Morawiecki planuje opodatkowanie Polaków pracujących za granicą! Będą płacić haracz jak niewolnicy rządu?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Polski rząd oświadczył, że przymierza się do ściągania podatków od Polaków pracujących za granicą. Ma to zostać osiągnięte poprzez zmianę zasad rozliczania należnego podatku w ramach umów o unikaniu podwójnego opodatkowania zawartych przez nasz kraj.

Obywatele polscy zostali potraktowani tym samym jak niewolnicy polskiego rządu. Mają oni wpłacać w Polsce różnicę między podatkiem zapłaconym za granicą, a należnym w naszym kraju przy takim poziomie dochodów. Niewątpliwie po takich informacjach, na przykład Polacy mieszkający na wyspach Brytyjskich mogą zacząć się zgłaszać masowo po brytyjskie obywatelstwo. Proces ten już następuje, ale może nabrać na sile. 

 

Jeśli będzie trzeba ludzie z pewnością będą nawet rezygnować z obywatelstwa polskiego, jeśli będzie ono tożsame z certyfikatem naszej własności jako niewolnika pazernego socjalistycznego rządu. Zagrożenie fiskalną sankcją będzie też na pewno trzymać z dala od ojczyzny bardzo wiele osób.

Skoro ostrze fiskusa zaczyna grozić nawet ludziom, którzy musieli wyjechać z Polski oznacza to, że trwa gorączkowe poszukiwanie pieniędzy do radosnej redystrybucji i skoro wskazano na portfele Polaków z zagranicy, to jasne jest, że  przede wszystkim będą się musieli za nie chwycić ci, którzy w tym kraju pozostali . 

 

Rząd PiS od dłuższego czasu udaje, że jest prawicowy, co ma rzekomo określać czołobitny stosunek do Kościoła Katolickiego prezentowany przez jej polityków. Prawda jest jednak taka, że jest to formacja lewicowa, etatystyczna i skoncentrowana na podatkowej opresji zwykłego człowieka, nie mniej niż jej niechlubni poprzednicy z PO. 

Minister Finansów i wicepremier Mateusz Morawiecki może opowiadać w Fox News jak to wzoruje się na Reaganie, ale potraktowanie Polaków jako niewolników rządu z pewnością nie należy do działań, które można nazwać wolnościowymi.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Takija &Ketman

Proszę sprawdzić tego "pana"

Proszę sprawdzić tego "pana" żyda, po co latał do USA i Wlk. Brytanii! Poleciał za nasze pieniądze i nie spotkał się z żadnym aktualnym politykiem, tylko z byłymi żydowskimi aktywistami. A teraz chce ściągnąć żydowski bank do Polski. Jeden ściągnał masonerię (L.K.), a ten masoński bank chce Polakom wrzucić na kark. Zastanawiam się kiedy wyjdzie prawda i tzw. żydach? Czasami ogarniają mnie też wątpliwości, czy Bóg istnieje skoro takie kanalie mogą wykorzystywać nrmalnych ludzi. Bo nie wierzę w to, że człowiek urodził sie by cierpieć, jak mawiał K. Wojtyła. Byłoby to alogiczne i marnotrawne, no chyba, że istoty wyższe ludzi traktują eksperymentlnie, jak zwykle robaki. 

5
-1
Portret użytkownika Lady maga

Zrzeczenie obywatelstwa

Zrzeczenie obywatelstwa polskiego (zgoda podpisana przez Prezydenta) jest nieodwracalne.Nie mozna do niego wrocic.Gdy np.zmieni sie w Polsce rzad i prawo.

0
0
Portret użytkownika Bee

O kuźwa jakas ty mondra..

O kuźwa jakas ty mondra...naprawde?!  moge cie zapewnic, ze wbrew pozorom wyjechali inteligentni ludzie...tylko jesli panstwo wlasne bedzie im robic pod gorke...to przepraszam bardzo...po co im to panstwo?!

1
0
Portret użytkownika BigStan

Żyjemy w tak "dziwnym kraju"

Żyjemy w tak "dziwnym kraju" że ci co mają władzę ( zdrajcy i świnie u koryta ) na rozkaz swoich oficerów prowadzących postarają się zrobić każdy chamski numer by upodlić "naród tubylczy" będący w państwie jakie to ponoć istnieje już tylko teoretycznie, oraz spróbować dowalić tym co wyjechali za chlebem.

8
-1
Portret użytkownika peterek68

Przej....ne jest byc polakiem

Przej....ne jest byc polakiem, ale najbardziej sie to odczuwa w polsce. Ludzie spier....cie jak sie da i gdzie sie da, niech ukraincy im placa jak sa na tyle naiwni.

1
-5
Portret użytkownika peterek68

Wasze minusy mam tam gdzie

Wasze minusy mam tam gdzie Wasi politycy maja Wasz kraj, banda nieudacznikow. Tylko w ch..ja dajecie sie robic, z Wami to mozna na psy zejsc jedynie. Macie taki syf na jaki zaslugujecie, nawet frajer bolek Was w ch..ja zrobil.

0
0
Portret użytkownika peterek68

Zaden Polak mieszkajacy za

Zaden Polak mieszkajacy za granica ci qrwiszonie masonerski nie zaplaci, szybciej odda ten szmaciarski paszport i juz nigdy nie wroci do tego syfu. Stracisz tylko pieniadze ktore polacy pompuja w ten popier....ny kraj zwany ojczyzna. Ch..j w dupe i kamieni kupe calej pier....nej polskiej polityce. Gotujcie sie lajzy we wlasnym sosie.

2
-2
Portret użytkownika obatel

W  demokracji liczy sie

W  demokracji liczy sie arytmetyka. Jeżeli większa część  motłochu na tym skorzysta to PiS dalej będzie rządził  kosztem  pracujących, zaradnych, tych którzy chcą zarobić na swoje utrzymanie a nie żebrać.  I w końcu ci aktywni nic nie zarobią  bo rząd wszystko im zabierze.  I po co było 'likwidować'  socjalizm ?

3
-2
Portret użytkownika wyzdro

Do ostatnich głupich pomysłów

Do ostatnich głupich pomysłów Polskiego zarządu jak zakaz sprzedaży małych mieszkań lub coroczne zdawanie egazminu na prawo jazdy ,pewnie niedługo dołączą

-zakaz sprzedaży używanych samochodów - bo przecież nowe są bezpieczniejsze ,

-zakaz sprzedaży jakichkolwiek używanych przedmiotów - bo po co ludziom satre rzeczy.

-zakaz sprzedaży tanich ubrań i ubuwia - bo dbamy o naszych obywateli.

- zakaz sprzedaży chleba - bo ludzie przecież mogą jeść bułki .

4
-1
Portret użytkownika inzynier magister

Przecież Morawiecki to

Przecież Morawiecki to agentura Goldman i skarpety i innych banksterów !

Morawiecki pomagierem Fogelmana ?

https://www.youtube.com/watch?v=07TaV8vJcqM&t=18s

PiS to tacy sami kombinatorzy jak SLD, PO i PSL pod względem złodziejstwa ZUSu ! W Anglii zus wynosi 50zł a u nas 1200zł ! Banda złodzieji okrada nas i jeszcze jest to przymusowe złodziejstwo ! Ja bym nie chciał płacić ZUSu i nie mieć świadfczeń komunistycznej opieki pseudozdrowotnej  mafii lekowej i szczepionkowej ! A oni nas zmuszają i kradną nasze pieniądze !!

Wieża Babel oddział polski: Fogelman, Morawiecki, Zalewska, Gliński i Gowin

https://www.youtube.com/watch?v=c6GLaFadq_g

Dwa lata minęły i złodziejstwo ZUSu jak było tak jest nadal ! Morawiecki ty agencie goldmana co ty robisz z nami biednymi ludzmi ?!

7
-2

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika oj

przecież tak nie dawno piałeś

przecież tak nie dawno piałeś tu o modlitwe za Pis,

a teraz prawisz coś innego ? widzisz sam jaki jesteś

zakłamany hipokryta , zupełnie jak twoja religia, tam

gdzie wiaterek zawieje tak powiewasz, jesteś zwykłym

zakłamanym fanatykiem jak wielu innych fanatyków i tyle w temacie...

3
-1
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Nie rozumiesz... Inzynier

Nie rozumiesz... Inzynier jest na rozdrożach... az jednej strony Ojciec Przełożony nagania za PIS-em a z drugiej strony Inzynier widzi, co jego/ich Pis robi...

stąd ta niekonsekwencja..

1
0
Portret użytkownika debaucher

A mnie się wydaje,że to jakiś

A mnie się wydaje,że to jakiś pieprzony,sterowany bot!Zauważcie - NIGDY nie odpowiada na pytania!Zero dyskusji z "nim"! Zwykły,pierdol.ny bot..
Plus wgrany program o koronkach od damskich majtek ROFL

1
0

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Portret użytkownika rocafella

Opodatkowanie obywateli jest

Opodatkowanie obywateli jest oczywiście złe ale to nie jest taki głupi pomysł i ma drugie dno.

Jest w tym taki patent Żydów rozsianych po świecie, oni też oficjalnie nie mają obywatelstwa Izraela ale w żyłach płynie krew Izraelska.

Za granicą Polaka nie uznaje za swojego obywatela gdy legitymuje się obcym paszportem.

Niech zrezygnują z obywatelstwa polskiego ale z krwi nie zrezygnują i w którymś pokoleniu się ona odezwie.

A wędrówka pokoleń trwa długo i zajmuje różne ważne stanowiska za granicą.

Teraz i tak podatków nie płacą na Polskę to trzeba ich oddać innym krajom i w przyszłości czerpać zyski.

Bo tak naprawdę co my mamy za interes że Polacy mieszkają w Londynie? Interes ma tylko ojciec i matka bo dosyłają im funty do Polski a matki i ojca z paszportem sie nie oddaje i pieniądze i tak popłyną do Polski, zwłaszcza że rodzice mogą liczyć na zasiłek w kraju.

5
0
Portret użytkownika Bee

Inteligentna istoto...a

Inteligentna istoto...a pomyslalas o tych, co finansuja co roku turystyke w Pl, albo wysylaja paczki biedniejszym z uzywanymi ciuchami albo utrzymuja kulture Pl za granica.nie. nie, bo masz pusty łeb. Jednakze bedzie łatwiej tym za granica nie wracac lub poprostu zmienic kierunek....acha, a nowi turysci, ktorych tez coraz wiecej z afry... w pl...beda was bardziej wspierac niz ci prosci polacy naiwnie wierzacy, ze panstwo o nich mysli....o tak mysli...jak ich bardziej oskubac...to pomaga w podejmowaniu decyzji...bardzo dobry art informujacy jak w Pl ida do przodu......o przepraszam....jak w brukselce...Pęłną parą do przodu czy do tyłu?! pytanie retoryczne of course...

0
0

Strony

Skomentuj