny stwierdził, że takie działania są niezgodne z prawem gdyż obowiązku określonego w ustawie nie można dodatkowo ustalać na drodze decyzji.
W związku z tym Sanepidy zmieniły metodę działania i zaczęły wystawiać postanowienia o nałożeniu grzywny bez wcześniejszej decyzji nakazującej szczepienie. Wyrokiem z dnia 1.08.2013 Sygn. akt. II OSK 745/12 Naczelny Sąd Administracyjny stwierdził, że takie działania są niezgodne z prawem gdyż Sanepid nie jest organem właściwym do prowadzenia egzekucji obowiązku szczepień.
Pomimo dwóch niekorzystnych wyroków dalej są Sanepidy w Polsce, które próbują przymuszać ludzi do szczepień. Kolejnym wariantem jest wystawienie przez Sanepid dokumentu zwanego "tytułem wykonawczym" i przesłanie go do wojewody. Dokument ten stwierdza istnienie oraz niewykonanie obowiązku (dokument ten nie nakłada żadnej kary). Część wojewodów w Polsce podejmuje dalsze działania, a część nie. Ponadto niektórzy wojewodowie podpisują porozumienia z wojewódzkimi sanepidami, przerzucając na nich prowadzenie sprawy.
Obecnie postanowienia o nałożeniu grzywny wydali wojewodowie: kujawsko-pomorski, wielkopolski, warmińsko-mazurski i lubelski. Grzywny wynoszą ok. 400 zł. Od tych postanowień zostały złożone odwołania i sprawy są w toku.
Działania powyższe organów są bezprawne gdyż:

  1. Organ wywodzi istnienie obowiązku powołując się na Komunikat Głównego Inspektora Sanitarnego, określający jakie i kiedy szczepienia powinny być stosowane (Program Szczepień Ochronnych). Taki komunikat nie jest źródłem prawa. Zgodnie z Konstytucją RP tylko ustawy i rozporządzenia są źródłem prawa obowiązującego w Polsce. Obowiązek, a zwłaszcza taki jak szczepienie, który dotkliwie ingeruje w wolność obywatela, nie może być precyzowany w innych źródłach niż przepisy prawa. Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 18 sierpnia 2011 roku w sprawie szczepień ochronnych określa jedynie grupy wiekowe podlegające obowiązkowi szczepień, a nie terminy szczepień. I tak np. dla szczepienia przeciwko błonicy, obowiązkiem szczepienia objęte są osoby w wieku od 7 tygodnia życia do 19 roku życia. Oznacza to, że szczepienie może być wykonane w dowolnym dniu tego okresu, a nie w terminie określonym przez komunikat czy sanepid.
  2. Obowiązek nie oznacza automatycznie możliwości stosowania przymusu. Brak przepisów o karach w ustawie jednoznacznie wskazuje na intencję ustawodawcy, którą było usunięcie karania za brak szczepień. Niedopuszczalne jest stosowanie przez organ uzupełniania prawa poprzez wykorzystanie przepisów ogólnych z innych ustaw (w tym przypadku z ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji lub z Kodeksu Wykroczeń). Obowiązek, który nie jest zagrożony karą, nie może podlegać egzekucji.
  3. Państwowy Inspektor Sanitarny nie jest organem uprawnionym do prowadzenia egzekucji, co orzekł już Naczelny Sąd Administracyjny w wyroku z dnia 1.08.2013 Sygn. akt. II OSK 745/12, ani także wierzycielem co uprawniałoby do wystawienia tytułu egzekucyjnego. Właściwość taka nie wynika ani z ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej ani z ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej stosują niedopuszczalne domniemanie uprawnień.
  4. Organ nie może przymuszać (za pomocą grzywny) do wykonania obowiązku, zakładając z góry, że stan zdrowia dziecka jest dobry i nie występują żadne przeciwwskazania do wykonania szczepienia. O braku lub istnieniu takich przeciwwskazań decyduje lekarz podczas badania kwalifikacyjnego. Badanie takie jest jednak nieobowiązkowe, więc zobowiązany ma pełne prawo tego nie wykonać. W takim stanie rzeczy, dopóki organ nie znajdzie się w posiadaniu aktualnego zaświadczenia lekarskiego stwierdzającego brak przeciwwskazań, nie ma prawa przymuszać do wykonania szczepienia.
  5. Przymuszanie do wykonania szczepień jest także niezgodne z art. 68 ust. 4 Konstytucji. który stanowi że "Władze publiczne są obowiązane do zwalczania chorób epidemicznych i zapobiegania negatywnym dla zdrowia skutkom degradacji środowiska." Ten przepis ma zastosowanie w przypadku rzeczywistego wystąpienia dużej liczby zachorowań na chorobę emidemiczną czyli stanu epidemii. Taka sytuacja w Polsce obecnie nie występuje, zatem przepis ten nie może stanowić podstawy do stosowania przymusowych szczepień ochronnych.

Aby dowiedzieć się więcej na ten temat przeczytaj najczęściej zadawane pytania (FAQ).
Wszelkie pytania i uwagi proszę zgłąszać na forum szczepienia.org.pl w temacie Prośby o pomoc."
 
JEŚLI KTOŚ DOSTAŁ Z SANEPIDU DO ZAPŁATY GRZYWNĘ, NALEZY WYSŁAĆ PISMO Z ODPOWIEDZIĄ, ŻE JEST TO SPRZECZNE Z PRAWEM I POWOŁAĆ SIĘ NA WYROKI SĄDU ADMINISTRACYJNEGO Z PODANIEM SYGNATURY (SĄ W TYM TEKŚCIE).
 
Podaję jednocześnie całość tekstu podaną przez forumowicza, z którą naprawdę warto się zapoznać (cytowany tekst jest częścią z linku):
 
grzegorzadam pisze:

9 Kwiecień 2015 o 09:51

nie bać się – w linku dla ułatwienia postępowanie na wypadek otrzymania grzywny:
http://pisma.szczepienia.org.pl/
W POLSCE NIE MA OBOWIĄZKU PRAWNEGO SZCZEPIEŃ!!!!
Dr Paweł Grzesiowski w radiu TOK FM:
To jest szczepienie obowiązkowe, przy czym pamiętajmy, że w obecnym stanie prawnym
obowiązkowość oznacza bezpłatność, a nie przymus.”

tako rzecze pro-szczepienny etatowy guru na temat szczepień…

0
0
Portret użytkownika Admiral

Lemingi CISZA! Odrobić lekcje

Lemingi CISZA! Odrobić lekcje a po dobranocce do łóżeczka. A kolega AMR niech pamięta o założeniu pieluszki.

0
0
Portret użytkownika oloratuj

źródło :

źródło : Dreamstime.com
wchodzę i co widzę ? nic

0
0
Portret użytkownika bonus

Zachorowalnośc na pewne

Zachorowalnośc na pewne choroby spadła lub znikneła, bo poprawiła sie higiena!. dziś nikt pomyj i kloaki nie wylewa na ulicę. szczepionki to świetny biznes i tyle. przecież wokól nas jest flora bakteryjna i wirusowa cały czas, wdychamy ją i jesli jesteśmy osłabienie nastapi przełamanie odporności i choroba. na naszą odporność wpływa sposób naszego życia i to co jemy, oraz stress.
szczepionki nie podnoszą naszej odporności, a wprowadzane z nimi substancje dodatkowe moga n arobić duzo szkody, zwłaszcza u dziecka.
przed podaniem szczepionki powinno się badac poziom przeciwciał, ale to dla naszych lekarzy zbyt nielogiczne.
a jak zaczyna cie rozbierać, to nie kładz sie , tylko idz pobiegać - przyspieszone krążenie i dostarczenie nkrwi do wszystkich zakamarków organizmu podniesie odporność miejscową i po chorobie. nie daj się jej rozwinąć.
pozdrawiam
 

0
0
Portret użytkownika runfree

"przed podaniem szczepionki

"przed podaniem szczepionki powinno się badac poziom przeciwciał, ale to dla naszych lekarzy zbyt nielogiczne"
 
A skąd owe przeciwciała miałyby się wziąć? Przypominam wiadomosci z podstawówki, w skrócie: przeciwciała są odpowiedzią organizmu na NAPOTKANY patogen. Dopóki go nie spotka, nie wytworzy przeciwciał.
 
Skąd zatem organizm, który nie spotkał patogenu miałby mieć na niego przeciwciała?
 
"a jak zaczyna cie rozbierać, to nie kładz sie , tylko idz pobiegać - przyspieszone krążenie i dostarczenie nkrwi do wszystkich zakamarków organizmu podniesie odporność miejscową i po chorobie. nie daj się jej rozwinąć."
Powiedz to 2 latkowi Smile
 
Oj brakuje Ci wiedzy i zdrowego rozsądku...
 

0
0
Portret użytkownika Heinrich

bonus napisał: a jak zaczyna

[quote=bonus]
a jak zaczyna cie rozbierać, to nie kładz sie , tylko idz pobiegać - przyspieszone krążenie i dostarczenie nkrwi do wszystkich zakamarków organizmu podniesie odporność miejscową i po chorobie. nie daj się jej rozwinąć.
 
[/quote]
 
 
Dokladnie! mase lat przecwiczylem na silowni i byla taka zasada wsrod chlopakow "nie pier...l, ze ci z nosa leci czy cie lamie, przyjdz pocwiczysz i wypalisz zaraze!" i o dziwo to sie sprawdzalo:)

0
0
Portret użytkownika Medium

bonus napisał: a jak zaczyna

[quote=bonus]
a jak zaczyna cie rozbierać, to nie kładz sie , tylko idz pobiegać - przyspieszone krążenie i dostarczenie nkrwi do wszystkich zakamarków organizmu podniesie odporność miejscową i po chorobie. 
[/quote] Coś w tym jest na pewno, ale to rady dla... właściwie zdrowych.
Znacznie bezpieczniej i bardziej adekwatnie udać się do sauny, albo wygrzać w gorącej kąpieli i potem wypocić pod podwójnym przykryciem.
 

0
0
Portret użytkownika Damian

Ok, macie wszyscy racje.

Ok, macie wszyscy racje. Żydowskie jaszczuro-mutanto-ludzie odpowiedzialni są za szczepionkowy holokaust.
Chcą wyeliminować wszystkich ludzi, aby zająć ich miejsce.
Stop zabijaniu dzieci i truciu nas za pomocą chemi-trails. Musimy walczyć!

Dziękuje, że mnie oświeciliście.

0
0
Portret użytkownika high

A może same korzonki

A może same korzonki spożywacie i wodę destylujecie ? a może światłem się odzywiacie ? a może nie wiecie gdzie żyjecie ? Nieważne rozwój nas zaprowadził do tego że potrzebujemy maximilizacji substancjii odżywczych to co kiedyś starczało dziś jest tylko przekąską i nie tyczy się to tylko ludzi każdemu organizmowi potrzeba obecnie wysoko rafinowanych skoncetrowanych białek a nie jakiegos tam szczawiu proponuje poobserwować troche organizmy a może już od tych korzonków nie macie siły myśleć ? a dzieci się zachciało na szczawiu 

0
0
Portret użytkownika klara

Doucz się człowieku o jskiej

Doucz się człowieku o jskiej maksymalizacji ty muwisz, dzisiejsza żywność zawartością witamin i mikroelementów do pięt nie dorasta tej z przed 30 lat, poczytaj sobie badania a później wypowiadaj się, a jeżeli myślisz że  witaminki z apteki wytworzone podczas syntezy chemicznej ci wszystko zastąpią to życzę powodzenia. widzę że nie widzisz zgodnośći wraz z coraz większą ekspoansją aptek ze swoimi chemicznymi witaminami,bylejakimi suplementami i armią leków rośną również kolejki do kekarzy. w telewizji o niczym się nie mówi tylko rak. Pomyśl człowieku zanim coś napiszesz
 
 

0
0
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Syjonistyczna menda NWO

Syjonistyczna menda NWO zaczyna sie pocić... Plany się opóźniają... Nowy Izrael... oddalająca się perspektywa a tu Putin ostrzy kły... Nie dobrze, oj nie dobrze....
 A na domiar złego i w Polsce sa opory przeciwko wszczepianiu bionanohipów w szczepionkach, które spowolniłyby umysłowo młodych Polaków w rozwoju, toć i do manipulacji nieskorych...
 Aj waj, aj waj co to będzie, co to będzie...??!!
Gudłajowy skrzek napedza przymus w POlajskim mendorządzie...

0
0
Portret użytkownika Maniek Kielce

Fajnie 50 K kary za nie

Fajnie 50 K kary za nie szczepienie a za jazde po pijaku ze śmiertelnym narazeniem uczestników ruchu drogowego 800 zł 

0
0
Portret użytkownika runfree

Nie chcesz zaszczepić

Nie chcesz zaszczepić dziecka? OK, tylko podpisz mi formularz, w którym zobowiązujesz m.in. do tego, że:
 
-twoje dzieci nie będą uczestniczyły w życiu społecznym z moimi (przedszkole, szkoła, sklepy itp itd), aby niczym nie raziły moich dzieci
-jeśli jednak zdarzy się, że twoje dziecko zarazi czymś moje, bo nie będziecie przestrzegać powyższego - ty bierzesz pełną odpowiedzialność - moralną i finansową - leczenia mojego dziecka i usunięcia zagrożenia, jakie twoje dziecko spowodowało (np. odkażania pomieszczeń)
 
itp.

0
0
Portret użytkownika runfree

Nie chcesz zaszczepić

Nie chcesz zaszczepić dziecka? OK, tylko podpisz mi formularz, w którym zobowiązujesz m.in. do tego, że:
 
-twoje dzieci nie będą uczestniczyły w życiu społecznym z moimi (przedszkole, szkoła, sklepy itp itd), aby niczym nie raziły moich dzieci
-jeśli jednak zdarzy się, że twoje dziecko zarazi czymś moje, bo nie będziecie przestrzegać powyższego - ty bierzesz pełną odpowiedzialność - moralną i finansową - leczenia mojego dziecka i usunięcia zagrożenia, jakie twoje dziecko spowodowało (np. odkażania pomieszczeń)
 
itp.

0
0
Portret użytkownika Admiral

Te kary są 10 razy za niskie.

Te kary są 10 razy za niskie. Jak rodzic jest lemingiem i naraża swoje dzieci bo siedzi na głukowatych portalach i łyka bzdury jak świnia odpadki to trzeba go uświadomić karami. Podobnie jak z kierowcą. Jedzie za szybko i naraża innych to dostaje mandat. Lemingi zakumały?

0
0

Strony

Skomentuj