Arabia Saudyjska wybrana na przewodniczącego komitetu ONZ ds. Praw Człowieka

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Wielu ludzi z całego świata oraz organizacje praw człowieka są oburzone. Arabia Saudyjska, represyjny reżim w którym stosuje się karę śmierci, wyznawcy innych religii są prześladowani a kobiety nie mają dosłownie żadnych praw, została wybrana jako przewodniczący komitetu ONZ ds. Praw Człowieka.

 

Szokujące jest to, że Arabia Saudyjska mogłaby brać przykład od wielu krajów świata w kwestii praw człowieka, ale to właśnie ta monarchia została wybrana na przewodniczącego w komitecie ONZ. Dzieje się to właśnie teraz, gdy reżim chce skazać na śmierć znanego szyickiego opozycjonistę Ali Mohammeda al-Nimra, który kilka lat temu za krytykowanie władz został aresztowany.

 

W tym roku w Arabii Saudyjskiej wykonano już ponad 100 egzekucji, głównie poprzez ścięcie. Dzięki wprowadzonej w przeszłości ustawie "antyterrorystycznej", władza może zamknąć w więzieniu każdego nawet za samą krytykę. Oznacza to, że w tym kraju nie ma czegoś takiego jak wolność słowa.

 

W państwie Saudów dominuje islam. Najwyższy autorytet religijny i teolog szejk Abdul Aziz bin Abdullah wydał w tym roku fatwę, która pozwala mężczyznom na zjedzenie swojej żony pod warunkiem, że jest naprawdę bardzo głodny. Kobieta udowodni w ten sposób "poświęcenie i posłuszeństwo swojemu mężowi". Ten sam szejk nawoływał wcześniej do burzenia kościołów na Półwyspie Arabskim.

 

Saudowie biorą również udział w bombardowaniu Jemenu i przyczynili się do poważnej katastrofy humanitarnej. Lecz to wszystko jest najwyraźniej nieistotne. Stany Zjednoczone, światowy obrońca praw człowieka, są bardzo zadowolone z tego, że Arabia Saudyjska została wybrana jako przewodniczący komitetu ONZ ds. Praw Człowieka.

 

 

Źródło: https://theintercept.com/2015/09/23/u-s-state-department-welcomes-news-close-ally-saudi-arabia-chosen-head-u-n-human-rights-council-panel/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Seba7614

No cóż powoli trzeba będzie

No cóż powoli trzeba będzie przygotowywać się na świętą wojnę utworzeniem paneuropejskiego batalionu pancernego ochotników celtyckich.

0
0
Portret użytkownika Cyr4x

To nie Stany są zadowolone, a

To nie Stany są zadowolone, a niejaka grupa Bilderberg. Jak się islamy zaczną panoszyć w świecie i ścinać głowy innowiercom, to ludzie łatwo się zgodzą na państwo policyjne pod jednym, światowym rządem, który niby wprowadzi porządek...

0
0
Portret użytkownika Jaźń

Kiedy ludzie zrozumieja

Kiedy ludzie zrozumieja zew
watykan=koran=judaizm
oni razem pisza scenariusze dla ludzkosci.
 
 

0
0
Portret użytkownika SurvivorMan

Trzy wielkie abrahamowe

Trzy wielkie abrahamowe religie księgi, zrodzone na fundamencie Starego Testamentu. 
Efekt? Podobieństw więcej niż różnic i zło... Zło czynione drugiemu człowiekowi od zarania dziejów...

0
0

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Mojeimię44

Czy wy dalej jesteście ślepi?

Czy wy dalej jesteście ślepi? Wczoraj hołd oddany szatanowi przez NWO w Arabi Saudyjskiej. Zamordowanych 717 ludzi w ofierze dla szatana. Wszyscy ratownicy biegali jak nie w koszulkach z narysowanym okiem horusa z trupiaczachą w środku to z okiem w piramidzie na szczycie kuli ziemskiej. Dostali za ten teatrzyk od illuminatów nagrodę w postaci przewodniczącego do praw człowieka.
A tu coś od Nostradamusa co potwierdza moje słowa odnośnie III wojny światowej i tego że Polska po niej będzie najbogatrzym krajem na świecie. Potwierdzam tak będzie. wojna trwać będzie 27 i skończy się w 2043 a tak naprawdę w 2044r Pzdro
 
Persage IX 44, 88
Po 500 kraj Jagiellonów powstanie z kolan,
Zastąpi na wschodzie Wielkiego Rusa.
Razem z Francją w wielkim przymierzu,
Po III wojnie rządzić będą Europą.
To co Wielkiemu Słowianinowi się nie udało,
To jego mierny mały brat dokończy,
Nie siłą a słowem przekonywania,
Małe Kraje Wschodu zrobią z nim konfederację.
Po nowym odrodzeniu nowy kościół powstanie,
Przyjmie imię Paulistów po Wielkim Rodaku.
Cud Maryi pomimo straty obrazu,
Będzie czuwał nad jego wielkością.
Francja i Polska zdobywcy Nieba,
Wraz z Nowym Neptunem, Smokiem i Brazą,
Będą dawali wszystkim wybawienie,
I miłość do gwiazd, która wszem zapanuje.
 

0
0
Portret użytkownika AMR1

Wszystko mi się podoba co

Wszystko mi się podoba co napisałeś, ale ten "cud Maryii" zadziałał jak zimny prysznic w upał...

0
0
Portret użytkownika Mat

A pokojową nagrodę Nobla

A pokojową nagrodę Nobla dostanie Makrela za przyjęcie największej ilości "uchodźców" muzułmańskich.

0
0
Portret użytkownika 3plabc

Hahahaha dobre, hipokryzja

Hahahaha dobre, hipokryzja współczesnego świata bije wszystko na głowe. Sugeruje dać pośmiertnego pokojowego nobla Stalinowi za walkę z głodem, zwłaszcza na Ukrainie.... Albo Trynkiewicza zrobić przewodniczącym UNICEFu.... pomysły z tej samej półki.

0
0
Portret użytkownika Moby

Zastanawiam się, na ile są

Zastanawiam się, na ile są to sprawdzone newsy, bo jeśli są prawdziwe, to oznacza tylko jedno, że świat popadł w totalną paranoje

0
0
Portret użytkownika Zenek :)

Wprowadzania tylnimi drzwiami

Wprowadzania tylnimi drzwiami ŚWIATOWEGO, NAZISTOWSKIEGO REŻIMU ŻYDOWSKEIGO zwanego NWO akt dalszy bo skoro Arabia Saudyjska jest reżimem KRYPTOŻYDOWSKIM (wahabici), skoro w Arabii Saudyjskiej panują PRZEŚLADOWANIA "chrześcijan", skoro to Arabia Saudyjska WYZNACZA TERAZ "MORALNE WZORCE ŚWIATA".....

to wkrótce, filożydogestapowscy idioci, ZOSTANIECIE ICH W ŚWIETLE ONZetowskich JUPITERÓW POZBAWIENI.....

bo BĘDZIE NARZUCONE TAKIE "PRZESTRZEGANIE PRAW CZŁOWIEKA" jakie panuje w Arabii Saudyjskiej....

gdzie CHRZEŚCIJANIE SĄ TRAKTOWANI JAK ROBACTWO, GDZIE JEST TORUTUROWANE I ZABIJANE ZA WIARĘ w imię rasistowskich "objawień" z tory.

Te nazistowskie, żydowskie prawa noahickie już widać w zachodnim "prawodawstwie" gdzie się białych CELOWO SZYKANUJE czy POZBAWIA MAJĄTKU bo TRZA DAĆ ICH MIENIE ŻYDOWSKIM TERRORYSTOM z ISIS jacy naściągali do Europy pod maską "uchodźców". A to jest TYLKO POCZĄTEK PRZEŚLADOWAŃ i BIAŁEJ RASY i CHRZEŚCIJAN W OGÓLNOŚCI.....

wywołanych tym iż jesteście zażydzonymi debilami czapkującymi Biblijnej Bestii (żydom) na swoje zatracenie w zydowskich kazamatach czy obozach koncentracyjnych (to dla was są one tak pieczołowicie restaurowane od wojny).

0
0
Portret użytkownika AMR1

Konradzie z izraela.. Zenek

Konradzie z izraela.. Zenek pisze prawde bo widzi rzeczywistość, mimo, że ktoś usiłuje mu od dawna założyć różowe, żydowskie okulary kłamstwa.

0
0
Portret użytkownika 85r

Już przestali się przejmować

Już przestali się przejmować tym co lemingi pomyslą, bo lemingi nie myślą Smile więc przestali się już ukrywać ze swoimi zamiarami i przyspieszają niszczenie świata.

0
0
Portret użytkownika Piotrek

Witam , istnieją centurie

Witam , istnieją centurie Nostradamusa , które dokładnie i wielokortnie opisują wygląd tzw. Antychrysta (jest opis jego twarzy) i podają powód takiego wyglądu, jest tamże mowa gdzie powstawnie stolica zjednocoznego państwa islamskiego - w Kairze. Nie minął chyba miesiąc jak władze Efiptu podały, że Arabia Saudyjska będzie budować wielkie miasto na piaskach graniczące z Kairem czterokrotnie wieksze jak zapowiedziano niż Dubai. Bardzo to wszystko dziwne i zbieżne do informacji podanych w tym artykule skoro wersety Nostradamusa o w/w sprawach czytałem dobre 6 lat temu po raz pierwszy. Nawet w Sylwestra 2009 roku składałem zycznia koledze obyśmy tylko na wielka wojnę nie poszli w nowym 2010 roku ! Pozdrawiam      

0
0
Portret użytkownika AMR1

Nostradamus byl członkem,

Nostradamus byl członkem, tajemnego bractwa żydowskiego, załozonego już w czasach rzymskichw okresie, gdy "chrześcijaństwo zostało uznane jako religia "państwowa" do sterowania ( parafianami, czyli ciemnymi masami) a w swoich "objawieniach" napisał tylko scenariusz, jako plan przyszłości panowania nad rodzajem ludzkim.
 To nie są przepowiednie, tylko szczegółowy plan postępowania. (Ewangelie w Biblii są równiez takim palnem.. scenariuszem przyszłych wydarzeń...)
 Nie wiem, czy wiesz, ale w okresie wielkich epidemii jego współczesności pojawiały sie one zawsze tam, gdzie byl on. Także znikały wtedy, gdy sie pojawiał by temu "zapobiec"...
 On i jego bractwo już wówczas kontrolowali populację..
 

0
0
Portret użytkownika tomasz26

trafiłeś w moje

trafiłeś w moje myśli....dodam jeszcze od siebie ze wszystkie religie mają takie scenariusze

0
0
Portret użytkownika xx

Wprowadzą nowe prawa

Wprowadzą nowe prawa człowieka.
- Człowiek ma prawo milczeć, słuchać władzy i wykonywać polecenia.
A jak nie to na pniak.

0
0
Portret użytkownika Xerxes

Jak widać coraz więcej

Jak widać coraz więcej urzędów w UE obejmują islamiści ... Jak tak tadlej pójdzie to islamizacja Europy jeszcze bardziej przyśpieszy.

0
0

Skomentuj