Córka Muammara Kaddafiego stanęła na czele ruchu oporu, zapowiada walkę z islamskimi terrorystami i NATO

Kategorie: 

Źródło: Reuters

Z Libii docierają do nas zaskakujące informacje. Córka zamordowanego dyktatora, generał porucznik Aisha Kaddafi, stanęła na czele antyterrorystycznego i antynatowskiego ruchu oporu. Kobieta zapowiedziała, że chce przywrócić ład i porządek jaki miał miejsce przed wybuchem wojny w 2011 roku oraz kontynuować politykę swojego ojca.

 

Aisha Kaddafi, jedyna córka Muammara Kaddafiego ogłosiła, że pomści swoją rodzinę. Jej bracia Saif al-Islam oraz Al-Saadi są obecnie przetrzymywani w więzieniach gdzie oczekują na proces i grozi im kara śmierci. Z kolei Muhammad i Hannibal przebywają poza krajem, Mutassim został zabity wraz z ojcem a los Khamisa nie jest znany.

 

Aisha chce objąć dowództwo nad libijskimi siłami zbrojnymi a w ciągu kilku miesięcy utworzy nowy tajny rząd. Towarzyszyć jej będą osoby z bliskiego otoczenia Muammara Kaddafiego, które były wobec niego lojalne. Planuje także zjednoczenie narodu i pokonanie islamistów, którzy obalili w przeszłości rząd i zdestabilizowali kraj.

 

Jak wiadomo, w Libii działają obecnie bojownicy Państwa Islamskiego. Warto zwrócić uwagę na to, że ISIS pojawia się wszędzie tam, gdzie trwa wojna a USA bierze w niej bezpośredni lub niebezpośredni udział - wymienić warto np. Syrię i Irak, Jemen i Libię. Według pogłosek, islamiści walczą również na Ukrainie przeciwko prorosyjskim separatystom.

 

Córka zamordowanego libijskiego przywódcy jest także przeciwna NATO i obecnym marionetkowym władzom z Narodowej Rady Tymczasowej, którą utworzyli przeciwnicy Kaddafiego w 2011 roku. Jej plany przywrócenia porządku zbiegają się z przygotowaniami do drugiej interwencji zbrojnej w Libii. Wielka Brytania i Włochy chcą wysłać kilka tysięcy żołnierzy, którzy będą szkolić wojska podległe Narodowej Radzie Tymczasowej. Najprawdopodobniej dojdzie do tego, że Aisha Kaddafi zostanie uznana za terrorystę a NATO będzie próbowało ją wyeliminować, tak jak dokonano tego z jej rodziną 5 lat temu.

 

 

Źródło: http://www.sott.net/article/311394-Out-of-the-ashes-Ayesha-Gaddafi-as-a-new-leader-of-resistance-against-NATO-and-the-Islamic-terrorists

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika ksmamona

Kobita ma

Kobita ma jaja..................... brawo!. Życzę sukcesów we wprowadzaniu ładu w państwie. Isis są jak banderowcy i najlepiej sprawdzają się w mordowaniu niewinnych. Ten portal zaczyna się poprawiać.

0
0
Portret użytkownika pilipp

zniszczyli libie

zniszczyli libie nieodwracalnie. skoro taki tam syf był, to co zrobic w takim razie z europą zachodnią..?

0
0
Portret użytkownika excar

Coś co uzurpuje sobie prawo

Coś co uzurpuje sobie prawo do nazywania się "cywilizacja zachodnia" i jej obywatele....to na dzień dzisiejszy
tak mniej więcej wygląda. Ten Titanic to symbol EU i zukerbergowe zombiaczki  z ajfonami
 
,

0
0
Portret użytkownika Bucefał

Kim byli kiedys dzisiejsi

Kim byli kiedys dzisiejsi banderowcy na forum? Tzn przeciwnicy reżimu putina?? Nigdzie na forum nie moge znalezc zwrotu jakim obrazano tych ktorym nie po drodze z rosja przed atakiem rosji sowieckiej na ukraine

0
0
Portret użytkownika dziadek ze wsi

Ukraińcy stracili twarz i

Ukraińcy stracili twarz i honor. Nie ma państwa ani narodu Ukraińskiego. Nie ma i nie będzie tak długo jak długo przyjdzie chazarski żydek do Ukra da mu 1000 $ i każe zamordować drugiego Ukraińca, a ten leci biegiem by to wykonać! Zauważ, że nawet nie wspominam co wy pozbawieni honoru mordercy wyrabiacie z innymi narodami - mordujecie gratis tylko dlatego, że jakiś belzebub wam o tym powiedział. Co za banda bezmyślnych morderców tam mieszka. Chwała Upadlinie!

0
0
Portret użytkownika UPAdlina

Hehehe!!!! Rosja sowiecka

Hehehe!!!! Rosja sowiecka zakończyła żywot kilka dekad temu włodi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty chłopie wróć do naszych czasów i naszej rzeczywistości odstawiając wódę i prochy!!!! Upadlina jest dziś pod okupacją usmańców, jakbys nie wiedział, których reprezentuje tam i wydaje "władzom" polecenia niejaki pyatt!!!!!!!!!!!!

0
0
Portret użytkownika Bucefał

Kiedys sowieci, dzisiaj kaza

Kiedys sowieci, dzisiaj kaza sie nazywac - rosjanie. Ludzie, wartosci i popiersia zostaly te same. Czy moze matrioszki narodzily hurtowo nowych ruskow ktorzy zastapili sowietow hahaha

0
0
Portret użytkownika UPAdlina

mając taki iloraz

mając taki iloraz inteligencji włodi, jak ty, nie śmiałbym się, a raczej popracowałbym nad sobą!!!!!!!!!!!!! Zaprzeczanie faktom i posługiwanie się wymyślonymi przez siebie "iformacjami" to błazenada, choć pewnie dla ciebie to codzienność!!

0
0
Portret użytkownika UPAdlina

nie mozna pozwolić, aby

nie mozna pozwolić, aby banderowcy gloryfikujący ludobójcze nazistowskie ruchy panoszyli się w naszym kraju, johnny!! Nicht wahr??

0
0
Portret użytkownika UPAdlina

włodi, radzieccy faszyści

włodi, radzieccy faszyści istnieją tylko w twojej alternatywnej rzeczywistości, która przedstawia ci sie przed oczami po kilku flaszkach!!!!!!!!!!!!!!

0
0
Portret użytkownika excar

Toż to my tylko swoimi

Toż to my tylko swoimi kontrowersyjnymi komentarzami, tudzież atakami personalnymi uprawomacniamy istnienie funkcji moderatora  :):):)

0
0
Portret użytkownika excar

150 miliardów "zielonych

150 miliardów "zielonych paciorków" zainwestowanych w Syrii właśnie klęczy i rwie kłaki z brody i targa pejsy.
Tzw. umiarkowana opozycja zaczyna subtelnie  wycofywać się z rozmów genewskich na wieść o syryjskim Stalingradzie czyli odciecięm Aleppo od dostaw z Turcji. Już szczury zaczęły uciekać z tonącego okrętu a niektórzy sie poddają i wyrażają wolę walczyc po stronie Assada. Polecam dzisiejszego "Bruska" jak i wszystkie komentarze z których część jest zaopatrzona w linki nie do przecenienia.
https://adnovumteam.wordpress.com/2016/02/02/syria-126-dzien-sprzatania-swiata/
A cos też dla Putinosceptyyków na złość a dla reszty jako potwierdzenie tego co tu od dawna piszemy a spotyka sie z krytyką i opluwaniem przez rusofobiczne trole
http://www.prisonplanet.pl/polityka/starszy_ranga,p1795550103
 

0
0
Portret użytkownika UPAdlina

dokładnie excar!! Najemni

dokładnie excar!! Najemni dewianci żydo-usmańscy okrążeni w Aleppo i odcięci od dostaw zbrodniczych turasów!!!!!!!! Wiadomość dnia!! Szacunek dla Syryjczyków walczących w obronie ojczyzny z siłami zła (usa, ue, arabia ssaudyjska, turcja), oraz dla ich koalicjantów z Iranu i naszych słowiańskich braci z Rosji!!!!!!

0
0
Portret użytkownika excar

Taka podpucha dla ludzi jak

Taka podpucha dla ludzi jak to przyjmą .Mieli to przygotowywane od dawna to fakt ale się troszkę posypało ...na szczęście
Zapewne opublikował ktoś aby ludziska się wcześniej dowiedzieli co im szykuje NWO i aby go odpowiednio obrzydzic ,wzbudzić w ludziach opór

0
0
Portret użytkownika oka 2

Ludzie swoją naiwnością ( bo

Ludzie swoją naiwnością ( bo to co utracili , jak to Czesi mówią - pane Hawranek to se ne wrati ) wierzą , a nadzieja może pociągnąć , lecz utraconego raju nic nie przywróci . Kadafi był jew , to teraz jego córka ma parcie na "świecznik" ( jak Solidarność 2 , po zrobieniu porządków), lecz odgrzewany obiad - to nie to ?!

0
0
Portret użytkownika Mariusz Jędrzejowski

W Libii każdy miał

W Libii każdy miał mieszkanie. Nie było bezdomności.

0
0
Portret użytkownika Waldorfus

Upadek cywilizacji

Upadek cywilizacji zachodniej

Agresja ze strony USA na Libię, to był wielki błąd. Za dobrze żyło się Libijczykom, to należało ich zniszczyć. Dawali zły przykład....

A w istocie był to kraj socjalistyczny – http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wladze-w-polsce-promuja-nowoczesny-feudalizm-zwalczanie-przedsiebiorczosci#comment-301895
–  (nie mylić socjalizmu z komunizmem sowieckim), tam obywatele nie płacili nawet za energię elektryczną.

I to się USA nie podobało. To ich gryzło. Można by przypuszczać że USA tak postąpiło bo nie rozumieli mentalności arabów; ich bezwzględnego podporządkowania władzy królewskiej, której nie wolno było się sprzeciwić: Mu‘ammar al-Qaddāfī w prawdzie nie był Królem bo monarchię sam obalił, ale był – tak jak król – dyktatorem. Amerykanie mogli by to uznać za totalitaryzm przed którym należy bronić ludność cywilną. Tak jak by nie docierało to do nich, że kraje arabskie to jest zupełnie inna odrębna od naszej kultura, mentalność i nie należy się do niej wtrącać: wtrącanie się do niej to jest tak jakby naruszyć jakiś inny obcy człowiekowi ekosystem. Uważam że Amerykanie jednak wiedzieli co robią; to przecież wykształcony naród. Rzeczywistym motywem ich polityki, polityki również francuskiej i brytyjskiej wobec krajów arabskich i tych „totalitarnych” – jak oni to nazywają, jest – to widać gołym okiem – wroga kolonialistyczna ekspansja, której Kaddafi przeszkadzał min inwestując w kraje afrykańskie.

Naturalnie są wyjątki takie jak Rosja czy Korea Południowa. Te kraje są rzeczywiście niebezpieczne i nieprzewidywalne. Ale Rosja, USA przestaje i tak interesować.

A ich obrona ludności cywilnej przed rzekomym totalitaryzmem - jak oni to nazywają - to tylko chwytliwa propaganda. Jestem ciekaw tylko jak długo jeszcze obywatele Anglii i USA będą się na tą propagandę nabierać.

Morderstwo Kaddafiego to było barbarzyństwo.
 

0
0

Egzystencja Minerwa: Ziemio! – tyle razy do ciebie wracałam... Kiedyś, na pewno znowu się spotkamy – powiedziała gdy odchodziło Spełnienie Ziemia.

Portret użytkownika excar

Niejaka Sawczenko.

Niejaka Sawczenko. Morderczyni ,banderówka. Tak wygląda 1,5roku przesłuchiwana i torturowana w lochach KGB .Ach ci okrutni Rosjanie ,trzeba by chyba zaprotestować ?.....może jakiś apel intelektualistów albo łancuch serc ...:):):)

0
0
Portret użytkownika Adolf Rotshild

Gdyby nie morderstwo

Gdyby nie morderstwo Kaddafiego to Państwo Islamskie nie rozwinęłoby skrzydeł w Afryce. Dzisiaj Libia jest głównym przyczółkiem ISIS.

0
0

 

Portret użytkownika Medium

Korespondencja elektroniczna

Korespondencja elektroniczna Hillary Clinton ujawniła, co było prawdziwą przyczyną zabójstwa Kaddafiego: jego wielkie zapasy złota!!! Takie, które umożliwiłyby stworzenie alternatywnego dolarowi systemu finansowego!
Usunęłam już tę wiadomość z RSS-ów, nie pamiętam źródła. 
 

0
0

  • HAARPStop ZET  xxx

Strony

Skomentuj