Amerykańska komediantka oświadczyła publicznie, że chce zjeść ludzki płód

Kategorie: 

Źródło: WTOP.com

Jeśli ktoś zastanawiał się do czego jeszcze są zdolne szalone feministki, to z pewnością zaskoczą go dziwne "żarty" na jakie pozwoliła sobie podczas zbiórki pieniędzy na zabijanie dzieci nienarodzonych, amerykańska komediantka" żydowskiego pochodzenia, Sarah Silverman. Oświadczyła ona, że prawo zabraniające używania "abortowanych płodów" w żywności powoduje, że chce zjeść ludzki płód.

Doprawdy trudno powiedzieć czy rzeczywiście był to tylko głupi żart czy też po prostu pani Silverman powiedziała nieco za dużo. Tajemnicą poliszynela pozostaje fakt, że na przykład w Chinach zupy z ludzkich płodów są uważane za pokarm luksusowy. Czy takie samo zezwierzęcenie panuje też w Hollywood?

 

Niedawno podobne "żarty" opowiadał aktor i reżyser, Mel Gibson, który znany jest z krytycznego podejścia do amerykańskiego środowiska filmowego, które odwdzięcza mu się powszechnym ostracyzmem. Wcześniej mieliśmy skandal związany z okultyzmem w szeregach amerykańskiej Partii Demokratycznej, co pośrednio pogrążyło szanse wyborcze Hillary Clinton. Mieliśmy też pedofilski skandal "Pizzagate". Wszystko to zostało określone jako głupie żarty i fałszywe informacje. Ale czy jest tak na pewno?

Skandaliczne wypowiedzi pani Silverman na temat jej kanibalistycznych marzeń, padły podczas wydarzenia medialnego mającego na celu zebranie funduszy na skuteczniejszą depopulację, której jednymi z podstawowych narzędzi są eutanazja, promocja bezdzietności i aborcji, czyli zabijania dzieci nienarodzonych. Wszystkie te działania prowadzą do tego, że ludzi jest coraz mniej, ale wśród społeczeństw europejskich, bo bynajmniej nie w Azji czy w Afryce.

 

Aby rozpowszechnić społeczne przyzwolenie na aborcję usiłuje się odczłowieczyć nienarodzone dzieci nazywając je na przykład płodami. Niekiedy odmawia im się prawa do życia twierdząc, że do pewnego momentu nie jest to człowiek tylko "zlepek komórek". Konsekwencją takiego myślenia jest próba stworzenia wrażenia, że aborcja nie jest zabijaniem tylko "zabiegiem". 

Żydowsko-amerykańska niezbyt śmieszna "komedianta", Sarah Silverman lubi się określać mianem "feministki", dlatego te wszystkie ideologiczne łamańce są jej dobrze znane, gdyż stanowią podstawę dzisiejszego "feminazizmu". Przyjmijmy zatem, że jej obrzydliwe i obsceniczne "żarty" z jedzenia ludzkich płodów to po prostu typowy dla niej niezbyt śmieszny "żart", a nie przypadkowe wyrażenie potwierdzające co dzieje się w środowisku amerykańskiego show-businessu.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika EkrudyDref

Każdy żart powinien mieć

Każdy żart powinien mieć swoje granice etyczne.

Swoją drogą to bardzo mnie dziwi ten pęd do zabijania nienarodzonych dzieci - mamy XXI wiek, podobno jesteśmy bardzo rozwiniętą cywilizacją technicznie i technologicznie, bardzo uświadomioną - a tu masz, kobiety nie potrafią się ustrzec przed niechcianą ciążą. A może przeciwnie - chcą tej ciąży by potem móc wykonać aborcję? Co się dzieje?

--------
Howgh!

Portret użytkownika keri

Nie chcą żreć tabletek

Nie chcą żreć tabletek antykoncepcyjnych, po których stają się wrakami, ani nie chcą sobie zakładać spirali do środka ciała, która wywala zapłodnione jajo?

Jeśli Ty jesteś taki techniczny i taki technologiczny, to po co Ci biologiczna baba? Bez Ciebie kobieta znakomicie ustrzeże się przed niechcianą ciążą.

Portret użytkownika EkrudyDref

Mnie porąbało czy tych, co

Mnie porąbało czy tych, co lubią jeść dzieci, w tym nienarodzone? Trzeba komentować, trzeba potępiać!

A co facetów - to oczywiste, że też może zadbać, ale jeszcze (poza Szwarcenegerem) nie słyszałem o facecie, który zaszedł w ciążę. Jeśli o mnie chodzi, to w razie czego zadbam :-) 

 

--------
Howgh!

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Oglądnąłem obrazki bez

Oglądnąłem obrazki bez dźwięku by się nie denerwować. To na filmie wygląda jak transmisja z szatańskiej mszy. Po środku stoi sam kierownik belzebub w czerwonym chałacie z przypiętym ch..m na głowie. Wniosek tylko jeden. Degeneracja ludzkich członków w fazie postępowej.

Strony

Skomentuj