Amerykańska komediantka oświadczyła publicznie, że chce zjeść ludzki płód

Kategorie: 

Źródło: WTOP.com

Jeśli ktoś zastanawiał się do czego jeszcze są zdolne szalone feministki, to z pewnością zaskoczą go dziwne "żarty" na jakie pozwoliła sobie podczas zbiórki pieniędzy na zabijanie dzieci nienarodzonych, amerykańska komediantka" żydowskiego pochodzenia, Sarah Silverman. Oświadczyła ona, że prawo zabraniające używania "abortowanych płodów" w żywności powoduje, że chce zjeść ludzki płód.

Doprawdy trudno powiedzieć czy rzeczywiście był to tylko głupi żart czy też po prostu pani Silverman powiedziała nieco za dużo. Tajemnicą poliszynela pozostaje fakt, że na przykład w Chinach zupy z ludzkich płodów są uważane za pokarm luksusowy. Czy takie samo zezwierzęcenie panuje też w Hollywood?

 

Niedawno podobne "żarty" opowiadał aktor i reżyser, Mel Gibson, który znany jest z krytycznego podejścia do amerykańskiego środowiska filmowego, które odwdzięcza mu się powszechnym ostracyzmem. Wcześniej mieliśmy skandal związany z okultyzmem w szeregach amerykańskiej Partii Demokratycznej, co pośrednio pogrążyło szanse wyborcze Hillary Clinton. Mieliśmy też pedofilski skandal "Pizzagate". Wszystko to zostało określone jako głupie żarty i fałszywe informacje. Ale czy jest tak na pewno?

Skandaliczne wypowiedzi pani Silverman na temat jej kanibalistycznych marzeń, padły podczas wydarzenia medialnego mającego na celu zebranie funduszy na skuteczniejszą depopulację, której jednymi z podstawowych narzędzi są eutanazja, promocja bezdzietności i aborcji, czyli zabijania dzieci nienarodzonych. Wszystkie te działania prowadzą do tego, że ludzi jest coraz mniej, ale wśród społeczeństw europejskich, bo bynajmniej nie w Azji czy w Afryce.

 

Aby rozpowszechnić społeczne przyzwolenie na aborcję usiłuje się odczłowieczyć nienarodzone dzieci nazywając je na przykład płodami. Niekiedy odmawia im się prawa do życia twierdząc, że do pewnego momentu nie jest to człowiek tylko "zlepek komórek". Konsekwencją takiego myślenia jest próba stworzenia wrażenia, że aborcja nie jest zabijaniem tylko "zabiegiem". 

Żydowsko-amerykańska niezbyt śmieszna "komedianta", Sarah Silverman lubi się określać mianem "feministki", dlatego te wszystkie ideologiczne łamańce są jej dobrze znane, gdyż stanowią podstawę dzisiejszego "feminazizmu". Przyjmijmy zatem, że jej obrzydliwe i obsceniczne "żarty" z jedzenia ludzkich płodów to po prostu typowy dla niej niezbyt śmieszny "żart", a nie przypadkowe wyrażenie potwierdzające co dzieje się w środowisku amerykańskiego show-businessu.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Komentarze

Portret użytkownika kuba8131

W ostatnich latach

W ostatnich latach chrześcijanie stali się kozłem ofiarnym. Są najłatwiejszym celem do atakowania przez lewactwo.

,,Europa albo będzie chrześcijańska albo nie będzie jej wcale" - Robert Schuman

Portret użytkownika sceptyyk

Słusznie :)  To ma swoje

Słusznie :)  To ma swoje korzenie w sofistycznych przemyśleniach "żydostwa". A ogłupiałel ewactwo - z całym jego zidioceniem - uznało, że dokonuje wielkiego dzieła, niszcząc na wszelkie sposoby Chrześcijan i Chrześcijaństwo. Na tzw zachodzie europy, dokonali już swojego dzieła - nastąpiła praktyczna laicyzacja ichnych społeczeństw... I co? Obecnie te społeczeństwa, idą na ścięcie jak bezwolne baranki...  Eh wiele można jeszcze pisać, ale po co?...  A może jeszcze kiedyś popiszemy sobie o tym  :)  Pozdrówka panie Kubo  Smile

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

LICZĄ SIE MOTYWY I INTENCJE A

LICZĄ SIE MOTYWY I INTENCJE A NIE DOGMATY.  To, że akurat tak się składa, że jestem wrogiem religii, jak lewactwo nie znaczy podobieństwa... Bo to jakbyś oprawcę z SS Glazien zestawił na równi  z bojownikiem PW... obaj przecież zabijali ludzi...

Portret użytkownika sceptyyk

Dlatego napisałem - w tej

Dlatego napisałem - w tej materii. Prezentując w obecnym czasie swoje zdanie odnośnie Chrześcijaństwa, ustawiasz sam siebie, w jednym szeregu z lewactwem. To nie jest dobry czas na takie myślenie. Zachodnie społeczeństwa, idą pod topór... Jeśli zniszczymy jedno z ostatnich spoiw, które czyni nas silnymi, to polegniemy razem z nimi...  Ps: Twój idol, zrozumiał do czego doprowadziła laicyzacja jego narodu... Po objęciu władzy, dokonał ogromnego wysiłku, żeby odbudować Cerkiew Prawosłaną. Przemyśl to - Pozdrówka  Smile

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Rozumiem Twoje przesłanie.

Rozumiem Twoje przesłanie. Ale zaufaj mi... Fałszywe spoiwo jest jak przyschniete gówno... Spaja do pierwszego deszczu... Chrześcijaństwo nigdy nas nie zespajało jako naród, tylko dzieliło i pchało na zatracenie. Przeanalizuj historię. Nas powinnno spajać wspólne dziedzictwo rasowe i język. Religie Vek!! Chrześcijaństwo poddawało naród "woli Boga" a ona bytła taka, żeśmy szli na rzeź z jego imieniem na ustach.

Portret użytkownika babka

Slusznie prawisz Angelusie.Kk

Slusznie prawisz Angelusie.Kk dąży do władzy od zawsze .Nie chodzi w nim o żadne zbawienie czy wartości ale o wpływy i bogactwo.Wszystko jest wycenione,nic nie ma za darmo.Kupczenie sakramentami,pedalstwo,to ma nas łączyć i doprowadzić do Boga? 

Portret użytkownika drako_tr

Nie rozumiem dlaczego tak

Nie rozumiem dlaczego tak wiele osób obraża tutaj chrześcijan.

...bo obrażanie chrześcijan jest teraz "poprawne politycznie", przewidziane są oczywiście nagrody finansowe oraz specjalne "bonusy" ... najszybciej nabijają wyższy poziom jak obetną głowę "katolowi", następnie jest aborcja i zjadanie płodów...potem pedalstwo, pedofilia, feministki ... itd...degeneracja lewaków sięgnęła apogeum, ale to dobrze, bo oznacza rychły ich koniec, trzeba to tylko jakoś przeczekać.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Osobiście nie mam apetytu na

Osobiście nie mam apetytu na śniadanko z ludzkiego płodu. Osobiście, zupełnie zbieżnie jestem po stronie prześladowania chrześcijan, ale z zupełnie innych powodów. Tamci chcą panowania "Antychrysta", czyli innego Diabła niż Jahve a ja zrozumienia istoty Boga i zaprzestania obrażania go kanibalistycznymi rytuałami...

Portret użytkownika drako_tr

Ja wiem AMR-ku, wierzymy w tą

Ja wiem AMR-ku, wierzymy w tą samą "istotę".....napisałem ogólnie, o tym, co się teraz na Świecie wyprawia...

PS. ..na pewno nie masz ochoty na dziecięce np. "udko"...!?...wiem, wiem, głupi żart...

Strony

Skomentuj