Austria chce zakończyć nielegalną inwazję nachodźców

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Można śmiało powiedzieć, że nieodpowiedzialna polityka Niemiec doprowadziła do tragedii. Rządy państw zachodniej części Europy zaczęły działać wbrew woli społeczeństwa a uczestnicy masowych demonstracji są nazywani rasistami i nazistami. Wśród uchodźców, którzy w większości nie mają zamiaru pracować i chcą żyć na socjalu, są islamscy terroryści. Pogłębiły się również podziały między społeczeństwami, rządami oraz wschodnią i zachodnią częścią naszego kontynentu. Nikogo nie powinno więc dziwić, że kolejne państwa zaczynają kwestionować politykę Unii Europejskiej.

 

Sąsiadująca z państwem niemieckim Austria była początkowo zgodna co do przyjmowania ogromnych ilości nachodźców. Jednak czasy te dobiegły końca. Migranci przybywają po tzw. darmowe pieniądze, czyli pieniądze podatników; nie stosują się do lokalnego prawa i liczą na zaprowadzenie islamskiego prawa szariatu, co można często usłyszeć podczas organizowanych przez nich demonstracji.

 

Wydalenie ich z kraju jest poważnym wyzwaniem - Minister Obrony Hans Peter Doskozil sam przyznał, że sytuacja jest fatalna i będzie jeszcze gorzej. Składane przez nachodźców wnioski o azyl nie mają kompletnie żadnego sensu, gdyż przeważająca większość z nich, choć azyl został im odmówiony, nadal przebywa na terenie Austrii.

"Na ten moment, nie robi to zbyt wielkiej różnicy czy wnioski o azyl są przyjmowane pozytywnie czy negatywnie, ponieważ w 80-90% przypadkach nie jesteśmy w stanie zrealizować żadnych decyzji" - powiedział Hans Peter Doskozil.

Minister Obrony Austrii opracował więc plan, który modyfikuje politykę Unii Europejskiej. Polega on na stworzeniu pułapu migracji i udzielaniu zgody na azyl dla migrantów, przebywających poza UE. Peter Doskozil chce utworzenia centrów azylowych w takich państwach jak Jordan, Niger czy Uzbekistan - czyli poza naszym kontynentem. Uchodźcy, którym odmówiono azylu, lub którzy dotarli do Europy nielegalnie, zostaną deportowani do specjalnych stref, powiązanych z centrami azylowymi.

 

Austria mówi głośno, że należy skończyć z nielegalną migracją; że należy skontrolować każdego uchodźcę i zadecydować, czy powinien on otrzymać możliwość rozpoczęcia nowego życia w Europie, czy też należy go deportować. Plan zostanie przedstawiony Unii Europejskiej. Miejmy nadzieję, że doczekamy się końca tego migracyjnego szaleństwa.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Taki

Ten ROK bedzie decydujacy dla

Ten ROK bedzie decydujacy dla POLSKI i UE.

PiS zaczyna Robic Dziwne ruchy i zeby sie nie skonczylo w judeopolonii.?!?!

Jezeli ONI ZDRADZA POLSKA to Niech LEPIEJ juz sie pakuja bo przyjdzie do nich KOSTUCHA!!!

a jankesi beda pomagac oczywiscie w zaprowadzaniu DEMOKRACJI

Niech Zyje Niepodlegla POLSKA  

Portret użytkownika Akamai

Sam się zastanawiam czy nie

Sam się zastanawiam czy nie skorzystać z okazji póki jeszcze można.

Cerę mam śniadą. Brodę drwala zapuszczę. I heja do Niemiec.

Mógłbym udawać niemego analfabetę. Dokumentów nie wymagają więc mógłbym się zarejestrować w kilku miejscowościach. W każdej dostałbym 1000 euro miesięcznie. 

To ponad 20 tys. zł miesięcznie. 

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika MiamiVibe

Ja mam inny plan, który chcę

Ja mam inny plan, który chcę wdrożyć już w tym roku. Chcę rzucić tą całą spaczoną cywilizację i udać się w podróż gdzie mnie wzrok poniesie bez żadnego celu, gdy znajdę jakieś w miarę ciepłe miejsce zbuduję sobie chatkę i będę jadł to co natura stworzyła, mając w dupie ten cały powalony świat, niczym włóczykij Smile

Portret użytkownika kolo21

No i się zaczyna.Ciapate

No i się zaczyna.Ciapate łajno zacznie się burzyć, że chcą ich deportować.W Polsce cholerny PIS w zmowie z innymi partiami, dowalą nam jakimiś opłatami że się zesramy i się zbuntujemy.Już zaczyna się akcja smok w powietrzu.Likwidację kopalń i ssanie prądu od Niemiec, za cholendarne ceny.Mam tylko nadzieję że nie uda im się zwiać że złotem tak jak dawny rząd podczas II wojny światowej.

kolo21

Portret użytkownika Kimbur

W Łodzi w sobotę rozpylali

W Łodzi w sobotę rozpylali chemtraile a w niedzielę ogłosili smog. Komentarza w gazeta.pl dodać nie mogę, bo nie lubią chemtraili. W Dzienniku Łódzkim odsyłają do psychiatry piszących o chemtrailach. O zatruwaniu powietrza przez samoloty ani mru-mru, przez spadające bomby też ani mru-mru. O islamistach jeszcze wolno, przynajmniej tyle, coś napisać. Pewnie też do czasu...

Skomentuj