Czy chcesz zamieszkać z uchodźcą?

Kategorie: 

o2.pl

Marzysz o tym by zamieszkać z uchodźcą? Wesprzeć jego asymilację w Twoim słowiańskim kraju? A przy tym ubogacić się kulturowo? Nic prostszego. Wejdź na stronę http://refugees-welcome.pl. Ktoś zadbał o to, by Ci w tym pomóc.

 

 

A gdyby tak uchodźcy mogli dzielić mieszkania i domy z Polakami, zamiast przebywać w ośrodkach? Pomyśleliśmy o tym samym i znaleźliśmy na to sposób.” - tak brzmi slogan reklamowy zamieszczony na wspomnianej wyżej stronie.

 

„Nie możemy ustawać w trudzie” - mówi główny bohater filmu „Żółty szalik”, walczący z nałogiem alkoholik na stanowisku, rewelacyjnie zagrany przez Janusza Gajosa. 

„Nie możemy ustawać w trudzie” - zdaje się mówić propagator Europy "multikulti", walczący z ksenofobią i rasizmem finansista, niezbyt przekonywujący w roli samarytanina George Soros.

 

Wydaje się, że komuś zależy na tym, by nasza słowiańska rasa przeszła do historii. Pamiętajmy o tym, zanim przyjmiemy pod dach kogoś z obcego kręgu kulturowego.

 

Pomyślmy też o Polakach z Kazachstanu. Wyrwanych kiedyś przemocą ze swej ojczystej ziemi, dla których Polska staje się powoli utraconą ziemią obiecaną. Nie zapominajmy o tych zesłańcach, którzy mimo wielu przeciwności dbali o to, by zachować swoją kulturę i swój język. Dla nich nikt nie stworzył takiej strony.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika Akamai

Adam Bodnar - Rzecznik Praw

Adam Bodnar to Rzecznik Praw Obywatelskich.

Wydawać by się mogło, że chodzi o prawa obywateli polskich. 

Nic bardziej mylnego ! 

Oto jego pismo do Pani Prezes Stowarzyszenia na rzecz Kultury i Dialogu 9/12, które wspiera proces islamizacji Europy i Polski.

Należy dodać, że Adam Bodnar był wiceprezesem Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Fundacji, którą sposnoruje George Soros.

 

1
0

Poznajcie Prawdę, a ona was uwolni !

 

Portret użytkownika Akamai

Muszę sobie sam odpowiedzić.

Muszę sobie niestety sam odpowiedzieć Sad

A propos użytego przez Bodnara zwrotu "Prezeska" ???

No to ja idę jutro do doktorki laryngolożki Smile

Lubimy tą orwellowską nowomowę Panie Bodnar ? Jacy my jesteśmy mądrzy.

Tylko. że to nie po polsku !

0
0

Poznajcie Prawdę, a ona was uwolni !

 

Portret użytkownika bar

Przeczytałem wszystkie posty,

Przeczytałem wszystkie posty, nikt nie zauważył najistotniejszej prawdy. Pani Kopacz i całe PO, powinno teraz, klikać i rezerwować swoje domostwa dla imigrantòw - TAK BARDZO CHCIELI POMAGAĆ - teraz mają szanse i im jeszcze za to zapłacą. Sama Kopacz to 8 tyś powinna zarezerwować - chyba że chcieli pomagać ale naszą niedolą. PO wykaż się teraz!!!!

2
0
Portret użytkownika Dr Piotr

Na dzień dzisiejszy, to

Na dzień dzisiejszy, to jesteśmy zalewani falą Ukraińców...nie wiem czy macie pojęcie o skali...w samym Wrocławiu jest ich 40 tyś. z czego tylko niewielki procent, to studenci. Więc w skali kraju, to wjechało tu conajmniej z 1-2 mln ludzi. Problem polega na tym, żę ich praktycznie nie odróżnisz od Polaków, integrują siębez problemu i są spokojni, ale...maja mega negatywny wpływ na stawki płac w Polsce, bo pracują za marne grosze i tu jest problem!

3
0
Portret użytkownika Rycerstwo Polskie

NIE CHCĘ ZAMIESZKAĆ Z ŻADNYM

NIE CHCĘ ZAMIESZKAĆ Z ŻADNYM "UCHODŹCĄ" I SĄDZĘ, ŻE 99,9 % MOICH RODAKÓW POLAKÓW TEŻ TEGO NIE CHCE. NIE CHCĘ RÓWNIEŻ ZAMIESZKIWAĆ W SĄSIEDZTWIE ŻADNEGO ISLAMSKIEGO UCHODŹCY I MAM NADZIEJĘ, ŻE MOI SĄSIEDZI TEŻ TEGO NIE CHCĄ. NIE JESTEM ANTYSEMITĄ, ALE CHCĘ MIEĆ PEWNOŚĆ BEZPIECZEŃSTWA DLA SWOJEJ RODZINY, SWOICH PRZYJACIÓŁ I SIEBIE SAMEGO. DOŚWIADCZENIA EUROPY ZACHODNIEJ JEDNOZNACZNIE WSKAZUJĄ, ŻE KOEGZYSTENCJA (NIE MÓWIĄC JUŻ O INTEGRACJI) JEST PO PROSTU NIEMOŻLIWA I NIEWYKONALNA. PROWADZI TO DO CHAOSU, ZBRODNI, PODZIAŁÓW, RADYKALIZACJI NASTROJÓW, ZASTRASZENIA I STRESOWANIA OBYWATELI I ROZPADU PAŃSTWA PRAWA ORAZ ASPIRACJI PODBOJU PRZEZ WYZNAWCÓW II RELIGII ŚWIATA.

1
0
Portret użytkownika andrzejp

niech

niech spier...alają.......mNf6Ie
 

2
0
Portret użytkownika Kimbur

Zgadzam się tym razem z

Zgadzam się tym razem z Autorem artykułu. Poza tym Sorosa i Gajosa dużo łączy.

2
0
Portret użytkownika Dyrman

Mówi się, że na obchody  dni

Mówi się, że na obchody  dni młodzieży ma przyjechać 200-250 tyś Ukraińców. Okazja na ułatwione przekroczenie granicy i pracę w Polsce .Nawet żebrzą od nas na bilety ,żeby sami nie ponosili kosztów.Czy wyjadą z powrotem? Śmiem wątpić..

1
0
Portret użytkownika Akamai

Zamówiłem kiedyś taxi w Uber.

Zamówiłem kiedyś taxi w Uber. Przyjechał po mnie Ukrainiec. Twierdził, że u nich zarabia się 500 zł, a ceny są wyższe niż u nas.

Taki zrobili im z kraju majdan Sad

Obawiam się, że zostaną wszyscy Smile

1
0

Poznajcie Prawdę, a ona was uwolni !

 

Portret użytkownika nn

      Przeprowadzka

 
 
 
Przeprowadzka .
Obywatelstwo nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Jest to tzw. tryb prezydencki. Obywatelstwo zostaje nadane mocą postanowienia Prezydenta, który ma pełną swobodę przy podejmowaniu decyzji w tym zakresie i nie jest ograniczony żadnymi przesłankami ustawowymi.
" W latach 2004–2013 nasz konsul nie odrzucił ani jednego wniosku o wydanie paszportu z Izraela. Od 1 maja 2004 do końca stycznia 2014 r. wydaliśmy Żydom 12 670 polskich paszportów."
Wielu młodych Żydów traktuje polski paszport jak przepustkę do pracy na Zachodzie. 
Masowo Żydzi starają się także o obywatelstwo niemieckie. Jak podaje "Jediot Achronot", liczba wniosków o przyznanie niemieckiego obywatelstwa jest dziesięciokrotnie wyższa od liczby wniosków w ambasadach Polski czy Rumunii.
Dziś Polacy na Wschodzie, gdy ubiegają się o polskie obywatelstwo, często są odprawiani z kwitkiem pomimo spełniania wszystkich warunków.
 
 

0
0
Portret użytkownika Boskop Man

"Nie wiem tylko co świat w

"Nie wiem tylko co świat w nich widzi niezwykłego..."
Nic w nich nie widzi niezwykłego. Żydzi nie są nawet lubiani. W konkursie na najmniej lubiany naród w Europie, zajęli pierwsze miejsce. I jeszcze protestowali po ogłoszeniu wyników.
Że to antysemityzm Smile
Ale każdy kraj "siedzi" u nich w kieszeni. I dlatego trzeba się z nimi liczyć. Załatwmy sprawę długów, i już nie będą tak mile widziani.

1
0

Prawda ma tylko jedną twarz, a kłamstwo ma ich wiele.

Strony

Skomentuj