Ataki islamistów na kobiety miały miejsce w całej Europie - trwa hybrydowa wojna religijna

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Okazuje się, że fala ataków młodych islamistów na kobiety wystąpiła nie tylko w Niemczech, ale też w innych ubogaconych kulturowo państwach takich jak Austria, Szwajcaria i Finlandia doświadczają nowej fali islamskiej przestępczości. Młodzi Arabowie organizują się w gangi, które osaczają białe kobiety, po czym je molestują, w skrajnych przypadkach gwałcą i prawie zawsze okradają.

 

Islamska inwazja w Europie bardzo długo przedstawiana była w mediach jako kryzys humanitarny. Wszystkich, którzy się jej sprzeciwiali od razu nazywano faszystami, rasistami i ludźmi bez empatii. Zachodnioeuropejskie lemingi witały ludy pustyni za pomocą pluszowych maskotek i transparentów. Okazuje się jednak, że lewacka ideologia zbankrutowała i stało się to przed czym przestrzegali krytycy wpuszczania wszystkich jak leci. Islamiści oczywiście nie przybyli do nas szukać pokoju, ale wręcz przeciwne, przywieźli ze sobą wojnę. Terrorem przejmują Europę i żądają pieniędzy za spokój, którego i tak nie będzie.

Na dodatek zupełnie bez żenady domagają się pieniędzy bez pracy i to twierdzą, że minimum 2 tysiące euro. Jeśli sytuacja się zaostrzy zapewne dla świętego spokoju otrzymają te pieniądze za święty spokój. Mniej więcej w ten sposób utrzymuje się jakoś wyznawców Allaha we Francji, Niemczech i całej Skandynawii. Ewidentnie widać, że młodzi islamiści przenoszą do nas swoje obyczaje, albo realizują w ten sposób podbój nakazany w afrykańskich i bliskowschodnich meczetach.

Na dodatek rzekomi uchodźcy stali się już bezczelni. W trakcie brutalnych napaści na kobiety, złapany napastnik wyśmiał policjantów.

"Jestem Syryjczykiem. Musicie traktować mnie życzliwie. Pani Merkel mnie zaprosiła!"

Według tego co mówią stróże prawa, jeszcze inny podarł na ich oczach swoje pozwolenie na pobyt w Niemczech i oświadczył, że nie mogą mu nic zrobić i jutro dostanę nowe. Wygląda na to, że rzeczywiście młodzi islamiści są ponad prawem. Zresztą rzekomo do gwałtów na Europejkach zachęca się meczetach w Afryce i na Blliskim Wschodzie. Trudno się zatem dziwić, że ściągają do nas amatorzy wrażeń. Często otwarcie wyrażają swoje frustracje związane z życiem w celibacie i domagają się kobiet, a gdy ich nie mają, po prostu gwałcą i to często w grupie. Na dodatek rządzący Unia Europejską niemiecy politycy zdają się twierdzić, że to nic takiego.

Źródło: Internet

Słusznie powiedział prezydent Czech Milos Zeman, który wprost nazwał najazd muzułmanów inwazją. Właśnie widać pierwsze jej skutki. Zamachy terrorystyczne stały się codziennością, gwałty są tuszowane na masową skalę. Na zachodzie Europy każdy może paść ofiarą przedstawicieli ludów pustyni i w wielkich miastach będzie nieuchronnie postępowała tak zwana "irakizacja", czyli staną się bezpieczne jak powojenny Bagdad lub Bejrut.

Lewicowi politycy myśleli, że kontrolują sytuację. Była to albo naiwność albo konsekwencja planu rozmycia państw narodowych. Chyba już tylko zupełnie odporni na wiedzę ludzie nie dostrzegają, że lewacka ideologia multikulturalizmu zupełnie zbankrutowała. Mimo to nie wygląda na to, aby cokolwiek miało się zmienić w tym zakresie. Nie tylko nie planuje się masowych deportacji, ale wręcz tuszuje się przestępstwa islamistów i knebluje się media, które celowo nie informują o wielu przypadkach nadużyć młodych islamistów.

Co więcej. W obliczu ostatnich wydarzeń trzeba chyba przyjąć do wiadomości, że obecnie według zachodnich władz, Europejczycy są intruzami, a islamiści rasą panów. Nasze kobiety wolno bezkarnie gwałcić i obmacywać, a nas wszystkich zabijać kałasznikowami, a gdy ktoś stwierdza, że trwa wojna hybrydowa to nazywa się go faszystą i wariatem. I jak zwykle cała awantura w Europie zaczyna się od głupich decyzji Niemiec.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika ARCTOS

Ostrzegałem przed tą plagą

Ostrzegałem przed tą plagą jeszcze w 1991 roku, nikt mnie nie słuchał - teraz mam satysfakcję jak widzę, co sie dzieje. Głupota nigdy nie popłaca, a w tym przypadku zawiniła głupota prawicy. Za tzw. "komuny" tą hołotę zatrzymywano na granicach i nie wpuszczano do kraju, poza wyjątkami jak dyplomaci, dziennikarze czy studenci. Teraz PO i PSL chcieli nas uszczęśliwić tymi śmierdzącymi nierobami i bardzo dobrze, że oderwano ich od koryta! Mam nadzieję, że PiS nie zgłupieje na tyle, by uległ Makreli...

0
0
Portret użytkownika hal471

A ja jestem sobie rasistą i

A ja jestem sobie rasistą i mam w dupie czy ktoś mnie tak nazwie Smile Ataków na kobiety nie ma w państwach które mają normalnych białych facetów z jajami a nie ciepłych francuzików czy krzywozębych brytoli. Za 2 lata polska stanie się bastionem ludzi którzy będą uciekali ze swoich pedalskich państw.

0
0
Portret użytkownika Richie

tylko jak ten mur już

tylko jak ten mur już postawicie to zróbcie jakiś małe przejście dla polaków którzy bedą powracać! Sam się szykuję z moimi dziećmi ;-(
Tak trzymajcie!

0
0
Portret użytkownika Rojalista1410

Jako Polak domagam się prawa

Jako Polak domagam się prawa do posiadania broni abym mógł zastrzelić potencjalnych napastników, którzy rozochoceni głupotą Niemców, chcieliby wtargnąć do mojego domu. I nie obchodzi mnie, czy nie wiedzą, że trzeba pukać.
 
Poza tym nieżyczę sobnie ani jednego imigranta. 
 
I chcę aby PiS upomniał się o repearcje wojnenne jakie powinny nam wypłacić Niemcy. Ponadto niech skupi działania na odzyskaniu Lwowa, Milska i Łużyc.
 
 

0
0
Portret użytkownika afgan

Każdy kij ma dwa

Każdy kij ma dwa końce!!!!
Ktoś ich wpuścił do Europy. Nie wiemy jeszcze w jakim celu, ale możemy już pomyśleć o obronie.
Nikt nie musi ich zabijać. Zapamiętajcie sobie mamy moc w nas!!! Nasze myśli sprzężone potrafią powstrzymać nie tylko islam ale i rządy. Wystarczy skoncentrować energię na określonym celu i wzmocnić ją a efekty będą natychmiastowe. Można na agresywnych osiłków wpłynąć energetycznie. Oni są takimi samymi istotami jak my tylko, że zmanipulowai, sterowani Haarpem itd. Po to są wyposażeni w komórki, to małe nadajniki fal.
Ktoś szczuje na ludzi i mówi będą gwałcić, zabijać. Bojąc się będziemy projektować takie włąśnie zdarzenia.
 
Ludzie po to to jest, abyśmy się sami unicestwili. Oni o tymwiedzą,że sami ściągniemy ich agresję na siebie.
 
Może pora się w końcu obudzić i zacząć kontrolować swoje myśi, a nie dawać się omamiać innym???
 
Gdzie byli niemieccy mężczyźni??? Byli bezsilni bo ich umysły były zmącone alkoholem!!! Tak alkohol otumania i osłabia ergetycznie. A kiedy umysł śpi można go stymulować bronią ultradzwiękową.
Co się stało z kobietami??? Z ich powściągliwością. Gdzie jest moc kobiet. A może te kobiety myślami już były w ramionach dopiero co poznanego chłopca. W końcu sylwester bez seksu to ni sylwester.
 
Ludzie zaczniejcie urzywać swojej mocy, bo zawsze będecie pregrywać!!!
 
 

0
0
Portret użytkownika niebieski52

Juz pradawne plemiona

Juz pradawne plemiona wiedziały że kobita ma siedzieć w domu przy dzieciach a panny przy rodzicach.Praw boskich i natury nie wolno przekraczać bo efekt jest taki jak widzimy.Dyskoteka .urwoteka,rozwiązłość seksualna,kult seksu.Trzonem plemienia jest rodzina i odwieczne prawa.

0
0
Portret użytkownika Puma

Kult seksu maja mezczyzni z

Kult seksu maja mezczyzni z dawnych plemion, do ktorych nie dotarla cywilizacja, ani kultura. Tych ktorzy maja kulture, kobiety cenia i wychowuja im madre dzieci.  
Dawne plemiona ksztalcily sie w wojnie, robily lapanki na kobiety, zyly w brudzie, nawiedzala je dzuma.
Maja w ziemi bogactwa naturalne, ale nie potrafia ich wykorzystac. Nie potrafia dogadac sie ze soba, ani rozwiazywac pokojowo konfliktow we wlasnych krajach. Dawne plemiona niech siedza na pustyni, skoro tak im sie podoba i tam niech zyja wedlug swoich obyczajow. Niech nie rozkazuja innym narodom jak maja zyc, do tego na ich koszt. Jak widac litosc nie poplaca.
Jesli Bog cos powiedzial Mahometowi, to tak, zeby on to zrozumial prawie 1500 lat temu i to bylo dostosowane do tamtej sytuacji. Teraz mowi co innego, ale dawne plemiona go nie rozumieja...Moze dawne plemiona po prostu sa zawistne, moze powinny wziasc sie do pracy?

0
0
Portret użytkownika Robert12345678

Juz pradawne plemiona

Juz pradawne plemiona wiedziały, że jesteś zwykłym chamem ze wsi, prostakiem i idiotą. Dla takiech jak Ty powinna być kara publicznej chłosty, akurat to by pasowalo do Twoich sredniowiecznych i debilnych poglądów. Cóż za społeczny margines. Ze tacy ludzie mogą głosować. Przed kartą wyborczą powinien być najpierw dołączony test na inteligencję. Gwarantuje Ci, że byś nie zdał. To jest dopiero Polak gorszefo sortu.

0
0
Portret użytkownika Zenek :)

"Siekiera, motyka, piłka,

"Siekiera, motyka, piłka, szklanka
W Niemczech gwałty i łapanka
Siekiera, motyka, kupa, piach
Na ulicę wyjść jest strach!

Siekiera, motyka, dziennikarze
Milczą bo tak Merkel każe
Siera, motyka, policjanci
Nic nie robią a tłum gwałci.

Siekiera, motyka, imigracja
W diabły poszła demokracja
Siekiera, motyka, czarny ptak
Wolne media trafił szlag.

Siekiera, motyka, fiki, fiki
To efekty polityki
Siekiera, motyka, poprawności
Tolerancji i równości.

Siekiera, motyka, pupa blada
Źle się dzieje u sąsiada
Siekiera, motyka, smród z VWe
a Afryka śmieje się.

Siekiera, motyka, czarne wrony
Maszerują ich miliony
Siekiera, motyka, ciemny muł
Kasę dawać, majtki w dół!"
(onet)

0
0
Portret użytkownika Zenek :)

" Niemiecka ulica mówi dość!

" Niemiecka ulica mówi dość! Służby zawiodły, ludzi sami rozprawią się z imigrantami

Ani kanclerz Angela Merkel, ani nikt z rządu, w dalszym ciągu oficjalnie nie przyznali się do błędu w sprawie niemieckiej polityki imigracyjnej. Nie padło też słowo „przepraszam” za ostatnie wydarzenia. Jednak problem z imigrantami zaczyna być dostrzegalny przez niemiecką ulicę. Coraz więcej informacji ujawniają także skompromitowane media, które do tej pory ze względu na poprawność polityczną wszelkie problemy z tzw. „uchodźcami” zamiatały pod dywan.

Na światło dzienne wychodzą kolejne sprawy, które ukazują prawdziwe oblicze zagrożenia, jakie na Niemcy, ale także na całą Europę, sprowadziła Angela Merkel, zapraszając bez ograniczeń imigrantów.

Jak wynika z wielu komentarzy prasowych, prawdziwy powód „dobrego niemieckiego serca wobec uciekinierów”, to czysta ekonomiczna kalkulacja, która po prostu wymknęła się spod kontroli. Coraz odważniej niemieccy ekonomiści szczerze przyznają, że kraj jak nigdy potrzebuje imigrantów, aby utrzymać wzrost gospodarczy i zniwelować ujemny przyrost demograficzny. Mówili o tym np. uznani eksperci ds. ekonomii, naukowcy w tej dziedzinie i politycy, którzy w lipcu tego roku zebrali się na sympozjum gospodarczym w Szlezwiku Holsztynie. Tam także podły słowa: „Tak, Niemcy potrzebują uchodźców – potrzebują ich, aby za kilka, a nawet kilkadziesiąt lat utrzymać obecne tempo wzrostu gospodarczego”. Profesorowie Hans-Joachim Grote i Ruediger Soltwedel przyznali wprost, że w 2025 roku w Szlezwiku Holsztynie oraz w Hamburgu każda osoba pracująca będzie musiała utrzymać jednego rencistę. – Uchodźcy są dla nas ogromną szansą, aby ten deficyt uzupełnić – szczerze powiedział Grote. Takie samo zdanie ma prezydent Izby Gospodarczo-Handlowej w Berlinie Stephen Schwarz, który jednak otwarcie zastrzega, że pozostać w Niemczech mogliby tylko ci, którzy będą pracować. Dołóżmy głos polityków, którzy jeszcze kilka miesięcy temu zapewniali, że uchodźcy są niezbędni, a dzisiaj żądają zaostrzenia prawa imigracyjnego i możliwości szybszego ich wydalania. Szef SPD Sigmar Gabriel, który w lipcu zapewniał, że rocznie Niemcy są w stanie wchłonąć i wręcz potrzebują od 300 do 400 tysięcy uchodźców, dzisiaj – gdy okazało się, iż sytuacja przerosła nawet niemieckie możliwości – jest pierwszy, który zamierza szybko wyrzucać uchodźców z kraju.

Okazuje się, że nie tylko media, ale także policja w sprawie uchodźców kłamała. Na jaw wychodzą historie, w które trudno uwierzyć zwykłemu obywatelowi. Policja w Kolonii wiedziała o atakach na dworcu kolejowym, ale wolała te informacje ukryć. Mało tego, z wielu wewnętrznych raportów wynika, że organa ścigania od początku doskonale wiedziały, że za atakami na kobiety stoję „uchodźcy”, którzy przybyli do Niemiec w ostatnim czasie. To nie wszystko, co próbowała ukryć policja, bowiem – jak wynika z innych wewnętrznych raportów – w czasie policyjnych interwencji wielokrotnie dochodziło do obrażania czynnego i prób ataków na tle seksualnym na policjantki. Czyli policja znała problem już wcześniej. Teraz wszyscy – no może jeszcze nie wszyscy – pytają, dlaczego informacje te były ocenzurowane? Narastają wątpliwości, czy władza rzeczywiście postępuje z obywatelami rzetelnie i szczerze? O tym mówi niemiecka ulica.

Angela Merkel owszem, ostro potępiła ataki na kobiety i oznajmiła, że należy się im przeciwstawić z całą mocą, ale zaraz dodała, że konieczna jest dyskusja o kulturze współżycia. Ciekawe, czy kanclerz zmieni zdanie, gdy przeczyta najnowsze sondaże przeprowadzone wśród swoich obywateli na temat tego, co należy przedsięwziąć wobec uchodźców, aby zapobiec takim zajściom kryminalnym, do jakich doszło w sylwestrową noc. Otóż aż 88 procent badanych uznało, że islamskim uchodźcom podejrzanym o skłonności do bandytyzmu należy zakazać udziału w jakichkolwiek zgromadzeniach. Ponadto 87 procent Niemców opowiada się za natychmiastowym odbieraniem niemieckiego obywatelstwa wszystkim, którzy gdziekolwiek współpracowali z podejrzanymi o terroryzm. Jeszcze ostrzej reagują wszelkie portale społecznościowe, gdzie na polityce rządu niemieckiego obywatele nie zostawiają suchej nitki. Niemcy się budzą, czego dowodem jest nieznanym tutaj fenomenem oddolnej organizacji samoobrony. W Duesseldorfie mieszkańcy widząc, że policja ich oszukuje i nie jest w stanie obronić przed agresywnymi uchodźcami, skrzyknęli się na Facebooku i założyli coś w rodzaju obywatelskiej policji. Ta grupa już liczy ponad cztery tysiące osób. Ich główny cel to prowadzenie wszędzie tam, gdzie może wystąpić zagrożenie, cywilnych partoli, aby reagować zanim dojdzie do jakiegokolwiek ataku agresywnych islamistów. Oczywiście miejscowa policja wyraża swój niepokój takimi inicjatywami, twierdząc, że jest to zajęcie zbyt niebezpieczne i takimi działaniami powinny się zajmować odpowiednie służby. Problem leży jednak w tym, że te wszystkie służby, wraz z niemieckimi mediami, całkowicie zawiodły i dlatego inicjatywę przejmują obywatele. Nie wiadomo, jak szeroko zostanie rozpropagowana akcja z Duesseldorfu, ale już o podobnych inicjatywach mówią w sieci inne miasta niemieckie.

Dużo się mówiło – także w Polsce – o tym, że niemieccy mężczyźni powinni bronić swoich, ale także wszystkich innych kobiet, a tego nie czynili. Padały słowa o tchórzostwie. Należy jednak oddać prawdę, że próby cywilnej obrony kobiecej czci jednak były. Okazuje się, że gdyby nie interwencja – i to zarówno w Kolonii jak i w Hamburgu – właśnie niemieckich mężczyzn, to zajścia skończyłyby się jeszcze bardziej tragicznie. Policyjne raporty mówią o tym, że w wielu przypadkach sytuacja mogłaby być poważniejsza, ale na szczęście w obronie kobiet stanęli niemieccy mężczyźni."
(onet)

0
0
Portret użytkownika Zenek :)

1. a) "Nielegalni imigranci,

1.
a) "Nielegalni imigranci, którzy zaczepiali i molestowali kobiety w niemieckich (i nie tylko, bo i w Austrii a nawet i w Finlandii) zatrzymani przez policję bezczelnie byli zdziwieni, że są zatrzymywani przez policję, w ich mniemaniu nic złego nie zrobili ich bezczelność posunęła się do molestowania seksualnego interweniujące policjantki. Bezczelność ich mogła być potęgowana przez burmistrz Kolonii, która potwierdziła słowa islamistów - zachowanie dziewcząt było prowokacyjne - "śmiały bezczelne być w publicznym miejscu bez męskiej opieki". Może wreszcie ludzie uwierzą, że lewactwo i multikulti nie jest dla dobra naszej cywilizacji!!!!! "

(PS.
"http://sptnkne.ws/axRd

Szefa policji w Kolonii wysłano na wcześniejszą emeryturę (BO SIĘ WYDAŁO W MEDIACH...... A ZABAWA W GWAŁTY MIAŁA TRWAĆ DALEJ..... )

Angela też by już mogła sobie odpocząć, tak samo jak Schultz.

(https://adnovumteam.wordpress.com/2016/01/07/syria-100-dzien-sprzatania-swiata/#comment-84660) )

b) "Mój niemiecki znajomy wracał w noc sylwestrowa pociągiem z niemieckiej wyspy Sylt do Nadrenii, wraz z nim jechało dziesięciu arabskich młodych facetów. Kiedy zostali poproszeni o pokazanie biletów, od razu otoczyli kontrolera i zaczęli go wyzywać i popychać. Policja została poinformowana i czekała na nich na następnym dworcu. Na dworcu od razu skoczyli nożami(!) na policje, części udało się uciec.

Znajomy opisał to na facebooku i - post został osunięty!!! W mediach oczywiście ani słowa o tym zajściu... "

(BO PO TO MERKEL WYPROSIŁA CENZURĘ NA BOOKU I PODOBNYCH.... BY OFIARY BYŁY BEZBRONNE I NIE MIAŁY SIĘ JAK OSTRZEGAĆ.... )

c) "Bardzo dobry komentarz! Ja przez kilka lat mieszkałam w Kolonii, otwarte, piękne miasto z wieloma zabytkami jeszcze z czasów rzymskich i średniowiecza. Niestety Kolonia zmieniała się pod wpływem lewicowo-zielonej ideologii, co nie wyszło jej na dobre. Policjanci już od wielu lat nie dają sobie rady z przestępczością, a sylwestrowa noc stała się przełomowa. Zarówno policja jak i naoczni świadkowie byli zaszokowani skala agresji, braku respektu ze strony tych mężczyzn migrantów. Oni śmiali się stróżom prawa w twarz, obrzucali petardami i butelkami. Pluli na wozy policyjne! Policja nie miała dostatecznych sił i brakowało cel do zatrzymania. Musieli rozkuwać zatrzymanych i ich puszczać! Przerażone i trzęsące się ze strachu kobiety szukały schronienia w restauracjach, hotelach u ochroniarzy. Rodziny z dziećmi były przerażone, dzieci płakały. Niektórzy przyznają (filmiki YT), ze nigdy nie wierzyli w prawicowa propagandę dotyczącą migrantów, ale zobaczyli to na własne oczy, te zwyrodniałe, nie do opisania zachowanie i są przekonani...to dopiero początek! "

d) " Dzisiaj już się o tym mówi oficjalnie, ze władze usiłowały zataić pochodzenie sprawców masowych napaści na kobiety w sylwestrowa noc w Kolonii , ale aby przedstawić chociaż namiastkę tego co dzieje się w Niemczech pozwolę sobie wkleić tutaj luźne tłumaczenie artykułu, który ukazał się wczoraj w kolońskiej gazecie Express:

Gazecie EXPRESS udostępniono raport dowódcy oddziału policji który brał udział w operacji nocą kolo dworca głównego w Kolonii, na Starym Mieście i na mostach.
W raporcie, który został napisany w dniu 2 stycznia, na trzy dni przed konferencja prasowa szefa policji i pani burmistrz Henriette Reker, mówi:

Około godziny 22.48 może być z imigracji () w okolicy Roncalliplatz / Katedry / placu dworcowego stwierdzono obecność kilku tysięcy osób (prawdopodobnie związanych z uchodźcami; precyzyjna weryfikacja nie jest możliwa).
To oznacza: Były pierwsze wskazówki, skąd byli ci ludzie.
Dwie strony dalej są wymienione statystyki policji: 71 stwierdzeń tożsamości, 10 nakazów opuszczenia miejsca, 11 zatrzymań, 4 aresztowań, 32 oskarżeń.

Dowódca oddziału pisze:
Podczas ustalania danych osobowych, większość ludzi może identyfikować tylko dokumentem rejestracyjnym osoby ubiegającej się o azyl, zasadniczo nikt nie posiadał dowodu tożsamości .

Oznacza to, że kontrolowane osoby były najwyraźniej uchodźcami, których narodowości znane były policji wcześniej.

Dlaczego szef policji Albers na konferencji prasowej nie powiedział nic na temat statystyk oraz danych zidentyfikowanych osób , będzie musiał wyjaśnić w swoim raporcie minister spraw wewnętrznych Nadrenii Północnej-Westfalii Ralf Jaeger.

Na następnej stronie: raport policyjny ujawnia również, że siły policyjne były niewystarczające.
"W zasadzie, to wszystko było jak podczas demonstracji Hogesa 2014. Mogliśmy tylko patrzeć, a teraz, jak i wtedy, analizować dziesiątki filmów wideo, aby zidentyfikować sprawców. Ta akcja była katastrofalna ", powiedział gazecie jeden z policjantów."

e) " Merkel chce nas uszczęśliwić tym samym elementem, co w Kolonii - więc trzeba się jej przeciwstawić. Lewicowe koncepcje poszły zdecydowanie za daleko. Co innego jest się wzajemnie szanować, a co innego przyjmować obcych osadników, którzy nienawidzą naszej kultury. Historia przedwojennej wielokulturowości niczego niektórych nie nauczyła. Przesiedlenia po 2 wojnie dały nam wiele dziesięcioleci spokoju. Gdyby nie przyjmowano fal imigrantów do Europy od lat 60, 70 nie byłoby zamachów islamistów w Europie i nie tylko (atak 11 IX 2001 zaplanowano w Niemczech). Obrońcy praw człowieka w Europie dali schronienie nie tylko muzułmanom, ale najbardziej radykalnym odłamom islamu, które mogły bez przeszkód działać np. w Londynie a były zwalczane nawet w świecie arabskim. "

f) " Lewica narobiła gnoju i teraz trzeba będzie posprzątać. "Europa ojczyzn" mogła zachować dużo bardziej liberalny charakter. Rozwaga wymaga umiaru, którego lewicy zabrakło. Teraz lewica zapłaci za to, ale my razem z lewakami też. Zamiast czepiać się patriotyzmu, niech lewica zastanowi się nad swoim błędnym i nieodpowiedzialnym widzeniem świata. "

g) "Nareszcie odrobina prawdy. Merkel i elita rządząca ponoszą całkowita odpowiedzialność że Niemcy staja się krajem dla swych obywateli niebezpiecznym. Sprowadzenie milionów imigrantów w 90 % bez tożsamości a więc bandytów ,złodziei,gwałcicieli,gangsterów ,przestępców itd.doprowadzi do całkowitego paraliżu kraju. Niemcy ze swoja polityka już wkrótce zostaną odsunięte od przewodnictwa w Unii jako kraj niebezpieczny ,nieudolny na granicy zapaści gospodarczej. Pozostaną osamotnieni z problemem imigranckim i niech nie liczą na to by część tej bandyckiej imigracji przesiedlić do Polski, Węgier, Słowacji, Bułgarii itd. Merkel może w prokuraturze i na komisariatach i na granicach dalej witać kwiatkami i misiami pluszowymi swoich kochanych muzułmanów o dzikiej chuci seksualnej.

(http://wiadomosci.onet.pl/forum/gwalty-w-kolonii-to-poczatek-konca-epoki-merkel,0,2555231,-201149153,czytaj.html )

2.
a) " Informacja brzmi jak dowcip. Muzułmanie nie piją alkoholu i to co się działo w Kolonii i innych miastach to nie był spontan, bo w zbyt wielu miejscach doszło do tego samego w taki sam sposób. To Kolonia została nagłośniona. I to chyba przede wszystkim przez internet, bo raczej nie przez zakneblowaną telewizję. Śmieszne są te protesty, wobec jawnego popierania przez rząd sterroryzowania narodu niemieckiego przez imigrantów. Bo to jest terroryzm. Terroryzm bez użycia bomb i karabinów. Ale z podobnym skutkiem - zastraszeniem narodu. A co policja może zrobić w tej sytuacji? Nic nie może. Bo rząd stoi za imigrantami a nie za nardem niemieckim, który ten rząd utrzymuje. Poza tym policja ma problem. Jak zatrzymać milion ludzi, postawić zarzuty, udowodnić winę i skazać. Przecież to jest armia ludzi. Chyba Niemcy będą musieli pogodzić się, że niedługo będą gatunkiem ginącym. "

b) " Przestaliby napływać, gdyby Niemcy ogłosili przymusową kastrację dla muzułmańskich przestępców nie przestrzegających prawa niemieckiego i prawa Unii. Inna rzecz, że to co się dzieje jest zdumiewające o tyle, że rząd broni terrorystów a nie sterroryzowany naród. W taki sposób sam rząd zachęca do przemocy wobec Niemców. Burmistrz Kolonii już pisze instrukcję jak niemieckie dziewczyny mają się zachowywać, żeby nie były traktowane jak bydło. czyli tworzy zręby nowego prawa w postaci instrukcji. Potem zgwałcona dziewczyna nie będzie mogła dochodzić swoich praw, jeśli nie przestrzegała instrukcji. Czyli wina będzie leżeć po stronie ofiary, a nie przestępcy. "

I druga rzecz. Część Niemców nie akceptując medialnej propagandy zaczęła spontanicznie budować - wzorem polskiej prawicy - niezależny od głównego nurtu mediów drugi obieg. Dziś w niemieckim internecie nietrudno znaleźć memy z przekreślonym logiem ARD i ZDF. To wyraz sprzeciwu społeczeństwa. Media grały swoje, a ludzie wokół siebie widzieli co innego.

Niewygodnie dla władzy informacje i opinie zaczęły krążyć zwłaszcza po mediach społecznościowych. Być może nie jest to jeszcze poruszenie na miarę polskiego Trybunału Konstytucyjnego, ale ciosy zaczęły padać. W odpowiedzi rząd Merkel pod pozorem walki z „mową nienawiści” wymusił na Facebooku, Twitterze i Google podpisanie kontrowersyjnego porozumienia. Podejrzane posty mają być usuwane w ciągu 24 godzin, a sama procedura ma ruszyć lada dzień. Łatwo się domyślić, co przede wszystkim będzie usuwane. "

(http://wiadomosci.onet.pl/swiat/setki-osob-na-ulicach-kolonii-po-atakach-na-kobiety/2vdyxp)

A w polin w w/w temacie kler już WAS WYDAŁ NA RZEŹ "DOMAGAJĄC SIĘ SPROWADZANIA DO POLSKI TYCH "EMIGRANTÓW" " a rząd WYDA W MARCU "BO OD WAS WOLI I WASZEGO BEZPIECZEŃSTWA BY W polin NATO POBUDOWAŁO BAZY DO TŁUMIENIA BUNTÓW "POLNISCHE BANDITEN"...... SPOWODOWANYCH.....

A i NAJWAŻNIEJSZY NEWS>>>>

"UWAGA!!!
Bardzo ważna wiadomość:
Ogłoszono treść projekt nowelizacji ustawy dt nadawania Kart Polaka. Zmiany są iście rewolucyjne zmianie podlegają zasady przyznawania Karty Polaka, przywileje związane z posiadaniem dokumentu (min związane z zatrudnieniem) i inne.

Co najważniejsze w ustawie BRAK potwierdzenia ,ze Kartę Polaka mogą otrzymać potomkowie ETNICZNYCH Polaków. Luka prawna pozwala więc ubiegać się o KP również potomkom obywateli II RP, którzy z Polską mieli niewiele wspólnego tj np: potomkom banderowców, Rusinów, Żydów, Niemców których przodkowie mieli obywatelstwo Polski ( choć sami za Polaków się nie uważali).

Więcej informacji w tekście Jerzego Wójcickiego.
http://www.wizyt.net/index.php?option=com_content&view=article&id=5445:rewolucyjne-zmiany-w-polskim-ustawodawstwie-dla-posiadaczy-kart-polaka&catid=11...

( https://adnovumteam.wordpress.com/2016/01/08/wojna-domowa-na-ukrainie-8-01-2016r-323-dzien-od-nowego-rozejmu/comment-page-2/#comment-84689 )

JESZCZE WIĘCEJ SEMICKICH TERRORYSTÓW I BANDYTÓW...... OPRÓCZ TYCH Z UNIJNEGO "PRZYDZIAŁU" PISLAMISCI WAM SPROWADZĄ BY SIĘ W POLIN LAŁA SUMIENIAMI KREW LACHÓW...... TA "LUKA" NIE JEST PRZYPADKOWA....... I JEST TAK WIELKA JAK POPULACJA iSSela.... OT BY ŻYŁO SIĘ WAM FAJNIEJ.....

0
0
Portret użytkownika alvaro31185

Atak poważnie gwalcenie

Atak poważnie gwalcenie kobiet to jeden z planow na inwazje Europy przez islam bo jak jakas pani urodzi to dziecko po gwalcie dostanie ono obywatelstwo ten kto steruje holota wiedzial dobrze otym i przemyslal strategie jedynie co sie spodziewajmy to wojny cywilizacji ktura zostala i tak przegrana z powodu roznych zaniechan polityków jeśli sie obidza i zobacza ze jest paskudnie zle obawiam sie ze bedzie za pużno ,przyszłość Europy ciemno widze wrecz katastrofalnie to tylko moja teoria z ktura moge sie mylic ni mniej nednak zbiegiem czasu ona pokazuje ze tak sie stanie POTEM DOJEDZIE NWO I SIE ZACZNIE WTEDY
 
 

0
0

STACJA BAZOWA 1 OLSZTYN

Portret użytkownika Takitam

A ja pozwolę sobie zamieścić

A ja pozwolę sobie zamieścić tabelkę, kiedyś już ją zamieszczałem. Ona jest sprzed paru lat i dane procentowe dotyczące ilości populacji islamskiej są nieaktualne - ale bardzo fajnie tłumaczy to co się dzieje w Europie.
Poniższy artykuł pochodzi z książki dr. Petera Hammonda: Slavery, Terrorism and Islam: The Historical Roots and Contemporary Threat:

Islam nie jest ani religią, ani kultem - jest pełnym, kompletnym ustrojem.

Islam ma religijne, polityczne, ... rozwiń całość ekonomiczne oraz militarne komponenty. Komponent religijny jest podstawą dla wszystkich innych komponentów. Islamizacja następuje, kiedy w danym kraje jest wystarczająco dużo muzułmanów, aby zaczęli się domagać swoich tak zwanych "praw religijnych". Kiedy poprawne politycznie i multikulturalne społeczeństwa zgadzają się na "rozsądne" muzułmańskie żądania o ich "prawa religijne", po cichu przechodzą także pozostałe komponenty. Tak właśnie to działa: (Źródło danych procentowych - CIA: The World Fact Book (2007)).

Dopóki populacja muzułmanów pozostaje w okolicach 1%, są oni postrzegani jako miłująca pokój mniejszość. W artykułach prasowych, filmach podkreślana jest ich barwna odmienność:

USA -- muzułmanów 1.0%
Australia -- muzułmanów 1.5%
Kanada -- muzułmanów 1.9%
Chiny -- muzułmanów 1% -2%
Włochy -- muzułmanów 1.5%
Norwegia -- muzułmanów 1.8%

W zakresie 2% do 3% muzułmanie zaczynają odróżniać się od innych mniejszości. Zaczynają być widoczni jako członkowie gangów ulicznych iw więzieniach. Pojawiają się pierwsze symptomy nadużywania środków z pomocy społecznej.

Dania -- muzułmanów 2%
Niemcy -- muzułmanów 3.7%
Wlk. Brytania -- muzułmanów 2.7%
Hiszpania -- muzułmanów 4%
Tajlandia -- muzułmanów 4.6%

Powyżej 5% zaczyna być zauważalny silny (nieproporcjonalny do ich liczebności) wpływ na społeczeństwo. Naciskają na wprowadzenie żywności halal (czystego wg. islamskich standardów), dzięki czemu wymuszają pojawienie się dużej liczby miejsc pracy dla muzułmanów. Pojawia się seria żądań do sieci handlowych o wprowadzenie tej żywności na rynek, często wzmocniona groźbami.

Francja -- muzułmanów 8%
Filipiny -- muzułmanów 5%
Szwecja -- muzułmanów 5%
Szwajcaria -- muzułmanów 4.3%
Holandia -- muzułmanów 5.5%
Trynidad & Tobago -- muzułmanów 5.8%

Powyżej 10% rząd państwa zmuszany jest do uznania ich prawa do sądów Sharii czyli wg. prawa islamskiego. Docelowo Islam dąży do tego, aby cały świat był sadzony wg. prawa Sharii. Wyraźny wzrost bezprawia, pojawiają się muzułmańskie getta, gdzie nawet uzbrojone patrole policji boją się zapuszczać. Rząd zaczyna tracić kontrolę nad sytuacja. Jakikolwiek pretekst może doprowadzić do rozruchów, palenia samochodów i napaści na nie-muzułmanów.

Gujana -- muzułmanów 10%
Indie -- muzułmanów 13.4%
Izrael -- muzułmanów 16%
Kenia -- muzułmanów 10%
Rosja -- muzułmanów 10-15%

Powyżej 20% zaczynają się demonstracje siły, podpalenia szkół, szpitali, samochodów, synagog i kościołów. Większość osadzonych w więzieniach to muzułmanie. Dotychczas sporadyczne grupy para-militarne dżihadystów zaczynają działać w świetle dnia, często wypierając na terenach zamieszkania muzułmanów lokalne siły porządkowe.

Etiopia -- muzułmanów 32.8%

Powyżej 40% można się spodziewać regularnych masakr i ataków terrorystycznych. Organizacje para-militarne rządzą niektórymi terenami wg. własnego widzimisię. Trwają także uprowadzenia niewiernych kobiet, gwałty oraz utajone jeszcze niewolnictwo.

Bośnia -- muzułmanów 40%
Czad -- muzułmanów 53.1%
Liban -- muzułmanów 59.7%

Powyżej 60% następują niczym nie ograniczane prześladowania niewiernych, sporadyczne masowe mordy, wprowadza się prawo Sharii w skali całego kraju. Niewierni są zmuszani do płacenia podatku "za ochronę" tzw. Jizja, często rekwirowany jest ich majątek. Masowy exodus nie-muzułmanów z kraju.

Albania -- muzułmanów 70%
Malezja -- muzułmanów 60.4%
Katar -- muzułmanów 77.5%
Sudan -- muzułmanów 70%

Powyżej 80% pojawiają się czystki i mordy kierowane z poziomu państwowego.

Bangladesz -- muzułmanów 83%
Egipt -- muzułmanów 90%
Gaza -- muzułmanów 98.7%
Indonezja -- muzułmanów 86.1%
Iran -- muzułmanów 98%
Irak -- muzułmanów 97%
Jordania -- muzułmanów 92%
Maroko -- muzułmanów 98.7%
Pakistan -- muzułmanów 97%
Syria -- muzułmanów 90%
Tadżykistan -- muzułmanów 90%
Turcja -- muzułmanów 99.8%
Zjednoczone Emiraty Arabskie -- muzułmanów 96%

W pobliżu 100% następuje tzw. muzułmański Pokój (stad Islam jest znany jako "Religia Pokoju") czyli "Dar-es-Salaam", co znaczy "Islamski Dom Pokoju". Wg. wojennej doktryny islamu powinien być wtedy pokój, gdyż wszyscy są już muzułmanami i nie ma powodów do walki.

Afganistan -- muzułmanów 100%
Arabia Saudyjska -- muzułmanów 100%
Somalia -- muzułmanów 100%
Jemen -- muzułmanów 99.9%"

Oczywiście tak się nie dzieje. Aby spełnić swoją rządzę krwi, muzułmanie zaczynają mordować siebie na wzajem z różnych powodów.

"Zanim miałem 9 lat, nauczyłem się podstawowego kanonu życia Araba. Ja przeciwko mojemu bratu; ja i mój brat przeciwko naszemu ojcu; moje rodzina przeciwko naszym kuzynom i klanowi; klan przeciwko plemieniu; plemię przeciwko światu, i wszyscy spośród nas przeciwko niewiernym. Leon Uris, The Haj"

Dobrze jest pamiętać, że w wielu, wielu krajach, takich jak Francja, populacja muzułmańska skoncentrowana jest w gettach, określonych przez ich pochodzenie etniczne. Muzułmanie nie integrują się ze społeczeństwem w ogólności. Tym samym, uzyskują miejscami znacznie większe wpływy niż ich krajowy odsetek mógłby wskazywać.

 Tabelkę dedykuję wszystkim lewackim zwolennikom multi-kulti
 

0
0

Strony

Skomentuj