Amerykańska komediantka oświadczyła publicznie, że chce zjeść ludzki płód

Kategorie: 

Źródło: WTOP.com

Jeśli ktoś zastanawiał się do czego jeszcze są zdolne szalone feministki, to z pewnością zaskoczą go dziwne "żarty" na jakie pozwoliła sobie podczas zbiórki pieniędzy na zabijanie dzieci nienarodzonych, amerykańska komediantka" żydowskiego pochodzenia, Sarah Silverman. Oświadczyła ona, że prawo zabraniające używania "abortowanych płodów" w żywności powoduje, że chce zjeść ludzki płód.

Doprawdy trudno powiedzieć czy rzeczywiście był to tylko głupi żart czy też po prostu pani Silverman powiedziała nieco za dużo. Tajemnicą poliszynela pozostaje fakt, że na przykład w Chinach zupy z ludzkich płodów są uważane za pokarm luksusowy. Czy takie samo zezwierzęcenie panuje też w Hollywood?

 

Niedawno podobne "żarty" opowiadał aktor i reżyser, Mel Gibson, który znany jest z krytycznego podejścia do amerykańskiego środowiska filmowego, które odwdzięcza mu się powszechnym ostracyzmem. Wcześniej mieliśmy skandal związany z okultyzmem w szeregach amerykańskiej Partii Demokratycznej, co pośrednio pogrążyło szanse wyborcze Hillary Clinton. Mieliśmy też pedofilski skandal "Pizzagate". Wszystko to zostało określone jako głupie żarty i fałszywe informacje. Ale czy jest tak na pewno?

Skandaliczne wypowiedzi pani Silverman na temat jej kanibalistycznych marzeń, padły podczas wydarzenia medialnego mającego na celu zebranie funduszy na skuteczniejszą depopulację, której jednymi z podstawowych narzędzi są eutanazja, promocja bezdzietności i aborcji, czyli zabijania dzieci nienarodzonych. Wszystkie te działania prowadzą do tego, że ludzi jest coraz mniej, ale wśród społeczeństw europejskich, bo bynajmniej nie w Azji czy w Afryce.

 

Aby rozpowszechnić społeczne przyzwolenie na aborcję usiłuje się odczłowieczyć nienarodzone dzieci nazywając je na przykład płodami. Niekiedy odmawia im się prawa do życia twierdząc, że do pewnego momentu nie jest to człowiek tylko "zlepek komórek". Konsekwencją takiego myślenia jest próba stworzenia wrażenia, że aborcja nie jest zabijaniem tylko "zabiegiem". 

Żydowsko-amerykańska niezbyt śmieszna "komedianta", Sarah Silverman lubi się określać mianem "feministki", dlatego te wszystkie ideologiczne łamańce są jej dobrze znane, gdyż stanowią podstawę dzisiejszego "feminazizmu". Przyjmijmy zatem, że jej obrzydliwe i obsceniczne "żarty" z jedzenia ludzkich płodów to po prostu typowy dla niej niezbyt śmieszny "żart", a nie przypadkowe wyrażenie potwierdzające co dzieje się w środowisku amerykańskiego show-businessu.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Nie tylko grozi, ale już trwa

Nie tylko grozi, ale już trwa. Przecież "kółko różańcowe" przyspieszyło ten proces.. Twój jezusek dostał nowej energii i czas przyspieszył... Skoro został "Królem Polski" trup na krzyżu, trup po Polsce zostanie dzieki wam!

Portret użytkownika batog69

nie jtem za zakazem aborcji

nie jtem za zakazem aborcji ale kto zajmoje sie wypowiedziami takiej szmaty jk s silverman? goralki do tego ze wzgorz golan Smile pozdrawiam

Portret użytkownika Silver lucif

Ironia losu, wcześniej

Ironia losu, wcześniej hitlerowcy konsumowali żydowskie płody w obozach śmierci, a teraz przedstawicielka żydowstwa wyraża podobną chęć. Sodomici pieprzeni.

Portret użytkownika figa

Kolejna psychopatka . Wydaje

Kolejna psychopatka . Wydaje jej się , że jest zabawna , a tak na prawdę budzi odrazę i wstręt . Naród ,,wybrany (nie wiadomo do czego) " może być z niej dumny.......;//     

Portret użytkownika John Moll

Ale ma ubaw ta żydówka. Tak

Ale ma ubaw ta żydówka. Tak się składa, że wszystkie tego typu dewiacje, łącznie z promowaniem homoseksualizmu i bezwzględnym przyjmowaniem muzułmanów do Europy jako "imigrantów" są propagowane przez żydów. Kto nie wierzy - niech sprawdzi.

Zapraszamy na Othermedium.com - anglojęzyczną wersję portalu Innemedium.pl

Portret użytkownika OMEN

[email protected]  - jak nie

[email protected]  - jak nie wiesz jakie jest przesłanie Komunii świętej , to nie pisz,bo pisząc takie bzdury nie tylko obrażasz uczucia chrześcijan, ale stawiasz się intelektualnie i obyczajowo na równi z tą żydowską feministką.To, że możesz kożystać z wolności wypowiedzi, nie znaczy że możesz obrażać innych. Poniała?

Portret użytkownika Akamai

Ja kieruję się w życiu logiką

Ja kieruję się w życiu logiką.

Kapłan podczas mszy św. przemienia chleb w ciało, a wino w krew, prawda ?

Przeistoczenia te nie uobecniają Chrystusa w sposób symboliczny, lecz substycjunonalnie, prawda ?

To znaczy, że w trakcie komunii św. spożywasz ciało, a kapłan pije krew,

To, w którym miejscu napisałem bzdury i w jaki sposób kogoś obrażam ?

Tobie jest bliżej do tej Żydówki. Chyba, ża chcesz przeczyć dogmatom.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika euklides

Jak juz to ciało zostało

Jak juz to ciało zostało przemionione w chleb, a krew w wino, czyli dokładnie na odwrót. No, ale większość ludzi nie posiadła umiejętności czytania tekstu ze zrozumieniem o ile w ogóle czyta cokolwiek.

Portret użytkownika Akamai

A to ciekawe.

A to ciekawa teza.

"Według katolików, starokatolików i prawosławnych ofiarowane podczas mszy chleb i wino zostają przeistoczone w ciało i krew Chrystusa."

https://pl.wikipedia.org/wiki/Msza 

Coś mi się zdaje, że większość katolików nie wie nawet co jest istotą mszy św. 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika OMEN

[email protected] - "Pan Bóg nie

[email protected] - "Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy." Mówi się też, że gdy Bóg chce kogoś ukarać, to mu najpierw zdrowie, a potem rozum odbiera. W Twoim przypadku, zdaje się że poszedł na skróty, i od razu rozum Ci zabrał.

Strony

Skomentuj