Czeski prezydent przypomniał, że czczony na Ukrainie Bandera kazał zabijać Polaków

Kategorie: 

Źródło: Wikipedia

Niedawno na Ukrainie odbyły się marsze upamiętniające słynącego z antypolonizmu Stepana Banderę. Wygląda na to, że naszym politykom to nie przeszkadza i nadal ślepo popierają ukraińskich neobanderowców. Dopiero czeski prezydent zauważył, że coś tu jest nie tak.

 

Czeski prezydent, Milos Zeman, porównał marsze na Ukrainie do podobnych, które kiedyś organizowali naziści. Podczas ostatnich wystąpień publicznych przypominał on o zbrodniczej ideologii propagowanej przez nacjonalistów ukraińskich. Nie mieli oni zamiaru robić żadnych przesiedleń. Po prostu postanowili chwycić za piły, noże, widły, co kto miał i ruszyć "riezać Lachów". Na swoim profilu na facebook Zeman przypomniał słowa Bandery "Zabiję każdego Polaka od 16 do 60 lat". Wszyscy nagle zdają się o tym zapominać.

 

Nie zdajemy sobie sprawy, że w naszej okolicy może się wykluć coś bardzo podobnego pod względem brutalności do bojowników Państwa Islamskiego. Kto wie może doczekamy się kiedyś nawet neobanderowskiego terroryzmu na dzisiejszych kresach III RP, na przykład w Przemyślu, co do którego przynależności grupy te mają roszczenia.

 

Sprawa Ukrainy dobrze pokazuje jak można sprawną propagandą pobudzać lub uspokajać pewne emocje społeczne. Polskie media głównego nurtu i polskojęzyczni politycy zapomnieli o polskich ofiarach ukraińskich nacjonalistów. Sejm RP odmówił uznania zabicia około 120 tysięcy Polaków za to, że są Polakami za ludobójstwo. Co więcej niektórzy z naszych posłów z głupoty lub celowo stawała na Majdanie ramię w ramię z banderowcami nawet krzycząc wspólnie z nimi banderowskie hasła, te same, które słyszeli przed śmiercią zarzynani Polacy.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Kazek12

To Niemcy inspierowali

To Niemcy inspierowali Ukraińców do mordowania Polaków na Wołyniu i to już od połowy XVIII w., a w 1918 r. utwoprzyli państwo ukraińskie do walki z Polakami i Rosjanami, bo taka była dalekosiężna polityka niemiecka. co w latach 40 XX wieku objawiło sie niebywałymi zbrodniami na Polakach , na Wołyniu. Taka samą politykę prowadzono na Litwie .
Taką samą polityke Niemcy prowadzą i dzisiaj, a to wszystko do walki z Polakami i Rosjanami.

0
0
Portret użytkownika Kleopatra

      Puste łby nie

 
 
 
Puste łby nie czepiajcie się Owsiaka, który robi coś naprawdę dobrego dla wszystkich od kilkunastu lat, nikt was nie zmusza żebyście dawali te pare groszy,które w sumie od ludzi z sercem dają wiele dobrego. Tak dawajcie lepiej tym ochydnym klechom co chodzą po kolędzie i wyłudzają pieniądze nawet od biednych ludzi, takie ograniczone katolickie ludziki nie ma toto na żarcie a klechom odda ostatnni grosz na swoje zbawienie, to dopiero złodzieje i oprawcy, namącili w wam w tych pustych łbach i nic już tego nie zmieni. Zniszczyć te wszystkie religie, to tylko wymysł człowieka, najgosze zło,całe zło tego świata związane jest z religią!

0
0
Portret użytkownika Zenek :)

  Naszywki noszone przez

 
Naszywki noszone przez bandy zbirów Przaśnego Sektora odpowiedzialnych za HOLOKAUST mieszkańców Noworosji. Jak widać na obrazku w oczy rzuca się wielkie REZAT GOIM umieszczone na ich dolnej krawędzi by NAZIZMOWI wiodło się dostatniej.
 
 

 
 
BYLE ZNOWU JAKIŚ ZEMAN NIE MUSIAŁ POKAZYWAĆ NA MAPIE GDZIE LEŻY ELDORADO NAZISTOWSKICH RZEŹNIKÓW LUBUJACYCH SIĘ W MORDACH NA POLAKACH BO JAK BUŃCZUCZNIE ZAPOWIADALI MY JAKO PAŃSTWO JESTEŚMY NASTĘPNI W KOLEJCE DO MORDOWANIA PO NOWOROSJANACH.
 
 
 
 

0
0
Portret użytkownika laxim

Czy Wy nie rozumiecie, że

Czy Wy nie rozumiecie, że Stepan był mordercą  inspirowany nkwd'owską syjonistyczną ideologią Jednej Rasy Panów, Lenin był szkolony i tresowany w Berlinie u tych samych ludzi co teraz są zgromadzoni wokoł grupy Blindeberg, to Ci sami ludzie co są odpowiedzialni za Wielki Glód na Ukrainie, gdyż lepiej było topić zboże na morzu Czarnym i głosić propagande nienawiści pośród 95% analfabetów na Kresach Wschodnich, i obarczając Lachów za pomór pośród ludności krasowej. Tę nienawiść podsycają grupy syjonistów i ortodoksów żydowskich.
Wszyscy w Europie nienawidzą żydów ale jak co do czego przychodzi to im tyłki liżą - Oni tu są goścmi, tak jak Kościół Rzymu, czy Islam to nie nasza KULTURA, jednym chodzi o pieniądze i złoto, drugim o ziemie i nieruchomości a trzeci chca zniewolić i wyhodować zombi.
Powiadam, Od Uralu po Ren , od wybrzeży Bałtyku i morza Północnego po Dunaj to tereny SLowian, to nasza kultura a nie jakiś kozodojów, szalom allehem, czy Alleluja - Jedność tych Ziemi jest gwarantem Pokoju w tym regionie. Zadnej w/w grupom zbroniczym nie zależy na jedności Europy. Od Rosji po Francję i Wlk. Brytanie. Brytowie w zaświatach wściakają się jak ich obecny rzað traktuje prawowitytych Slowian którzy przybyli na wysypy za chlebem, bo nasz pseudorząd niszczy wszystko co Polskie, a angilicy bardziej doceniają nierobów i dzieciorobów niż naszych ludzi.
Wiemy co jest grane, i nie ważne to co każdy teraz napisze, przemyślcie, po co komu tempe i fanatyczne rzesze wielbicieli kóz, i dzieci, po co komu stosowanie do produkcji żywności GMO, pestycydów, kontrolę pogody, szczepionek, - to perfidnie zaplanowana akcje eksterminacji rasy białej. Zobaczcie że Europa opuściła swoją Kulturę - jedynie Polska, SLowacja, Ukraina, jeszcze jest hermetycznie i monolitycznie skupiona wokoł wiary przyrodzonej (nawet o tym nie wiecie). Tutaj taki islamista nie zaatakuje bo nie ma wielokulturowości czy to co mamy w Niemczech, Francji, WLk. Brytani, Szwecji, Norwegi - to My stoimy na przeszkodzie ich chorych umysłom Rasy Panów. Oni dobrze sobie zdają sprawę że nasza kultura sięga prawie 20000 tys. lat, jako społeczesntwa z rzeczone w pierwszej prawie, bo historia biblii to jedno wielkie nieporozumienie - jak ono zostanie obalona to takie religie Judekatolickie i Islam - upadną bo rozmyje się fundament.

0
0
Portret użytkownika wielebny Hektor

Pośród duchowej ciemności

Pośród duchowej ciemności @Slavko, jaka nadal spowija większość katolików, Świadkowie Jehowy świecą niczym słońce!
 
Podróżując po świecie widziałem dzieła Jehowy, poznałem wielu wspaniałych ludzi którzy należą do Jego wyznawców, „małych” i „wielkich”, a wszyscy jednakowo skromni, gościnni, uczciwi, rzetelni, życzliwi, pokojowo usposobieni i wszyscy z radością „głoszą dobrą nowinę o Królestwie, po całej zamieszkanej ziemi”. Widziałem np. jak ich „biskupi” (starsi) sprzątają wspólnie z innymi salę Królestwa myjąc toalety. (a czy ty kiedykolwiek widziałeś w podobnej „akcji” swojego biskupa?)
 
Widziałem ogromne stadiony pełne ludzi, wielu narodowości i grup etnicznych, mężczyzn, kobiet i małych dzieci i nie było żadnych awantur, nie potrzeba było żadnego policjanta do pilnowania porządku.
Najważniejsze jest jednak to, że wszyscy Świadkowie Jehowy mają głęboki szacunek do Biblii, a wbrew opiniom wielu ludzi i w przeciwieństwie do katolików, używają przy tym swojego rozumu i logiki, faktycznie odróżniając wiarę od łatwowierności, nie wierzą w bajki wyssane z palca, lecz w prawdę pochodzącą ze Słowa Bożego.
Możesz zatem być pewien, że z ich ręki nie zginiesz na wojnie!
 
Błędy z przeszłości o których wspominasz nie są żadną tajemnicą, lecz są błahostką, po prostu niczym w porównaniu z błędami KK, i gdy ktoś przytacza je jako argument przeciwko tym wspaniałym ludziom, wywołuje u mnie uśmiech politowania.
Ich nienaganne postępowanie i silne zaufanie do naszego Stwórcy Jehowy jest solą w oku diabła, który wzbudza do nich nienawiść innych ludzi z innych wyznań.
 
Co do niebiblijnych nauk Kościoła o czyśćcu, piekle, duszy nieśmiertelnej, Maryi zawsze Dziewicy, Trójcy, celibacie, o odpustach, itp., itd., to jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o …, no właśnie!
 
Jak ktoś już kiedyś zauważył, KK to wielka firma zapewniająca utrzymanie wielu ludziom i gdyby parafianie dowiedzieli się całej prawdy, to wielu nygusów musiałoby wziąć się za jakąś uczciwą pracę.
Watykan od dawna uważał, że w jego mocy spoczywa doczesny i wieczny los ludzkości, cesarze i królowie przez wieki bezwolnie poddawali się rozporządzeniom rzymskich biskupów a przywódcy papiescy nienawidzili światła mogącego ukazać ich grzechy, przez wieki szerzyły się oszustwo, chciwość, rozwiązłość, zbrodnie, które wstrząsały sumieniami nawet władców świeckich, ale ten czas już minął i mamy już XXI wiek, pora wreszcie się przebudzić i otrząsnąć, opuszczając szeregi religii fałszywych „by nie mieć udziału w ich grzechach”
 
A tak na marginesie: twój współwyznawca, katolik @qismo, oświadczył publicznie poniżej, że tekst zawierający wersety z Pisma Świętego to chłam, ale przecież w kościele na słowa księdza: „oto słowo Boże” odpowiadacie gromkim: „Bogu niech będą dzięki”, nie wstyd wam obłudnicy?
 
Ps. Może wyruszę niebawem w kolejną podróż więc „wywołany do tablicy” nie będę odpowiadał bo „ogryzka” nie biorę, wolę prawdziwy świat i widoki w „realu” niż okienko tabletu.
Wszystkich, którzy byli przez lata okłamywani na lekcjach religii odsyłam do znakomitej strony pełnej rzetelnych informacji: jw.org
Pozdrawiam Świadków Jehowy, odwagi, brońcie dobrego imienia waszego Boga, niczego się nie lękajcie bo On jest z Wami, piszcie na tej stronie ZnZ używając siły argumentów i logiki, okazując szacunek innym użytkownikom, nie bójcie się wyznawców diabła którzy tutaj używają obelżywej mowy, obalajcie kłamstwa, głoście Ewangelię i niech Was wzbogaca Jego błogosławieństwo!

0
0

Miecz nie jest mordercą ale narzędziem w rękach zabójcy...
 
Ban na czas nieokreślony.
Mod

Portret użytkownika An Ty

przestancie biadolic o

przestancie biadolic o jehowie i jezusku. koniec bredni z rzeznicza biblia zwiazanych na tym forum. wszyscy katole do tv trwam i temu podobnych. koniec trollowania na tej stronie.
 
Adam i Ewa ( pierwsi ludzie na ziemii) mieli dwoch synow. kaina i abla czy jakos tak. jeden zabil drugiego. tak?
ten co przezyl musial miec stosunki kazirodcze z matka zeby powstala ludzkosc. tak czy nie?
 
to tylko poczatek tej pojebanej historii....

0
0

“Ere many generations pass; our machinery will be driven by a power obtainable at any point in the universe.” – Nikola Tesla

Portret użytkownika wiatr

An Ty napisał: przestancie

[quote=An Ty]
przestancie biadolic o jehowie i jezusku. koniec bredni z rzeznicza biblia zwiazanych na tym forum. wszyscy katole do tv trwam i temu podobnych. koniec trollowania na tej stronie.
 
Adam i Ewa ( pierwsi ludzie na ziemii) mieli dwoch synow. kaina i abla czy jakos tak. jeden zabil drugiego. tak?
ten co przezyl musial miec stosunki kazirodcze z matka zeby powstala ludzkosc. tak czy nie?
 
to tylko poczatek tej pojebanej historii....
[/quote]
wymagaj więcej od siebie i zacznij czytać ,a nie tylko powtarzać innych. Przeczytaj historie (fłszywą lub nie) ,a później pisz .
W tej opowiastce o Kainie i Ablu jest ,że Bóg wygnał Kaina tak? Ten sobie gdzieś tamposzedł załóżył miasto itd. To jak miał zmatką się gździć ? Ja nie wierze, w bajki , ale już coś gadaszto chociaż przeczytaj najpier ze zrozumieniem .

0
0
Portret użytkownika Mała Mi

Admin, dziękuję za

Admin, dziękuję za artykuł.
Może co do niektórych- hermetycznie zamkniętych na samodzielne myślenie- dotrze, w jakim położeniu są dziś mieszkańcy POLSKIEGO Przemyśla.

0
0
Portret użytkownika Asha

Bardzo mocne slowa, solidne i

Bardzo mocne slowa, solidne i niestety prawdziwe. Kaczor nawołuje, aby pielęgnować to, co polskie, a sam ściskał rękę oprawcy. Szkoda słów na polski rząd i durną medialną propagandę.
Dzięki adminie za artykuł, fajnie że gdzieś jeszcze można przeczytać prawdę.

0
0
Portret użytkownika guru

Bo nasz rząd to banda kurw i

Bo nasz rząd to banda kurw i złodziei którzy nie są polakami i ich całe rody to przyszle/przeszłe skurwysyny dziwki oby śmierć była dla nich bardzo bolesna. Jebać ludzi którzy czczą bandere lub zapomnieli o nim co zrobił chuj tym wszystkim kurwom w pizdy .

0
0
Portret użytkownika Ogo Pogo

W swym komentarzu pominę

W swym komentarzu pominę obfite wątki religijne w postaci komentarzy na poziomie uprawianym przez WUMLe ,twór stworzony w demoludzie zajmujący się praniem mózgów ówczesnych czerwonych khmerów rewolucji sojalistycznej.Skrót ów oznaczał Wojewódzki(!!!!!rechot histori)Uniwersytet Marksistowsko Leninowski i był odpowiednikiem współczesnej formatyzacji łbów za pomocą tzw.studiów politologicznych.Oczywiście nazwy jak to w lewackich nurtach bywa są mylące.WUML uniwersytetem był li tylko pozornym a wykładowcami elita czerwonego buractwa odpowiadająca dzisiejszym Baumanom,Lisieńkom,Michnikom,Czuchnowskim.Żadna kadra a raczej najzwyklejsi politrukowie.Przechodząc do czasów współczesnych tzw studia politologiczne to nic innego jak kontynuacja już pod nazwą współczesną formatowania mózgów z tą różnicą niewielką ,że już nie na czerwono ale różowo i tęczowo z pikantnym dodatkiem brutalnej pederastii w odmianie pedofilskiej.Oczywiście moi na razie nieobecni adwersarze wskażą zapewne na liczną obecność kleru np arcybiskupa Paetza nota bene pochodzenia żydowskiego w wątku pedofilskim.Otóż zgadza się jest pewna grupa kleru a raczej była uwielbiająca naszych dzieci peniski i waginki lecz niestety to tylko niecałe 3% wogóle tych pedofilskich zboków.Sformatowane łby nie zwracają uwagi na próby demoralizacji dzieci ,nawet przedszkolaków za sprawą tzw programów edukacyjno seksualnych inspirowanych przez jak najbardziej pedofilską powiązaną mocnymi więzami z Schule frankfurcką elytę mieniącą się władcami Europy i Świata.Co do wątku o niepokalanym poczęciu to dla równowagi i świadectwa tolerancji chętnie poczytałbym o onaniżmie proroka o zakopaniu po śmierci Mojżesza tablic z dekalogiem i opracowaniu nowego kodeksu zwanego talmudem.O pederastii i pedofili w srodowiskach ortodoksów żydowskich.O znęcaniu się przez owych z skręconymi bakobrodami nad rodziną.To tyle, teraz wątek główny Ukraina.Pomijam to w jakim kontekście poruszył sprawę ludobójstwa Polaków na ziemiach drugiej RP obecnie pod okupacją ukraińsko banderowską prezydent Czech.Ponieważ kontekst ów nie jest mi znany.To ,że "polskie władze" odmówiły ofiarom tych antyludzkich,bestialskich,okrutnych czystek etnicznych uznania nazwy tego morderstwa z premedytacją za ludobójstwo świadczy: po pierwsze ,że nasze obecne władze są polakopodobne(poczytać pokrętne życiorysy niektórych tuzów),po drugie są przesiąknięte agenturą ukraińsko-banderowską tutaj pojawia się niejaki Sycz i Tyma jawnie nie uznający ludobójstwa Polaków na Ukrainie i z zapałem przyznający o związkach swoich rodzicieli z OUNUPA.Po trzecie wskazuje na obecność innych zewnętrznych elementów agenturalnych,którym na rękę jest otwarcie kolejnego kotła bałkańskiego i stworzenie jakiegoś okrutnego koszmarka na wzór Kosowa pod nazwą zachodniej ukrainy.Nie chciałbym długo ukrainizować ale fakty są następujące.Po drugiej wojnie światowej na skutek okupacji bolszewickiej straciliśmy Kresy na rzecz wschodniej barbarii stalinowsko jewrejskiej. Jak to bywało w typowych zachowaniach bolszewickiej żulii ukradziono nam część Polski.Gdy ta żulia upadła dzieląc się na mniejsze żulie dalej jest kontynuowana polityka wmawiania nam,że to co nam skradziono nie było nasze.Coś na wzór syndromu sztokholmskiego.Coś bardziej obrazowo przedstawię dla już sfomatowanych.Otóż na spacerującą rodzinę napada bandyta.Zabija rodziców,dzieci cudem ocalały uciekając ,chowając się.Bandyta zabiera portfel ojca,torbkę mamy ,ściąga biżuterię,obrączki.Bandyta ów po latach rozpoznany przez dzieci twierdzi ,że nie było żadnego morderstwa,że zamordował rodziców w obronie własnej bo żle na niego patrzyli.Portfel i pieniądze znalazł przy okazji a biżuteria rodziców była zadośćuczynieniem za zagrożenie jakie rodzice swym zachowaniem stworzyli jemu, obrońcy najwyższych zasad moralnych.Wogóle to ów żul domaga się zaprzestania nazywania go bandytą i mordercąŻąda tego od przybranych rodziców dając im zadośćuczynienie pieniężne w postaci łapówki.Tak to mniej więcej można odnieść do współczesnej rzeczywistości.Mamy się wyrzeć nie tylko polskości Kresów ale również jakichkolwiek praw do tych Ziem.Bandyta grozi nam,pacyfikuje agenturą nasze polakopdobne władze.Jeżeli nie zatrzymamy tego goowna banderowskiego to będzie początek naszych kłopotów.Zresztą co do Ukrainy jako państwa to jest pokraczny twór mający początki w połowie dziwiętnastego wieku.Kiedy to za sprawą ideologów astryjackowęgierskiego imperium w ramach zasady dziel i rządż powołano ukraińskie barbarzyństwo do życia.Wtedy to stworzono im alfabet,pisownię.Wtedy też pojawiła się pierwsza książka w tym sztucznym narzeczu ,będącym dotąd gwarą. To powodem,że Ukraińcy obecnie budują na siłę swoją historię poszukując na Dzikich Polach,Siczy Zaporowskiej i w dziełach psychicznie chorego o twarzy cioty Bandery korzeni.Bandery ,którego choróbsko psychiczne celowo utrzymywali a nawet pogłębili Niemcy.Jak tchórzliwy to barbarzyński i okrutny tzw.naród banderowki świadczą nasze ofiary na Wołyniu ,naszej ziemi w bestialski sposób mordowane.Tchórze zdolni mordować starców ,dzieci,kobiety w ciąży oto gieroje banderowskie .Uciekające przed garstą Ruskich w Donbasie.To wspólczesna Ukraina z łajdactwem swojej władzy.

0
0
Portret użytkownika Zenek :)

  "Po drugiej wojnie

 
"Po drugiej wojnie światowej na skutek okupacji bolszewickiej straciliśmy Kresy na rzecz wschodniej barbarii stalinowsko jewrejskiej."
 
- straciśmy bo jakiś angielski żydek przygotowywujący mapy powojennego podziału Europy SFAŁSZOWAŁ przebieg Lini Curzona przesuwając ją o setki kilometrów na zachód od prawidłowego USTALONEGO przez aliantów przebiegu. Bez tego NAZISTOWSKIEGO FAŁSZERSTWA Lwów od dawna byłby przy Polsce.
 
 

0
0
Portret użytkownika BigStan

Wszyscy ci "nasi" politycy

Wszyscy ci "nasi" politycy którzy uczestniczyli w wystąpieniach na Majdanie, zostać odsunięci od władzy jako że szkodzą Polsce.

Duży plus dla Czeskiego prezydenta za te słowa, czy ta opinia otworzy oczy politykom u naszego żłobu ? czy też dalej będą popierać zbrodniarzy z Ukrainy ?

0
0
Portret użytkownika wielebny Hektor

Oj ten @lolo, straszy i

Oj ten @lolo, straszy i wciska ludziom kolejny kit, że Maryja to matka Boga, a przecież jest tak, jak powiedział @Pulsar, to nie ma uzasadnienia w Biblii.
 
Bóg to Stwórca całego materialnego wszechświata, z niezliczonymi miliardami gromad galaktyk, z gwiazdami o średnicach, że umieszczone na miejscu naszego Słońca wchłonęłyby Ziemię, i jest to zupełnie niemożliwe by Stwórcę wszelkiego życia, całej fauny i flory, będącego źródłem niewyobrażalnej energii (bo przecież E=mc² a ludzie potrafią tylko w jedną stronę -czyli z materii w energię- a w drugą stronę umie Bóg) urodziła ziemska kobieta, więc pytam @lolo: czy chcesz by ludzie traktowali cię poważnie?
 
Bogobojna i skromna kobieta Maria urodziła dziecko, człowieka, oczywiście wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju, jedynego takiego Człowieka w całej historii tej planety.
To dziecko było Synem żywego Boga, Synem Stwórcy Jehowy!
Tylko Jezus, jako doskonały człowiek, nie podlegał „skażeniu” które odziedziczyła cała ludzkość wskutek grzechu Adama, będącego przyczyną starzenia się i umierania. Jego gen był absolutnie doskonały, więc w pełni doskonałe było funkcjonowanie Jego organizmu (podobnie się dzieje do ok. dwudziestu paru lat, w ciele bardzo zdrowego człowieka, bo potem „nie wiadomo dlaczego” ciało zaczyna stopniowo popełniać „samobójstwo”), mógłby więc żyć bez końca, gdyby nie to, że „przyszedł po to by dać swoją duszę jako okup w zamian za wielu” i to zadanie wykonał, bo tylko On mógł złożyć odpowiedni okup, gdyż jak czytamy w Biblii: „ I w nikim innym nie ma wybawienia, bo nie ma pod niebem żadnego innego imienia danego ludziom, dzięki któremu mamy zostać wybawieni” (Dzieje Apostolskie 4:12). Maria była zatem matką Syna Bożego a nie Boga.
 
Uparci niech spróbują odpowiedzieć sobie na kilka podstawowych pytań:
Do kogo i „po jaki gwint” Jezus żyjąc na ziemi modlił się, skoro sam był Bogiem?
Dlaczego powiedział: 'O dniu owym lub godzinie nikt nie wie, ani aniołowie w niebie, ani Syn, Tylko Ojciec'? (Marka 13:32)
Dlaczego krótko przed śmiercią modlił się 'Ojcze mój, jeśli to możliwe, niech Mnie ominie ten kielich. Wszak nie jak Ja chcę, ale jak Ty' ?
Kto przywrócił Jezusowi życie gdy był martwy?
Czy to Bóg był martwy? Czy diabeł natychmiast nie wykorzystałby sytuacji, ogłaszając się władcą wszechświata?
...A to oznacza, że doktryna o „Trójcy” również nie ma uzasadnienia w Biblii.
 
Za sprawą mocy Boga Wszechmocnego, Pan Jezus naprawdę zmartwychwstał, otrzymał za swą wierność i posłuszeństwo nowe ciało, dostojne i wspaniałe, nieśmiertelne.
Jest potężnym Panem, Królem i Sędzią dla chrześcijan, odbiciem prawdziwego i jedynego Boga Jehowy. To On sprawi, że w odpowiednim czasie cała Ziemia stanie się przepięknym rajem.
 

0
0
Portret użytkownika Angelus Maximus Joker

Co do bogobojności i

Co do bogobojności i skromnosci owej Maryi, to jednak skłaniałbym sie wyjątkowo, ku informacjom na jej temat z ust niestety judejczyków. Dlaczego?
Po co Ona "biedna" uciekała od swoich, zamiast korzystać z opieki swego plemienia??
 Czy ktos to sensownie wyjaśni?
Judejczycy lepiej wiedzieli kim była owa niewiasta, bo żyła i dorastała wśród nich..
 Znam tę niezbyt chwalebną historię o owej "bożej matce"... i wyjątkowo daję jej wiarę...

0
0

Miecz nie jest mordercą ale narzędziem w rękach zabójcy...
 
Ban na czas nieokreślony.
Mod

Portret użytkownika Slavko

Co do twoich a raczej

Co do twoich a raczej Strażnicy twierdzeń.
Odnośnie boskości Jezusa i nauce o Trójcy.
Dlaczego Niewierny Tomasz gdy ujrzał Zmartwychwstałego stwierdził "Pan Mói Bóg mój" skoro nikt poza Jahwe nie może być nazywany Bogiem. Aby wszyscy czccili Syna   jako czczą Ojca. Kto nie czci Syna nie czci też Ojca, który go posłal J.5.23
" A chciałbym wam przypomnieć, skoro wszystkiego raz już się dowiedzieliści, że Jezus wybawiwszy lud z ziemi egipskiej zgubił następnie tych którzy nie uwierzyli ( Judy 5) " jam jest pan Bóg Twój który Cię wywiódł ziemi egipskiej z domu niewoli Powt. Praw. 5:6
Cytat J 10-30-33 zarzut ,że Jezus czyni siebie Bogiem, gdy on rzekł, że Ja i Ojciec jedno jesteśmy.
Kuszenie Jezusa : Jezus odpowiada" Nie będziesz kusił Pana Boga twego Mt 4;7, Przeciw nie był kuszony Jahwe ale Jezus,
I J 3;16 " Przez to poznaliśmy miłość Boga, że oddał za nas swoje życie i my winniśmy życie oddać za braci, Tytusa 2:11-13,  ostatni wers. , Kol 2:8-9  Bo w nim cała pełność Bóstwa zamieszkuje.  Pełno innych cytatów.Polecam Ksiązkę H.A. Szczepańskich i T Kunda " Pismo Święte przeczy nauce Świadków Jehowy. Na podstawie cytatów z Biblii obalana jest nauka Strażnicy.
Błędna jest nauka o I i II owcach i raju na Ziemi. Są Niebo Pekło i Czyściec. Nie ma czynnej mocy Bożej a Duch Święty, którym  zostali napełnieni Apostołowie po Wniebowstąpieniu Pana Jezusa. Porównaj poprzednie numery Strażnicy z innych lat, zmiana doktrym Świadkowie na początku uznawali Krzyż, obchodzili Boże Narodzenie, a potem Sędzia Ratheford dostał " Nowe światło" i wystawił Dom Książąt dla mających niby przyjść Proroków Mojżesza Izaaka, w San Diego.  Pozdrawiam Sławek

0
0
Portret użytkownika qismo

Jestem katolikeim, ale jak

Jestem katolikeim, ale jak widzę komentarz w którym znajdują się cytaty z Bibli to wiem że to chłam...

0
0

" Znam twój ucisk i ubóstwo - ale ty jesteś bogaty -
i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
a nie są nimi, lecz synagogą szatana. "
Ap 2:9
 

Portret użytkownika Adamk

Mądry tekst,tylko mała

Mądry tekst,tylko mała uwaga.nie Jechowa lecz " Jam; Jest". I-sza Osoba.
My o sobie mówimy ja jestem-mamy prawo tak mowić bo jesteśmy cząstka Tej Milosci

0
0
Portret użytkownika wściekła

dodam  tylko ze maryja była

dodam  tylko ze maryja była wybrana spośród kobiet plemienia tylko dlatego ze taka obietnice złoyzł Jahwe Abrahamowi ,ze  jego lini wyjdzie prorok nad prorokami...
a co zrobili w tym temacie katolicy? ano postawili te kobiete jako posredniczke pomiedzy człowiekiem a Bogiem , czyli Jezus został sprowadzony do parteru pod postacia corocznego niemowlaka w złobie , osobe mało wazna i, bezbronna ...
co za wstretna obłuda...albo ci rozmodleni są tak tepi ,albo nigdy bibli w reku nie mieli...

0
0
Portret użytkownika jou

uhu hu czuc jehostwo na

uhu hu czuc jehostwo na odleglosc,zal mi tych swiadkow otumamionych i zaslepionych straznica,checi maja dobre ale sa tak zmanipulowani ze ciezko otworzyc im oczy na ichna organizacje,zakazane maja wszak czytac cokolwiek co mogloby oslabic ich wiare,czyli wszystko oprocz straznicy:),niech sobie cytacik z bibli wygrzebia np.ze kto prorokuje w imie Boga a proroctwo nie spelnia sie nie pochodzi od Boga,no i szybciutko do archiwalnych straznic jak to prorokowali,ba nawet daty podawali i co pisali?dzis oczywiscie o tzw.nowym swietle beda mowic,ze nie zrozumieli wtedy przeslania itp. i co innego mieli na mysli,hahaha,oczywiscie nie sprawdza owieczki tego bo starsi zakazuja,pozdrawiam.

0
0
Portret użytkownika barti45

obcy człowiek się za nami

obcy człowiek się za nami wstawia.z innego kraju-który nie przeszedł tej ludobójczej  każni.A WY GO POTĘPIACIE???-WSTYD I HAŃBA DLA WAS!!!

0
0
Portret użytkownika achiles

Hej, jak się dobrze wczytasz

Hej, jak się dobrze wczytasz w tą krytykę i przeanalizujesz tych co tą krytykę wystosowują, dojdziesz sam do wniosku, że to BANDEROWSKA MŁODZIEŻ ze studenckiej wymiany, która, nie dość, że zabiera naszym zdolnym MŁODYM LUDZIOM miejsca, na uczelni i stypendia, to jeszcze ma za zadanie szczekanie na tych co mają odwagę i własny HONOR, do tego co się u nich dzieje obecnie, krytykowania. Więc głowa do góry i rób swoje, nie zwracając, na nich uwagi, bo to najlepsza jest metoda na nich, czyli ignorowanie .

0
0
Portret użytkownika 777

W europie nastała era

W europie nastała era zakłamania a w Polsce era Owsiakowego szwindlu oraz medialnego stalinizmu ! Czeski człowiek jest ok i należy się starać by Polska miała też takiego kogoś co się nie boi oficjalnie mówić prawdę bo prawda nas wyzwoli jak powiedział Zbawiciel Chrystus Pan !

0
0
Portret użytkownika OLI

PROPONUJE PRZYŁĄCZENIE POLSKI

PROPONUJE PRZYŁĄCZENIE POLSKI DO CZECH  I MIEĆ MĄDREGO ODWAŻNEGO CZESKIEGO PREZYDENTA I MĄDRĄ WŁADZE - BY POLSKA BYŁA WRESZCIE POLSKĄ PRAWDZIWĄ .////

0
0

Strony

Skomentuj