Amerykański uczeń odkrył lekarstwo na raka

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

12-letni Steven Litt znalazł w zwykłej zielonej herbacie specjalne substancje, które pomagają walczyć z rakiem. Swój projekt chłopiec zaprezentował na wystawie naukowej, która odbyła się w stanie Georgia.

 

 

Steven Litt udowodnił, że antyoksydanty, które w dużych ilościach występują w zielonej herbacie mają szkodliwy wpływ na komórki nowotworowe. Za odkrycie siódmoklasista zdobył główną nagrodę na wystawie, a ponadto jego odkrycie przyciąga uwagę naukowców.

 

Po przeanalizowaniu wielu informacji, Steven Litt uporządkował wszystkie niezbędne materiały do swoich badań. Wiele z nich pozyskał z Internetu, a swój dom przekształcił w laboratorium.

 

Steven prowadził eksperymenty na robakach, podzielonych na cztery grupy doświadczalne, aby móc potwierdzić hipotezę, że polifenole mogą działać jako niszczyciele nowotworów u tych osób, które zmagają się z chorobą. W robieniu eksperymentów chemicznych chłopca wspierał ojciec. Po zwycięstwie w konkursie naukowcy z Uniwersytetu Tafsa zaprosili nastolatka do współpracy przy badaniu leków na raka.

Ocena: 

4
Średnio: 3.3 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Dr Piotr

W temacie raka nic się nie

W temacie raka nic się nie zmieniło i raczej póki co nie zmieni - na dzień dzisiejszy nie ma LEKU NA RAKA! Wszyscy ciągle mylą pojęcia - stosowane są tylko metody usuwania efektu, jaki daje rak, czyli wszelkiego rodzaju guzów i tego typu mutacji czy zwyrodnień! Czyli leczymy nie przyczynę, a jedynie dający się wykryć skutek/objaw działania raka, a to dwie zasadniczo różne sprawy. Wszelkie metody leczenia stosowane przez medycynę i metody naturalne polegają jedynie na likwidacji guza, a to nie oznacza wyleczenia z raka, jedynie mniej lub bardziej skuteczne usunięcie guza. Im skuteczniej usunięty i im mniej pozostało komórek rakotwórczych, tym większa szansa, że rak nie powróci i tyle. Stosowanie wszelkich diet i kuracji antyrakowych ma na celu jedynie obniżenie prawdopodobieństwa powrotu raka lub doleczenie guza, a nie jego wyleczenie i usunięcie prawdziwej przyczyny raka.

Na dzień dzisiejszy leczenie raka jest niemal identyczne z usuwaniem bólu przez leki przeciwbólowe, one nie usuwają przyczyny bólu, tylko likwidują sam ból.

Zanim poznamy przyczynę powstawania raka i stworzymy uniwersalny lek/meotdę leczenia raka, minie jeszcze trochę czasu i oby to "trochę czasu" było jak najkrótsze.

0
0
Portret użytkownika kolo21

Albo popełni samobójstwo,

Albo popełni samobójstwo, albo jest wytypowany przez czosnki do odegrania rolki aktorskiej.A od witaminy C, tyję się jak szalony.Dziwne no nie?

2
0

kolo21

Portret użytkownika Medium

Poczytaj, że witamina C

Poczytaj, że witamina C zwiększa przyswajanie spożywanych tłuszczów. Tak więc zwyczajnie trzeba je ograniczyć, jak i w ogóle nieco zmiejszyć rację pokarmową. W każdym razie potwierdzam Twoje spostrzeżenia.

1
0
Portret użytkownika Aquarius

To że w zielonej cherbacie są

To że w zielonej cherbacie są antyoksydanty które zwalczają komórki rakowe to było wiadomo już bardzo dawno temu. Nie wiem czym się tu podniecać. Chłopak wyszperał zapomniane wiadomości z neta i nagle powtórne odkrycie, żałosne

1
0
Portret użytkownika daewaddswa

Od dawna o tym wiedziałem.Tak

Od dawna o tym wiedziałem.Tak naprawde pełno roślin ma działanie przeciw rakowe np. korzeń mniszka lekarskiego, który rośnie nam na łąkach zwalcza raka.niemiem czy te rośliny zwalczyły by bardzo rozminiętego raka ale prawdopodobnie dieta przeciwrakowa polegająca na jedzeniu siemienia lnianego pomogłaby. A przynajmniej ja w to wierzę.Rośliny są lekarstwem na wszystkie problemy oraz dobra dieta i pobyt na zewnątrz a nie kiszenie się w domu.Przykładowo każdy problem psychiczny w tym depresja jest skutkiem braku surowych roślin, dobrego sposobu odżywiania się, ruchu i słońca.

1
0

"Tam gdzie pojawi się żyd, tam jest odwieczny konflikt interesów"

Portret użytkownika moon fake

Robią sobie kpiny z

Robią sobie kpiny z cierpienia milionów tych co czekają na wyleczenie a prawdy o tym ze lekarstwo juz jest nie opublikują  Wolą byle smyka podrzucic dla zmyłki. Niby mam uwierzyc w kolejną bajkę?

2
0

"Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem ze na świecie jest tylu idiotów" S. Lem

Portret użytkownika Trak

Cieszą mnie sukcesy młodych

Cieszą mnie sukcesy młodych naukofcuf amerykanskich.

Teraz powinien zacząć nauczać w świątyni, o ile wcześnie tego nie robił.

Może też, zagrać w jakimś filmie, uratować kogoś a w każdym bądź razie zrobić coś fajnego do czego można będzie wrócić za 30 lat pisząc życiorys.

1
0
Portret użytkownika Piramidex

Ostatni raz chorowałem mając

Ostatni raz chorowałem mając 16 lat tylko przez zaprzestanie hartowania organizmu dziś mam 33 lata i jest ok poza tym stosuje swoją odpowiednią dietę którą cały czas ulepszam jem wszystko unikam tylko sztucznych pokarmów i tłuszczy. Zieloną herbatę piję od dawna nie tylko ona jest dobra na zmutowane komórki... 

Poczytajcie a znajdziecie, nie przesadzajcie...

Pozdrawiam

1
0
Portret użytkownika Poliakoff

Co to za dieta? Prawie nic o

Co to za dieta? Prawie nic o niej nie napisałeś. Sam ją wymyśliłeś czy jest ona gdzieś zbadana i opisana? Głupio robisz unikając tłuszczy - tłuszcz to podstawa odżywainia. Poczytaj o diecie optymalnej Kwaśniewskiego. On sam ma juz sporo lat (dużo więcej niż Ty) i trzyma się dobrze a 'jedzie' na tej diecie od lat 60-tych XXw.! Trzeba tylko uważać na ketoze żeby nie przegiąc - ale wszystko jest opisane na necie znajdziesz.  

0
-1
Portret użytkownika Czarny Olo

Takich wiadomości odkąd żyję

Takich wiadomości odkąd żyję słyszałem z 1000 razy. Śmieszne by było gdyby nie testowano na różne sposoby zwykłej-niezwykłej herbaty. Substancji pozyskiwanych z roślin które leczą czyli pomagają ciału i duchowi wrócić do równowagi jest tak duży wybór że nie sposób ich wszystkich wymienić.

I prawidłowo stosowane nie wyniszczają organizmu w przeciwieństwie do chemicznych medykamentów dających przeważnie chwilowe złudzenie wyleczenia. 

3
0
Portret użytkownika Ulmus

"POMAGAJĄ WALCZYĆ" ... Ile

"POMAGAJĄ WALCZYĆ" ... Ile zielonej herbaty trzeba wypić, by zniszczyć raka zaawansowanego? Naukowcy z Uniwersytetu Tafsa już wytłumaczą szczeniakowi jaka to niszczycielska siła tkwi w zielonej herbacie i "ugłaskają" go na swoją modłę, będziemy ponownie słyszeć: "potrzeba badań, badań, badań na które potrzebne są fundusze..." Najważniejsze w "wynajdywaniu" lekarstwa na raka jest ciągłe dążenie do jego wynalezienia, interes musi się kręcić, podobnie jak w przypadku większości chorób. Pamiętam jak kilka, a może ponad 10 lat temu globalny dochód firm farmaceutycznych przebił przemysł paliwowy.

6
0
Portret użytkownika Akamai

"..globalny dochód firm

"..globalny dochód firm farmaceutycznych przebił przemysł paliwowy."

To jeszcze nic. Podobno przebił już także przemysł zbrojeniowy.

Teraz jest TOP ONE !

8
0

Prawda jest jak poezja.

Większość ludzi nienawidzi poezji.

 

Portret użytkownika Medium

Najważniejsze w "wynajdywaniu

Najważniejsze w "wynajdywaniu" lekarstwa na raka jest ciągłe dążenie do jego wynalezienia, interes musi się kręcić, podobnie jak w przypadku większości chorób.

Otóż to! Będą tak długo walczyć z rakiem, że żaden zdrowy człowiek się nie uchowa...

Młody człowiek znalazł drzwi do lasu Smile

6
-1
Portret użytkownika cordyceps

Jest wiele naturalnych

Jest wiele naturalnych lekarstw na raka, alle wielu ludzi chce zejść udając poważną chorobę (brak szczęścia w życiu i świadomość bycia niewolnikiem zabija)

1
0
Portret użytkownika SBLR3211

Ehm, jeśli większośc wierzy w

Ehm, jeśli większośc wierzy w to że NIE MA lekarstwa na raka, to cóż. Lekarstwo na raka jest, ale nie dla plebsu, a dla światowych elit. Co by to było gdyby było LEKARSTWO, tak jak np. na przeziębienie. Koncerny farmaceutyczne nie miały by racji bytu, a tak wciskają ludziom witamino podobne dziadostwa i nabijają sakwę w opór Biggrin

I ta ironia losu że gimnazjalista ma "wyniki" w tym aspekcie, a wielkie światowe laboratoria i umysły guzik (według oficjalnych informacji).

6
0
Portret użytkownika Ractaros96

Na przeziębienie jest

Na przeziębienie jest lekarstwo i nazywa się witamina C. Ostatni raz byłem przeziębiony w październiku 2016 roku. Od ponad miesiąca biorę 3 gramy witaminy C dziennie. Zwykle chorowałem 2 razy w roku i w moim wypadku zawsze się zaczynało od gardła. Pół roku już minęło i jestem całkowicie zdrów, choć ludzie w moim najbliższym otoczeniu już chorowali w tym czasie, zobaczymy jak będzie dalej. Fakt jest taki, że witamina C w aptekach jest droga i ma śmiesznie małe dawki.

1
0

"Trudności materialne nigdy nie powinny być przeszkodą na drodze rozwoju człowieka" - Moje własne słowa

Portret użytkownika kolo

"Lekarstwo na raka jest, ale

"Lekarstwo na raka jest, ale nie dla plebsu, a dla światowych elit. Co by to było gdyby było LEKARSTWO"

Uwielbiam te wasze głupiutkie historyjki spiskowe. Ciekawe w takim razie czemu te elity umierają tez na raką i leczą się tak jak inni? Np. prezydent Carter - rak mózgu, radioterapia itp cały koszmar jak kazdy, jego rodzina nie miala tyle szczęścia. Podobnie Regan czy niezliczona masa innych bogatych i wpływowych ludzi. 

1
-4
Portret użytkownika Ulmus

Uwielbam wrzucanie przez

Uwielbam wrzucanie przez Tobie podobnych wszystkich użytkowników jakiegoś medium do jednego wora. Carter, Regan - to mogą być zwykłe marionetki i choćby Tobie wydawały się WIEEEELKIMI ELYTAAAMI - mogą być traktowane jak my, przeciętni, czyli jak bydło. Podobnie ta cała maaasa niby bogatych i wpływowych. Być może jakieś remedium na raka albo jakieś postaci nowotworów złośliwych istnieją. Być może decyzję o tym kto może je otrzymać należy do wąskiej grupy osób, kto wie? Można jedynie spekulować. Reasumując - żadne pewniki w tym względzie dla nas nie istnieją dlatego obaj - i Ty Panie "kolo" i Pan"SBLR3211" przesadzacie wyrażając "jedynie słuszne" teorie w tonie autorytatywnie niepodważalnym.

3
0
Portret użytkownika kolo

"Być może decyzję o tym kto

"Być może decyzję o tym kto może je otrzymać należy do wąskiej grupy osób, kto wie? "

Człowieku każdy normalny człowiek , który ma przecietną inteligencję to wie. Sprawa jest akurat tu tak jasna jak słońce. Jedynie spiskowcy zawsze tworzą zawsze jakieś bzdury. Kto wie...no a kto wie czy wokół jowisza nie krążą misie i widelce..zamiast asteroid, albo może John Moll to reptilian ..no kto wie? no kto wie?

Widzisz już różnięcę miedzy zdrowym sceptycyzmem a ABSURDEM?

 

0
-1
Portret użytkownika Ulmus

Zasłanianie się inteligencją,

@ kolo

Zasłanianie się inteligencją, normalnością i temu podobnymi nie przydadzą Ci nimbu "zdrowego sceptycyzmu", bo Twoje mizerne argumenty tego nie zapewnią. Jeśli ta sprawa jest tak jasna jak słońce dla Ciebie - oświeć mnie, wg. Ciebie mało inteligentnego - lecz tym razem użyj rzetelnej argumentacji, a nie pseudo. Miłosiernie pominę pozbawione merytorycznej klasy i polemicznego zacięcia nic nie wnoszące do tematu kocopoły o misiach, widelcach, itd. A kto to są Ci spiskowcy w omawianej kwestii i jaką bzdurę tym razem stworzyli?

0
0
Portret użytkownika nikt-xxx

Każdy ma cudowny lek w

Każdy ma cudowny lek w zasięgu zawsze. Giennadij Małachow, "Lecznicza głodówka". Czuję się w obowiązku powtórzyć tę informację.

3
0
Portret użytkownika Angelus

lekarstwo na raka? Nie

lekarstwo na raka? Nie istnieje. To zjawisko fizyczne a nie medyczne i tylko w sposób fizyczny można go wyeliminować. Wyleczyłam w dwóch przypadkach raka:

1. podpajeczynowy nieoperacyjny

2. szyjki macicy - najbardziej złośliwy i o wielkosci nieoperacyjnej.

 Uzyłem dwóch metod: 1. absorpcja inwazyjna dr fizyki dr. Ashkara 1/2 r praktycznie koszty zerowe, ale nie można stosować jej po chemi i naswietlaniach dokąd szpik nie ulegnie reprodukcji i nie zacznie produkować granulocytów obojetnochłonnych odpowiadających za odpornośc organizmu w stężeniu normalnym

2. picie nanocząsteczkowego roztworu srebra tzw srebro koloidalne w dużych ilościach 250 ml dziennie o stęzeniu 25 ppm przez 2 lata. ( Uwaga srebro koloidalne produkowane przez oszustów ma kolor żółtawy o stężeniach pow 25-200 ppm i nie jest nanocząsteczkowym roztworem srebra, tylko jonowym. Nie nadaje sie do picia i powoduje srebrzycę) Metoda niestety nie na każdą kieszeń.

 W pierszym przypadku

 W pierwszym przypadku wodniaka podpajęczynowego z wielkości brzoskwini zmniejszył sie do orzecha laskowego, w drugim z wielkości dużej gruszki do wielkości śliwki węgierki i bez przerzutów

 Osoby te normalnie pracują i cieszą się życiem. - pozdrawiam

P.S. lobby farmaceutyczne wycofało z aptek srebro koloidalne i tepi je bezlitośnie, również wypuszczając na rynek szkodliwe preparaty.

6
0

Skomentuj