Amerykańska komediantka oświadczyła publicznie, że chce zjeść ludzki płód

Kategorie: 

Źródło: WTOP.com

Jeśli ktoś zastanawiał się do czego jeszcze są zdolne szalone feministki, to z pewnością zaskoczą go dziwne "żarty" na jakie pozwoliła sobie podczas zbiórki pieniędzy na zabijanie dzieci nienarodzonych, amerykańska komediantka" żydowskiego pochodzenia, Sarah Silverman. Oświadczyła ona, że prawo zabraniające używania "abortowanych płodów" w żywności powoduje, że chce zjeść ludzki płód.

Doprawdy trudno powiedzieć czy rzeczywiście był to tylko głupi żart czy też po prostu pani Silverman powiedziała nieco za dużo. Tajemnicą poliszynela pozostaje fakt, że na przykład w Chinach zupy z ludzkich płodów są uważane za pokarm luksusowy. Czy takie samo zezwierzęcenie panuje też w Hollywood?

 

Niedawno podobne "żarty" opowiadał aktor i reżyser, Mel Gibson, który znany jest z krytycznego podejścia do amerykańskiego środowiska filmowego, które odwdzięcza mu się powszechnym ostracyzmem. Wcześniej mieliśmy skandal związany z okultyzmem w szeregach amerykańskiej Partii Demokratycznej, co pośrednio pogrążyło szanse wyborcze Hillary Clinton. Mieliśmy też pedofilski skandal "Pizzagate". Wszystko to zostało określone jako głupie żarty i fałszywe informacje. Ale czy jest tak na pewno?

Skandaliczne wypowiedzi pani Silverman na temat jej kanibalistycznych marzeń, padły podczas wydarzenia medialnego mającego na celu zebranie funduszy na skuteczniejszą depopulację, której jednymi z podstawowych narzędzi są eutanazja, promocja bezdzietności i aborcji, czyli zabijania dzieci nienarodzonych. Wszystkie te działania prowadzą do tego, że ludzi jest coraz mniej, ale wśród społeczeństw europejskich, bo bynajmniej nie w Azji czy w Afryce.

 

Aby rozpowszechnić społeczne przyzwolenie na aborcję usiłuje się odczłowieczyć nienarodzone dzieci nazywając je na przykład płodami. Niekiedy odmawia im się prawa do życia twierdząc, że do pewnego momentu nie jest to człowiek tylko "zlepek komórek". Konsekwencją takiego myślenia jest próba stworzenia wrażenia, że aborcja nie jest zabijaniem tylko "zabiegiem". 

Żydowsko-amerykańska niezbyt śmieszna "komedianta", Sarah Silverman lubi się określać mianem "feministki", dlatego te wszystkie ideologiczne łamańce są jej dobrze znane, gdyż stanowią podstawę dzisiejszego "feminazizmu". Przyjmijmy zatem, że jej obrzydliwe i obsceniczne "żarty" z jedzenia ludzkich płodów to po prostu typowy dla niej niezbyt śmieszny "żart", a nie przypadkowe wyrażenie potwierdzające co dzieje się w środowisku amerykańskiego show-businessu.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Komentarze

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika kuba8131

Ja nie obrażam innych osób

Ja nie obrażam innych osób mających inne poglądy polityczne, wręcz przeciwnie szanuje to.

W ogóle nie rozumiem po co dyskutować na tematy religijne, gdyż to jest prywatna sprawa każdego człowieka w co wierzy i dlatego staram się nie dyskutować na tematy religijne. Ale już nie mogłem znieść obrażania chrześcijaństwa ze szczególnym uwzględnieniem katolicyzmu.

,,Europa albo będzie chrześcijańska albo nie będzie jej wcale" - Robert Schuman

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Ogo Pogo

Wy Angelusie jesteście

Wy Angelusie jesteście ordynarni w swoich wypowiedziach wobec nas wierzących katolików.Urągasz sam sobie ,swojej kulturze osobistej którą zazwyczaj wynosi się z domu jeśli jest co wynieś.Nie będę odnosił się do bzdur o korzeniach judaistycznych katolików.Może różnych innych tzw.grup para chrześcijańskich jak luteranie może to dotyczyć.Naturalnie masońscy hierachowie katoliccy usiłują nam na siłę wmówić związek z judejczykami co jest absolutnym fałszem.Odniosę się do Komunii Świętej.Tu i ówdzie sugerowanej przez tępe kiepełe jako akt symbolicznego kanibalizmu .Rzeczywiście spora Was grupa "teologów" antykościoła obeznana na podstawie zeznań Pieronka,Polaka,Lemańskiego ,Sowy,Gądeckiego i innych w meandrach mszy świętej ,dogmatu katolickiego.Coś usłyszeli i odbijają jak radio Erewań.

Otóż ujmę to tak drogie tłumoki wchodząc w waszą formę wypowiedzi.

"Pamiętajcie mnie ,żem przyszedł do Was jako Człowiek syn Boga ,żeby was naprawić ,uczłowieczyć,wydobyć z degeneracji,upadku.A ponieważ nie zakceptowaliście moich rad ,zabiliście mnie więc ustanowiłem symbol powrotu do człowieczeństwa .Ten opłatek ,który symbolizuje moją krew i ciało które poświęciłem w misji uczynienia was prawdziwymi ludźmi.Bez zawiści ,złości,zbrodni,cudzołóstwa,żuli,szacunku do rodziców,starszych,miłości do dzieci i siebie na wzajem.Nie udało mi się.Zabili mnie na krzyżu.Wykpili,opluli,radowali się się z mojej śmierci.Przewidziałem to,że tak się stanie.Chciałem zostawić wam szansę nawrócenia ,przyjęcia tego co głosiłem ,co w każdym czasie będzie aktualne.Komunia Święta symbol istoty mojej działalności wśród Was i symbol mojej tragicznej śmierci .Przelania krwi i zniszczenia ciała.Komunia Święta jako droga powrotu do istoty człowieczeństwa jakie było pierwotnym zamierzeniem Boga.To Ja Bóg ,Jezus przychodzę do ciebie w potrzebie odzyskania człowieczeństwa i naprawienia Ciebie wybaczając ci w twojej żarliwej prośbie o nawrócenie.Ja pod postacią komuni ,myśli Bożej z której zostałeś stworzony wskazuję ci drogę prawdziwej egzystencji człowieczej."

Tak więc proszę nie pie....l mi tu Aniele Ekstremalny ,Reksio ziemski o jakimś kanibaliźmie.

"To jest bowiem symbol ciała mego,krwi mojej które straciłem prowadząc Was do człowieczeństwa a  Komunia Święta którą ustanowiłem jest drogowskazem podczas mojej nieobecności pośród Was jak to uczynić spełniajac po drodze kilka istotnych warunków zaczynając od rachunku sumienia."

Pozdrawiam ciebie bluźniącego i innych w alegiczno wrednych  wątkach swoich komentarzy.

Wielka jest łaska moja niestety granice cierpliwosci już nie i gotowy jestem w nieopanowanym bluzgu antykatolickim przyłożyć w mordę.

Tymczasem Szczęść Boże

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Biedny Ogo... Cytujesz mi

Biedny Ogo... Cytujesz mi słowa "Jezusa", jakby on sam je wypowiedział... Słyszałeś je osobiście, czy tylko wyczytałeś z ""księgi objawionej"? Nie obrażaj swojej i mojej inteligencj!!i... Jesli lęk, przed śmiercią i tym co po Tobie pozostanie trzyma cie kurczowo przy tym kłamstwie, odpowiedz sobie co się stało z ludźmi prawymi, żyjącycmi w zgodzie z zaprogramowanym multidekalogiem Dobra swojej duszy po ich śmierci a którzy nie słyszeli nic o Jahve i jego synu? Poszli do piekła? Umarła ich dusza nieśmiertelna? Zawieszona jest w próżni kosmicznej i tam marznie?

A może wątpisz, że tacy ludzie żyli w przedjahwistycznej i jezuskowej przeszłości?

 Nagle jak diabeł z pudełka pojawił sie jakiś jezus, by ich zbawiac od grzechu? Czy ty naprawde jesteś idiotą,. że o tym nie rozmyślałeś? No to uczony w "Piśmie", wytłumacz na czym polega "Zbawienie" nas przez tego co wyskoczył z pudełka? No i jeszcze dopowiedz o ile polepszył się świat ludzi na tej przestrzeni 2000 lat wskutek tego jeb*nego "Zbawienia"?

 Czcisz znak śmierci (krzyż) i kultywujesz dyskretnie zakamuflowany przez mózgobełtów żydowskich kanibalizm!

Portret użytkownika Ogo Pogo

Odpowiem krótko.Nie pie..ol

Odpowiem krótko.Nie pie..ol już .Kompromitujesz się.Jesteś prostakiem i chamem ulizanym powierzchowną wiedzą.Skali takiego ubytku kultury jaką reprezentują niektórzy komentujący dawno nie spotkałem.Ostatni raz zdarzyło mi się podczas nieplanowanego pobytu wśród trepów LWP.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

krótko i z mocnym argumentem.

krótko i z mocnym argumentem.. : "nie pierdol".. Ten argument mnie przekonał Ogo... Pozdrówko... Smile

p.s.  a gdzie w moim pościku, na który odpowiedziałeś zauważyłeś coś chamskiego?

 Przypominasz mi anegtotkę o dziwce i kliencie: Dziwka po wszystkim: "Dawaj chu*u tę stówę!" Klient: Przepraszam, ale umawialiśmy sie na 50... Dziwka: "Ty chamie!!"... Smile Pozdrówko 2

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika babka

No cóz Jezus zostawil po

No cóz Jezus zostawil po sobie nauki,słowa,ktore powinny służyć do nawracania.Co byś nie powiedział to komunia jest symbolicznym aktem spożywania ciała.Można ją postrzegać jako nieustający akt,,mordowania ,,.Na dodatek ten akt nie przekłada sie na to, że ludzie stają się lepsi.Począwszy od księży skończywszy na wiernych pozytywnych efektów trudno się doszukać  . Gdyby ten akt służyl nawracaniu to już dawno świat byłby rajem.

Trudno to zrozumieć ale każde bóstwo żądne jest ofiar [przynajmniej wg wierzeń ludzi].Przelano mnóstwo krwi niewinnych istot[zwierząt i ludzi] w celu przebłagania bogów.Dla mnie ofiara równa się cierpieniu.Bóg który żąda[przyjmuje]ofiarę a nawet sam składa ofiarę ze swego ,,syna,, nie jest dobrą istotą.Zwłaszcza, że ludzie nie stali się przez to lepsi.Można zadać sobie pytanie czy bóg jest zły skoro stworzyl tak niedoskonałą istotę jak człowiek i żąda ofiar,czy to człowiek będąc zdolnym do najgorszych czynów stworzył boga na swoje podobieństwo?

Strony

Skomentuj