Brytyjscy nurkowie znaleźli cztery tony złota w nazistowskim statku towarowym

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

U wybrzeży Islandii brytyjscy naukowcy odkryli niemiecki statek towarowy SS Minden z czasów II wojny światowej. Jednostka przewoziła złoto prawdopodobnie należące do nazistów, donosi Daily Mail.

 

Według dziennika, statek mógł zatonąć w 1939 roku 190 kilometrów od Islandii. Niektórzy uważają, że Hitler kazał zatopić statek po tym jak został on namierzony przez brytyjską marynarkę wojenną.

 

Zakłada się, że znalezione złoto mogło zostać pobrane z południowoamerykańskich banków. Dokładną wartość skarbu ustalają eksperci, ale naukowcy sugerują, że wartość cennego kruszcu może wynosić 100 milionów funtów (około 476 mln złotych).

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)Komentarze

Portret użytkownika nel35

Jest więcej niz pewne, że

Jest więcej niz pewne, że jakaś gmina żydowska się upomni, podobnie jak u nas o wirtualny "złoty pociąg"...

Portret użytkownika Anioł Prawdy

Najlepiej niech to od razu

Najlepiej niech to od razu oddadzą sorosowi - on umie dobrze zainwestować - zakupi więcej statków i samolotów i hucznych zabawek. Wszystko by wepchać szybko wszystkich turystów do gejni jewropejskiej, a zabawki żeby się turyści nie nudzili i dobrze hucznie bawili... A tak w ogóle to złotego pociągu tam nie wyłowili Biggrin hahaha

Portret użytkownika Kimbur

Niemiecki statek i złoto

Niemiecki statek i złoto nazistów?! - czyżby Niemcy odebrały złoto nazistom prowadzącym polskie obozy zagłady dla Żydów, drogi Autorze???

Portret użytkownika inzynier magister

Należy je szybko oddać

Należy je szybko oddać Izraelowi, szkopy wyrywali mordowanym żydom złote zęby i zabierali kosztowności w obozach śmierci ! szwaby grabiły wszystkich ale najwięcej Żydów ! A Polsce należą się setki miliardów euro za straszne zniszczenia naszej Ojczyzny ! bo życia ludzi się nie wycenia ! Módlmy się za Polskę !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika keri

Pytanie, do kogo się modlić?

Pytanie, do kogo się modlić? Jeśli się modlisz za Polskę do pustynnego bożka, to wyrządzasz Polsce więcej szkody niż pożytku, gdyż modlisz się do zła, które wyrządza zło.

Portret użytkownika Wiarosław

Roke Felek i rot tarcza

Roke Felek i rot tarcza wysłali transze z kredytu hipotecznego na Niemcy zaciągnięty przez hejtlerka na poczet WW2, którego chyba nie spłacili, wiec federka jest usmańska do dziś Smile

Skomentuj