Chemioterapia zabija chorych na raka, twierdzi prestiżowy magazyn medyczny

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Chemioterapia, która jest aplikowana prawie wszystkim chorym na raka, może się okazać czynnikiem przyspieszającym ich śmierć! W prestiżowym czasopiśmie medycznym The Lancet Onkology, opublikowano szokujące wyniki badań, z których wynika, że nie sam nowotwór, ale właśnie chemioterapia zabija ponad połowę chorych na raka.

 

Badania to potwierdzające przeprowadzili naukowcy z Public Health England Cancer Research w Wielkiej Brytanii, którzy analizowali przypadki chorych na na nowotwory, którzy zmarli zaledwie w ciągu 30 dni od rozpoczęcia chemioterapii. Z badań jasno wynika, że połowa pacjentów poddanych leczeniu za pomocą chemioterapii umiera i to nie z powodu raka ale właśnie z powodu tej terapii.

 

Naukowcy stwierdzili, że w trakcie leczenia za pomocą chemioterapii niszczone są przede wszystkim zdrowe komórki, a nie tylko te zmutowane. To powoduje, że chorujący szybciej słabną, a rak ma większe pole do popisu zwłaszcza, że dojrzałe komórki rakowe są w stanie zmienić swój sposób metabolizmu przestawiając się ze spalania na inne formy pozyskiwania energii, na przykład przez fermentację.

Badania wykazały, że w czasie stosowania chemioterapii, uśmiercane są przede wszystkim zdrowe komórki czerpiące energię ze spalania, a nie te które powinny zostać uśmiercone. Prowadzi to do sytuacji, w której agresywne komórki rakowe zyskują większy dostęp do glukozy, zatem dzięki chemioterapii nie tylko nie giną ale odżywiają się jeszcze lepiej.

 

Statystyki są bezlitosne i wygląda na to, że chemioterapia stała się takim samym biznesem jak szczepionki, gdzie nie chodzi o zdrowie pacjentów i ich wyleczenie lecz o zarobienie pieniędzy. Ludzie niestety nadal wierzą, że lekarze chcą dla nich dobrze, zwłaszcza w sytuacji, w której dochodzi u nich do realnego zagrożenia życia. Niestety lekarze są przeważnie wyedukowani w sposób pozostawiający wiele do życzenia i często bywają pod wpływem koncernów farmaceutycznych, które zdają sobie sprawę że właściwie to oni zapewniają zbyt ich produktom.

 

Konkluzja badaczy analizujących skuteczność chemioterapii jest zatem taka, że lekarze powinni bardzo uważnie decydować o zaproponowaniu swoim pacjentom tak inwazyjnych terapii jak chemioterapia, a pacjenci powinni być świadomi, że poddanie się tej procedurze medycznej może być dla nich bardziej niebezpieczne niż sam rak.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (4 votes)
Komentarze

Portret użytkownika CzarnyOlo

Nie mam szacunku do LEKarzy.

Nie mam szacunku do LEKarzy. Więcej szkodzą niż pomagają. Chemioterapia, radioterapia to oszustwo w żywe oczy znane od zawsze niestety nadal ludzie są na to tak zaimpregnowani jak na szczepionki

i chemitrails. Kiedy rozsypuje się im tym wszechświat to logika spierdala gdzie się da.

 

 

 

 

Portret użytkownika Gohna

Jest metoda, prosta. Ja

Jest metoda, prosta. Ja wyleczyłam się. Pić wodę 2,5 szklanki na czczo, potem 40 minut nic nie jeść, nie pić i nawet nie wolno myć zębów. Ja po prostu godzinę wcześniej wstaję, wypijam wodę i kładę się na ok 30 minut.

Leczy się wiele schorzeń, cukrzycę, i inne. Przeczytałam na TylkoMedycyna kiedyś, zastosowałam i fajnie żyć jak ię nie cierpi.

Nikt tego nie rozpowszechni, bo nikt na tym nie zarobi.

Ja piłam zwykłą wodę, kranówę. I dodatkowo płukałam jamę ustną naj[pierw.

Portret użytkownika debaucher

Gohna popieram!Tylko ja lubię

Gohna popieram!Tylko ja lubię wodę z octem jabłkowym albo wyciśniętą cytryną.Na pusty żołądek.Coś pięknego!
W tym dziwnie pozwyrtanym świecie najtańsze sposoby dają najlepszy efekt!
Życzę 150 lat w zdrowiu!!!

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Portret użytkownika Janusz Szewczyk

Dlaczego publikujecie

Dlaczego publikujecie kłamstwa? Artykuł jest w cąłosci dostepny tutaj: http://www.thelancet.com/journals/lanonc/article/PIIS1470-2045(16)30383-7/fulltext

Nie ma w nim ani słowa o tym, że "chemioterpia zabija połowę chorych". Jedyny wynik tego artykułu jest taki, że pacjenci, którzy pierwszy raz otrzymują chemioterapię w leczeniu raka płuc i raka piersi są narażeni na większe ryzyko, niż pacjenci, którym te same leki podawano już wcześniej. Ryzyko to jest na poziomie 0-8%, ale wyniki dotycza również pacjentów paliatywnych, u których jedynym celem chemioterapii było przedłużanie życia.

Wyjaśnijcie proszę, po co rozpowszechniacie takie kłamstwa? Bo ja nie potrafię zrozumiec jak bardzo złej woli trzeba żeby kłamać w takiej sprawie. A może nie znacie angielskiego? Każdy kto zna moze się przekonać, że kłamiecie.

Portret użytkownika debaucher

Panie Januszu,mnie nie

Panie Januszu,mnie nie interesuje medyczne gadanie.Jestem obserwatorem.Ojciec mojego kumpla.Zdrowy chłop.Znaleźli mu na prześwietleniu płuc jakiś "guzek" .Szybka biopsja.Rozpoznanie-rak.Chemioterapia.Facet w sile wieku zgasnął w ciągu 2 MIESIĘCY!
Ja byłem świadkiem!Ze zdrowego chłopa poszedł w piach!I Proszę,nie mów mi,że gdyby nie to pierd...ne prześwietlenie to zmarłby szybciej!Gówno wiedziałby o jakimś zasranym guzku (prawdopodobnie mnóstwo ludzi "coś" tam może mieć).
Jak dla mnie mistrzostwo świata-wykończyć silnego,ZDROWEGO człowieka w dwa miesiące...
Ja laik,ja się nie znać na nowoczesna medycyna...
Jedno tylko wiem na pewno...Jak mi THA FUCK coś wynajdziecie,NIGDY,PRZENIGDY nie oddam swojego ciała w łapska medycyny akademickiej!
P.S. Zajebisty był ten strajk lekarzy...Ciekawe o ile spadła śmiertelność Lol

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Portret użytkownika flipper

To leczcie się prawiczki

To leczcie się prawiczki ziołami hehhe, antyszczepionkowa sekta idzie w najlepsze heheh.

Portret użytkownika śrubka

lepszy antyszczepionkowy

lepszy antyszczepionkowy prawiczek leczący sie ziołami niz zasyfiony wszelkimi gównami lewiczek który to gówno rozrzygowuje na innych. Sory koles rzygaj w swojej uzbekacji a nie cudzej.

Portret użytkownika 5

Jest film na YT o prawdziwej

Jest film na YT o prawdziwej przyczynie raka i innych chorób - "5 Praw Natury - Trzecia rewolucja w medycynie".

Portret użytkownika figa

U mojej Mamy 10 lat temu

U mojej Mamy 10 lat temu zdiagnozowano nowotwor piersi z przerzutem do narządow rodnych . Dziś Mama ma bardzo dobre wyniki , ani śladu guzów . Pokonała chorobę mentalnie , powiedziała sobie , że jej to nie dotyczy i caly czas coś robiła , wyszukiwała sobie różne prace i zajęcia , zeby ,,nie mysleć Zaprogramowala się na zdrowie i jest zdrowa ! Ja Ją naśladuję i to działa ! Jak tylko ,,coś '' mnie bierze , wmawiam sobie , że jestem zdrowa i świetnie się czuję . Wszystko mija ! Ale trzeba to sobie z cala mocą wmówic i w to wierzyć ! Nasze umysly to potęga !      A propos , czytałam kiedyś świetny wywiad z anatomopatologiem , powiedział , że przeprowadził setki sekcji zwłok i większość starszych osob  nosila w sobie guzy nowotworowe wieloletnie i nie miała o tym zielonego pojęcia ! A przyczyna śmierci była z całkiem innych  powodów !  

Strony

Skomentuj