"Debata" ? - i po debacie...

Kategorie: 

Źródło: internet

Tak jak ZnZ pisały, Hillary Clinton "starła się" w debacie prezydenckiej z Donaldem Trumpem, i tak jak pisałem, było podejrzenie że Clinton'owa będzie okablowana aparaturą do podpowiedzi. Zdjęcia które się pojawiły po tym spotkaniu świadczą, że kandydatka na prezydent USA miała na sobie nasłuchowe urządzenie odbiorcze !

W związku z tym należy zadać pytanie, z kim się zmagał Trump ?! Można założyć z dużą dozą pewności, że gdzieś, w jakimś pomieszczeniu, znajdował się sztab bardzo inteligentnych ludzi, którzy podyktowali Hillary każde zdanie, na każde zapytanie Trumpa miała szybką odpowiedz.

Znając jej wątłe zdrowie, problemy neurologiczne, należy się zastanowić z czym mamy tu do czynienia, z jakim rodzajem manipulacji i czy to była w ogóle "debata" ? Czy podczas prezydentury i ciężkich zadań jakie czekają USA, można powierzyć urząd osobie, która musi mieć w uchu słuchawkę ?! (Przepraszam wszystkich za pomyłkę z datą debaty, która się pojawiła w poprzednim artykule).

 

Zródła:

http://www.infowars.com/photos-whats-that-under-hillarys-pantsuit-during-last-nights-debate/

http://www.infowars.com/trump-debate-moderator-ignored-all-hillarys-scandals/

http://www.infowars.com/michael-moore-says-trump-won-the-debate/

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Ulvhedin

Widze, że nadal są ludzie

Widze, że nadal są ludzie któży wierzą w Hollywoodzką ścieme. Obama miał wprowadzić zmiany, a kontynuawał polityke Busha. W Polsce PIS rozszerza polityke PO. Dobra zmiana, ale nie dla zwykłych ludzi.

Życie bezmyślne nie jest warte życia.

Portret użytkownika Marson

Nikt z was nie pomyślał ze to

Nikt z was nie pomyślał ze to jest stuczna technologia obcych przypięta do jej kręgosłupa by ją kontrolować ! WSTYD MI ZA WAS.

Portret użytkownika janina

czy  to była prawdziwa

czy  to była prawdziwa Clintonowa....ta kaszląca na widok Trumpa????????????? ta która  nie rzucała głową ,nawet szklanki z wodą nie popijała,  ta która ma inne rysy twarzy i inny uśmiech, a także włosy jej inaczej niż u prawdziwej Clintonowej sie układają.............czy to była ona  po tak ciękiej chorobie??? a może dubler, sobowtór..........a czy wogóle jeszcze Clintonowa żyje???????????  Tyle pytań ,.... a żadnej odpowiedzi.....chyba że to cud...po prostu cud????????????????

Portret użytkownika inzynier magister

Trzeba się modlić za Trumpa i

Trzeba się modlić za Trumpa i przed dniem wyborczym i gdyby wygrał bo w USA to jest tak że się zabija prezydentow nieposłusznych NWO !!! Każdy kto wierzy w Jezusa powinien trochę się pomodlić za Trumpa by udało mu się zatrzymać machinę wojenną nowego hitleryzmu NWO ! Za polskę też powinniśmy się modlić by władze PiS nie dały się zwieść i by dbali o nasz ukochany kraj ! Jak widzicie NWO zainstalowało w uchu w czasie debtay prezydenckiej u Clintonowej aparaturę !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika danielov

Jak wygra Trump to pewnie

Jak wygra Trump to pewnie bedzie jaki zamach na niego, albo zastrzeli go jaki islamista albo meksykaniec, ale za zamachem bedzie stalo to samo zło co za zamachem na Kennediego. 

Portret użytkownika maras osaka

Mieszkam w japonii. Powtorze

Mieszkam w japonii. Powtorze ci raz jeszcze pierwsze objawy po promieniowaniu najszybciej po 20 latach ale to tyczy sie ludzi ktorzy nie oposcili terenow polozonych blisko elwktrowni.

Portret użytkownika MiamiVibe

Ktoś się jeszcze przejmuje

Ktoś się jeszcze przejmuje tym teatrzykiem dla lokalnej gawiedzi ? Przecież to ten sam syf co u nas tylko większa kasa i rozmach... wybór między złem a złem.

Portret użytkownika a

Trump myśli Sam a clinton to

Trump myśli Sam a clinton to tylko marionetka. Jak wygra  Trump  to będzie zamach. masońskie ścierwa nie pozwolą  na prezydencję Trumpa. Jestem za nim.

Portret użytkownika Kolovrat

"Trump myśli sam(...)".. tak,

"Trump myśli sam(...)".. tak, taaaak, on jest całkowicie suwerennym tworem i też chce nam "zrobić dobrze", ot tak, po prostu. Bądź nadal za nim i pasjonuj się jak motłoch tym kogo wybierze USrael. To tak samo jakby we wiadrze były dwie czerwone piłeczki, wrzucone do niego tą samą ręką, a twoim zdaniem byłoby wylosowanie czerwonej. Tak to mniej więcej wygląda.. Oczywiście teatr dla ułomnej gawiedzi musi być.

Portret użytkownika livid

Powiedzmy sobie szczerze

Powiedzmy sobie szczerze takie debaty są z góry ustawione, nie ma w nich żadnych osobistych poglądów kandydatów a są czystym teatrem.

Wolał bym już obejrzeć drugi odcinek serialu Lucifer, który zdjeli przez to Biggrin

Świat nie istnieje bez dobrych ludzi!
https://youtu.be/xQGwg92Wmg0

Strony

Skomentuj