Chiny i Rosja zamierzają utworzyć sojusz obronny

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Według najnowszych informacji, opublikowanych jednocześnie w chińskich i rosyjskich mediach, podczas ostatniej wizyty w Pekinie, rosyjskiego ministra obrony narodowej Siergieja Szojgu, oba kraje zainicjowały utworzenie sojuszu obronnego, który miałby być przeciwwagą dla obecności wojskowej USA w regionie Pacyfiku.

 

Zarówno Rosja jak i Chiny wyraziły zaniepokojenie na skutek wzmacniania amerykańskich wysiłków w zwiększenie siły militarnej w Azji i w regionie Pacyfiku. Z tego powodu i wedle zasady "wróg twojego wroga jest twoim przyjacielem", Rosja zbliżyła się znacznie do Chin. Po zapowiedzianej szeroko wzajemnej współpracy gospodarczej nadchodzi czas na kooperacje wojskową.

 

Warto w tym momencie zaznaczyć, że Chiny i Rosja to odpowiednio drugi i trzeci kraj na świecie pod względem wydatków na armię. Ewentualny sojusz wojskowy obu mocarstw miałby chronić interesów największego i najludniejszego kraju świata. Potencjał wojskowy takiego porozumienia byłby, co najmniej porównywalny do amerykańskiego.

 

W tej chwili sojusz będzie się objawiał wojskową kooperacją morską. Dojdzie na przykład do wspólnych manewrów pacyficznej floty rosyjskiej i floty chińskiej. Chińczycy od dłuższego czasu wspierają politycznie Rosjan wzmacniając ich przekazy w zakresie Iranu, Syrii, a ostatnio Ukrainy. Niewątpliwie alians chińsko-rosyjski jest potrzebą chwili, bo w długim okresie czasu oba azjatyckie państwa można postrzegać jako potencjalnych przeciwników.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika r

III wś rozpocznie sie od

III wś rozpocznie sie od wspolnego ataku na Europe ze strony Rosji i Chin głosiły tzw. oredzia MBM na str. ostrzeżenie.net publikowane jeszcze zanim temat wybuchu III wś pojawił sie w mediach, a Rosja zawiązała militarny pakt z Chinami. Wiele proroctw tych objawien znalazło juz potwierdzenie w życiu, m.in. ustapienie Benedykta XVI oraz opis cech i działań jego nastepcy (nazwanego "fałszywym prorokiem").

http://ostrzezenie.net/x

0
0
Portret użytkownika alternatywny

Chiny to ku***ska nacja...

Chiny to ku***ska nacja... Będzie udawać przyjaciela do momentu, kiedy będzie samodzielna i samowystarczalna. Spójrzcie na azjatów w Polsce, są mili, życzliwi, usmiechają się tylko po to by wyciągnąć jak najwięcej od Ciebie, kiedy otrzyma to czego chciał, pomiata innymi. Ruskie się na nich przejadą - nie może być inaczej. Mnóstwo niewykorzystanych ziem kontra mnóstwo ludności bez miejsca na życie - scenariusz może być tylko jeden - "żółta fala zaleje wchodniego brata".

0
0
Portret użytkownika Kazek12

Nareszcie te dwa mocarstwa

Nareszcie te dwa mocarstwa poszły po rozum do głowy, bo to tylko może storpedoweać wysiłki USA  do hegemoinii nie tylko militarnej , ale i finansowej.

0
0
Portret użytkownika elvis_żyje

Dzisiejsza Rosja nie jest

Dzisiejsza Rosja nie jest naszym wrogiem,"ktoś" usilnie chce odwrocic swiatowa uwage od prawdziwego zagrozenia,czyli islamu i chin (specj z malej litery)
 
 
A oto wyrywki przepowiedni sławnego polskiego jasnowidza księdza Andrzeja Klimuszki;
cyt:"III Wojna wubuchnie na islamskim południu i Dalekim Wschodzie wtedy,kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie odtrąbiony trwały pokój."

Inna jego wypowiedż,cyt:"Rosję zdradzą jej sąsiedzi.Nie nie My(Chiny)Ogniste włócznie uderzą w zdrajców.Zapłoną całe miasta.Rosja po tej wojnie będzie małym tylko europejskim krajem".

 

0
0
Portret użytkownika Jakub Gebala

Witam Scenariusz będzie

Witam
Scenariusz będzie taki:
Smok będzie chciał wpier.... plemieniu żmijowemu, przypominam, że Dracos rywalizują z Reptylianami. Żeby ochronić ludzi Liga Opiekunów wraz ze Zgromadzeniem Szmaragdowego Prymierza dokona kolejnej interwencji, co by ludzie nie zaczynali ponownie od baktrii. Taka interwencja już była w latach 70 .
W chwili obecnej midzy 2012 - 2017 Kula Amenti znajduje się w rdzeniu ziemskim co umożliwia ludziom zliniowanie swojgo DNA do postaci 12 niciowej (Świadomość Chrystusowa) i doświadczenia pośmiertne ascendencji czyli teleportacji poprzez worteks w Gizie na planetę Tara w Drugim Harmoniczym Wszechświecie w celu kontynuowaia ewolucji już jako forma energii. Jeżeli Zeta rectuli wprowadzą NWO za pomocą III wojny światowej wówczas ewolucja ludzka strac swoją szanse i człowiek zostani unicestwiony.
Zgromdzenie Bogów Stwóców Elohim ma już głupotę ludzą po dzurki w nosie.
Dla rzypomnienia:
Drakos to CZarne słońce
Plemiżmijowe to Słońce Beliala
Oba ugrupoania chcą przjąć kontrolę nad ziemią.
 
Zamiast debatować nad III wojną weźci się za swój rozwój.....
 
 

0
0
Portret użytkownika samiec_alfa

Już kilka lat temu o tym

Już kilka lat temu o tym wspominałem, wszyscy kazali mi się postukać w czoło.

0
0
Portret użytkownika jarek

Przeczytajcie sobie artykul

Przeczytajcie sobie artykul IMPERIA CZASÓW KOŃCA. Już prorok Daniel w Starym Testamencie przepowiedział ten sojusz

0
0
Portret użytkownika gość1

wszystkie przepowiednie nic

wszystkie przepowiednie nic nie przepowiadają, są bełkotem nawiedzonych. liczy się Słowo Boże. chiny i rosja zwyciężą na nasze własne życzenie, bo mając teraz czas nie robimy nic! sprzedajemy im jeszcze broń a u nas nie wolno posiadać broni i nie wolno się bronić przed najeźdzcami. podziękujmy za to naszym rządom.

0
0
Portret użytkownika gościu

Nie ma to jak wypić wódke

Nie ma to jak wypić wódke ryżową ze skośnookim przyjacielem z Azji. Chyba najbardziej czego powinni sie obawiać  Amerkanie to prawdziwego potwora z głębi ziemi zwanego: YELLOWSTONE.

0
0
Portret użytkownika pib

Przepowiednie z

Przepowiednie z orędzi:
14.02.2012, 18:00
Musisz jednak wiedzieć, że Czerwony Smok, o którym ci powiedziano jakiś czas temu, teraz podniósł głowę, pozornie nieśmiało, lecz ze śmiertelnym zamiarem pożarcia chrześcijan na całym świecie.
Tak długo cierpliwie czekający, teraz spadnie z góry i ogniem ze swej paszczy zniszczy wszystko, co stanowi hołd dla Mnie, Boga Najwyższego i Mojego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa.
Europa będzie jego pierwszym celem, kolejnym będą Stany Zjednoczone Ameryki.
Zostanie wprowadzony komunizm i biada tym, którzy sprzeciwią się panowaniu Czerwonego Smoka.
Oni nie mogą wygrać, a ich moc nie tylko będzie krótkotrwała, ale Czerwony Smok i jego ślepi sojusz-nicy zostaną wrzuceni do ognia wiecznego potępienia.
Módlcie się za ich dusze, ponieważ możecie im pomóc poprzez modlitwę, aby je zbawić.
19.02.2012, 03:00
Dwaj sojusznicy Rosja i Chiny połączą siły. Stanie się tak, gdy bestia z dziesięcioma rogami powstanie, aby zapanować nad ich długo cierpiącymi niewinnymi ludźmi.
Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez Wielkiego Czerwonego Smoka, Chiny i jej sojusznika Niedźwiedzia, Rosję.
Kiedy to się to stanie, zapanuje komunizm i biada każdemu, kto w ich obecności będzie praktykował swoją religię.
Wszystkie religie zostaną zakazane, ale chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania.
Rzymscy Katolicy w ogóle nie będą tolerowani, a Msze będą musieli odprawiać w tajemnicy.
 

0
0
Portret użytkownika 3plabc

Dzisiaj są sojusznikami, ale

Dzisiaj są sojusznikami, ale za 5-10 lat Rosja może mieć drugą operacje Barbarossa.... wszystko dziś jest tymczasowe i elastycznie dopasowuje się do aktualnej sytuacji na świecie, co niezmienia faktu że co dwóch to nie jeden.

0
0
Portret użytkownika achiles

To nie moje, ale prawdziwe i

To nie moje, ale prawdziwe i się pod tym podpisuję z poparciem swoim. 
 No a o czym pisałem kilka miesięcy temu, kiedy to euro-atlantyckie lokaje nakładały sankcje na Rosję? Ano pisałem o tym, że euro-atlantyckie lokaje pchają Rosję - na siłę - w kierunku Azji. No i sprawdziło się. DWIE umowy gazowe z Chinami na dziesiątki miliardów dolarów. Wspólny bank Rosji, Chin, Brazylii i Afryki Południowej. rosyjskie inwestycje w Korei Północnej w zamian za dostęp do bogactw naturalnych. Umowy handlowe z Egiptem - cytrusy do Rosji, uzbrojenie do Egiptu. Rosja buduje elektrownie jądrową w Iranie. Rozwija porty wschodnie celem zwiększenia wymiany handlowej z Japonią!!! No i po co Rosji taka zapyziała Europa? Najgorsze jest jednak to, że euro-atlantyckie lokaje (przez was wybrane) dadzą sobie radę ale dzięki decyzjom TYCH lokai my dostaniemy po grzbiecie!!!

0
0
Portret użytkownika aron jasnowidz-diagnosta

ziemia ma zostac oczyszczona

ziemia ma zostac oczyszczona ,przygotowana na nowy czas ,wojna oczysci zmienie z istot które nie szanuja ludzkiego zycia ,nie szanują swojego życia ,z tych co kochaja mordować i zabiajać ,jednego nie zakładają ,że ci co sa w wojsku mogą za chwile rzucić karabin i wrócic do domu ,a wtedy zaden rząd się nie ostoi i zacznie się to co postatnowione i oby nastapiło to jak najszybciej ,odseparowanie ludzi praweych od zaprogramowanych robotów ,ludzi slepych i naiwnych od otwartych i widzących co się dzieje i jaki mamy czas .Ciągle mam nadzieje że skończy się na prężeniu muskułów i ze do wojny nie dojdzie ,choć wszystko na to wsakzuje ,jezeli ludzie się zjednocza przeciwko rządom ,nie bedzie wojny ,jezeli nie ,będzie krótka aby wstrząsnać śpiochami i pokazać nam co powinniśmy zrobić .

0
0
Portret użytkownika ferenzer

Ale jak to się ma do tych

Ale jak to się ma do tych prawie wszystkich przepowiedni o tym że Chiny z nienacka napadną na Rosję?  

0
0

"Trzeba być głuchym, żeby nie słyszeć bębnów wojny"  Henry Kissinger

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

To jeszcze nie czas i miejsce

To jeszcze nie czas i miejsce dla takiego scenariusza. Na razie Rosja i Chiny zklikwidują syjonistyczne gniazda na Swiecie a póxniej sami wezmą się za bary..
 I nasze dzieci będą wyrabiały w chińskich fabrykach paciorki dla chińskich dam...

0
0
Portret użytkownika Ewiak Ryszard

Nie jestem tym zaskoczony.

Nie jestem tym zaskoczony. Przypomnę tu fragment starożytnej wizji: "I powróci [król północy] do ziemi swej z dobrami ruchomymi wielkimi [1945. Ten szczegół wskazywał, że Hitler zaatakuje także ZSRR i będzie walczył aż do gorzkiego końca. Na początku nic nie wskazywało na takie zakończenie wojny], a serce jego przeciw przymierzu świętemu [wrogość wobec chrześcijan], i będzie działał [oznacza to aktywność na arenie międzynarodowej], i zawróci do ziemi swej [1991-1993. Rozpad ZSRR i Układu Warszawskiego, wojska rosyjskie powróciły do kraju]. W czasie wyznaczonym powróci z powrotem [powrót Rosji w tym kontekście oznacza kryzys, który przyćmi Wielką Depresję. Rozpadnie się nie tylko strefa euro, lecz także UE i NATO. Wtedy wiele krajów z dawnego bloku wschodniego opuści amerykańską strefę wpływów i powróci pod skrzydła Rosji]. I [król północy] wkroczy na południe [wiele wskazuje na Gruzję. Punktem zapalnym może stać się także Ukraina, jeśli Rosja odzyska wpływy tylko nad częścią tego kraju], ale nie będzie jak wcześniej [2008 - Gruzja], lub jak później [teraz - Ukraina. Tu także sukces i brak reakcji militarnej ze strony Zachodu], gdyż ruszą przeciw niemu mieszkańcy wybrzeży Kittim [Amerykanie, na początku bez Brytyjczyków. Oni dołączą do tej wojny później] i będzie utrapiony [to oznacza tu załamanie nerwowe] i zawróci" (Daniela 11:28-30a).
 
Mojżesz pisał: "I okręty od strony Kittim [z Zachodu] i upokorzą Aszszura [Rosję] i upokorzą Ebera [pozostałych przeciwników, w tym Iran i Chiny] i również to [na] zawsze będzie zniszczone" (Liczb 24:24, przekład dosłowny). Ta armada po wystrzeleniu rakiet z głowicami jądrowymi, nie powróci już do domu. Druga strona także zdąży użyć "wielkiego miecza" (Apokalipsa 6:4). To będzie wzajemna rzeź. Nie będzie to jednak koniec świata, lecz jak stwierdził Jezus: "początek bólów porodowych" (Mateusza 24:7,8). 
 
Po tej wojnie zostanie ustanowiona "ohyda spustoszenia" - rząd światowy (Daniela 11:31). Ta "bestia" spustoszy w pierwszej kolejności mniejszości chrześcijańskie (Objawienie 13:1,2,7; Mateusza 24:15,21,22).
 
Zaraz po tym ucisku wybuchnie kolejna wojna światowa (Daniela 11:40-43; Mateusza 24:29). Tym razem triumfować będzie Rosja i jej sojusznicy. Zapewne będą wśród nich także Chińczycy. Nikt nie oprze się tej "szarańczy" (Joela 2:1-11). Izrael też będzie wówczas okupowany (por. Ezechiela 39:23-29). 
 
Po tej wojnie reanimowany rząd światowy będzie miał już pełnię władzy. Wtedy spustoszy wielkie kościoły (Objawienie 17:16,17). Potem będzie kryzys i rewolucja jakiej świat nie widział (Daniela 12:1). Rozpadnie się cały ówczesny porządek. Władzę nad światem przejmie Jezus Chrystus. O to modlimy się w modlitwie Pańskiej, mówiąc: "Niech przyjdzie królestwo Twoje". Dopiero wtedy zostaną usunięte wszystkie nasze problemy, w tym choroby, starość i nawet śmierć (Objawienie 21:4,5).
 
W roku 1882 Wielka Brytania rozciągnęła wpływy na Egipt i przejęła rolę "króla południa". Mniej więcej w tym samym czasie Rosja zajęła pozycję "króla północy", rozciągając wpływy na terytoria, które wcześniej należały do Seleukosa I (Daniela 11:27). W przyszłości "królem południa" stanie się nowe imperium anglo-amerykańskie (Objawienie 13:11). 

0
0
Portret użytkownika Ja

Na to czekało USA ;], teraz

Na to czekało USA ;], teraz juz nic nie stoi na przeszkodzie aby wywołać wojenke światową o numerze III, tylko trzeba wymyślić jakiś dobry powód i zwalić winę na złych rusków oraz kitajców. Może będzie to jakaś operacja pod Fłaszywą flagą z użyciem głowić jądrowych, gdzie polska która istnieje już tylko teoretycznie i jest poligonem doświadczalnym na granicy mocarstw NATO i BRICS " na granicy z jednym z największych państw ;]", byłaby najlepszym celem ;]
 
P.S. W końcu Rosja i Białoruś ćwiczyły taktyczne uderzenie jądrowe na Warszawe "MANEWRY ZAPAD" więc nic nie stoi na przeszkodzie aby wykorzystać to do wywołania wojenki ;]

0
0

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika 12348

Zgadzam się co do operacji

Zgadzam się co do operacji fałszywej flagi, ale widzi mi się ona trochę inaczej. Oczywiście atak nukrealny jest też możliwy. Myślę, że Ebola i ISIS odegrają kluczową rolę. Nie po to nastraszyli tym ludzi poprzez wynalazek światowego ogłupiania, żeby tego nie wykorzystać. Ostatnimi czasy o tych dwóch "rzeczach" nic nie słychać, przynajmniej w mainstreamie czy jak to się mówi. Może to wyglądać następująco: ISIS atakuje Ebolą USA. Jak wiemy, Państwo Islamskie działa na terenie Syrii a póki co, Ameryce nie udaje się tam wejść wojskami lądowymi aby obalić Assada - taki atak jest idealnym pretekstem. W konsekwencji, Rosja, Chiny i Iran staną po stronie Syrii i się zaczyna. Aby rozbić NATO oraz zablokować drogą w kierunku Rosji od Europy Putin może użyć jądrówki na Warszawę. W tym czasie szybko zajmie się Ukrainą. Czy tak to się potoczy, zobaczymy.

0
0
Portret użytkownika Ja

Lepiej bym tego nie ujął,

Lepiej bym tego nie ujął, zobaczymy ,czas pokaże jak to będzie, czuję że żyjemy w czasach końca a zarazem początku czegoś co przyniesie zmiany na globalna skalę i to w trybie natychmiastowym/skokowym a nie jak do tej pory stopniowym ;]

0
0

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika achiles

Pisałem o tym, że tak ma się

Pisałem o tym, że tak ma się stać już ponad miesiąc temu, na tym portalu pod podobnym do tego artykułem, pisałem też tu o tym, ze to jest faktem i tak się stało też tu tydzień temu, kiedy to PREZYDENCI CHIN I FR. przed spotkaniem oficjalnym ze wszystkimi KRAJAMI w CHINACH, w wąskim gronie swoim podpisali szereg umów w tym i te gospodarcze i największy kontrakt PALIWOWY na świecie, jak i te o znaczeniu militarnym i wzajemnym sojuszu w tej materii, co ze względów oczywistych, nie zostało wówczas od razu dla świata oznajmione. Zresztą wojska FR I CHIN, już od prawie roku wzajemnie odbywają szkolenia bojowe, wymieniając się wiedzą i dopasowując działania taktyczne, dla obu ARMII  w razie zagrożenia, o czym nikt u nas w ŚRODKACH MASOWEGO OGŁUPIANIA, z przyczyn oczywistych, nie mówił i nie mówi. Czy się komuś to podoba, czy nie, to i tak ten SOJUSZ jest już faktem i to było do przewidzenia, bo zarówno CHINY, JAK I FR, jadą na tym samym koniu, który to im chce ukraść już od dawna ZACHÓD, albo przynajmniej połamać mu nogi, z racji tego, że sam jest już skończony i bankrutem, o czym tylko jeszcze sam, nie chce wiedzieć, a właściwie wie doskonale, tylko jak wszystko nie wygodne, dla siebie, ukrywa, przed swoimi obywatelami i pozostałym ŚWIATEM.

0
0

Skomentuj