Córka Muammara Kaddafiego stanęła na czele ruchu oporu, zapowiada walkę z islamskimi terrorystami i NATO

Kategorie: 

Źródło: Reuters

Z Libii docierają do nas zaskakujące informacje. Córka zamordowanego dyktatora, generał porucznik Aisha Kaddafi, stanęła na czele antyterrorystycznego i antynatowskiego ruchu oporu. Kobieta zapowiedziała, że chce przywrócić ład i porządek jaki miał miejsce przed wybuchem wojny w 2011 roku oraz kontynuować politykę swojego ojca.

 

Aisha Kaddafi, jedyna córka Muammara Kaddafiego ogłosiła, że pomści swoją rodzinę. Jej bracia Saif al-Islam oraz Al-Saadi są obecnie przetrzymywani w więzieniach gdzie oczekują na proces i grozi im kara śmierci. Z kolei Muhammad i Hannibal przebywają poza krajem, Mutassim został zabity wraz z ojcem a los Khamisa nie jest znany.

 

Aisha chce objąć dowództwo nad libijskimi siłami zbrojnymi a w ciągu kilku miesięcy utworzy nowy tajny rząd. Towarzyszyć jej będą osoby z bliskiego otoczenia Muammara Kaddafiego, które były wobec niego lojalne. Planuje także zjednoczenie narodu i pokonanie islamistów, którzy obalili w przeszłości rząd i zdestabilizowali kraj.

 

Jak wiadomo, w Libii działają obecnie bojownicy Państwa Islamskiego. Warto zwrócić uwagę na to, że ISIS pojawia się wszędzie tam, gdzie trwa wojna a USA bierze w niej bezpośredni lub niebezpośredni udział - wymienić warto np. Syrię i Irak, Jemen i Libię. Według pogłosek, islamiści walczą również na Ukrainie przeciwko prorosyjskim separatystom.

 

Córka zamordowanego libijskiego przywódcy jest także przeciwna NATO i obecnym marionetkowym władzom z Narodowej Rady Tymczasowej, którą utworzyli przeciwnicy Kaddafiego w 2011 roku. Jej plany przywrócenia porządku zbiegają się z przygotowaniami do drugiej interwencji zbrojnej w Libii. Wielka Brytania i Włochy chcą wysłać kilka tysięcy żołnierzy, którzy będą szkolić wojska podległe Narodowej Radzie Tymczasowej. Najprawdopodobniej dojdzie do tego, że Aisha Kaddafi zostanie uznana za terrorystę a NATO będzie próbowało ją wyeliminować, tak jak dokonano tego z jej rodziną 5 lat temu.

 

 

Źródło: http://www.sott.net/article/311394-Out-of-the-ashes-Ayesha-Gaddafi-as-a-new-leader-of-resistance-against-NATO-and-the-Islamic-terrorists

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Komentarze

Portret użytkownika ksmamona

Kobita ma

Kobita ma jaja..................... brawo!. Życzę sukcesów we wprowadzaniu ładu w państwie. Isis są jak banderowcy i najlepiej sprawdzają się w mordowaniu niewinnych. Ten portal zaczyna się poprawiać.

Portret użytkownika pilipp

zniszczyli libie

zniszczyli libie nieodwracalnie. skoro taki tam syf był, to co zrobic w takim razie z europą zachodnią..?

Portret użytkownika excar

Coś co uzurpuje sobie prawo

Coś co uzurpuje sobie prawo do nazywania się "cywilizacja zachodnia" i jej obywatele....to na dzień dzisiejszy
tak mniej więcej wygląda. Ten Titanic to symbol EU i zukerbergowe zombiaczki  z ajfonami
 
,

Portret użytkownika Bucefał

Kim byli kiedys dzisiejsi

Kim byli kiedys dzisiejsi banderowcy na forum? Tzn przeciwnicy reżimu putina?? Nigdzie na forum nie moge znalezc zwrotu jakim obrazano tych ktorym nie po drodze z rosja przed atakiem rosji sowieckiej na ukraine

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Ukraińcy stracili twarz i

Ukraińcy stracili twarz i honor. Nie ma państwa ani narodu Ukraińskiego. Nie ma i nie będzie tak długo jak długo przyjdzie chazarski żydek do Ukra da mu 1000 $ i każe zamordować drugiego Ukraińca, a ten leci biegiem by to wykonać! Zauważ, że nawet nie wspominam co wy pozbawieni honoru mordercy wyrabiacie z innymi narodami - mordujecie gratis tylko dlatego, że jakiś belzebub wam o tym powiedział. Co za banda bezmyślnych morderców tam mieszka. Chwała Upadlinie!

Portret użytkownika UPAdlina

Hehehe!!!! Rosja sowiecka

Hehehe!!!! Rosja sowiecka zakończyła żywot kilka dekad temu włodi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty chłopie wróć do naszych czasów i naszej rzeczywistości odstawiając wódę i prochy!!!! Upadlina jest dziś pod okupacją usmańców, jakbys nie wiedział, których reprezentuje tam i wydaje "władzom" polecenia niejaki pyatt!!!!!!!!!!!!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Bucefał

Kiedys sowieci, dzisiaj kaza

Kiedys sowieci, dzisiaj kaza sie nazywac - rosjanie. Ludzie, wartosci i popiersia zostaly te same. Czy moze matrioszki narodzily hurtowo nowych ruskow ktorzy zastapili sowietow hahaha

Portret użytkownika UPAdlina

mając taki iloraz

mając taki iloraz inteligencji włodi, jak ty, nie śmiałbym się, a raczej popracowałbym nad sobą!!!!!!!!!!!!! Zaprzeczanie faktom i posługiwanie się wymyślonymi przez siebie "iformacjami" to błazenada, choć pewnie dla ciebie to codzienność!!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika UPAdlina

nie mozna pozwolić, aby

nie mozna pozwolić, aby banderowcy gloryfikujący ludobójcze nazistowskie ruchy panoszyli się w naszym kraju, johnny!! Nicht wahr??

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj