Chiny i Rosja zamierzają utworzyć sojusz obronny

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Według najnowszych informacji, opublikowanych jednocześnie w chińskich i rosyjskich mediach, podczas ostatniej wizyty w Pekinie, rosyjskiego ministra obrony narodowej Siergieja Szojgu, oba kraje zainicjowały utworzenie sojuszu obronnego, który miałby być przeciwwagą dla obecności wojskowej USA w regionie Pacyfiku.

 

Zarówno Rosja jak i Chiny wyraziły zaniepokojenie na skutek wzmacniania amerykańskich wysiłków w zwiększenie siły militarnej w Azji i w regionie Pacyfiku. Z tego powodu i wedle zasady "wróg twojego wroga jest twoim przyjacielem", Rosja zbliżyła się znacznie do Chin. Po zapowiedzianej szeroko wzajemnej współpracy gospodarczej nadchodzi czas na kooperacje wojskową.

 

Warto w tym momencie zaznaczyć, że Chiny i Rosja to odpowiednio drugi i trzeci kraj na świecie pod względem wydatków na armię. Ewentualny sojusz wojskowy obu mocarstw miałby chronić interesów największego i najludniejszego kraju świata. Potencjał wojskowy takiego porozumienia byłby, co najmniej porównywalny do amerykańskiego.

 

W tej chwili sojusz będzie się objawiał wojskową kooperacją morską. Dojdzie na przykład do wspólnych manewrów pacyficznej floty rosyjskiej i floty chińskiej. Chińczycy od dłuższego czasu wspierają politycznie Rosjan wzmacniając ich przekazy w zakresie Iranu, Syrii, a ostatnio Ukrainy. Niewątpliwie alians chińsko-rosyjski jest potrzebą chwili, bo w długim okresie czasu oba azjatyckie państwa można postrzegać jako potencjalnych przeciwników.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika r

III wś rozpocznie sie od

III wś rozpocznie sie od wspolnego ataku na Europe ze strony Rosji i Chin głosiły tzw. oredzia MBM na str. ostrzeżenie.net publikowane jeszcze zanim temat wybuchu III wś pojawił sie w mediach, a Rosja zawiązała militarny pakt z Chinami. Wiele proroctw tych objawien znalazło juz potwierdzenie w życiu, m.in. ustapienie Benedykta XVI oraz opis cech i działań jego nastepcy (nazwanego "fałszywym prorokiem").

http://ostrzezenie.net/x

0
0
Portret użytkownika alternatywny

Chiny to ku***ska nacja...

Chiny to ku***ska nacja... Będzie udawać przyjaciela do momentu, kiedy będzie samodzielna i samowystarczalna. Spójrzcie na azjatów w Polsce, są mili, życzliwi, usmiechają się tylko po to by wyciągnąć jak najwięcej od Ciebie, kiedy otrzyma to czego chciał, pomiata innymi. Ruskie się na nich przejadą - nie może być inaczej. Mnóstwo niewykorzystanych ziem kontra mnóstwo ludności bez miejsca na życie - scenariusz może być tylko jeden - "żółta fala zaleje wchodniego brata".

0
0
Portret użytkownika Kazek12

Nareszcie te dwa mocarstwa

Nareszcie te dwa mocarstwa poszły po rozum do głowy, bo to tylko może storpedoweać wysiłki USA  do hegemoinii nie tylko militarnej , ale i finansowej.

0
0
Portret użytkownika elvis_żyje

Dzisiejsza Rosja nie jest

Dzisiejsza Rosja nie jest naszym wrogiem,"ktoś" usilnie chce odwrocic swiatowa uwage od prawdziwego zagrozenia,czyli islamu i chin (specj z malej litery)
 
 
A oto wyrywki przepowiedni sławnego polskiego jasnowidza księdza Andrzeja Klimuszki;
cyt:"III Wojna wubuchnie na islamskim południu i Dalekim Wschodzie wtedy,kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie odtrąbiony trwały pokój."

Inna jego wypowiedż,cyt:"Rosję zdradzą jej sąsiedzi.Nie nie My(Chiny)Ogniste włócznie uderzą w zdrajców.Zapłoną całe miasta.Rosja po tej wojnie będzie małym tylko europejskim krajem".

 

0
0
Portret użytkownika Jakub Gebala

Witam Scenariusz będzie

Witam
Scenariusz będzie taki:
Smok będzie chciał wpier.... plemieniu żmijowemu, przypominam, że Dracos rywalizują z Reptylianami. Żeby ochronić ludzi Liga Opiekunów wraz ze Zgromadzeniem Szmaragdowego Prymierza dokona kolejnej interwencji, co by ludzie nie zaczynali ponownie od baktrii. Taka interwencja już była w latach 70 .
W chwili obecnej midzy 2012 - 2017 Kula Amenti znajduje się w rdzeniu ziemskim co umożliwia ludziom zliniowanie swojgo DNA do postaci 12 niciowej (Świadomość Chrystusowa) i doświadczenia pośmiertne ascendencji czyli teleportacji poprzez worteks w Gizie na planetę Tara w Drugim Harmoniczym Wszechświecie w celu kontynuowaia ewolucji już jako forma energii. Jeżeli Zeta rectuli wprowadzą NWO za pomocą III wojny światowej wówczas ewolucja ludzka strac swoją szanse i człowiek zostani unicestwiony.
Zgromdzenie Bogów Stwóców Elohim ma już głupotę ludzą po dzurki w nosie.
Dla rzypomnienia:
Drakos to CZarne słońce
Plemiżmijowe to Słońce Beliala
Oba ugrupoania chcą przjąć kontrolę nad ziemią.
 
Zamiast debatować nad III wojną weźci się za swój rozwój.....
 
 

0
0
Portret użytkownika samiec_alfa

Już kilka lat temu o tym

Już kilka lat temu o tym wspominałem, wszyscy kazali mi się postukać w czoło.

0
0
Portret użytkownika jarek

Przeczytajcie sobie artykul

Przeczytajcie sobie artykul IMPERIA CZASÓW KOŃCA. Już prorok Daniel w Starym Testamencie przepowiedział ten sojusz

0
0
Portret użytkownika gość1

wszystkie przepowiednie nic

wszystkie przepowiednie nic nie przepowiadają, są bełkotem nawiedzonych. liczy się Słowo Boże. chiny i rosja zwyciężą na nasze własne życzenie, bo mając teraz czas nie robimy nic! sprzedajemy im jeszcze broń a u nas nie wolno posiadać broni i nie wolno się bronić przed najeźdzcami. podziękujmy za to naszym rządom.

0
0
Portret użytkownika gościu

Nie ma to jak wypić wódke

Nie ma to jak wypić wódke ryżową ze skośnookim przyjacielem z Azji. Chyba najbardziej czego powinni sie obawiać  Amerkanie to prawdziwego potwora z głębi ziemi zwanego: YELLOWSTONE.

0
0
Portret użytkownika pib

Przepowiednie z

Przepowiednie z orędzi:
14.02.2012, 18:00
Musisz jednak wiedzieć, że Czerwony Smok, o którym ci powiedziano jakiś czas temu, teraz podniósł głowę, pozornie nieśmiało, lecz ze śmiertelnym zamiarem pożarcia chrześcijan na całym świecie.
Tak długo cierpliwie czekający, teraz spadnie z góry i ogniem ze swej paszczy zniszczy wszystko, co stanowi hołd dla Mnie, Boga Najwyższego i Mojego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa.
Europa będzie jego pierwszym celem, kolejnym będą Stany Zjednoczone Ameryki.
Zostanie wprowadzony komunizm i biada tym, którzy sprzeciwią się panowaniu Czerwonego Smoka.
Oni nie mogą wygrać, a ich moc nie tylko będzie krótkotrwała, ale Czerwony Smok i jego ślepi sojusz-nicy zostaną wrzuceni do ognia wiecznego potępienia.
Módlcie się za ich dusze, ponieważ możecie im pomóc poprzez modlitwę, aby je zbawić.
19.02.2012, 03:00
Dwaj sojusznicy Rosja i Chiny połączą siły. Stanie się tak, gdy bestia z dziesięcioma rogami powstanie, aby zapanować nad ich długo cierpiącymi niewinnymi ludźmi.
Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez Wielkiego Czerwonego Smoka, Chiny i jej sojusznika Niedźwiedzia, Rosję.
Kiedy to się to stanie, zapanuje komunizm i biada każdemu, kto w ich obecności będzie praktykował swoją religię.
Wszystkie religie zostaną zakazane, ale chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania.
Rzymscy Katolicy w ogóle nie będą tolerowani, a Msze będą musieli odprawiać w tajemnicy.
 

0
0
Portret użytkownika 3plabc

Dzisiaj są sojusznikami, ale

Dzisiaj są sojusznikami, ale za 5-10 lat Rosja może mieć drugą operacje Barbarossa.... wszystko dziś jest tymczasowe i elastycznie dopasowuje się do aktualnej sytuacji na świecie, co niezmienia faktu że co dwóch to nie jeden.

0
0
Portret użytkownika achiles

To nie moje, ale prawdziwe i

To nie moje, ale prawdziwe i się pod tym podpisuję z poparciem swoim. 
 No a o czym pisałem kilka miesięcy temu, kiedy to euro-atlantyckie lokaje nakładały sankcje na Rosję? Ano pisałem o tym, że euro-atlantyckie lokaje pchają Rosję - na siłę - w kierunku Azji. No i sprawdziło się. DWIE umowy gazowe z Chinami na dziesiątki miliardów dolarów. Wspólny bank Rosji, Chin, Brazylii i Afryki Południowej. rosyjskie inwestycje w Korei Północnej w zamian za dostęp do bogactw naturalnych. Umowy handlowe z Egiptem - cytrusy do Rosji, uzbrojenie do Egiptu. Rosja buduje elektrownie jądrową w Iranie. Rozwija porty wschodnie celem zwiększenia wymiany handlowej z Japonią!!! No i po co Rosji taka zapyziała Europa? Najgorsze jest jednak to, że euro-atlantyckie lokaje (przez was wybrane) dadzą sobie radę ale dzięki decyzjom TYCH lokai my dostaniemy po grzbiecie!!!

0
0
Portret użytkownika aron jasnowidz-diagnosta

ziemia ma zostac oczyszczona

ziemia ma zostac oczyszczona ,przygotowana na nowy czas ,wojna oczysci zmienie z istot które nie szanuja ludzkiego zycia ,nie szanują swojego życia ,z tych co kochaja mordować i zabiajać ,jednego nie zakładają ,że ci co sa w wojsku mogą za chwile rzucić karabin i wrócic do domu ,a wtedy zaden rząd się nie ostoi i zacznie się to co postatnowione i oby nastapiło to jak najszybciej ,odseparowanie ludzi praweych od zaprogramowanych robotów ,ludzi slepych i naiwnych od otwartych i widzących co się dzieje i jaki mamy czas .Ciągle mam nadzieje że skończy się na prężeniu muskułów i ze do wojny nie dojdzie ,choć wszystko na to wsakzuje ,jezeli ludzie się zjednocza przeciwko rządom ,nie bedzie wojny ,jezeli nie ,będzie krótka aby wstrząsnać śpiochami i pokazać nam co powinniśmy zrobić .

0
0
Portret użytkownika ferenzer

Ale jak to się ma do tych

Ale jak to się ma do tych prawie wszystkich przepowiedni o tym że Chiny z nienacka napadną na Rosję?  

0
0

"Trzeba być głuchym, żeby nie słyszeć bębnów wojny"  Henry Kissinger

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

To jeszcze nie czas i miejsce

To jeszcze nie czas i miejsce dla takiego scenariusza. Na razie Rosja i Chiny zklikwidują syjonistyczne gniazda na Swiecie a póxniej sami wezmą się za bary..
 I nasze dzieci będą wyrabiały w chińskich fabrykach paciorki dla chińskich dam...

0
0
Portret użytkownika Ewiak Ryszard

Nie jestem tym zaskoczony.

Nie jestem tym zaskoczony. Przypomnę tu fragment starożytnej wizji: "I powróci [król północy] do ziemi swej z dobrami ruchomymi wielkimi [1945. Ten szczegół wskazywał, że Hitler zaatakuje także ZSRR i będzie walczył aż do gorzkiego końca. Na początku nic nie wskazywało na takie zakończenie wojny], a serce jego przeciw przymierzu świętemu [wrogość wobec chrześcijan], i będzie działał [oznacza to aktywność na arenie międzynarodowej], i zawróci do ziemi swej [1991-1993. Rozpad ZSRR i Układu Warszawskiego, wojska rosyjskie powróciły do kraju]. W czasie wyznaczonym powróci z powrotem [powrót Rosji w tym kontekście oznacza kryzys, który przyćmi Wielką Depresję. Rozpadnie się nie tylko strefa euro, lecz także UE i NATO. Wtedy wiele krajów z dawnego bloku wschodniego opuści amerykańską strefę wpływów i powróci pod skrzydła Rosji]. I [król północy] wkroczy na południe [wiele wskazuje na Gruzję. Punktem zapalnym może stać się także Ukraina, jeśli Rosja odzyska wpływy tylko nad częścią tego kraju], ale nie będzie jak wcześniej [2008 - Gruzja], lub jak później [teraz - Ukraina. Tu także sukces i brak reakcji militarnej ze strony Zachodu], gdyż ruszą przeciw niemu mieszkańcy wybrzeży Kittim [Amerykanie, na początku bez Brytyjczyków. Oni dołączą do tej wojny później] i będzie utrapiony [to oznacza tu załamanie nerwowe] i zawróci" (Daniela 11:28-30a).
 
Mojżesz pisał: "I okręty od strony Kittim [z Zachodu] i upokorzą Aszszura [Rosję] i upokorzą Ebera [pozostałych przeciwników, w tym Iran i Chiny] i również to [na] zawsze będzie zniszczone" (Liczb 24:24, przekład dosłowny). Ta armada po wystrzeleniu rakiet z głowicami jądrowymi, nie powróci już do domu. Druga strona także zdąży użyć "wielkiego miecza" (Apokalipsa 6:4). To będzie wzajemna rzeź. Nie będzie to jednak koniec świata, lecz jak stwierdził Jezus: "początek bólów porodowych" (Mateusza 24:7,8). 
 
Po tej wojnie zostanie ustanowiona "ohyda spustoszenia" - rząd światowy (Daniela 11:31). Ta "bestia" spustoszy w pierwszej kolejności mniejszości chrześcijańskie (Objawienie 13:1,2,7; Mateusza 24:15,21,22).
 
Zaraz po tym ucisku wybuchnie kolejna wojna światowa (Daniela 11:40-43; Mateusza 24:29). Tym razem triumfować będzie Rosja i jej sojusznicy. Zapewne będą wśród nich także Chińczycy. Nikt nie oprze się tej "szarańczy" (Joela 2:1-11). Izrael też będzie wówczas okupowany (por. Ezechiela 39:23-29). 
 
Po tej wojnie reanimowany rząd światowy będzie miał już pełnię władzy. Wtedy spustoszy wielkie kościoły (Objawienie 17:16,17). Potem będzie kryzys i rewolucja jakiej świat nie widział (Daniela 12:1). Rozpadnie się cały ówczesny porządek. Władzę nad światem przejmie Jezus Chrystus. O to modlimy się w modlitwie Pańskiej, mówiąc: "Niech przyjdzie królestwo Twoje". Dopiero wtedy zostaną usunięte wszystkie nasze problemy, w tym choroby, starość i nawet śmierć (Objawienie 21:4,5).
 
W roku 1882 Wielka Brytania rozciągnęła wpływy na Egipt i przejęła rolę "króla południa". Mniej więcej w tym samym czasie Rosja zajęła pozycję "króla północy", rozciągając wpływy na terytoria, które wcześniej należały do Seleukosa I (Daniela 11:27). W przyszłości "królem południa" stanie się nowe imperium anglo-amerykańskie (Objawienie 13:11). 

0
0

Strony

Skomentuj