Donald Trump jest bardziej groźny dla elit niż John Kennedy

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Bardzo znany i jednocześnie niezależny dziennikarz Alex Jones udostępnił bardzo cenne wideo o Donaldzie Trumpie. Jest to podsumowanie jego różnych wypowiedzi. Jeżeli polityk mówi takie rzeczy jakie głosi Trump, to nie ulega najmniejszej wątpliwości, że mamy gigantyczny przełom w USA!

 

Proszę posłuchać tego materiału - to jest ostateczny dowód, że blondwłosy kandydat na prezydenta jest zagrożeniem dla elit, i to nie tylko tych z Ameryki. Gdybyście mieli wątpliwości to umieszczam wideo z wypowiedzią zamordowanego JFK. Porównanie tych dwóch materiałów powinno być dla nas wszystkich odpowiedzią na wątpliwości z jak wielkim człowiekiem mamy do czynienia. Jest prawdą, że nie jest uwikłany w NWO i jest prawdą, że nie pochodzi z przegniłego establiszmentu. Trump jest nie tylko zagrożony przed wyborami.

Z momentem wygranej, o ile wybory nie zostaną sfałszowane, powinni przydzielić mu dodatkowe oddziały służb ochrony. Donald Trump nie tylko nas informuje, że mamy ostatnią szansę na zatrzymanie cywilizacji śmierci, ale jest to walka ostateczna. Jeżeli Amerykanie ją przegrają to zacznie się prawdziwy koniec świata, przepowiedziany Biblijny Ucisk, a ostatecznie III Wojna Światowa. Trzymajmy kciuki za amerykańskiego blondyna, jego rodzinę, a ci z państwa którzy wierzą w Jezusa powinni się za niego pomodlić.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (4 votes)


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Użyta nazwa „kultury

Użyta nazwa „kultury łacińskiej” jest bardzo umowna, jej źródła tkwią nie tylko w dorobku kultury Rzymu rozpowszechniającego swoje wpływy za pomocą języka łacińskiego, ale także i kultury greckiej.Jednakże obie te kultury nadały kulturze rozwijającej się na gruzach starożytności jedynie formę, istotą tej kultury stało się chrześcijaństwo wnoszące nie tylko wartości moralne, ale też nadające jej charakter nadprzyrodzony.W ostatnich dwóch wiekach mamy do czynienia z procesem eliminowania pierwiastka nadprzyrodzonego tej kultury, co w konsekwencji prowadzi do jej nieuchronnego upadku.Najjaskrawszym tego procesu przykładem jest „neutralność religijna” państwa faktycznie oznaczająca tworzenia państwa ateistycznego eliminującego Boga – Stwórcę wszechrzeczy na rzecz antropocentryzmu.Taka postawa pozbawia kultury jej korzeni, bez których musi zwiędnąć, jeżeli przedtem nie padnie ofiarą agresji pozbawiając się podstawowych motywów walki o przetrwanie.Taki jest stan kultury „ łacińskiej” na dzień dzisiejszy.Przed kilkudziesięciu laty jeszcze wówczas nie odżegnywująca się od chrześcijaństwa Europa zachodnia została obroniona przed bolszewicką inwazją jedynie zawdzięczając obecności amerykańskiej, dzisiaj nie jest w stanie obronić się nawet przed inwazją „uchodźców”.

2
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Kochającyslowian

PiS to też agenciparchow. 

PiS to też agenciparchow. 

Po pierwsze to nie są elity Polachach tylko pARCHY cHAZARSKIE. Człowieki zacznijcie szukać prawdy... I życzę Wam powodzenia w odróżnieniu prawdy od parchatych plew. Niech się Wam darzy! bracia i siostry 

3
0
Portret użytkownika NanoRurka

Ludziom się tylko wydaje że

Ludziom się tylko wydaje że głosują na Trampa . W rzeczywistości wszystko jest ustawione równolegle . Donald chce zagarnąć zaufanie prawicowych dlatego tak gra jak lewacy mu każą . W USA rządzą takie siły o jakich wam się nie śniło . Sam Trump dobrze wie że jeden zły ruch i będzie po nim... Nie widzicie że to są marionetki ludzi którzy są w cieniu i o których się nie dowiemy... To wszystko jest przedstawieniem jak myślicie kto wpuścił Trampa by mógł brać udział w głosowaniu na prezydenta ? Odpowiedz jest oczywista... Również te same siły mają wpływ na wydarzenia w UE i stan naszego kraju.

3
0
Portret użytkownika Elo

A moim zdaniem nie ważne kto

A moim zdaniem nie ważne kto zostanie prezydentem i tak jak było tak i będzię. A Wielki ucisk rozpocznie się od ataku ONZ czy jakiejś tam koalicji narodów i  zniszczenia religii na świecie.

1
-1
Portret użytkownika yamato

Już to widzę jak zabierają

Już to widzę jak zabierają Allaha muzułmanom :-). To był by dla tamtych Prawdziwy Koniec Świata.

0
0
Portret użytkownika N1KT

Religii nie da się zniszczyć

Religii nie da się zniszczyć - każdy ma ją w głowie na swój sposób - i nie trzeba chodzić do kościoła i walić zdrowaśki... Mogą zabrać nam Matki Boskie i Krzyże z Jezusem, a ludzie i tak i tak będą robić swoje, bo kierują się odruchem serca i przemyśleniami z życia zadając sobie ważne pytania na które każdy szuka odpowiedzi od wieki wieków amen...

3
0
Portret użytkownika Kochającyslowian

szkoda mi Ciebie...w

szkoda mi Ciebie...w odpowiedzi nie wyzywać mnie, ale zacznij szukać prawdy. trzymam kciuki 

0
0
Portret użytkownika Jasken

PO 1 TO WYBORY ZOSTANA

PO 1 TO WYBORY ZOSTANA SFALSZOWANE. JESLI NIE TO ZOSTANIE ZABITY PRAWIE OD RAZU. NIESTETY... ICH TAK POSTRZYMAC NIE MOZNA. TRZEBA ROBIC TO CO ONI.

3
-1
Portret użytkownika Stefan Wielki

To ma wyglądać następująco:

To ma wyglądać następująco:

1. Clinton wygrywa wybory i rozpoczyna wojnę, Obama pozostaje "czysty", albowiem jest szykowany na pierwszego szefa Rządu Światowego

2. Trump przegrywa, prowokuje ludzi do wystąpień i wystawia na odstrzał wszelkaich przeciwników systemu, obozy FEMA już na nich czekają

Jesli się komuś wydaje, że to "demokracja" a nie zwykłą ustawka, to jesteście frajerami. 

1
-1
Portret użytkownika N1KT

ta cywilizacja nie przetrwa -

...ta cywilizacja nie przetrwa - już jest stracona - cokolwiek by nie zrobili, czy byłaby wojna na całego czy nie - wszystko juz stracone...
Będzie koniec, bo przybysze zbierają DNA wszystkiego, by po wszystkim za jakiś większy odcinek czasu odrodzić życie i zacząć wszystko od nowa...

0
0
Portret użytkownika adonim85

Trump i Clintonowa to

Trump i Clintonowa to marionetki kabała. Wygląda tylko na to, że Trump ma więcej "swobody" aby jeszcze bardziej omamić ludzi. I tak to właśnie się rozgrywa. Ciemny lud jak zwykle to kupuje. Nieważne kto wygra - efekt dla "elit" będzie ten sam. Porównanie Trumpa do Kennediego jest całkowicie nie na miejscu bo Kennedy był z poza układu i chciał go zmienić dlatego zginął. A wszyscy następni prezydenci USA już są w nim.

1
0
Portret użytkownika Ravex

Wreszcie ktoś kumaty i o

Wreszcie ktoś kumaty i o zdrowym umyśle! Dokładnie - to kolejny podstawiony figurant i takie coś inteligentny człowiek nawet nie musi długo rozkminiać. 

1
0

Strony

Skomentuj