Brytyjscy naukowcy nie potrafią wyjaśnić nagłych zmian koloru wody w rzece Ouse

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Great Ouse w Huntingdon ostatnio wzburzyła środowisko specjalistów. Kilka odcinków rzeki zmienia kolor od czasu do czasu. Ponadto sam odcień wody jest dość niezwykły - niebieski lub tzw. zielony neon. Jedno jest pewne – na pewno mamy do czynienia z poważnym zanieczyszczeniem chemicznym. Niektóre psy, które pływały w rzece, zachorowały na coś poważnego, a weterynarze nie są w stanie pomóc zwierzętom.

 

Teraz władze próbują znaleźć źródło zanieczyszczeń. Najbardziej tajemnicze jest to, że w pobliżu nie ma żadnych przedsiębiorstw, które mogłyby emitować substancje barwiące wodę. Niektórzy eksperci sugerują, że ktoś przychodzi i po prostu upuszcza chemikalia.

 

Po sieci krąży hipoteza, że zmiana barwy wody jest pierwszą oznaką zbliżającej się apokalipsy. W Biblii powiedziano, że przed końcem świata rzeki będą się gotować i zmieniać kolor na krwistoczerwony, chociaż z pewnością odcień może być inny.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)Komentarze

Portret użytkownika Satowiec

To że woda zmieniała kolor na

To że woda zmieniała kolor na czerwony to nic nie znaczy, tak się działo od setek milioninów lat, dlatego sa takie zapiski, aby ostrzec innych. Po to, aby wykorzuystać tą wiedzę przeciwko głąbom.

Skomentuj