Arabia Saudyjska wybrana na przewodniczącego komitetu ONZ ds. Praw Człowieka

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Wielu ludzi z całego świata oraz organizacje praw człowieka są oburzone. Arabia Saudyjska, represyjny reżim w którym stosuje się karę śmierci, wyznawcy innych religii są prześladowani a kobiety nie mają dosłownie żadnych praw, została wybrana jako przewodniczący komitetu ONZ ds. Praw Człowieka.

 

Szokujące jest to, że Arabia Saudyjska mogłaby brać przykład od wielu krajów świata w kwestii praw człowieka, ale to właśnie ta monarchia została wybrana na przewodniczącego w komitecie ONZ. Dzieje się to właśnie teraz, gdy reżim chce skazać na śmierć znanego szyickiego opozycjonistę Ali Mohammeda al-Nimra, który kilka lat temu za krytykowanie władz został aresztowany.

 

W tym roku w Arabii Saudyjskiej wykonano już ponad 100 egzekucji, głównie poprzez ścięcie. Dzięki wprowadzonej w przeszłości ustawie "antyterrorystycznej", władza może zamknąć w więzieniu każdego nawet za samą krytykę. Oznacza to, że w tym kraju nie ma czegoś takiego jak wolność słowa.

 

W państwie Saudów dominuje islam. Najwyższy autorytet religijny i teolog szejk Abdul Aziz bin Abdullah wydał w tym roku fatwę, która pozwala mężczyznom na zjedzenie swojej żony pod warunkiem, że jest naprawdę bardzo głodny. Kobieta udowodni w ten sposób "poświęcenie i posłuszeństwo swojemu mężowi". Ten sam szejk nawoływał wcześniej do burzenia kościołów na Półwyspie Arabskim.

 

Saudowie biorą również udział w bombardowaniu Jemenu i przyczynili się do poważnej katastrofy humanitarnej. Lecz to wszystko jest najwyraźniej nieistotne. Stany Zjednoczone, światowy obrońca praw człowieka, są bardzo zadowolone z tego, że Arabia Saudyjska została wybrana jako przewodniczący komitetu ONZ ds. Praw Człowieka.

 

 

Źródło: https://theintercept.com/2015/09/23/u-s-state-department-welcomes-news-close-ally-saudi-arabia-chosen-head-u-n-human-rights-council-panel/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen



Komentarze

Portret użytkownika Seba7614

No cóż powoli trzeba będzie

No cóż powoli trzeba będzie przygotowywać się na świętą wojnę utworzeniem paneuropejskiego batalionu pancernego ochotników celtyckich.

Portret użytkownika Cyr4x

To nie Stany są zadowolone, a

To nie Stany są zadowolone, a niejaka grupa Bilderberg. Jak się islamy zaczną panoszyć w świecie i ścinać głowy innowiercom, to ludzie łatwo się zgodzą na państwo policyjne pod jednym, światowym rządem, który niby wprowadzi porządek...

Portret użytkownika Jaźń

Kiedy ludzie zrozumieja

Kiedy ludzie zrozumieja zew
watykan=koran=judaizm
oni razem pisza scenariusze dla ludzkosci.
 
 

Portret użytkownika SurvivorMan

Trzy wielkie abrahamowe

Trzy wielkie abrahamowe religie księgi, zrodzone na fundamencie Starego Testamentu. 
Efekt? Podobieństw więcej niż różnic i zło... Zło czynione drugiemu człowiekowi od zarania dziejów...

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Mojeimię44

Czy wy dalej jesteście ślepi?

Czy wy dalej jesteście ślepi? Wczoraj hołd oddany szatanowi przez NWO w Arabi Saudyjskiej. Zamordowanych 717 ludzi w ofierze dla szatana. Wszyscy ratownicy biegali jak nie w koszulkach z narysowanym okiem horusa z trupiaczachą w środku to z okiem w piramidzie na szczycie kuli ziemskiej. Dostali za ten teatrzyk od illuminatów nagrodę w postaci przewodniczącego do praw człowieka.
A tu coś od Nostradamusa co potwierdza moje słowa odnośnie III wojny światowej i tego że Polska po niej będzie najbogatrzym krajem na świecie. Potwierdzam tak będzie. wojna trwać będzie 27 i skończy się w 2043 a tak naprawdę w 2044r Pzdro
 
Persage IX 44, 88
Po 500 kraj Jagiellonów powstanie z kolan,
Zastąpi na wschodzie Wielkiego Rusa.
Razem z Francją w wielkim przymierzu,
Po III wojnie rządzić będą Europą.
To co Wielkiemu Słowianinowi się nie udało,
To jego mierny mały brat dokończy,
Nie siłą a słowem przekonywania,
Małe Kraje Wschodu zrobią z nim konfederację.
Po nowym odrodzeniu nowy kościół powstanie,
Przyjmie imię Paulistów po Wielkim Rodaku.
Cud Maryi pomimo straty obrazu,
Będzie czuwał nad jego wielkością.
Francja i Polska zdobywcy Nieba,
Wraz z Nowym Neptunem, Smokiem i Brazą,
Będą dawali wszystkim wybawienie,
I miłość do gwiazd, która wszem zapanuje.
 

Portret użytkownika AMR1

Wszystko mi się podoba co

Wszystko mi się podoba co napisałeś, ale ten "cud Maryii" zadziałał jak zimny prysznic w upał...

Portret użytkownika Mat

A pokojową nagrodę Nobla

A pokojową nagrodę Nobla dostanie Makrela za przyjęcie największej ilości "uchodźców" muzułmańskich.

Portret użytkownika 3plabc

Hahahaha dobre, hipokryzja

Hahahaha dobre, hipokryzja współczesnego świata bije wszystko na głowe. Sugeruje dać pośmiertnego pokojowego nobla Stalinowi za walkę z głodem, zwłaszcza na Ukrainie.... Albo Trynkiewicza zrobić przewodniczącym UNICEFu.... pomysły z tej samej półki.

Strony

Skomentuj