Agenda 21 to planowa destrukcja narodów

Kategorie: 

future.wikia.com

Agenda 21 to plan ONZ mieszczący się na 300 stronach i 40 rozdziałach. Ideą ONZ jest odebranie wolności społeczeństwu światowemu, ograniczenie swobodnego wyboru, możliwości decydowania o sobie, w wielu przypadkach więzienie.

 

 

Agenda 21 działa

Nie ma tu fikcji, ani przesady. Te cele wypisane są przez specjalistów ONZ. Pod pretekstem ochrony środowiska i globalnego ocieplenia, zostanie nałożony podatek od powietrza. W pierwszej fazie będą płacić go przedsiębiorcy, kopalnie i inni „truciciele”. W drugiej fazie, społeczeństwo.

 

Cały czas będą wmawiać nam zanieczyszczanie powietrza przez naszą działalność. Przekręt polega na wykorzystaniu cykli przyrody. Co jakiś czas występuje większe stężenie dwutlenku węgla w powietrzu. Dawniej, kiedy nie było samochodów i fabryk, naukowcy odkryli występowanie okresów wysokich stężeń CO2. Teraz żyjemy w podobnych czasach klimatycznych.

 

Oczywiście, że cywilizacja truje środowisko. Ale nie ma to wiele wspólnego z rosnącym stężeniem CO2. Nie ma powodu, aby nakładać dodatkowe podatki na przedsiębiorstwa. Największym trucicielem są USA i Chiny. W tych krajach nikt nie będzie płacił takiego podatku, który obligatoryjnie nałożyła Unia Europejska. Jest to jeden z elementów programów Agenda 21 i Agenda 2030.

 

Najlepsze jest to, że te dwa projekty wdrażane są pod niewinnymi hasłami: „zrównoważony rozwój”, „ochrona środowiska”, „ochrona dzieci” itd. Natomiast celem programów jest na przykład podważenie instytucji rodziny. Unia obligatoryjnie nałoży program nauczania seksualnego dla sześciolatków, w którym przedstawi gejowskie czy lesbijskie związki za normalną rodzinę. Będą nauczać o naturalnym współżyciu seksualnym wśród nastolatków. Bardzo trudno będzie „nawrócić” dziecko, kiedy w taki sposób przedstawiają obraz rodziny: nauczyciele, koledzy i koleżanki.

 

Agenda 21 – to dzieje się naprawdę

Takie są plany rozpisane na wielu stronach Agendy 21 i Agendy 2030. Najgorsza jest ich konsekwencja. Prą naprzód jak buldożery. Nieświadome społeczeństwo nie rozumie, co kryje się za ładnymi hasłami. Rozpoznanie fałszu utrudnia im zatrudnianie takich osób, jak Leonardo di Caprio, Bush, Obama czy papież Franciszek, który w ostatniej encyklice „Laudati si” poparł GMO, globalizacje i ocieplenie klimatu. To samo powtórzył w kongresie USA i na forum ONZ.

 

Takie osoby zaciemniają prawdę, doprowadzają do braku czujności społeczeństwa. Pomimo faktu, że społeczeństwo budzi się, coraz mocniej rozumie prawdę, to jednak kult jednostki nie pozwala im dostrzec w tych materiach fałszu, obłudy i okrutnego podstępu.

 

Na dowód, że to wszystko jest prawdą, należy wspomnieć o dwóch umowach międzynarodowych. TPP – umowa pomiędzy Azją wschodnią a USA i TTiP- umowa pomiędzy Unią Europejską a USA. Są to kolejne umowy międzynarodowe, które odbierają suwerenność narodom. Wypierają prawo lokalne i zastępują go międzynarodowym. O racji prawnej przedsiębiorstwa i Kowalskiego, będą decydować prawnicy z największych korporacji prawniczych.

 

Wdrażanie tych planów dokonuje się na naszych oczach. Społeczeństwo światowe pozwala na przejęcie kontroli nad narodami przez prywatne korporacje, których właścicielami są międzynarodowi bankierzy. George Bush powiedział: „Skuteczna realizacja Agendy 21 wymagać będzie, głębokich przemian w społeczeństwie, jakich świat do tej pory nie doświadczył…”

 

 

Źródło: robert.brzoza.pl

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika Rodak

Jasnowidze  i  naukowcy

Jasnowidze  i  naukowcy prowadzący badania nad świadomością  i subtelnymi energiami  wskazują, że ilośc ludności na Ziemi ulegnie dratstycznemu  ograniczeniu, tylko nie wiadomo w jakim  przedziale czasowym, ale, że to nastapi to pewne, a o tym przedstawiciele ONZ , Jezuici  i Ilumionaci cały czas wspominają i mówia, ze to jest  nieuniknione.

0
0
Portret użytkownika Rodak

Cos pewnie się zdarzy na

Cos pewnie się zdarzy na świecie, bo obce rasy  podobno wynosza sie z Ziemi, a to wskazuje na jakies zdarzenia, które będą istotne na Ziemi , a które zmienia ustrój Ziemi, tylko nie wiadomo jeszcze  na jaki i pod czyim przywództwem.

0
0
Portret użytkownika vagabondo

Politycy+religia+wojsko i

Politycy+religia+wojsko i policja=zarozumiałe chu** rozkazujące tępym chu***, zabijać innych tępych chu**, a przy okazji niewinnych!frajerska elita skur***łych towarzyszy!

0
0
Portret użytkownika Zenek :)

Celem Agendy 20230 takim

Celem Agendy 20230 takim realnym jest ZNISZCZENIE WSZELKICH SAMODZIELNYCH GOSPODAREK...... (na przykład na HARACZ ociepleniowy) by na świecie pozostały tylko WŁAŚCIWE IDEOLOGICZNE megakoncerny z kapitałem nazistowskim (żydowskim).... i..... i..... i...... NIC, DOKŁADNIE NIC WIĘCEJ.......... ZERO GOJSKIEJ KONKURENCJI.... i możliwości ich przeżycia.... bez płacenia żydom WIECZNEGO JUŻ haraczu.....

Innymi słowy, celem jest wymuszenie GRANIEM NA UCZUCIACH... i NIEWIEDZY.... podejmujących decyzję polityków a także ich naturalnej PODATNOŚCI NA ŁAPÓWKI..... by w ramach tej "nazistowskiej agendy"...... doprowadzili swoje kraje do stanu...... BEZCYWILIZACYJNEGO BUSZU (bo tego się nie mówi wprost ale "równanie cywilizacyjne" będzie prowadzone do poziomu Sudanu czyli ZEROWEGO)...... i żeby WSZELKIE POTRZEBY CYWILIZACYJNE państwa mogły zaspokajać TYLKO W NAZISTOWSKICH (żydowskich) KONCERNACH..... albo WCALE...

Agenda 2030 jest tylko ..... ekonomiczną MAPĄ DROGOWĄ wdrażania Nazi World Order..... Planem WYWŁASZCZANIA NARODÓW z ich dóbr pod UROJONYMI POWODAMI......

Całą reszta to tylko PŁACZLIWE OPAKOWANIE.... by łatwiej jeleni dałoby się przekonać do popełnienia EKONOMICZNEGO HARAKIRI własnych nacji.... Czyli ZWYCZAJNĄ ŻYDOWSKĄ/ NAZISTOWSKĄ ANTYLUDZKĄ PROPAGANDĄ...... na potrzeby "ZRACJONALIZOWANIA" i uciszenia "posiadanych" sumień.....

0
0
Portret użytkownika And

Jak to jest z tymi Żydami? Bo

Jak to jest z tymi Żydami? Bo powinieneś precyzować, że chodzi ci o tych fałszywych, bo jest konflikt z tym co pisał Jezus, gdy piszesz Żydów z małej.
Złoczyńcy ukradli Żydom nazwę i siebie tak nazywają, tak samo jak ukradli polskie imiona i niemieckie nazwiska.
Nie można więc ich zwać ani Żydami, ani Polakami ani Niemcami. To po prostu Chazarowie.
 

0
0
Portret użytkownika BHO

witam, się podepnę do

witam, się podepnę do dsykusji, i chciałbym powedzieć że żydów tych prawdziwych nie ma ostatki dobili w czasie holokaustu, aby ci fałszywi co kabałę wyznają mogli się podmienić, dalej widać co się dzieje, każdy kto się sprzeciwia antysemita itp a już ich hexagram jest w symbolice najbardziej złowieszczym znakiem.... szukajcie Prawdy, a dowody są widoczne dookoła tylko trzeba je pod innym kątęm zbadać..... wszystkie wielkie kłamstwa posypią się jak domino

0
0
Portret użytkownika Zenek :)

KAŻDY ŻYD JEST FAŁSZYWY....

KAŻDY ŻYD JEST FAŁSZYWY....

TYLKO JEDNI OTWARCIE, INNI (tchórzliwi) SKRYCIE.....

Jakoś nie widać w mediach protestów tych "uczciwych żydów" jak i ich inicjatyw WYNAGRADZANIA POKRZYWDZONYM PRZEZ ŻYDONAZIZM (judaizm) NARODOM DOZNANYCH OD ŻYDÓW KRZYWD.....

JEDYNE NA CO STAĆ TYCH FARYZEUSZY to.... ODŻEGNYWANIE SIĘ OD WŁASNYCH NAZISTOWSKICH (ŻYDOWSKICH) BOJÓWEK W NADZIEI IŻ GNIEW POKRZYWDZONYCH SKIERUJE SIĘ KU ..."RĘCE" ... A NIE STERUJĄCEJ NIĄ .... NAZISTOWSKIEJ "POBOŻNEJ" "DOBREJ" GŁOWIE....

więc nie pier..ol o "dobrych żydkach" bo i tak wszelkie żydki za BUNT PRZECIWKO BOGU wkrótce zasila swymi cielskami Piekło....

0
0
Portret użytkownika inzynier magister

Lewactwo jest bronią w rękach

Lewactwo jest bronią w rękach masonerii NWO ! W państwach zachodniej Europy – choć pierwsze próby docierają już do Polski – trwa walka lewactwa z obecnością chrześcijańskiej symboliki w bożonarodzeniowej scenerii. Najczęściej kończy się to rezygnacją z żłóbków i wypierania Dzieciątka Jezus, czyli głównej postaci świąt. O zastępowaniu Bożego Narodzenia określeniem „winter holiday” nie wspominając. Zidiociałe europejskie lewactwo próbuje rugować z przestrzeni publicznej wszystko, co ma związek z chrześcijaństwem. Jeśli nie uda się wyprzeć zwalczanej przez nich symboliki całkowicie, ośmieszają ją, sprowadzając do absurdu, albo wpychają w ramy politycznej poprawności. Tak właśnie stało się w Madrycie, gdzie dwóch z trzech króli... „zagrają” kobiety.
http://niezalezna.pl/74518-glupota-lewactwa-przeraza-kacper-i-melchior-beda-kobietami
Wszyscy którzy zbyt wiele oglądają lewackiej telewizji TVN i polszmatu zostają zaczarowani lucyferiańską duchowością i zaczynają wierzyć w głupoty że te głupoty to prawda i potem nie wierzą że masoni chcą wymordować ludzkość !

Sara  Fernada Giromin, znana pod przybranym nazwiskiem Sara Winter, jest fundatorką brazylijskiego Femenu.  Będąc przez trzy lata figurą medialną feminizmu, zmieniła radykalnie poglądy stając po stronie obrońców życia. Obecnie krytykuje Femen, który zmuszał ją do zażywania narkotyków i relacji seksualnych z obcokrajowcami. Była nawet zgwałcona przez lesbijkę.O wszystkim napisała w opublikowanej  ostatnio książce „Perra, non! Siete veces fui traicionada por el feministo” („Dziwka, nie! Siedem razy byłam zdradzona przez feminizm”).Zmiana stosunku do aborcji i feminizmu rozpoczęła się u Sary Giromin w październiku br., kiedy wyraziła ubolewanie z faktu aborcji swojego pierwszego dziecka. Zapewnia, że po przyjściu na świat drugiego dziecka otworzyły się jej oczy na problem prawa do życia. Sara Giromin apeluje do kobiet, które zamierzają dokonać aborcji, by się dwa razy nad tym  zastanowiły. http://www.pch24.pl/brazylia--nawrocona-feministka-ostro-krytykuje-ideologie-gender--feminizm-jest-sekta,40325,i.html#ixzz3wBnh1D5T

0
0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Wojox

Zdjęcia księżyca z dnia

Zdjęcia księżyca z dnia 31.12.2015 około godziny 20.00
Nie wiem jak powinno być, ale na pewno nie tak !

 

 
 

0
0

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika 0077

Odsyłam do profesjonalnego

Odsyłam do profesjonalnego programu Stellarium...Czas, który podałeś na obserwowanie Księżyca się kompletnie nie zgadza. Po prostu około godz. 20.00 31.12.15 w ogóle nie powinno go być na niebie w Polsce..Więc nie wypowiem się...

0
0
Portret użytkownika Erg Samowzbudnik

Zimą słońce pod horyzontem

Zimą słońce pod horyzontem chowa się max. ok. 60 stopni w Polsce, stąd tak oświetlony księżyc. Wszystko jest dobrze, proszę się nie bać.

0
0
Portret użytkownika Jacoo1

też to zauważyłem w

też to zauważyłem w sylwestra, dziwnie to wyglądało. ciekawe w jakim położeniu księżyc ziemia można uzyskać taki cień ?!

0
0
Portret użytkownika Medium

Wojox, tak, takie położenie

Wojox, tak, takie położenie Księżyca obserwuję chyba od trzech lat, a pojawia się w miesiącach zimowych, jeśli mnie pamięć nie myli.
W tym roku jakoś wcześniej. Ponadto w tym roku tak położony Księżyc był widoczny z jasnym Jowiszem, co przypominało taki oto obrazek:
Hathor
albo symbol planety Pluton: 
Pluto
 
Tutaj więcej obrazków:
https://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Pluto_symbols
 

0
0

     • Gry Bogów    • Stop ZET  xxx

Portret użytkownika ajas

Skąd masz to zdjęcie? Mnie to

Skąd masz to zdjęcie? Mnie to wygląda na ubywający Księżyc w kierunku trzeciej kwadry, tylko ktoś sobie jaja zrobił i umieścił przekrzywione zdjęcie:)

0
0

Strony

Skomentuj