Amerykańska komediantka oświadczyła publicznie, że chce zjeść ludzki płód

Kategorie: 

Źródło: WTOP.com

Jeśli ktoś zastanawiał się do czego jeszcze są zdolne szalone feministki, to z pewnością zaskoczą go dziwne "żarty" na jakie pozwoliła sobie podczas zbiórki pieniędzy na zabijanie dzieci nienarodzonych, amerykańska komediantka" żydowskiego pochodzenia, Sarah Silverman. Oświadczyła ona, że prawo zabraniające używania "abortowanych płodów" w żywności powoduje, że chce zjeść ludzki płód.

Doprawdy trudno powiedzieć czy rzeczywiście był to tylko głupi żart czy też po prostu pani Silverman powiedziała nieco za dużo. Tajemnicą poliszynela pozostaje fakt, że na przykład w Chinach zupy z ludzkich płodów są uważane za pokarm luksusowy. Czy takie samo zezwierzęcenie panuje też w Hollywood?

 

Niedawno podobne "żarty" opowiadał aktor i reżyser, Mel Gibson, który znany jest z krytycznego podejścia do amerykańskiego środowiska filmowego, które odwdzięcza mu się powszechnym ostracyzmem. Wcześniej mieliśmy skandal związany z okultyzmem w szeregach amerykańskiej Partii Demokratycznej, co pośrednio pogrążyło szanse wyborcze Hillary Clinton. Mieliśmy też pedofilski skandal "Pizzagate". Wszystko to zostało określone jako głupie żarty i fałszywe informacje. Ale czy jest tak na pewno?

Skandaliczne wypowiedzi pani Silverman na temat jej kanibalistycznych marzeń, padły podczas wydarzenia medialnego mającego na celu zebranie funduszy na skuteczniejszą depopulację, której jednymi z podstawowych narzędzi są eutanazja, promocja bezdzietności i aborcji, czyli zabijania dzieci nienarodzonych. Wszystkie te działania prowadzą do tego, że ludzi jest coraz mniej, ale wśród społeczeństw europejskich, bo bynajmniej nie w Azji czy w Afryce.

 

Aby rozpowszechnić społeczne przyzwolenie na aborcję usiłuje się odczłowieczyć nienarodzone dzieci nazywając je na przykład płodami. Niekiedy odmawia im się prawa do życia twierdząc, że do pewnego momentu nie jest to człowiek tylko "zlepek komórek". Konsekwencją takiego myślenia jest próba stworzenia wrażenia, że aborcja nie jest zabijaniem tylko "zabiegiem". 

Żydowsko-amerykańska niezbyt śmieszna "komedianta", Sarah Silverman lubi się określać mianem "feministki", dlatego te wszystkie ideologiczne łamańce są jej dobrze znane, gdyż stanowią podstawę dzisiejszego "feminazizmu". Przyjmijmy zatem, że jej obrzydliwe i obsceniczne "żarty" z jedzenia ludzkich płodów to po prostu typowy dla niej niezbyt śmieszny "żart", a nie przypadkowe wyrażenie potwierdzające co dzieje się w środowisku amerykańskiego show-businessu.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Komentarze

Portret użytkownika Ogo Pogo

"Wy" forma zwrotu w ramach

"Wy" forma zwrotu w ramach nowomowy PRLowskiej.Nie postrzegam tego osobnika w trzech osobach .Chociaż może być jakaś przyziemna przyczyna zamiany jego osobowości i ujadania jak reksio.Ot choćby stakan samogonu.

Doceniam waszą solidarność ,koleżeństwo .Niestety w innych kategoriach muszę spojrzeć na wasze chamstwo w komentarzu i wypowiedzi.

Typowy przykład tolerancji azjatyckiej.

Portret użytkownika ryk

Czasami idę drogą

Czasami idę drogą największych mistrzów i wielkich ale sam tylko mogłem poczuć się wielki kiedy poznawałem przez laty niekończące się swoje ograniczenia ale tobie chyba nie było dane iść drogą podobną do mojej

Portret użytkownika drako_tr

No proszę, ja tu do Ciebie z

No proszę, ja tu do Ciebie z szacunkiem Ogo Pogo , a Ty jak widzę ze swoją słynną katolicką "miłością"... ale nic się nie stało...w niedzielę się wyspowiadasz, parę złociszy na tacę dasz, i nadal będziesz się oszukiwał, że Twój "Buk Jesssus" Ci wybaczył...

Portret użytkownika Ogo Pogo

Czyż byś był w dzieciństwie

Czyż byś był w dzieciństwie wykorzystywany seksualnie przez księdza i przez to masz takie skrzywienie? Ten kaptur to pewnie też po to aby ukryć się przed księdzem. Twój wielki i garbaty nochal swiadczy o parchatym pochodzeniu.

Portret użytkownika drako_tr

Hehe...ojej, już nie wiesz co

Hehe...ojej, już nie wiesz co napisać Smile ...wiem, że w twoim malusim telefoniku, malusio widać, więc ci napiszę...nosek mam prosty, a pod kapturem nie da się ukryć...

Skoro zacząłeś pisać o wykorzystywaniu, to raczej ty miałeś dwóch tatusiów...i obu cię "przytulało"....ich koledzy zapewne też.

Portret użytkownika UPAdlina

 Nie marudź ogo.

 Nie marudź ogo. Chrześcijaństwo jest przesiąknięte spaczeniami judaizmu, o czym ty, jako rzekomy anty-pejs powinieneś wiedzieć. Jedzenie ciała i picie krwi to właśnie taki wtręt judaistyczny pochodzący od pejsatego gadziego bożka jahwe. Nie wiem więc, czemu tak się zajeżasz i chcesz po chrześcijańsku walić innych w mordę za prawdę. Jeżeli już jednak zdecydujesz sie walić adwersarzy w mordę, to nie zapomnij znaleźć kogoś kto ci rozbuja rękę.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj