Chiny pokazały model hipersonicznego drona

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Chiński państwowy kanał telewizyjny pokazał zdjęcia modelu nowej broni, Jest to bezzałogowy hipersoniczny samolot. Według ekspertów taki dron, może przenosić głowice z bronią nuklearną. 

 

Dron określany jako DF-ZF, może osiągnąć prędkość 12,4 tys. km/h. Model maszyny zbadano w specjalnym W Chinach znajduje się największy taki obiekt na świecie. Pozwala na testowanie hipersonicznych konstrukcji z symulowaną prędkością 11,1 tys. km/h.

Chiński pocisk hipersoniczny pokazany w telewizji przypomina kształtem końcówkę strzałki. Chińscy wojskowi potwierdzili, że dokonano kilku testów naddźwiękowego pojazdu DF-ZF, który według klasyfikacji NATO nazywa się WU-14. Jednak szczegóły projektu są wciąż utrzymywane w tajemnicy.


 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)Komentarze

Portret użytkownika gnago

Ten model w rękach trzymany ,

Ten model w rękach trzymany , za bardzo przypomina wykonany taki z paieru. To raczej taki wabik na małokumatych "ekspertów" z Zachodu

Portret użytkownika euklides

Jest to bezzałogowy

Jest to bezzałogowy hipersoniczny samolot  - czyli tak zwana "rakieta".

Portret użytkownika MiamiVibe

Tak jest Więcej broni,

Tak jest Smile Więcej broni, więcej śmierci, więcej zniszczenia, więcej cierpienia... czy kres tego szaleństwa nastanie w końcu ?

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Skomentuj