Atak nożownika w pociągu w Austrii

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Według doniesień mediów europejskich, dwie osoby zostały ranne w wyniku ataku w pociągu w zachodniej części Austrii. Do zdarzenia doszło w Sulz - Röthis w austriackim kraju związkowym Vorarlberg.

 

 

 

Według gazety, podczas kłótni jeden z pasażerów wyciągnął nóż i wbił go w brzuch innego podróżnego, a przy okazji ranił drugą osobę.

 

Mężczyzna został zatrzymany przez miejscową policję. Motywy ataku nie są znane. Obie ofiary pochodzą z Feldkirch.

 

Austriacka policja wyklucza jednak, iż sprawca działał z pobudek religijnych lub politycznych. Podano, że atakującym był 60 – letni Niemiec, zmagający się rzekomo z problemami zdrowia psychicznego.

 

Przypomnijmy, że w dniu 13 sierpnia br. niezrównoważony sprawca podpalił pociąg w Salez w Szwajcarii (zaledwie kilka minut od Vorarlbergu) i zaatakował nożem pasażerów. W wyniku incydentu poszkodowanych zostało siedem osób, w tym napastnik.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)Komentarze

Portret użytkownika keri

Jeśli ciągle atakują

Jeśli ciągle atakują psychicznie się leczący to znaczy, że farmakologia, którą są oni faszerowani daje takie skutki uboczne lub pozwala na takie skutki uboczne (=najłatwiej nimi sterować).

Portret użytkownika Eragon

Czy oni nas mają za durni

Czy oni nas mają za durni?Każdy atak jaki się zdarzył w europie jest przeprowadzany przez osobę niezrównoważoną psychicznie.Mam wrażenie  że cała władza w europie zachodniej jest niezrównoważona psychicznie.Wniosek jest jeden wszystkim wali na główkę z tego "dobrobytu"które elity zgotowały swoim narodom.

Przyjaciół nie ma zbyt wielu , bo często bywają fałszywi.Liczba ich niech będzie niewielka , ale niech będą prawdziwi.

Portret użytkownika MiamiVibe

Europa szczególnie zachodnia

Europa szczególnie zachodnia staje się drugim bliskim wschodem, gdzie na wieść o ataku terrostycznym wzrusza się ramionami. Ale co do tego zdarzenia był to zwykły incydent i nie powinno się przez to nakręcać spirali strachu... w końcu zrobił to biały z depresją Smile

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Skomentuj