Watykan zakazał sprzedaży papierosów

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Zakaz sprzedaży wyrobów tytoniowych został wyjaśniony faktem, że duchowni nie mogą wspierać zachowań i nałogów, które są szkodliwe dla zdrowia.

 

Papież zarządził zakaz sprzedaży wyrobów tytoniowych w Watykanie. Zostało to ogłoszone wczoraj przez Grega Burke - dyrektorem Biura Prasowego Stolicy Świętej (czyli rzecznika prasowego papieża).

„Papież Franciszek zdecydował, że Watykan zabroni sprzedaży papierosów swoim pracownikom począwszy od 2018 roku” – napisał Burke w oświadczeniu.

Zakaz ten tłumaczy się tym, że Stolica Apostolska nie może popierać zachowań, które szkodzą zdrowiu. Dotychczas na terenie miasta - państwa funkcjonował tylko jeden sklep, w którym sprzedawano wyroby tytoniowe.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Kamil Kizmajas

Następny krok to zakazanie

Następny krok to zakazanie wina. Podczas mszy będzie się używać Powerade. Następnie z Biblii usunie się wszelkie wzmianki o tym trunku. Potem wymaże się wszelkie wzmianki o Jezusie Chrystusie, który dokonał bluźnierstwa na fitness pod postacią zamiany wody w wino. Dalej - resztę biblii przerobi się na podręcznik Pilates z elementami kultu Mariusza Pudzianowskiego i Henrego Rollinsa, a następnie kościoły przerobi się na pakernie, gdzie zakonnice będą sprzedawać Strombę.

Pod koniec tej ciężkiej pracy papież Franciszek położy się na swoim podłaniu, wyjmie "Biblię Szatana" LaVey'a i odetchnie z ulgą po ciężkim dniu uprawiania Crossfitu.

2
0

Wasz Kamil.
semper appotus

Portret użytkownika Alteregosens

Religia również szkodzi

Religia również szkodzi zdrowiu.

Udowodnione naukowo, powoduje nagły racjonalny zanik samostanowienia, zaburzenia emocjonalne. Irracjonalne zachowanie, niczym nieumotywowane uprzedzenia .

Powinny być zakazane badz wyznawanie ich powinno być pod szczególna kontrola.

PS: wojny i wynaturzenia , szczególnie ( PEDOFILA ).

1
0
Portret użytkownika Odważniak

To jest dyskryminacja. Jak

To jest dyskryminacja. Jak ktoś się chce zabić, to nie powinno mu się tego utrudniać. Ot czyszczenie puli genowej z idiotów. To samo z ćpunami, gejami i całą resztą na antydepresantach. Dyskryminacja wolnej woli. Tak, jakby prawo miało na coś wpływ. Hahaha, na każdy system jest antysystem, prohibicja kreuje szarą strefę. Nie wygrają z wolnością.

2
0
Portret użytkownika J

A teraz konkurs : zakładanie

A teraz konkurs : zakładanie rurek na kalesony na czas na mrozie Biggrin Firmy odzieżowe życzą powodzenia w leczeniu zapalenia pęcherza moczowego Biggrin

2
0
Portret użytkownika charis

potrzeba nowego serca i wody

potrzeba nowego serca i wody życia ale żadna religia, żadna organizacja tego nie da. To jest gdzie indziej ... " Odpowiadając jej Jezus, rzekł do niej: Gdybyś znała dar Boży i tego, który mówi do ciebie: Daj mi pić, wtedy sama prosiłabyś go, i dałby ci wody żywej " - Jn 4:10 ... " Ale wy nie jesteście w ciele, lecz w Duchu, jeśli tylko Duch Boży mieszka w was. Jeśli zaś kto nie ma Ducha Chrystusowego, ten nie jest Jego" - Rzymian 8:9 - http://mieczducha888.blogspot.com/2017/10/obiecane-nowe-serce-i-woda-zywa-czesc-2.html

,

0
0

"Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz... Nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm"     Cz. Miłosz

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj