Arsenał jądrowy Korei Północnej wprowadzony w gotowość bojową

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Północnokoreański przywódca Kim Dzong Un zażądał aby broń nuklearna była w stanie gotowości bojowej. Pojawiają się pytania, czy Korea Północna ma zamiar dokonać ataku, czy też jak zwykle próbuje jedynie zastraszyć Zachód.

 

Kim Dzong Un ma teraz wiele powodów do niezadowolenia. Stany Zjednoczone i Korea Południowa będą ćwiczyć inwazję na jego kraj, natomiast ONZ nałożyła wyjątkowo surowe sankcje. Odtąd każdy transport zmierzający do Korei Północnej lub opuszczający tej kraj będzie poddawany inspekcji. Obszar przemysłowy Kaesŏng, który jest symbolem koreańskiej współpracy, jest nieczynny. Nawet Chiny najwyraźniej odwróciły się od swojego sojusznika i wyraziły zgodę na radykalne zaostrzenie sankcji.

 

Un zażądał aby arsenał nuklearny był gotowy do użycia w każdej chwili a wojsko przygotowane do ataku prewencyjnego. Jest to prawdopodobnie akt desperacji. Sytuacja jest zatem nadzwyczaj niebezpieczna i grozi eskalacją napięcia. Korea Północna była dotychczas odizolowana od świata, ale posiadała przynajmniej jednego sojusznika tuż obok siebie.

 

Wojna na Półwyspie Koreańskim wcale nie musi wybuchnąć. Kim może przecież oddać swój arsenał nuklearny i technologię rakiet balistycznych aby uchronić się przed ewentualnym atakiem Zachodu, podobnie jak Syria zrobiła to w 2013 roku. Niestety tu sytuacja wygląda nieco inaczej, ponieważ przywódca Korei Północnej jest najwyraźniej w stanie zginąć i poświęcić cały kraj w walce z Koreą Południową i USA.

 

 

Źródło: http://news.yahoo.com/kremlin-russia-concerned-north-koreas-readiness-nuclear-arms-093151635.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika XaX

WAŻNE !!! Prezydent Duda miał

WAŻNE !!! Prezydent Duda miał incydent podczas jazdy swoim samochodem w kolumnie innych samochodów pękła mu opona i przeżył tylko dzięki umiejętnościom kierowcy !!!  Można lubić lub nie PiS ale chyba w takiej sytuacji każdemu myślącemu się lamka w głowie zaświeci że  coś tu śmierdzi.  Ciekawe że tylko przy PiS takie dziwne zbiegi okoliczności się dzieją i zawsze to jest prezydent, najpierw Kaczyński a teraz Duda ... Robi się coraz groźniej.

0
0
Portret użytkownika n..

Mocarstwo anglo-amerykańskie

Mocarstwo anglo-amerykańskie i pozostałe mocarstwa, na naszych oczach zmierzają właśnie do swego kresu. Wkrótce wielki krzyk, i straszliwa rozpacz bezradnych ludzi, nie znających już żadnego wyjścia, będzie przypominać "ryk morza". Jednak "zapisani w księdze życia" ujdą cało. Wreszcie koniec diabelskiego świata! Wyprostujcie się więc i podnieście głowy schronieni u Jehowy!

0
0
Portret użytkownika tubylec

To żeś sobie znalazł

To żeś sobie znalazł schronienie hahaha .. u zazdrosnego, mściwego i okrutnego demona pod kiecką co to mordował małe dzieci i niewinnych ludzi a żydostwu pomagał się wybić na tym świecie. Przemyśl sobie to jeszcze póki możesz.

0
0
Portret użytkownika dobryczłowiek

Wiecie dlaczego mocarstwa

Wiecie dlaczego mocarstwa boją się lub nie chcą zrobić rewolucję w tym kraju ? Bo dla elit Korea jest bardzo ważnym eksperymentem , mało tego mogę ośmielić się napisać że Korea jest pierwszym państwem w którym funkcjonuje NWO. System który został tam wprowadzony jest typowy do planowego elit wygladu świata dlatego też uzyskujemy tak małą część informacji o funkcjonowaniu tego eksperymentu. Najbardziej szkoda mi ludzi którzy jako pierwśi odczuli oddech szatana w pełnej okazałości.
 

0
0
Portret użytkownika husarz

Od paru lat polityka USA  i

Od paru lat polityka USA  i ONZ wobec Korei Pólnocnej przypomina bardziej dawanie i zabieranie psu kości .. aż ugryzie, bo widzi że Pan nie taki straszny. Wyglada to tak jakby USA i reszta czekają tylko az Kim coś zrobi tak konkretnego, że świat ruszy bombardować demokracją domy koreańczyków. Idealnie budowana medialna propaganda podająca nam na tacy " Kim ma atom, ten chory narkoman użyje tego wobec swoich sąsiadów, nie możemy dawać się terroryzować za każdym razem gdy Kim będzie chciał użyć broni masowego rażenia, nie ugniemy się, sankcje nie pomagają " i tak jak z niewidzialną bronią chemiczną i biologiczną Saddama, który trzymał za ryj arabusów w Iraku będzie z Kimem. Z tą różnicą, że Kim nie odda swego luksusu i swoich spranych mózgowo oddanych bez walki.

0
0

AMOR PATRIAE NOSTRA LEX

Portret użytkownika XaX

Najgorszy jest przeciwnik

Najgorszy jest przeciwnik który nie ma nic do stracenia a kim się nie pieści i jest zdolny nawet do wojny, co wiele razy już podkreślał.

0
0
Portret użytkownika inzynier magister

Jest informacja że prezydenr

Jest informacja że prezydenr Duda o mało co nie został zlikwidowany ! W jego samochodzie wybuchła opona, podobnie jak w samochodzie Nigela Farge ! NWO chciało zlikwidować prezydenta Dudę ?

Nie wiem które NWO wydało zlecenie ale jest prawdopodobieństwo że chcieli go zlikwidować ! Przy obecnych najnowszych środkach broni laserowej oponę w samochodzie prezydenckim można nadciąć z dużej odległości ! Są i inne środki, dlatego samochody prezydenckie powinny być specjalnie pancerne , wliczając w to opony !

Jeżeli dalej będą tolerować marsze KOD-u i sączoną nienawiść to któregoś dnia te moce ninawiści się zmaterializują ! Powinni robić kontr marsze ONR i innych narodowców żeby KOD został przepędzony !

0
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika achiles

A MOŻE TO BYŁO OSTRZEŻENIE OD

A MOŻE TO BYŁO OSTRZEŻENIE OD DUSZ WOŁYŃSKICH ?, ZA WCZORAJSZE KNUCIE PREZYDENTA PRAWEJ RĘKI SZCZERSKIEGO Z BANDEROWCAMI, GDY PREZYDENT SOBIĘ W TYM CZASIE DLA NIEPOZNAKI, NA NARTACH ŚMIGAŁ .

0
0
Portret użytkownika John Moll

inzynier magister

[quote=inzynier magister]
Jest informacja że prezydenr Duda o mało co nie został zlikwidowany ! W jego samochodzie wybuchła opona, podobnie jak w samochodzie Nigela Farge ! NWO chciało zlikwidować prezydenta Dudę ?
[/quote]
Mam przypomnieć jak Hugo Chavez został wyeliminowany? To był prawdziwy wróg NWO.

0
0
Portret użytkownika Akamai

W samochodach tej klasy

W samochodach tej klasy zakłada się opony typu run flat. Po przebiciu takiej opony powietrze uchodzi bardzo wolno i nie ma mowy o żadnym wybuchu. Nawet przy prędkości 200 km/h nie ma żadnego zagrożenia. Z taką oponą można jeszcze przejechać 100 km z prędkością  80 km/h.
Jest więc klika hipotez:

  • Zrobiono dla PAD PR (Public Relations) - najbardziej prawdopodobna.
  • Kancelaria oszczędza i limuzyna Prezydenta ma zwykłe opony - mało prawdopodobna, bo na bezpieczeństwie Prezydenta się nie oszczędza.
  • Jakiś Ninja zaczaił się przy A-4 i w odpowiednim momencie przeciął mieczem samurajskim oponę, po czym niepostrzeżenie się oddalił - najmniej prawdopodobna.

A Nigel Farage miał awarię awionetki. I rzeczywiście omal nie zginął.

0
0

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika tubylec

Jakby NWO chciało zlikwidować

Jakby NWO chciało zlikwidować Dudę to już by leżał w piachu bo NWO nie robi takiej amatorszczyzny o jakiej piszesz i do uśmiercania prezydentów ma bardziej finezyjne i skuteczniejsze metody niż strzelanie z broni laserowej w oponę co nie daje żadnej gwarancji że ktokolwiek z pasażerów tego samochodu zginie. Po za tym Duda to zwyczajny pion .. w czym on niby taki antynwowski żeby się trzeba fatygować do zabicia go?
 

Nie wiem które NWO wydało zlecenie
 

A to jest ich więcej? Hmm .. ciekawe.

0
0
Portret użytkownika LOOOOL

ZNAWCA NWO!... "NWO nie robi

ZNAWCA NWO!... "NWO nie robi takiej amatorszczyzny o jakiej piszesz i do uśmiercania prezydentów ma bardziej finezyjne i skuteczniejsze metody niż strzelanie z broni laserowej w oponę".... jak czytam takich matołów to aż mi się się płakać chce... Powinieneś zmienic nick z Tubylec na Tudupiec... Bez jaj ale mamy tutaj NWO SPECIALIST! ahhhh usmiałem się...

0
0
Portret użytkownika inzynier magister

Podobno Kim Dzong Un jest

Podobno Kim Dzong Un jest narkomanem, jeżeli to prawda to możliwe jest wystrzelenie rakiet, ale to tylko straszenie lub przypuszczenia zachodnich masonów, lub specjalna propaganda masonerii. Zwłaszcza jeżeli wezmiemy propagandę anty Rosyjską obecną w wojnie informacyjnej prowadzonej przez NWO ! Tak wielkich banialuk już dawno nie opowiadano, właśnie jest mowa o tym że Rosja zaatakuje eurosodomę ! Masoneria już sama nie wie jak ma obrzydzić Rosję która się broni przed NWOwcami !

NATO dysponuje silnym potencjałem odstraszania. (…) Musimy dostarczyć wystarczającą liczbę wojsk na wschodzie Sojuszu, żeby Rosja nawet nie myślała o straszeniu nas – stwierdził zastępca sekretarza generalnego NATO Alexander Vershbow.

„Vershbow to ważna figura w NATO i bardzo doświadczony dyplomata, w przeszłości był ambasadorem USA w Rosji i w Korei Południowej. Zdaniem wielu ekspertów Amerykanin na swym obecnym stanowisku jest nawet ważniejszą postacią w NATO, niż sekretarz generalny Jens Stoltenberg” - piszą dziennikarze  TVN24 BiS, którzy przeprowadzili wywiad.
http://niezalezna.pl/77205-atak-rosji-wiceszef-nato-po-ukrainie-musimy-byc-przygotowani-na-najgorszy-scenariusz

W październiku 2013 roku zakończyłem gromadzić podstawowe materiały do książki Masoneria polska 2014 i zabrałem się do jej pisania. Początkowe rozdziały książki tak się rozbudowały, że postanowiłem wydać je jako oddzielną książkę, książkę pt. Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu. W książce tej zapowiedziałem, że Masonerię polską 2014 wydam wiosną 2014 roku. W trakcie pisania Masonerii polskiej 2014 pojawił się całe szereg nowych, ważnych, niekiedy nawet mnie bulwersujących, źródeł i pojawił się szereg nowych „tropów”. Coraz bardziej zacząłem zdawać sobie sprawę z tego, że książki Masoneria polska 2014 nie zdążę zakończyć na wiosnę 2014 roku. Jednym z nowych tematów, których dotyczyło wiele źródeł był temat wydarzeń na Ukrainie. Wydarzenie te miały (i mają) bardzo ważny aspekt masoński i w tym aspekcie dotyczyły problemów wręcz kluczowych dla Polski. W pewnym momencie skupiłem się na tym temacie. Powstały tekst okazał się być tekstem autonomicznym o objętości średniej książki. W taki więc sposób postanowiłem go wydać. Jest to opowieść o wojnie na Ukrainie, wojnie rosyjskiej masonerii rytu francuskiego z amerykańską masonerią rytu szkockiego. Ta wojna jeszcze bardziej niż Wojna Rosja-Ukraina dotyka i będzie dotykać Polski.

0
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Rycerstwo Polskie

Jak się młody zdecyduje na

Jak się młody zdecyduje na uderzenie to z południa i z Japonii zostanie księżyc. Świat miał całą dekadę na reakcje co do KP. Ale świat przespał ten okres (jak UE zimowy czas na powstrzymanie fali islamskiej podbijającej zachód). Przez 10 lat (w 2006 roku była I próba jądrowa KP) można zbudować dużo takich bomb (nie 10 czy 20 jak zwykła podawać propaganda zachodnia) i  rakiet też. Świat zaspał. Dziś młody może być iskrą dla I (i pewnie ostatniej) wojny światowej w 21 wieku. Konflikt USA-Chiny jest bardzo realny...

0
0
Portret użytkownika wyzdro

Głupi nie jest na pewno wojny

Głupi nie jest na pewno wojny nie chce .Jednak musi pokazać swojemu ludowi że są potężnym państwem i jednocześnie trzymać ich w strachu .Najpewniej rozwali coś durzego lub zbombarduje jakąś pustą wysepkę a potem siądzie do negocjacji i ppujdze na jakieś nic nie znaczące ustępstwa aby nie stracic twarzy ludu i aby amerykanscy negocjatorzy mogli się pochwalić sukcesem , ale nadal straszyć Darth Kimem.

0
0
Portret użytkownika dziadek ze wsi

KANADA : PRZYMUSOWE

KANADA : PRZYMUSOWE UŚMIERCANIE NIEPOŻĄDANYCH
 
26.02.2016 – Kanada dyskutowała na temat zmuszania do śmierci niepożądanych dorosłych i dzieci. Dyskusja odbywała się w parlamencie. Prawo zakłada bezalternatywny wyrok „uśmiercenia” każdego człowieka wedle uznania dwóch lekarzy. Ani sam człowiek ani jego rodzina, nie mają prawa głosu. Dwóch lekarzy decyduje czy dorosły człowiek lub dziecko muszą być poddane uśmierceniu lub eutanazji. Dwóch lekarzy sporządza protokół, jeden z nich przy pomocy medykamentów zabija pacjenta a następnie obaj podpisują raport o pomyślnym przeprowadzeniu morderstwa. Dzisiaj Kanada jest laboratorium prawnego opracowywania uzasadnienia uśmiercania ludzi metodą eutanazji lub medycznego samobójstwa.
Zakłada się, że po Kanadzie takie prawo będzie wprowadzone we wszystkich krajach świata.
Źródło: 
https://www.lifesitenews.com/news/canadian-gvmt-panel-pushing-the-near-worst-case-scenario-wide-open-euthanas

0
0
Portret użytkownika XaX

No to wystarczy że

No to wystarczy że zkrytykujesz władze albo nie będziesz poprawny politycznie i cie będą mogli jako niepożądanego uśmiercić -.-. Świat schodzi na psy, bez urazy dla psów....  Kolejny etap depopulacji, zostawią tylko zindoktrynowane osobniki przy życiu które dadzą sobą sterować.

0
0
Portret użytkownika achiles

MIEDŹ GWAŁTOWNIE I MOCNO W

MIEDŹ GWAŁTOWNIE I MOCNO W GÓRĘ POSZYBOWAŁA, A Z MIEDZI SIĘ ROBI POCISKI I NABOJE . ZŁOTO TEŻ DO GÓRY SZYBUJE . A jak złoto szybuje, to godzina " zero " przeskakuje . 

0
0

Strony

Skomentuj