Premier Norwegii oświadczyła, że Szwecja upada i trzeba rozważyć zamknięcie granicy z tym krajem

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Premier Norwegii Erna Solberg, oświadczyła, że jej kraj przygotowuje się na upadek Szwecji. Mówi się nawet o wystąpieniu z konwencji genewskiej. Norwegia obawia się, że system azylowy w Szwecji załamię się i kraj ten zostanie zalany szwedzkimi uchodźcami. Rozważa się nawet zamknięcie norwesko-szwezkiej granicy i wystąpienie ze strefy Schengen.

 

Trudno o lepszy przykład na fiasko polityki multikulti niż Szwecja. W imię fałszywie pojmowanej empatii przyjął do siebie rekordową liczbę islamskich imigrantów, którzy jak zwykle mają zwyczaju, zamiast integrować się ze szwedzkim społeczeństwem narzucili mu swoje wartości.

 

Norweskie władze obawiają się, że sytuacja w Szwecji wymknie się spod kontroli, co może skutkować falą uchodźców, którzy zaczną masowo napływać do Norwegii. Oczywiście miejscowa lewica zawyła z oburzeniawskazując na to że takie postawy są naruszenie zobowiązań umów międzynarodowych.

 

Premier Solberg argumentuje, że sytuacja jest nadzwyczajna, a ryzyko upadku Szwecji stało się realne i związku z tym rząd musi podjąć pewne kroki aby przygotować się na najgorsze scenariusze. Nieodpowiedzialna polityka imigracyjna szwedzkiego rządu sprowadziła już wielkie kłopoty na mieszkańców teg kraju, a teraz wygląda na to, że problemy te moga się roznieść na całą Skandynawię.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)Komentarze

Portret użytkownika gnago

Dajcie mi 400 ludzi

Dajcie mi 400 ludzi zdecydowanych i w obozie odosobnienia  jakieś 10000 muzułmanów w ciągu roku zamienię ich w zadeklarowanych fanatycznych np kalwinistów. To znaczy, tych co przeżyją

Portret użytkownika vagabondo

10mln kraj jakim jest Szwecja

10mln kraj jakim jest Szwecja nie moze sobie poradzic z nasileniem emigrantow w liczbie 1,7mln cos mi tu smierdzi propaganda lub reszta mieszkancow w liczbie 8,3mln to teczowe panny:-)

Portret użytkownika pilippek

nie wiem jak jest, ale chyba

nie wiem jak jest, ale chyba te 2 miliony to imigranci, a co z reszta ktora dostala juz obywatelstwo szwedzkie ale niekoniecznie sprawiło to ze są szwedami..? bo oni przyjmują uchodzców od 50 lat??

Portret użytkownika Robert Lacheta

Szkoda tylko, że nie podano

Szkoda tylko, że nie podano żadnego źródła tej wypowiedzi. Jedyne na co się natknąłem do wpis na infowars ale tam tez brak źródła. Lubię ta stronę i wiele wpisów pokazuje świat w innym świetle niż to co pokazują mainstreamowe media, ale szkoda ze nikt nie zada sobie trudu zweryfikowania prawdziwości wrzucanych newsow. Dla przypomnienia dodam, że informacja o możliwości zamknięcia granicy z Szwecja byłaby nie lada sensacja gdyż państwa graniczą na długości ponad 1600 km.

Portret użytkownika rochel57

Amerykański Departamant Prasy

Amerykański Departamant Prasy podaje: Speisa is owned by RUNE HAUGE since 2017. Speisa was registered with eNom Inc. on November 17, 2013. RUNE HAUGE resides in NYKOEBING M, Denmark

The proliferation of fake news website is seen as part of the rise of post-truth politics. Websites that push false or misleading stories, some of which imitate real news outlets, have been viewed as fake news website.

Czyli sklasyfikowana jest w kategorii stron fake news.

rochel57

Portret użytkownika Hubarus

Artykuł na Inforwars.com z

Artykuł na Inforwars.com z lutego 2016 odwołuje sie do tego artykułu na speisa.com, więc informacja zdecydowanie stara. Oczywiście speisa.com nie podaje źródła, więc info delikatnie mówiąc podejrzane. Byłaby to sensacyjna wiadomość.

Artykuł na Infowars.com odwołuje sie jeszcze do artykułów z 2015 i 2016 roku.

 

Portret użytkownika Gazior

No i prawidłowo Na pohybel

No i prawidłowo Smile Na pohybel Szwecji, ostatnio ich produkty i tak zeszły na psy, Saab splajtował, Volvo sprzedali Chińczykom. Jak w fimiku z bobrem- a niech giną.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika SN69

Zdaje się że Polacy bardziej

Zdaje się że Polacy bardziej się martwią o losy Europy niż własnego kraju...przecież jasne jest to że z afrykańsko - muzułmańską społecznością gospodarczo poważnie wychamują...to chyba działając we własnym interesie powinniśmy ich dopingować w działaniach zmierzających do rozbudowy systemu multi - kultu...

Strony

Skomentuj