Donald Trump ostrzega przed podróżami do Paryża sugerując, że to już "Paristan"

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Amerykański prezydent Donald Trump znany jest ze swojego sceptycyzmu względem islamu. Jako dowód co bezmyślna islamizacja robi z europejskimi narodami wskazał niedawno Szwecję, gdzie akurat po jego słowach na temat tego kraju doszło do zamieszek wywołanych przez nielegalnych imigrantów. Tym razem Trump wskazał na Francję, a zwłaszcza Paryż do którego radzi nie wyjeżdżać ze względu na stałe wysokie zagrożenie zamachami.

 

Trump przy każdej okazji broni swojej polityki antyimigracyjnej. Podczas konserwatywnej konferencji, która odbyła się w pobliżu Waszyngtonu, stwierdził, że chce uchronić Amerykę od losu islamizowanych krajów Europy Zachodniej. Jako przykład wskazał Francję i miasta takie jak Nicea czy zwłaszcza Paryż, które z powodu najazdu imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, stały się zupełnie inne.

 

Jako przykład podał jednego ze swoich znajomych, który zawsze w lecie z cała rodziną leciał do Paryża pobyć przez jakiś czas w jednej z dotychczasowych stolic świata. Jednak od kilku lat już tego nie robi twierdząc, że Paryż przestał być tym samym miastem co kiedyś. Chodzi głównie o trwający stale stan zagrożenia ze strony islamskich imigrantów, z których wielu jest na tyle zradykalizowanych, że może dokonać aktów terroryzmu.

Paryż długo był oszczędzany przez islamski terroryzm, ale od czasu zamachu w redakcji lewackiego pisma Charlie Hebdo, gdzie rozstrzelano kilkanaście osób, a zwłaszcza po spektakularnym zamachu gdy islamiści mordowali ludzi w skoordynowanych atakach w kilku miejscach francuskiej stolicy. Był to swoisty punkt zwrotny i wydarzenie, które do dzisiaj działa na wyobraźnię.

 

W mieście miłości nie można już czuć się bezpiecznie i to nie wystarczy nie zapuszczać się do posiadającej złą sławę dzielnicy łacińskiej czy do przedmieść takich jak Saint Denis czy Aulnay-souis-Bois. Niebezpiecznie może być wszędzie, bo przecież strzelano już z kałasznikowów z jadących samochodów do ludzi siedzących w kafejkach.

Gdy jest się w Paryżu wszystko wydaje się być normalne.  Czasami tylko wszyscy podskakują z okrzykiem przerażenia gdy kolejowa pneumatyka odpowietrzy się z głośnym hukiem. Mieszkańcy regionu Ile-de-France przyzwyczaili się już do zagrożenia terrorystycznego i do obecności uzbrojonych w broń automatyczną żołnierzy i policjantów. Przybysze z zewnątrz mogą jednak czuć się dziwnie. Pilnowanie otoczenia w celu zauważenia kogoś kto zachowuje się dziwnie nie jest po prostu możliwe przy takiej ilości ludzi o arabskich rysach, którzy chodzą po ulicach tego miasta. 

 

Dlatego po jakimś czasie dochodzi do przyzwyczajenia, co z kolei powoduje, że wyłapanie w tym tłumie potencjalnych terrorystów jest po prostu bardzo trudne. Mimo to, z megafonów w miejscach publicznych, cały czas przypomina się, aby zwracać uwagę na pozostawione bagaże i dziwnie zachowujących się ludzi. Na skutek postępującej islamizacji dawnego turystycznego miasta numer jeden na świecie, liczba turystów przybywających nad Sekwanę stale spada. Francuskie władze robią co mogą aby ochronić najważniejsze atrakcje, mówi się na przykład o budowie kuloodpornego przezroczystego muru wokół wieży Eiffla. To jednak nie wystarcza, bo zagrożenie terrorystyczne jest realne i trwałe. Ceny hoteli też stale spadają, co potwierdza tylko turystyczną degradację Paryża. 

Donald Trump dał przykład stolicy Francji i jej codzienności naznaczonej ryzykiem zamachu terrorystycznego, aby wyjaśnić jakiego świata nie chce dla Stanów Zjednoczonych, a niewątpliwie na skutek agresywnej ekspansji islamu amerykańskie miasta nieuchronnie upodobniłyby się do francuskich czy niemieckich. Trump broni w ten sposób swojej decyzji o niewpuszczaniu islamistów do USA i udowadnia, że jego izolacjonizm jest jedynym sensownym sposobem postępowania w obliczu kolejnej już w dziejach świata islamskiej ekspansji.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika eeeelf

Polecam: trochę na temat

Polecam: trochę na temat islamu i chrzescijanstwa głównie w kontekscie usa ale nie tylko:

youtube.com/watch?v=T8JSDpwNR38

0
0
Portret użytkownika Surun

W magazynie naukowym „Science

W magazynie naukowym „Science" ukazał się tekst Slaughter at the bridge: Uncovering a colossal Bronze Age battle, w którym Andrew Curry przedstawia wnioski z badań archeologicznych w dolinie Tollense (Tolęża) na Pomorzu Zachodnim.

 

W dolinie rzeki Tollense czyli Tolęży  zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od dzisiejszej granicy polsko-niemieckiej, odkryto ślady po wielkiej bitwie sprzed 3300 lat, o której nie tylko nic nie wiedziała historiografia, ale która generalnie nie powinna się tam rozegrać. Zgodnie bowiem z aktualną wiedzą w okresie tym ten region Europy miałby by peryferiami cywilizacji, gdzie żyły sobie luźne i proste społeczności rolnicze. Tymczasem archeologia (molekularna) ujawnia, że w tej części Pomorza ok. 1250 r. p.n.e. mogła się rozegrać największa bitwa starożytności, którą duńska archeolog prof. Helle Vandkilde porównuje do bitwy o Troję.

Tam gdzie należało się spodziewać jedynie drobnych potyczek lokalnych szczepów rolniczych, rozegrała się może największa starożytna bitwa Europy. Badacze przypuszczają, że była to bitwa o skali europejskiej, choć jak dotąd badania DNA zębów poległych, ujawniły materiał genetyczny z Włoch, z Polski oraz ze Skandynawii.

Podkreślmy ten niezwykle ważny fakt: badacze nie ujawnili, że uczestnicy bitwy pochodzili z ziem współczesnej Polski, ujawnili że uczestnicy bitwy nad Tołężą mieli DNA podobne do współczesnych Polaków!

Helle Vandkilde wskazuje, że była to armia tak złożona jak ta opisana w eposie Homera, w bitwie o Troję. Badania tego stanowiska archeologicznego jest jeszcze dalekie do końca, lecz z tego, co ustalono na dziś można przyjąć, że „implikacje będą dramatyczne", tzn. trzeba będzie ponownie napisać historię Europy tego okresu...

więcej: http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,9989

7
0
Portret użytkownika Eva11

wspaniale odkrycie .....Moze

wspaniale odkrycie .....Moze doda werwy Polakom ?

oby Ci polegli nie uslyszeli co tu sie wypisuje o upadku tego o co walczyli ....

0
-1

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Portret użytkownika Turkraw

W szkole uczą nas, że:

W szkole uczą nas, że:

- życie (w sensie gatunek ludzki) powstało na kontynencie afrykańskim i stamtąd przemieszczało się na północ. Wniosek: czym dalej na północ - tym ludy słabiej rozwinięte ze słabszą kulturą;

- Wikingowie – skandynawscy wojownicy, którzy od VIII wieku podejmowali dalekie wyprawy o charakterze kupieckim, rabunkowym lub osadniczym. Pierwszy odnotowany napad wikingów miał miejsce w roku 793 na wybrzeżach Anglii.

Wniosek 1 (wypływający z akapit u pierwszego): Na południu musiał znajdować się lepiej rozwinięty ośrodek życia społecznego od społeczności wikingów!!! Południem dla skandynawii był Lechistan?!

Wniosek 2: Jeśli Wikingowie wybierali dalsze wyprawy łupieżcze na Brytanię, to oznacza to ni mniej ni więcej, że Lechistan był potężnym państwem.

Jeśli się mylę proszę o korektę.

Pozdrawiam,

 

0
-2
Portret użytkownika Eva11

byl i jest Nadal ! troche w

byl i jest Nadal ! troche w rozsypce ,ale  nie zniszczalny !

to jest najwazniejsze .....

jestesmy Jego Ostatnimi Wojownikami ....pora aby to pokazac swiatu ...

2
-1

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej?

Portret użytkownika mikqus

Czym ? Szabelką :)? Nie mamy

Czym ? Szabelką :)? Nie mamy technologii, nie mamy armii, nic nie mamy, jestesmy najemnikami pracującymi dla innych, ta pora może i nadejdzie, za 100 może 200 lat, na pewno nie teraz.

0
0
Portret użytkownika policja galaktyczna

Teza: datowanie błędne - nie

Teza: datowanie błędne - nie 1250r pne a np. "przed" watykańską intronizacją słowiańskich ziem

Wychodzi wówczas, że szczątki "białych twarzy tych ziem" to może być największa ludzka rzeź tej części Europy, o której to "nowej historii" dopiero mówi się - teraz. Dlaczego teraz? W momencie kolejnego zamachu na białe twarze całej Europy? Komu dodaje to odwagi a komu strcha?

Daty nie mają większego znaczenia, jeśli odczytany wynik wskazuje okres "przed intronizacją", a znalezione przedmioty oprócz szkieletów pasują, że są to okres życia Słowian. Powtarza się więc schemat, że była to rzeź. Gdzie szkielety innych nacji - z tego okresu - o których w arcie cisza.

pozdrawiam

0
-3

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika najt

przecież to jest mason

przecież to jest mason zapowiedziany już kilka lat temu, zmień ten nick bo przypał siejesz

0
0
Portret użytkownika black.serpent

Bagietki jeszcze omijają na

Bagietki jeszcze omijają na drodze tę hołotę. Gaz do dechy i [.................] . Na radykalny kozoyebczy islam co najmniej 3 razy bardziej radykalne środki.

 

PS. Do tych świetojebliwych wyżej. Pjjerydolić wszystkich waszych "bogów". Yebać każde jedno ścierwo, które pojawiło się w waszych małych główkach i urosło do rangi wszchemocnego papy. Odpier*****cie sobie obrządki w domowym kiblu a nie na forum publicznym.

 

Too stupid to understand science, try religion...

 

AVE New russian

 

0
-6
Portret użytkownika black.serpent

Wystarczy włączyć sobie

Wystarczy włączyć sobie informacyjny filtr, dodatkowo być ciekawym i myśleć logicznie. Nie wszyscy naukowcy są opłacani, nie każdemu zależy wyłącznie na mamonie.

0
-3
Portret użytkownika MiamiVibe

Masz rację, ale ci porządni

Masz rację, ale ci porządni naukowcy są albo zabijani, albo robi się z nich idiotów albo niszczy lub kradnie dorobek ich pracy. Cokolowiek odkryją ma to służyć elitom, a nie ludziom.

3
-1
Portret użytkownika Surun

Nie na temat ale ważne

Nie na temat ale ważne

Rzeź staje się faktem! Zgony niemowląt w Polsce tuż po szczepieniu przeciw pneumokokom! Szokujące dane...

Już docierają do mnie informacje o zgonach niemowląt wkrótce po szczepieniach pneumokokowych w Polsce. Zgony te były poprzedzone ostrym poszczepiennym zapaleniem płuc i encefalopatią. Tego należało oczekiwać na podstawie danych zebranych w bazie VAERS. Zarejestrowano tam 1851 zgonów po tych szczepieniach, tzn. mogło być ich 20 do 100 razy więcej, bo rejestruje się od 1% do 5% wszystkich przypadków. Polskie MZ widać bardzo się stara, żeby zredukować liczbę polskich dzieci i napełnić kieszenie karteli szczepiennych pieniędzmi polskich podatników.

Już docierają do mnie informacje o zgonach niemowląt wkrótce po szczepieniach pneumokokowych w Polsce.  Zgony te były poprzedzone ostrym poszczepiennym zapaleniem płuc i encefalopatią. Tego należało oczekiwać na podstawie danych zebranych w bazie VAERS.  Zarejestrowano tam 1851 zgonów po tych szczepieniach, tzn. mogło być ich 20 do 100 razy więcej, bo rejestruje się od 1% do 5% wszystkich przypadków. Polskie MZ widać bardzo się stara, żeby zredukować liczbę polskich dzieci i napełnić kieszenie karteli szczepiennych pieniędzmi polskich podatników....

więcej: http://wrealu24.pl/4475-rzez-staje-sie-faktem-zgony-niemowlat-w-polsce-tuz-po-szczepieniu-przeciw-pneumokokom-szokujace-dane

3
0
Portret użytkownika MiamiVibe

Inżynier, co do fatimy

Inżynier, co do fatimy pamiętaj, że diabeł może przybrać nawet postać anioła światłości, ja nie ufam żadnym objawieniom fatimskim i jest to sprawa grubymi nićmi szyta.

2
-1
Portret użytkownika Montezuma

Stulecie fatimy ? To właśnie

Stulecie fatimy ? To właśnie przez to, że ludzie słuchają tego bałwana i modlą sie na hinduskim sznureczku z koralikami wzięły się te wszystkie problemy. Od czasu koronacji na królową Polski bałwana Asztarty, Izydy, czy jak tam jeszcze ją nazywają wzięły się nasze problemy i z nie oszukujmy się w tamtym czasie byliśmy mocarstwem na miarę światową, a staliśmy się kolonią jak kraj 3 świata ..... Niby uważasz się za chrześcijanina, choć Ty nawet PŚ nie znasz. Powiem Ci, że mi Ciebie szkoda bo jesteś pod wpływam czarów nierządnicy i jej bałwanów, nie masz pojęcia o czym mówisz, a klepiesz swoje hasełka co cię w kościele nauczyli. Człowieku przeczytaj PŚ, zobaczysz, że wszystkie kary jakie Bóg (ten Prawdziwy) zsyłał były właśnie za czcenie tego co sami zrobili i jak bardzo mądrze mówi "Czy to na moją hańbę czynią, czy na swoją?", Wy w KRK właśnie to robicie, a przez wasze bałwany cały nasz naród musi cierpieć niedolę, bo zamiast modlić się do Boga, żeby nam pomógł, to modlicie się do zmarłych ludzi i bałwanów, które są kawałkiem durnego drewna i papieru i nie wiem czy wiesz, ale dużo nam nie pomoga? Wiem, że tracę czas pisząc do Cb, bo pisanie do katolików (nie mylic z wyznawcami Y.H.W.H i Chrystusa, którego posłał) jest bezcelowe, bo jesteście jak armia zombii, Wy nie wierzycie w Boga tylko w tradycję, jakby Wam ksiądz kazał dziecko zabić, bo nie daje na tace w kościele zrobilibyście to, ale mam nadzieję, że chociaż ktoś kto szuka prawdy, to ten tekst mu w tym pomoże ....

4
-5
Portret użytkownika Pola2

Montezuma, większych bzdur

Montezuma, większych bzdur nie czytałam. Ty o katolikach masz takie pojęcie, jak ja o odległych galaktykach. A z tym zabiciem dziecka i tacą to pojechałeś jak największy przyglup. Trzeba mieć rzeczywiście wyobraźnię Ryśka z Nowoczesnej, żeby tyle durnot  napisać.

4
-3
Portret użytkownika astralny komando

masz racje nie wiesz nic o

masz racje nie wiesz nic o galaktykach więc indonktrynuj się dalej w skafandrze póki jeszcze go używasz w KATOLICYŹMIE, percepcja na poziomie przeciętnej kowalskiej aff

2
-2
Portret użytkownika czarny89

Montezuma jak masz pisać

Montezuma jak masz pisać takie bzdury to nie pisz w ogóle. Jestem katolikiem ale nigdy nie zabilbym dziecka bo ksiądz każe modlę się do Boga, Jezusa i Maryii również czasami a  księża są różni a ja napewno nie lykam wszystkie są ksiądz mówi mam swój mozg. Może sam jesteś zombie, więc na przyszłość nie obrażaj mnie

4
-2
Portret użytkownika Anty-Rusek

Szkoda tracić czasu na takich

Szkoda tracić czasu na takich trolli jak montezuma. Leming łyknął wszystko co mu internet powiedział i teraz pierdzieli głupoty. Dla niego nie ma już ratunku.

3
-1
Portret użytkownika jou

montezuma masz racje ale

montezuma masz racje ale czemu najezdzasz na magistra? on nie pisze tutaj by modlic sie do jakis bozkow typu Maryja tylko ze stulecie fatimy sie zbliza a muzulmanie wierza ze tam bodaj ze corka mahometa co na imie fatima miala sie objawila i moze cos szykuja z tej okazji i tyle

0
-5
Portret użytkownika MiamiVibe

Kurde ja uważam, że napisałeś

Kurde ja uważam, że napisałeś prawdę, choć dla mnie Bóg nie ma imienia (Yahwe to trochę kryptożydostwo). A tu taki zmasowany atak katolików Smile Również uważam, że kult maryjny przyczynił się do nędzy tego pięknego kraju. Pozdrawiam

1
-1

Strony

Skomentuj