Czarnoskórzy rasiści z USA atakują białych ze względu na ich kolor skóry

Kategorie: 

Sprawcy rasistowskiego ataku z Chicago - Źródło: Twitter

Czarnoskórzy mieszkańcy Stanów Zjednoczonych stają się coraz większymi rasistami. Swoją nienawiść kierują przede wszystkim przeciwko białym, których uważają za przyczynę wszelkich niepowodzeń. Jednak ostatnio zaczęły się nasilać ataki na tle rasowym, które nie występują tylko w sferze werbalnej i dochodzi do przemocy.

Oczywiście ogłupione polityczną poprawnością media boją się o tym opowiadać, aby nie zostać posądzonym o ... rasizm. Tym samym czarni rasiści mogą robić co chcą, tak jak napływowi islamiści w Europie i mają jeszcze medialną osłonę objawiającą się przemilczeniem incydentów rasistowskich, których dopuszczają się murzyni, ewentualnie są oni usprawiedliwiani na wszelkie możliwe sposoby.

 

Kilka dni temu czwórka czarnych rasistów z Chicago, porwała i torturowała niepełnosprawnego umysłowo białego mężczyznę. Murzyni-sadyści to trzech 18 latków i jedna 24 latka. Przez wiele godzin znęcali się nad ofiarą transmitując swoje dokonania za pomocą serwisu Facebook. W trakcie wykrzykiwali "pier*olić białych ludzi" i "pier*olić Trumpa". Ostatecznie rasistowscy bandyci oskalpowali nieszczęśnika. Teraz zajmie się nimi prokuratura.

 

Amerykańskie lewackie media mają problem jak przedstawiać kolejne takie rasistowskie wybryki czarnoskórych. Przodująca w kłamliwej propagandzie stacja CNN nie zaczęła się jednak zajmować pogodą zamiast opisywaniem zdarzeń, co jest typowe dla jej polskiej wersji zwanej TVN24, ale po prostu zaczęła ordynarnie manipulować faktami. Uznano, że ataki na białych nie mają nic wspólnego z rasizmem, tylko jest to spór polityczny. Ma na to wskazywać wykrzykiwanie przez oprawców "pie**olić Trumpa". Zdaniem lewackich komentatorów to, że murzyni krzyczeli też "pie**olić białych ludzi" nie uprawnia do stwierdzenia, że był to atak inspirowany nienawiścią rasową.

Wyobraźmy sobie co działo by się w mediach gdyby czterech białych skatowało czarnego wykrzykując "pie**olić czarnych" oraz "pie**olić Obamę". To chyba oczywiste, że nie byłoby wątpliwości, co do motywów takich hipotetycznych sprawców, a wątek nienawiści rasowej byłby wałkowany do znudzenia. Ponieważ to czarni skatowali białego słyszymy głodne kawałki o młodych ludziach, którzy "wynieśli złe doświadczenia z domu". Po raz kolejny okazało się, że rasizm względem białych według postępowego lewactwa domyślnie nie jest rasizmem.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.2 (5 votes)


Komentarze

Portret użytkownika 3plabc

Czarnuchy w Etiopi mieli już

Czarnuchy w Etiopi mieli już kościoły i katedry, gdy my za sarnami z dzidą w ręce i gołą d... po lesie biegaliśmy... to jeden z wielu przykładów... czytać i uczyć się troglodyci.

0
-1
Portret użytkownika MiamiVibe

,,Swoją nienawiść kierują

,,Swoją nienawiść kierują przede wszystkim przeciwko białym, których uważają za przyczynę wszelkich niepowodzeń."

Hahahaha, gdyby nie biali nadal by mieszkali w lepiankach Smile Czarni są potrzebni wyznawcom diabła do mieszania społeczeństw, aby łatwiej można było je kontrolować. Nie jestem rasistą i nic nie mam do czarnoskórych, bo pewnie wśród nich jest wielu wartościowych ludzi, ale póki co, to co wyprawiają skłania mnie do zdania, że niczym nie różnią od małp, które pozostawione same sobie ,wybiją się wzajemnie...

1
0
Portret użytkownika lipka

Wysłać ich na Alaskę na białe

Wysłać ich na Alaskę na białe niedźwiedzie, dopiero zobaczą co znaczy biały...kolor, z zakazem posiadania jakiejkolwiek broni.

1
0
Portret użytkownika asss

Policja ze Świnoujścia cały

Policja ze Świnoujścia cały czas szuka mężczyzny, który brał udział w zabójstwie 19-latka. Ciało ofiary tydzień temu odkryto w mieszkaniu w centrum miasta. Za zamieszanym w zbrodnię 26-letnim Pawłem Włodarczykiem policja wystawiła list gończy. Był wielokrotnie notowany przez policję. Według ustaleń śledczych brał udział w zwabieniu, uwięzieniu, okrutnym torturowaniu, a w końcu zabójstwie niepełnosprawnego 19-letniego Piotrka.

 

3
0
Portret użytkownika Zenek ;)

Każdy zapewne zna dowcip o

Każdy zapewne zna dowcip o MAŁPIE Z BRZYTWĄ

takie amerykańskie mają dostęp do nuklearnej.....
i nie chodzi tu od banana men'a jakiego wywalają z białego wychodka

Swoją drogą ponad 10 lat temu wydano książkę o "tych czasach" w której opisano jak się będą biali bronić przed nazistowską dyktaturą żydów walcząc o życie z ich bojówkami czyli murzynami..... Książka skończyła się znukowaniem usa.... przez rosję by zaraza się nie rozniosła dalej.

SZAJBA zwana religijnością i wiarą w voodoo zwane judazim, katolicyzm... etc .... pochłonie znowu kilka miliardów istnień bioroidów zwanych "cywilizowany" człowiek. Ale skoro zamiast "czystości duchowej" są wdrażane PREPARATY i TECHNIKI jakie mają pozwolić aniołom judeonazizmu na JESZCZE LEPSZE OPĘTYWANIE celu..... to tylko pogratulować spadnięcia z drzew bo okazały się nie być MOCARNYM baobabem.

 

3 wojna.... wojna bogów z demonami będzie wojną STRASZLIWĄ i z powodu zniszczeń jak i z powodu doznań. Można jej jeszcze zapobiec oczyszczajac świat z nazizmu zwanego judaizm i tych wszelkich satanistów w komżach, myckach, turbanach, piuskach, fartuszkach etc.... dniami i nocami PRZYZYWAJĄCYMI NAJSTRASZLIWSZE znane im DEMONY DO TEGO ŚWIATA.....

BY WAS OPĘTAŁY, POŻARŁY, ZNISZCZYŁY....

dając im władzę nad waszymi ozywionymi trupami.

Kiedyś nawet Chrystusowi się ZNUDZI BRONIENIE.... niewdzięczników.... przed tym losem... bo po co bronić tych jacy chcą tego losu dla siebie? Jacy tylko marzą o pałacach, niewolnikach i cudzych koronach dla siebie.

tik, tak, tik tak , tik tak, tik tak, tik tak, tik tak...... mówią ulatniające się jedna za drugą SEKUNDY OSTATNIEJ SZANSY. ZMARNOWANEJ SZANSY NA OCALENIE.

tik, tak, tik tak , tik tak, tik tak, tik tak, tik tak......

 

6
-3
Portret użytkownika BRZECZYSZCZYKIEWICZ

Tylko jedno slowo .zgadzam

Tylko jedno slowo .zgadzam sie co do tezy ze religie robia z ludzi fanatykow chcacych sie pozabijac z jakis piepsznietych powodow ktore z punktu przetrwania zyca sa bez sesu.Pycha zrzera ludzi ktorzy sami nic nie potrafia stworzyc tylko zabierac innym.Dotyczy to wszystkich religijnych cpunow spolecznych opetancow z misja destrukcji

1
0
Portret użytkownika 3plabc

Czyta człowiek te wszystkie

Czyta człowiek te wszystkie głupoty i  się zastanawia co ma w głowie autor, jak ubogą wiedze o świecie i historii. III wieki niewolnictwa, a następnie wiek segregacji rasowej, oraz krypto-rasizm i dyskryminacja... tzw. szklany sufit etc.  robią swoje. Czarny rasizm był dzieckiem białego rasizmu, dyskryminacji, segregacji rasowej etc. w każdej nacji zdarzają się jednostki, które w ten sposób chcą postrzegać innych. Autorowi polecam dokształcić się w kwestiach rasizmu w USA... "Zabić drozda" i "KuKluxKlan. Tu mieszka miłość" dwie książki od, których można zacząć.

2
-6
Portret użytkownika Damiano

Po pierwsze  " stuknij się w

Po pierwsze  " stuknij się w głowe " a puźniej się wypowiadaj.....mieszkam w usraelu ponad 25 lat...i niestety : smoluch to smoluch....jak ktoś szuka domu to po pierwsze się pyta czy to jest dobra " area " ....???....czyli po naszemu czy niema murzynów , latynosów czy innych kakroci...i co za tym idzie okazuje się że ten kto się o to pyta jest rasistą....hahahaha.....taka jest prawda niestety.....a tak w ogóle to My Polacy jesteśmy rasistami , nacionalistami itp i nie oszumejmy się....taka jest PRAWDA....w stylu  Achillesa...z tym wyróżnieniem " prawda " ...hahaha.....ja się do tego przyznaję i nigdy nie zaprzeczałem temu....PIEPRZYĆ CIAPATYCH , KOLOROWCÓW ....itp...nasza SŁOWIANSKA RASA MUSI BYĆ ZACHOWANA .....murzyny i latynosi to lenie śmierdzące czekające na zapomogę od państwa ( czyli $$$ podatników ) ....ogólnie w USA się o tym nie mówi ale ludzie mają tego już po dziurki w nosie......moja żona płaci ponad $ 2000 podatków miesięcznie a ja ponad $ 1000 .....bo checmy być w porządku...hahahaha...ale to jest jakieś nieporozumienie....masakra...i część z tego idzie na zapomogi , część na głupie wojny , jakiś procent na pomoc dla Izraela ( około miliard $$$ rocznie albo lepiej9 ) jako zapomoga - darowizna....rzygać mi się chce....wróciłbym do Polski ale chyba przy tym prawie i biurokroacji to sraczki bym dostał....niestety jestem patriotą na wygnaniu " Zielonej Wyspie " ...hahahaha...ale chętnie bym wrócił do kraju...jak tylko mógłbym żyć godziwie...bo polska kiełbasa z amerykańskiej świni to nie to samo co z polskiej...GORĄCE POZDROWIENIA DLA NARODOWCÓW I NACIONALISTÓW z usraela....nas tu jest naprawdę dużo.....

3
0

Damiano

Portret użytkownika :P

wg mnie jesteś frajerem i

wg mnie jesteś frajerem i sponsorem państwowegoi terroru, a ci co nie płacą na ten poje**ny kraj (ussrael) są dużo mądrzejsi od ciebie.

0
0
Portret użytkownika Damiano

Może i frajerem ale jak

Może i frajerem ale jak jesteś między wronami to kracz tak jak i one...niepłacenie podatków w Stanach jest chyba gorszym przestępstwem niż morderstwo.Za niepłacenie podatków Al Capone poszedł do pudła i wielu innych. Chcąc załatwić papiery ( zielona karta - dla kogoś z rodziny , obywatelstwo a nawet wysłanie zaproszenia ) musisz przedstawić ostatnie dwa lata podatków...wziąść większą pożyczkę ( dom, droga fura ) pokazujesz rozliczenia podatkowe....i tak dalej...ale w Polsce też napewno nie brakuje " frajerów " którzy sponsorują cyrk na Wiejskiej a tamci też odpowiednio marnują pieniądze podatników. Niestety nie mamy praktycznie rzadnego wpływu na to co się dzieje z naszą daniną zwaną podatkami....

2
0

Damiano

Portret użytkownika 3plabc

No jak należysz do

No jak należysz do "znienawidzonej przez getto klasy średniej", a po wysokości płaconych podatków zgaduje, że tak to faktycznie masz prawo bać się hehehe... Rasistów można znaleść w każdej społecznośći... jednak czarni mają więcej powodów do nienawidzenia białych, niż na odwrót... Stosunki i uwarunkowania społeczne w USA zresztą są bardzo skomplikowane, mające wielowątkową historie i nie chce mi się pisać referatu na temat działania władz, oraz relacji między różnymi społeczeństwami na przestrzeni wieków.

0
0
Portret użytkownika Damiano

Dobrze główkujesz....należe

Dobrze główkujesz....należe do klasy średniej i drzaźni mnie marnowanie pieniędzy podatników. Nie jest tak że każdy kolorowy to potencjalny pasożyt itp ale jak to w przypadku polaków jest łatka że jesteśmy : brudasami , alkoholikami , złodziejami itp...to u nich są podobne przymioty i tak to już jest...plus wiele jeszcze innych. A to że murzyni są większymi rasistami to widać na każdym kroku. Wszędzie jest oceniany ogół a nie jednostki a zdarzają się wyjątki...Niewolnictwo....hmmm....zgadzam sie że nie było okay ale tak jak tzw. holokaust ma być to ciągnięte przez dziesiątki czy setki lat..???...

1
0

Damiano

Portret użytkownika Damiano

Dzięki Sceptyk....to nie jest

Dzięki Sceptyk....to nie jest jakaś " mowa nienawiści " tylko ogólne stwierdzenie...mówienie po prostu prawdy...mówię jak jest...Max Kolonko...hahaha...takie są realia....a tych obrońców smoluchów i antyrasistów zapraszam do zamieszkania w kolorowych dzielnicach typu Harlem....

2
0

Damiano

Portret użytkownika nel35

Niektórzy biali zatracili

Niektórzy biali zatracili instynkt samozachowawczy; nawet nie zauważą, jak zostaną wyeliminowani.

6
-1
Portret użytkownika Surun

Szybki przewodnik po firmach

Szybki przewodnik po firmach z żydowskim kapitałem.

Czasem można usłyszeć opinie, ze w posiadaniu „Żydów” jest połowa Polski, zarówno mediów, jak i wielkich firm. Pochodzenia niektórych polskich polityków również wywodzi się od naszych „starszych braci w wierze”. Nie będę jednak bawił się w genealogię, tylko zaprezentuję Wam, co w Polsce oficjalnie jest w rękach izraelskiego kapitału.

Jeśli chodzi o izraelskie media w Polsce, to należy powiedzieć, że ten temat w zasadzie realnie nie istnieje. Nie ma w naszym kraju istotnej stacji telewizyjnej, radiowej, czy tytułu prasowego pod kontrolą izraelskiego kapitału. Inna sprawa, że niektórzy ważni dziennikarze w Polsce są żydowskiego pochodzenia – i pewnie stąd pojawia się od czasu do czasu zwrot, że „mediami w Polsce rządzą Żydzi”, używany zwłaszcza w kontekście Gazety Wyborczej.

Można za to dość sporo powiedzieć o izraelskim sprzęcie wojskowym obecnym w Polsce. W roku 2004 Polska podpisała z izraelską firmą Rafael kontrakt warty 1,7 mld złotych, na dostawę pocisków przeciwpancernych Spike. Głośno było o innym ważnym kontrakcie, gdzie sprzęt dostarczyła nam izraelska firma. Informowały o nim media w październiku 2015 roku. Zakończony przez MON przetarg na 50 bezzałogowych robotów wygrał nie warszawski Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP, który produkuje takie roboty już od 20 lat i z powodzeniem wyposaża w nie wiele armii na świecie, m.in. Korei Południowej i Hiszpanii, a izraelska firma Reago Group, która nie jest specjalnie znana w branży. Co ciekawe jej wygraną poprzedziła zmiana warunków przetargu, która dopuszczała sprzęt robiony w systemie calowych (u nas obowiązuje metryczny, także nawet wymiana śrubki może być kłopotliwa).

Izraelskie produkty i usługi dla „zwykłych ludzi”

Z pewnością bardziej ciekawa dla Polaka od izraelskiej oferty dla naszego wojska, jest kwestia tego, jakie produkty i usługi, które widzimy na co dzień, należą do kapitału izraelskiego. Na wstępie warto wiedzieć, że znajdujący się na opakowaniu produktu kod kreskowy 729 oznacza Izrael. Lista tych produktów i usług nie jest długa, ale jest tam kilka istotnych na polskim rynku firm.

Najbardziej rozbudowaną pozycją jest żywność – i tutaj należy wspomnieć na pewno o firmie Strauss Ltd – znajduje się ona w pierwszej dziesiątce największych na świecie firm handlujących kawą. W Polsce możemy kupić produkty następujących marek tej firmy: MK Cafe, Pedros, Fort, Sahara, Syropy Fabbri, a także herbaty Teartis.

Kolejna bardzo ważna firma izraelska, działająca w Polsce, to Eden Springs – dostawca wody i kawy. Oferuje ona ekspresy do kawy włoskiej marki Saeco dla firm, ale główną częścią jej oferty są dystrybutory wody, które najpewniej możecie spotkać w różnych instytucjach, w których zdarza Wam się pojawić.

W zestawieniu tym nie mogło zabraknąć także oczywiście pomarańczy Jaffa – chociaż tutaj trzeba powiedzieć, że od maja do listopada z nalepką tej firmy sprzedawane są cytrusy pochodzące z Afryki lub Ameryki Południowej, a Izraelczycy tłumaczą to tym, że chcą sprzedawać pomarańcze także w okresie, gdy nie ma ich zbiorów w Jaffie.

Izraelskie kino

Może niektórych z Was zaskoczy, że Cinema City to izraelska firma. Poza siecią kin, Cinema City posiada także park rozrywki w Mszczonowie oraz 39.8% udziałów w spółce budowlanej Ronson Europe – w Polsce do firmy tej należy kilka nieruchomości kinowych Cinema City.

Do izraelskiego kapitału należą także niektóre działające w Polsce firmy budowlane np. Plaza Centres, która wybudowała kilkanaście centrów handlowych w Polsce – poznać je można m.in. po tym, że znajdują się w nich właśnie kina Cinema City, ale nie każde centrum handlowe z CC jest wybudowane przez Plaza Centres.

Izraelską firmą o ponad 50-letniej tradycji jest też sieć, będąca w założeniu połączeniem apteki, drogerii i perfumerii  – Super-Pharm. Firma ta ma obecnie 57 placówek w całej Polsce i jak sama informuje, działa we wszystkich większych miastach naszego kraju.

Niezwykle istotną firmą produkcyjną, która należy do izraelskiego kapitału, jest firma farmaceutyczna Teva. Ta powstała już w 1901 roku w Jerozolimie firma, ma bardzo ugruntowaną pozycję w naszym kraju – swoje początki w Polsce datuje już na 1931 rok. Obecnie posiada fabrykę leków w Krakowie (PLIVA Kraków SA). Wcześniej prowadziła produkcję także w Kutnie, ale już we wrześniu 2015 roku cała działalność w tamtejszej fabryce została zatrzymana, a 200 pracujących tam ludzi straciło pracę, chociaż trzeba powiedzieć, że związki zawodowe doszły do porozumienia w kwestii sporego wsparcia finansowego po zakończeniu współpracy.

Teva chwali się, że oferuje w Polsce ponad 500 swoich produktów, wytwarza u nas blisko 4 miliardy tabletek i kapsułek rocznie, a jej leki w każdej minucie zażywa 145 pacjentów w Polsce. Do każdemu znanych produktów Teva należy m.in. Aviomarin, Flegamina, czy Vibovit.

Izraelski kapitał posiada u nas również silnego przedstawiciela branży transportowej – to firma Mobilis Spółka z o.o., należąca do największego przewoźnika autobusowego w Izraelu, firmy Egged Mobilis. Co ten przewoźnik kontroluje w Polsce?  Przede wszystkim firma ta obsługuje linie komunikacji miejskiej w Warszawie, Krakowie oraz Bartoszycach. Ponadto, do firmy należy 10 spółek PKS na terenie Mazowsza i Mazur – są to: PKS Ostrołęka, PKS Mrągowo, PKS Bartoszyce, PKS Ostróda, PKS Przasnysz, PKS Mława, PKS Ciechanów, PKS Mińsk Mazowiecki, PKS Płock i PKS Piotrków Trybunalski. Firma Mobilis wykonuje też przewozy okazjonalne i turystyczne.

Z najważniejszych izraelskich firm w Polsce to chyba wszystko. Jak widać, wcale nie jest ich tak dużo, chociaż trzeba przyznać, że generalnie są to duże podmioty, które posiadają znaczną część rynku w swojej branży. W porównaniu jednak z kapitałem niemieckim, wyraźne jest, że Izrael generalnie na pewno nie należy do największych zagranicznych inwestorów w Polsce.

zahttp://wolna-polska.pl/wiadomosci/izraelskie-polsce-kapital-2017-01

5
0
Portret użytkownika dziadek ze wsi

Ciekawe info, ale myślę że to

Ciekawe info, ale myślę że to wyszło z hasbary. Dlaczego? Skoro Niemcy nie istnieją jako państwo, gdyż kanclerz Bismarck już za swego życia sprzedał cały kraj do żyda Rothschilda ... (pisze o tym w normalnych książkach do historii to nie są fakty ukrywane) to co zatem mamy? Firmy niemieckie to tylko zwykły kamuflaż żydowski, bo nie ma żadnych firm niemieckich, gdyż to państwo istnieje jedynie formalnie, to tylko zasłona dymna dla interesów żydowskich. Niemcy to fajnie państwo, które produkuje zdyscyplinowanych żołnierzy i biologiczne roboty zwane dla niepoznaki robotnikami. Wniosek? Jeśli resztę firm w Polsce przejęli ''jacyś niemcy'' ... wniosek jest chyba oczywisty.

5
0
Portret użytkownika sceptyyk

I nic inaczej dziadku ze wsi.

I nic inaczej dziadku ze wsi. To samo dotyczy USA i Szwajcarii. W UK, ich stan posiadania jest jednaki, a jedynie politycznie są mniej umocowani.  

2
0
Portret użytkownika inzynier magister

Głośno jest o tej napaści

Głośno jest o tej napaści czarnoskórych rasistów, ktorzy maltretowali białego chłopaka za to że jest biały ! Njgorsze jest to że media lewaków od NWO najpier tuszowały sprawę, potem bagatelizowały a potem bredziły że to nic takiego ! W USA murzyni chcą być panami którzy będą mieć za niewolników białych, to ma być w ich ocenie sprawiedliwość dziejowa ! Jak im kiedyś powiedziałem że jestem z Polski i mam w czterech literach ich porachunki z Amerykanami to myślałem że mnie pobiją, jak widać dla nich każdy biały to wróg i musi się dostosować do ich poglądu o tym że mamy się wszyscy czuć winni ! Czesi, Słowacy, Węgrzy i Rosjanie nie handlowali murzynami i nie sprzedawali ich jako niewolników więc Słowianie są wolni od przymusu klękania przed murzynami za jakieś niewolnictwo ! Ta nienawiść do białej rasy jest niebezpieczna, trzeba się modlić do Jezusa o Miłosierdzie dla Polski i dla USA ! O ile jeszcze dla USA jest szansa w ogóle ?! Miejmy nadzieję że Jezus się zlituje nad nami i da Polsce trochę wolności po ostatnim 25 leciu rozbujniczych rządów polskojęzycznej mafii eNWOwców !

http://popotopie.blogspot.com/2017/01/hinduskie-elementy-dzedaizmu.html

8
-3

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj